NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Skargi na moderatorów,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:10  
Cytuj
ja juz napisalem zeby mi go zdjeli widocznie to ty jestes tym "najslabszym ogniwem" A bede kasowal posty/tematy jezeli beda kontynowane jakiekolwiek obrazliwe oraz NIE NA TEMAT ( co jest natarczywe ) !!! W kazdym temacie po kilku postach odbiega sie od rzeczywistosci i schodzi na drugi plan. A co do mojego mieszkania juz wam mowilem CH** was to obchodzi... umiech A jezeli ktos ma problem to mozemy sie spotkac i omowic... zwisa mi to ze mam moda umiech Wiec :* dla wszystkich ... Specjalnie dla was nie bede robil z siebie aniolka i udawal jaki to ja niejestem zaje bisty. umiech Ifeelgood radzilbym ci ze skarga zglosic sie do trybunalu jakiegos hahahaha umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:10  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Powiem w skrócie ten portal na psy schodzi!!

Jak stąd pójdziesz to wszystko wróci do normy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powiem w skrócie ten portal na psy schodzi!!

Jak stąd pójdziesz to wszystko wróci do normy.


jak rafał zmieni całą obsade moderatorów cwaniaczków to może do normy wróci

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:16  
Cytuj
ale ze kto ? bo cytat jest a nie wiadomo kogo smiech2smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
ale ze kto ? bo cytat jest a nie wiadomo kogo smiech2smiech2


jestes moderatorem to powiedz mi dlaczego wczoraj był pewien post o pewnym zdażeniu a dziś go nie ma ???????i znikła wiadomość do admina!!!gdzie to jest?????? jak tak ma być to lepiej niech wasz czat tylko tu zostanie!!!!

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:29  
Cytuj
znowu cisnienie skoczylo ?:}
virus mnie kolo dupy lata kim jestes, gdzie mieszkasz, ile zarabiasz :] chodzi mi tylko o fakt ze klamales :], nie mam nic przeciowko pozbywania sie flameu, jestem jak najbardziej za :] ale nie ma powodu zeby pozbywac sie calych watkow, moderator a kasujacy tematy to roznica :] poza tym sam to prowokujesz lamiesz pkt regulaminu a jestes modem :] stalowe to fajny portal z fajnym forum, ciekawymi ludzmi chcialbym zeby zyl se jak najdluzej, a taki mod jak ty dziala tylko na jego szkode, QQ

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
znowu cisnienie skoczylo ?:}
virus mnie kolo dupy lata kim jestes, gdzie mieszkasz, ile zarabiasz :] chodzi mi tylko o fakt ze klamales :], nie mam nic przeciowko pozbywania sie flameu, jestem jak najbardziej za :] ale nie ma powodu zeby pozbywac sie calych watkow, moderator a kasujacy tematy to roznica :] poza tym sam to prowokujesz lamiesz pkt regulaminu a jestes modem :] stalowe to fajny portal z fajnym forum, ciekawymi ludzmi chcialbym zeby zyl se jak najdluzej, a taki mod jak ty dziala tylko na jego szkode, QQ



właśnie pozbędziecie sie pewnie tym sposobem największego forum czyli ATSu dzięki któremu stalowemiasto żyje bo robi się tu nie miło a inwigilacji my nie lubimy!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
właśnie pozbędziecie sie pewnie tym sposobem największego forum czyli ATSu dzięki któremu stalowemiasto żyje bo robi się tu nie miło a inwigilacji my nie lubimy!!!!!!!!!


No nie przesadzaj, nikt na forum nie włazi tylko po to żeby płakać w temacie ATSu, wielu osobom zwisa ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
właśnie pozbędziecie sie pewnie tym sposobem największego forum czyli ATSu dzięki któremu stalowemiasto żyje bo robi się tu nie miło a inwigilacji my nie lubimy!!!!!!!!!


No nie przesadzaj, nikt na forum nie włazi tylko po to żeby płakać w temacie ATSu, wielu osobom zwisa ten temat.


wielu ludziom może i tak ale pracującym w ATS nie

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:38  
Cytuj
JA mam skarge na osobe ktora usunela moj post o mtm nie wiem kto? moderator, admin-dlaczego tak robicie bez poinformowania o tym osoby zainteresowanej co to jest forum czy gazetka niedzielnazaklopotany naraok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
właśnie pozbędziecie sie pewnie tym sposobem największego forum czyli ATSu dzięki któremu stalowemiasto żyje bo robi się tu nie miło a inwigilacji my nie lubimy!!!!!!!!!


No nie przesadzaj, nikt na forum nie włazi tylko po to żeby płakać w temacie ATSu, wielu osobom zwisa ten temat.


wielu ludziom może i tak ale pracującym w ATS nie


a i właśnie pracownicy ATS najczęściej odwiedzają stalowemiasto może nie żeby popłakać ale zobaczyć co sie dzieje nie na darmo jest 62 strony!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
wielu ludziom może i tak ale pracującym w ATS nie


Ale to nie jest większość użytkowników forum. Śmiem twirdzić, że jest przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:40  
Cytuj
powiem w skrócie przestańcie usuwać całe posty i tematy!!!

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
znowu cisnienie skoczylo ?:}
virus mnie kolo dupy lata kim jestes, gdzie mieszkasz, ile zarabiasz :] chodzi mi tylko o fakt ze klamales :], nie mam nic przeciowko pozbywania sie flameu, jestem jak najbardziej za :] ale nie ma powodu zeby pozbywac sie calych watkow, moderator a kasujacy tematy to roznica :] poza tym sam to prowokujesz lamiesz pkt regulaminu a jestes modem :] stalowe to fajny portal z fajnym forum, ciekawymi ludzmi chcialbym zeby zyl se jak najdluzej, a taki mod jak ty dziala tylko na jego szkode, QQ


A mnie kolo dupy lataja twoje slowa pajacu smiech2 Pisze zebys rozluznil zwieracze bo przytrzymasz za dlugo i sie zesrasz... smiech2 smiech2smiech2 Pozbywam sie calych watkow bo jak usune post to zaraz bedzie, ze admin usunal moj wpis.. placz ku*** i lamęt ...
Jacek napisalem ci odpowiedz dlaczego twoj temat zostal skasowany i nie placz ;)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
powiem w skrócie przestańcie usuwać całe posty i tematy!!!


odstawiacie kiche !!!!!!i masz kolejny przykład waszej głupiej zabawy!!!!ludzie piszą po to żeby inni wiedzieli a wy w cenzure sie bawicie bawcie się dalej !!!!!pozdro!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:45  
Cytuj
Virus proponuję żeby wysyłać do założyciela tematu jak już coś usuniesz. Tylko trzeba admina najpierw przycisnąć żeby te PW wreszcie k***a mać naprawił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:46  
Cytuj
To są chyba jakieś jaja, żeby moderator, który w innych postach pokazuje regulamin, w którym wyraźnie jest napisane, że nie wolno obrażać ani wyzywać dyskutantów, sam to robił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:47  
Cytuj
banda pajaców z was prowadzicie nabór stażystów chcecie sie rozwijać a takie numery wywijacie!!!!oby tak dalej to sie rozwiniecie ale do tyłu!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
[cytat]powiem w skrócie przestańcie usuwać całe posty i tematy!!!


CYTAT
odstawiacie kiche !!!!!!i masz kolejny przykład waszej głupiej zabawy!!!!ludzie piszą po to żeby inni wiedzieli a wy w cenzure sie bawicie bawcie się dalej !!!!!pozdro!!!


A ty moim zdaniem to masz akurat najmniej do gadania jako tyldowiec. Nie kwestionuję prawa do pisania tematów przez ludzi na tyldach, ale skoro się nie rejestrują to są tzw. goścmi, a ci nie powinni mieć zbyt wielu pretensji, że czegoś nie ma czy coś tam jest co przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:50  
Cytuj
virus ja nie placze ale pierwszy post zostal usuniety i nic nie napisales dopiero drugi i trzeci post to dales odpowiedz , mnie slodkim pierdzeniem nie udobruchaszgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]powiem w skrócie przestańcie usuwać całe posty i tematy!!!


CYTAT
odstawiacie kiche !!!!!!i masz kolejny przykład waszej głupiej zabawy!!!!ludzie piszą po to żeby inni wiedzieli a wy w cenzure sie bawicie bawcie się dalej !!!!!pozdro!!!


A ty moim zdaniem to masz akurat najmniej do gadania jako tyldowiec. Nie kwestionuję prawa do pisania tematów przez ludzi na tyldach, ale skoro się nie rejestrują to są tzw. goścmi, a ci nie powinni mieć zbyt wielu pretensji, że czegoś nie ma czy coś tam jest co przeszkadza.


ok skoro pisze jako gość pisać nie będe ale zdenerwowało mnie to że ktoś usuną mój temat !!!bo co?????dlaczego?????nie napisałem nic złego ani obrażliwego!!!!!to była tylko opinia !!!!!kretyni z was!i tyle macie zabawke z forum?????powinniście sie cieszyć że ludzie chcą tu pisać!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:54  
Cytuj
~jakion zauważ jeszcze jakim tonem wyrażasz te pretensje, jak byś był nie wiadomo kim i tobie się należy bo ty na to forum wchodzisz i dzięki temu strona jeszcze nie padła. Kultury trochę chamie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Virus proponuję żeby wysyłać do założyciela tematu jak już coś usuniesz. Tylko trzeba admina najpierw przycisnąć żeby te PW wreszcie k***a mać naprawił.


No właśnie z chęcią bym wysłał PW bo tak powinno to wygladać, ale PW nie działa. Mówiłem adminom ale cisza... tak samo jest z pisaniem artykułów... ostatnio dodałem art a pisalo autor: Nasz Piąty... znalazlem 3 arty gdzie podpisane bylo : virus... ale ja ich nie pisalem zdegustowany

Mowilem o stworzeniu działu "Śmietnik" też nic...
Niechce usuwać tematów, gdyby dało się je zamknąć to bym zamknął .. tez sie nie da..

CYTAT
Jacek298: Virus ja nie placze ale pierwszy post zostal usuniety i nic nie napisales dopiero drugi i trzeci post to dales odpowiedz , mnie slodkim pierdzeniem nie udobruchasz

Napisalem w twoim temacie ze zaraz temat zostanie zamknięty, napisalem wyzej ze Prywatne Wiadomości nie działają... a z tym juz do admina stalowe_(at)_stalowemiasto.pl .

Informacji do krzykaczy... jeżeli lubicie sobie ponarzekać to zalozcie temat "+18 Narzekalnia" i tam narzekajcie, bo naprawde juz mnie nudzi usuwanie waszych pierdół. scianasen::spispi

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:59  
Cytuj
Nareczka smiech2

Edit: to wyżej miało być do ostatniego wpisu ~jakion, ale widzę, że virus usunął już. Ale nie żebym miał tu jakieś pretensje o to umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:03  
Cytuj
widze ze skoczylo :] tak ci lataja ze pofatygowales sie odpisac^^ QQ, mam nadzieje ze admini zainterweniuja wkrotce :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »