NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
moderowanie,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 01:36  
Cytuj
nie chcialem tego wrzucac do watku o kandydaturach bo widzialem ze temat wyczyszczony :]
wybieracie moderatorow ale jakich kryteriow beda mieli sie trzymac ? staralem sie przez chwile ale zadnego regulaminu forum nie znalazlem, ustalcie jakies zasady, wiadomo ze jeden jest bardziej fleksybilny od drugiego ;]
jako ze jestem za tym by nic w przyrodzie tak o nie ginelo, czy jest mozliwosc ze stworzycie np watek smietnik gdzie wszystko co wytniecie bedzie wrzucane? w jakikolwiek sposob bez ladu i skladu byleby tylko nie zniklo ;] kazdy moze pisac to co chce i musi sie liczyc z ewentualnymi konsekwencjami ;] tu za wielkich mozliwosci nie ma poniewaz wypowiadaja sie ludzie niezarejestrowani, ale taki post na smietniku gdzie zobaczy go lub nie promil odwiedzajacych to jakby nie bylo degradacja ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 01:36  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 17:19  
Cytuj
z tego co sie dzieje to widze ze nie bedzie tematu gdzie wszystko bedzie wrzucane :] bo herr z "big palom" kasuje wszystko jak leci ;] robcie tak dalej a najlepsza wg mnie stronka/forum o naszym regionie poleci na pysk
pozdrawiam

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
z tego co sie dzieje to widze ze nie bedzie tematu gdzie wszystko bedzie wrzucane :] bo herr z \"big palom\" kasuje wszystko jak leci ;] robcie tak dalej a najlepsza wg mnie stronka/forum o naszym regionie poleci na pysk
pozdrawiam


Mysle, ze jest mozliwosc stworzenia takiego czegos jak "ŚMIETNIK". W sumie bardzo by usprawnilo to forum.
A co do kasowania: kasuje jak leci gdyz jak sam wiesz nie ma takowego smietnika a zeby przeniesc a cos trzeba z tym zrobic aby nie zaśmiecało tematu. A co do upadłości forum jestem innego zdania. Jeśli bedzie porzadek i w miare utrzymana kultura bedzie to forum zylo. Lepiej życ i czytac ciekawe tematy (posty) niz jakies glupoty.

Każdy przyzwyczaił sie do tego "burdelu" jaki tu panuje, dlatego administracja postanowila powolac moderatorow, zeby ten "burdel" uprzatnac. Także (pisze tutaj do reszty) wasze pisanie głupich komentarzy, textow czy obrazliwych slow w moja i innych slow nieprzyniesie efektow gdyz one zostana usunete.

Pozdrawiam umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
z tego co sie dzieje to widze ze nie bedzie tematu gdzie wszystko bedzie wrzucane :] bo herr z \\\"big palom\\\" kasuje wszystko jak leci ;] robcie tak dalej a najlepsza wg mnie stronka/forum o naszym regionie poleci na pysk
pozdrawiam

CYTAT

Mysle, ze jest mozliwosc stworzenia takiego czegos jak \"ŚMIETNIK\". W sumie bardzo by usprawnilo to forum.
A co do kasowania: kasuje jak leci gdyz jak sam wiesz nie ma takowego smietnika a zeby przeniesc a cos trzeba z tym zrobic aby nie zaśmiecało tematu. A co do upadłości forum jestem innego zdania. Jeśli bedzie porzadek i w miare utrzymana kultura bedzie to forum zylo. Lepiej życ i czytac ciekawe tematy (posty) niz jakies glupoty.

Każdy przyzwyczaił sie do tego \"burdelu\" jaki tu panuje, dlatego administracja postanowila powolac moderatorow, zeby ten \"burdel\" uprzatnac. Także (pisze tutaj do reszty) wasze pisanie głupich komentarzy, textow czy obrazliwych slow w moja i innych slow nieprzyniesie efektow gdyz one zostana usunete.

Pozdrawiam umiech



Jest jeszcze jedno stalowowolskie forum - wejdź sobie tam smiech2 siedzi parę osób na forum i tyle. Najlepsze - prawie sami admini i moderatorzy zdziwiony Chcesz doprowadzić do takiego stanu to forum - rób tak dalej. Powstaje nowa strona o stalowej i tam się wtedy przeniesiemy :haha: Jest dział "rozmowy na każdy temat" i tam powinna być wolna amerykanka goodgood czasami przyjemnie jest sobie usiąść na tym forum i poczytać głupie tematy jak i komentarzeumiech czasami poprawiają humor!cool Pamiętajcie admini i moderatorzy - Lepsze jest wrogiem dobrego! (

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 17:53  
Cytuj
Pytanie do invx: ty virusa wybrałeś na moda, czy on sam zhakował stronę i się podpiął pod wszemogącego?
Pytanie do virusa: ten wpis też usuniesz bo jest nie na temat? Czy mam założyć nowy w tym celu i zaśmiecać forum nowym tematem, który można omówić tuta?

Zobaczcie ile wyciął z tematu o naborze i jak to tłumaczy smiech2
Ktoś kto wejdzi na niego pierwszy raz w ogóle nie będzie już wiedział o co chodzi.
virus skąd ty się człowieku urwałeś, kim ty jesteś? Zacząłeś moderować na dzień dobry bez żadnego przedstawienia się i napisania tego co będziesz robił, twierdzisz, że wolisz żebym modem nie był chociaż warunki spełniam. Mnie to wisi bo do nowego roku i tak będą już nowi moderatorzy, a jakoś tak bardzo mi na tym nie zależy.
To może być mój ostatni post bo podpadłem na początku jego kariery tutaj nie zdziwię się jeśli jutro spróbuję się zalogować i okaże się, że moje konto nie istnieje jeśli moderatorowi coś się nie spodoba.
Póki co żegnam dzisiaj forumowiczów i do jutra jak moderator pozwoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 17:54  
Cytuj
mnie tez przeszkadzaja niektore posty wcale nie jestem przyzwyczajony ;] ale jescze bardziej mnie wk... jak cos znika, nie macie zadnego regulaminu wiec nikt nic nie zlamal ;] chwala wam za to ze chcecie sprzatac ale nie tak, tak juz sprzatali ... ;]
tyle czasu nie byles aktywny i nagle rewolucja ?
temat ktory sprzatasz, kandydaci sie wpisuja (tylko i wylacznie) wiec po jakiego tam odpisujesz i nie dajesz odpisac innym ? masz cos do kandydata zastosuj sie do wlasnych rad i wyslij mu pma ...
kolejna rzecz poprawiasz innych a gdy zwracaja ci uwage to piszesz ze jestes czlowiekiem. que passa ?
pozdrawiam :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
[...]virus skąd ty się człowieku urwałeś, kim ty jesteś? Zacząłeś moderować na dzień dobry bez żadnego przedstawienia się i napisania tego co będziesz robił, twierdzisz, że wolisz żebym modem nie był chociaż warunki spełniam. [...]

Urwałem się z Marsa, jestem ufoludkiem. Mam sie przedstawic ?? A co to jakis casting jest ??!!
Twierdze i zdania nie zmienie. Warunki to nie wszystko ;)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 20:23  
Cytuj
Jeszcze ja tutaj jestem;-) Na razie się wszystkiemu przyglądam. Stosowne decyzje co do moderatorów będziemy podejmować razem z Wami szanowni użytkownicy;-)

Pozdrawiam,
Admin

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 22:06  
Cytuj
CYTAT

Urwałem się z Marsa, jestem ufoludkiem. Mam sie przedstawic ?? A co to jakis casting jest ??!!
Twierdze i zdania nie zmienie. Warunki to nie wszystko ;)


To wracaj do siebie a nie psuj tego forum - to raz. No i do adminów - zwróćcie uwagę na to jaka jest negatywna reakcja na waszego 'nowego' moda zdziwiony niech to wam da do myślenia, coś jest chyba nie tak?:co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 22:43  
Cytuj
Odzywają się tylko Ci, którzy zawsze mają dużo do powiedzenia. Czy ja jestem taki nowy hmmm jezyk Także Callist dziecko drogie nic nowego niewniosles do tego tematu. Zamilcz umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Odzywają się tylko Ci, którzy zawsze mają dużo do powiedzenia. Czy ja jestem taki nowy hmmm jezyk Także Callist dziecko drogie nic nowego niewniosles do tego tematu. Zamilcz umiech


herr z "big palom" wniosles tak wiele ze az inaczej wszystko ujrzalem ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Odzywają się tylko Ci, którzy zawsze mają dużo do powiedzenia. Czy ja jestem taki nowy hmmm jezyk Także Callist dziecko drogie nic nowego niewniosles do tego tematu. Zamilcz umiech


Twoim dzieckiem to ja nie jestem. To po pierwsze. Po drugie jakbyś był łaskaw zauważyć to nowy napisałem w '' - taka forma wyróżnienia. Taka 'inna' wersja cudzysłowu. Nie chodziło, że jesteś nowy tylko pojawiłeś się nagle i robisz zamieszanie na forum - ty i tylko ty!!

CYTAT
Odzywają się tylko Ci, którzy zawsze mają dużo do powiedzenia


To chyba normalne, czyż nie? Odzywają się Ci co chcą coś powiedzieć/wyrazićzdziwiony

CYTAT
niewniosles


Człowieku czy tam ufoludku (jak wolisz) weź słownik w ręce i poczytaj sobie - praktycznie każdy Twój post jest ze strasznym błędem.

---> http://bykom-stop.avx.pl/

To widzimy na starcie:

Masz swoją stronę internetową? Prowadzisz blog? Moderujesz lub często wypowiadasz się na jakimś forum? Dawaj dobry przykład, pisząc poprawnie. Poprawiaj i upominaj użytkowników, którzy robią miliony błędów ortograficznych w każdej wypowiedzi lub komentarzu, aby jednak poświęcili trochę czasu i uwagi na poprawną pisownię.


Skorzystaj - nie stracisz a przyda Ci się w życiu (mówię o umiejętności poprawnego pisania).

Jeszcze jedno:

CYTAT
Zamilcz


no kogo jak kogo ale ciebie to się nie będę słuchać zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Odzywają się tylko Ci, którzy zawsze mają dużo do powiedzenia. Czy ja jestem taki nowy hmmm jezyk Także Callist dziecko drogie nic nowego niewniosles do tego tematu. Zamilcz umiech


herr z \"big palom\" wniosles tak wiele ze az inaczej wszystko ujrzalem ;]



Nie rozumiem o co ci chodzi z tą BIG PALOM umiech Ja robie zamieszanie ? To wy sie przyczepiliscie mnie umiech Ja porpostu robie porzadki swiateczne.

Jesli kogos razi moje pismo to juz nie moja sprawa. Pisze szybko i nei zawsze pisze dobrze jak kazdy. Nie bede poprawial slowka specjalnie dla was.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 23:25  
Cytuj
CYTAT

Ja porpostu porzadki swiateczne.


Co porządki świąteczne?

CYTAT
Jesli kogos razi moje pismo to juz nie moja sprawa. Pisze szybko i nei zawsze pisze dobrze jak kazdy. Nie bede poprawial slowka specjalnie dla was.


Nie no - masz straszny charakter pisma - rażący jak cholera zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 01:47  
Cytuj
CYTAT

Nie rozumiem o co ci chodzi z tą BIG PALOM uśmeich Ja robie zamieszanie ? To wy sie przyczepiliscie mnie uśmeich Ja porpostu robie porzadki swiateczne.


jak to ujales moderujac ? :]
"to byl taki test psychologiczny" ktory nie bardzo ci poszedl ;]
sie przyczepili zli ludzie a ty bidula porzadki swiateczne robiles ;] kto sie zaczal pierwszy herr z "big palom" ludzi czepiac ? miales wszystko w postach ktore sie poszly kochac ;] jezeli tego nie wylapales jest mi przykro
Peterek robi swoje i jakos nikt do niego o nic nie ma pretensji :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »