NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Czy poprawiła się obsługa w WISPOLU?,
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 14:39  
Cytuj
Nie poprawiła się obsługa w WISPOLU.
Polecam blondynki z hali umiech
przystępne ceny,niższe niż w Rossmanie

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 14:39  
Cytuj

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 19 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 14:44  
Cytuj
Dalej pracuje tam moje "ulubiona" brunetka o prostych, dośc krotkich wlosach? Pytam bo dawno tam nie byłam, a poprzedni watek o wispolu wczoraj nieźle mnie rozbawił.

ps. nie wydaje mi sie, aby na hali bylo taniej niz w rosmanie. rosman ma "zabójcze" dla innych sieci promocje, na ktore male prywatne drogerie nie sa w stanie sobie pozwolic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 21:47  
Cytuj
Nie wiem czy mysle o tej samej co Ty, ale prawodpodobnie pracuje. Niestety nic sie u nich nie zmieniło. Totalna olewka klienta na porzadku dziennym.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 21:53  
Cytuj
Ekspedientek więcej jak klientek a o wszystko trzeba się prosić. Zero inicjatywy...
'Blondynki' z hali nadal prowadzą w kwestii jakości obsługi - zawsze profesjonalnie doradzą, a jak ktoś chce sobie popatrzeć i pogrzebać to nie przeszkadzają.
CYTAT
rosman ma "zabójcze" dla innych sieci promocje, na ktore male prywatne drogerie nie sa w stanie sobie pozwolic.

To prawda. Ale tylko promocje a nie wszystko i nie cały czas ma na promocji :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 22:09  
Cytuj
Uważajcie, bo zaraz wyskoczy jakies nowo założone konto i wyjedzie, że piszecie te posty z zazdrosci o urode ekpedientek w wispolu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Uważajcie, bo zaraz wyskoczy jakies nowo założone konto i wyjedzie, że piszecie te posty z zazdrosci o urode ekpedientek w wispolu.

Hehe i znowu się dowiemy że to są najpiękniejsze Polki mlotek

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 21:57  
Cytuj
Marna marnosc te drogerie. W rzeszowie w plazie na ich miejsce wskoczyl rossmann i zazadał wylacznosci, dodatkowo w graffice tez czeka ich juz wypowiedzenie bo na ich miejsce wchodzi oczywiscie rossmann. Stalowa Wola to zart a nie drogeria, albo sie panie ekspediatkie opamietaja albo pozostaną same sobie jedynymi klientkami, ktorych coraz mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 21:30  
Cytuj
czy was też tak "inwigiluje" ochrona Rosmana czy to tylkoja wyglądam na złodzieja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 19 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 21:43  
Cytuj
Z tego co wiem ochroniarze w rossmanie sie zmieniaja. Jeżeli chodzi o tego mlodego przystojnego czarnego pana to widuje go w rossmanie rowniez w nisku. On z wszystkich ochroniarzy chyba jest najbardziej zyczliwy. Jeżeli Cie jakis iwigiluje wyjedz z tekstem "podpaski tez mi pan pomoze wybrac"? Człowiek bedzie chcial jak najszybciej zniknac Ci z pola widzenia. A swoja droga taka jego praca. W rossmannie nie ma jakis tlumów. Zazwyczaj po sklepie kreci sie kilka do kilkunastu osob wiec na kogos sie ten czlowiek gapic musi;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 13:36  
Cytuj
Zła obsługa too jest na hali!!! tam te dziewczyny działaja mi na nerwy Wciskają jakieś badziewne kosmetytki o których nie mają pojęcia! W drogerii wispool jest zupełnie innaczej. Ekspedientki są miłe bez wyjątku... zawsze doradzą i dostane próbkę. Jest najlepszym sklepem w Stw! nie zamienie go na rosmanna czy inny! Bedę ich nadal stała klientką!

\"Życie to boisko i nie każdy tu gra czysto \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 13:50  
Cytuj
Pamietam, ze w ostatnim watku na temat wispolu nowe konta o tym samym ip pojawialy sie jak grzyby po deszczu i za kazdym razem wychwalaly wispol. Widze, ze obsluga sie jednak NIE poprawiła skoro znowu odezwały sie ekspedientki.. ahh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
Zła obsługa too jest na hali!!! tam te dziewczyny działaja mi na nerwy Wciskają jakieś badziewne kosmetytki o których nie mają pojęcia! W drogerii wispool jest zupełnie innaczej. Ekspedientki są miłe bez wyjątku... zawsze doradzą i dostane próbkę. Jest najlepszym sklepem w Stw! nie zamienie go na rosmanna czy inny! Bedę ich nadal stała klientką!



Dobre good Ciekawe kto uwierzy w tak subtelnie napisany komentarz smiech2

Swoją drogą, dlaczego mod(?) poprawił tylko jeden błąd w tekście?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 15:10  
Cytuj
Widzę ze nie można opinii wyrazić żadnej. Chyba do cholery każdy pisze co chce!!! a ja ekspedientką wielmożna pani nie jestem !!! chyba ze do szkoły bym chodziła po pracy... dla Twojej informacji jestem jeszcze uczennicą liceum. Ale o czym mowa... robię zakupy gdzie mi się podoba a wy swoje opinie zostawcie dla siebie.A ty MADZIK Nie jesteś moją nauczycielką żebyś mi błędy wytykała!!!A wierzyć nikt mi nie musi... wydaje tylko swoje opinie. Ja Twoich nie krytykowałam więc Ty nie krytykuj moich!!!

Błędy wytknełam ja bo na naszym forum panuje kilka zasad. M.in. taka, że piszemy BEZ błędów. -p_p

\"Życie to boisko i nie każdy tu gra czysto \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 15:15  
Cytuj
Ja o obsłudze na hali mam bardzo dobre zdanie. Szczególnie ta z czarnymi dłuższymi włosami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 15:45  
Cytuj
Druga bardzo ważna zasada to taka, że NIE piszemy nie na temat i NIE obrażamy innych. Więcej ostrzeżeń nie bedzie.

\"Życie to boisko i nie każdy tu gra czysto \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 16:12  
Cytuj
zadowolona19 - nie bulwersuj się tak i nie nazywaj kogoś ciotą, bo sama siedzisz na necie więc ktoś tak samo może napisać o Tobie.
Każdy ma swoje zdanie, jedni lubią Rossmana, drudzy panie z hali targowej, a inni Wispol.. Wyraziłaś swoje zdanie, dobrze, że Tobie obsługa się podoba ale nie każdy musi tak sądzić.

„Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 16:18  
Cytuj
Dla mnie obsluga jest beznadiejna-oczywiscie w wispolu. To, ze zadowolona dostala probke to jaka to zacheta? Nigdy nie uzywam jakis debilnych probek wala mi sie to po katach. Jezeli ktos chce przeplacac za kosmetyki i być olewany w sklepie dla jakiejs marnej probki to jego sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Widzę ze nie można opinii wyrazić żadnej. Chyba do cholery każdy pisze co chce!!! a ja ekspedientką wielmożna pani nie jestem !!! chyba ze do szkoły bym chodziła po pracy... dla Twojej informacji jestem jeszcze uczennicą liceum. Ale o czym mowa... robię zakupy gdzie mi się podoba a wy swoje opinie zostawcie dla siebie.A ty MADZIK Nie jesteś moją nauczycielką żebyś mi błędy wytykała!!!A wierzyć nikt mi nie musi... wydaje tylko swoje opinie. Ja Twoich nie krytykowałam więc Ty nie krytykuj moich!!!

Błędy wytknełam ja bo na naszym forum panuje kilka zasad. M.in. taka, że piszemy BEZ błędów. -p_p



Oczywiście, że możesz wyrażać swoje opinie, ja nikomu tego nie bronię, ale komentarze pisane w sposób w jaki ty go napisałaś nie są ani trochę naturalne i można mieć podstawy do twierdzenia, że tak naprawdę nie jesteś tylko "zadowoloną" klientką.
Poza tym ten twój "bulwer" również nie jest normalny zaklopotany

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 16:45  
Cytuj
No każdy wyraża opinie jaką chce. Więc wyraziłam swoją. Dla mnie są miłe wszystkie tam dziewczyny. I nie wychwalam ich za to że dali mi próbkę. po prostu lubię ten sklep. A wy krytykować też możecie co chcecie. Tylko dlaczego z mojej opinii się wyśmiewacie?... sami twierdzicie że każdy może pisać co chce to o co wam chodzi, że dałam pozytywną opinie na temat mojego ulubionego sklepu?Widzę że tylko złe opinie są ekstra i bez krytyki! a Ja się nie bulwersowałam tylko pisałam co sądzę o waszych opiniach!

\"Życie to boisko i nie każdy tu gra czysto \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 07:49  
Cytuj
Minął blisko rok. Obsługa bez zmian potluczony

Jakaś stara blondynka, która chyba pół wispolu miała na sobie (ale pomijając względy estetyczne), pracuje tam za kare zaklopotany Anie dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć, kartą rzuca do klienta ... towaru nie poda. Do widzenia, dziękuję ... to słowa obce dla tej baby. Dramat potluczony

Strach się tam kogokolwiek o coś zapytać - zamiast porady zostaniesz zmierzony wzrokiem.

Baaardzo nie miło. neutralny

Panie drogie tam pracujące (za kare) - mniej wispolu na sobie, więcej uśmiechu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 18:02  
Cytuj
Maaaasakra odwieżam watek po kolejnym roku bo te babsztyle wolaja o pomste do nieba! Zonka dzisiaj wyskoczyla stamtad niezle wkurzona. Wchodzi aby kupic jakas kosmetyczke i szampon wychodzi wsciekla okazuje sie ze: 5 pan z obslugi na samym srodku blokujac alejke z kosmetykami zajely sie ogladaniem zdjec slubnych majac totalnie wdupie klientke obok ktora chciala dostac sie do towaru z polki. Obydwie kasy puste bo baby ogladaja sobie fotki. Gratuluje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 01:20  
Cytuj
Tez miałam tam podobna sytuacje . Ostatnio przymierzalam sie do kupna nowego fluidu z astora cena 46zl ok . Pierwsze co pomyślałam to pójdę do city parku moze mi ktos doradzi itp porownan ceny z pozostałymi drogeriami bo ok 50 to spora suma w wispolu. Pani pokazalA mi najjasniejsze kolory po czym powiedziała E ma chyba jeszcze ciemniejszy bo cieżko było mi sie zdecydować który mi odpowiada a ona na to oburzona z łaska mi odpowiada to co nie umiem sie zdecydować czy jak?? Zawinelam ogon i wyszłam bo sie bardzo zbulwersowalam zagladnelam do Rossmana i ten fluid kupiłam 40% taniej niż gdziekolwiek bo taki discount dawali z okazji dnia matki wiec zajupilam za 26 zł i jestem mega zadowolona Apropo pan na hali nigdy tam nic nie kupię bo kiedy pierwszy raz kupiłam ten sam fluid wlasnie tam szybko sie skończył bo domniewam ze był wczesniej używany gdyż nie był fabrycznie zamknięty moze lekko taniej ale co mi z tego ze 30% mniej produktu to jest moja opinia na ten temat - dzuejuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 08:08  
Cytuj
Taki standard obsługi klienta to nie Wispol - tylko Wieśpol.

Czy pracownicom Wieśpolu nie jest wstyd, że czyta o nich cała stalowa ? A potem wątki na forum, że nie ma pracy, że zarobki za małe ? To przykłąd (jeden z wielu), jak nie szanuje się pracy.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 11:48  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego ktos napisał zekogos nie stać na ten sklep dlatego ma taka opinie Tego nie rozumiem Ze jak mnie nie stać to znaczy ze nie moge wejść do sklepu??? Bo co nawet wacikow za pare groszy nie moge sobie kupić jak są mi potrzebne??? Albo poglądac testerow nawet gdy nie mam zamiaru kupować?? A jesli ide kupić spódnice przymierzam to znaczy ze muszę ja kupić?? Gdy mu sie nie podoba lub zły rozmiar ?? Wracając. Do tematu uważam ze panie tam pracujące powinny byc mega miłe i uprzejmie zeby przyciągnąć klienta !!! Służyć pomocą itp. Jesli robią mi łaskę pokazując próbkę lub patrzą na mnie z góry myśląc ze napewno nie kupię lub wyglądam na biedaka to ja dziekuje za takie podejście do sprawy Po to są sklepy zeby oglądać przymierzac itp inaczej każdy zamawial by w internecie bez możliwości zobaczenia. Wiec szanowna panie wiecej uprzejmości czy to tak duzo kosztuje??? Ja rozumiem ze trudno przełamać konwenanse wyniesione z domu ale chociaż probujcie !!!! Inaczej jestem kolejna klientka która tracicie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 19:17  
Cytuj
Bo piszą to niedowartosciowane pracownnice, ktore kazda klientke uwazaja za biedaka. Chyba zapomnialy ze dzieki tym "biedakom" one maja robote. Normalnie rossmann by wispola dawno wykonczyl dlaczego jeszcze się to nie stało? Ja ze swojego przykladu wiem, że chodzę do wispola po rzeczy, których nie ma w rossmannie np rozne kosmetyki marki ziaja, marion i inne. W wispolu są tez bardzo fajne i całkiem niedrgoie kuferki, kosmetyczki itd. Te babsztyle ratuje tylko szeroki asortyment, a szkoa bo nie wiedzą co tracą. Wszystko co sie da kupuje w rossmannie dopiero w drugiej kolejnosci ide do wispola, a tak chodzilabym tam za kazdym razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »