NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Czy poprawiła się obsługa w WISPOLU?,
~~iza
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:03  
Cytuj
wiem że pracownice tego stoiska używają nagminnie kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży więc radze dobrze sprawdzać .osobiście już nic tam nigdy nie kupie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 18:05  
Cytuj
nic nowego, tylko że ręce opadają jak się coś takiego widzi.

 
 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 19:13  
Cytuj
A wy co? z konkurencji?

 
 
 
 
~~bum
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 19:50  
Cytuj
Konkurencja czy nie, zawsze dobrze wiedziec umiech

 
 
 
 
~~felek
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 19:54  
Cytuj
A co tam niech se używaja jak chcą jak ktoś to kupi to najwyzej kilka razy mniej sie prysnie i co tam.

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
nic nowego, tylko że ręce opadają jak się coś takiego widzi.
właśnie byłam między innymi świadkiem takiej sytuacji i naprawde mi ręce opadły

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
A wy co? z konkurencji?
sory ale jestem na stoisku a pracownica jedna drugą prosi o fluid bo chce sobie zrobić makijaż a ta ją poinformowała że już ostani raz ponieważ niewiele go zostało.wyszłam i nie pójde tam więcej

 
 
 
 
~~Elegantka
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 22:00  
Cytuj
A poza tym maja straszny bajzel w sklepie!

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 22:55  
Cytuj
To sa testery ciolki.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 22:55  
Cytuj
To sa testery ciolki.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
To sa testery ciolki.


no raczej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PeeL
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 23:46  
Cytuj
Na dodatek wprowadzają w błąd klienta, co wynika albo z chęci naciągnięcia, albo z niewiedzy. Tak czy inaczej więcej nie odwiedzę tego stoiska.

 
 
 
 
~~xcz
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 00:08  
Cytuj
CP, a kto tam chodzi? Chyba ci, co lubia przeplacac za wszystko...

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 00:56  
Cytuj
Ja widzialem cos gorszego! Pracownice w trakcie godzin pracy ogladaly program o pracy! Dodatkowo podczasz gdy jedna z owych pan uzywala perfume widzialem jak do srodka wkladaly Tuska!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 06:50  
Cytuj
o to to juz skandal jest... wszyscy Pisowcy bojkotowac!!

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
To sa testery ciolki.
matole chyba wiem co to są testery i słyszałam rozmowe dotyczącą konkretnie produktu a nie testera

 
 
 
 
~~LESZEK
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To sa testery ciolki.
matole chyba wiem co to są testery i słyszałam rozmowe dotyczącą konkretnie produktu a nie testera


A JA WIDZIAŁEM I NAWET DOSTAŁEM TAKIE DWA TESTERY

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 11:32  
Cytuj
straszna obsługa naprawde nie polecam tego stoiska!!mógłby się szef tym zająć i wymienić personel napewno klientów by przybyło

 
 
 
 
~~zzzz
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 11:36  
Cytuj
To juz wiem dlaczego mój tusz do rzęs za nie małą cene służył mi tak krótko wygladało to jakby go ktoś używał

 
 
 
 
~~OZO
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 12:40  
Cytuj
TRZEBA KONIECZNIE TAM UMIEŚCIĆ NAPIS KLIENT NASZ WRÓG

 
 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 20:36  
Cytuj
kupuj oryginalnie zapakowane i będzie bez problemu, że ktoś je uzywa

 
 
 
 
~~ninka
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
To juz wiem dlaczego mój tusz do rzęs za nie małą cene służył mi tak krótko wygladało to jakby go ktoś używał

to własnie jedyny sklep gdzie maja testry i je pokazują a nie te do sprzedazy,zawsze kosmetyki jak tam kupuje są orginalnie zapakowane i "nie paćkane" ja to bywa na hali targowej,gdzie próbowano wcisnąc mi tester.....
a jak kupujesz tusz to sprawdzaj ile ma ml!!!ja te kiedys zakupiłam b.drogi tusz,szeroko reklamowany,i nie mogłam pojac co się dzieje bo zaraz sie skończył..a tu niespodzianak zamiast 7 czy 8,5 ml miał 3,5ml i niby super bajerancką szczotkę......teraz to podstawa...zawsze to sprawdzam,bo opakowania firmy mają "ho ho" a w środku kilka kropel produktu
pozdrawiam

 
 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 22:11  
Cytuj
to własnie jedyny sklep gdzie maja testry i je pokazują a nie te do sprzedazy,zawsze kosmetyki jak tam kupuje są orginalnie zapakowane i \"nie paćkane\" ja to bywa na hali targowej,gdzie próbowano wcisnąc mi tester.....
a jak kupujesz tusz to sprawdzaj ile ma ml!!!ja te kiedys zakupiłam b.drogi tusz,szeroko reklamowany,i nie mogłam pojac co się dzieje bo zaraz sie skończył..a tu niespodzianak zamiast 7 czy 8,5 ml miał 3,5ml i niby super bajerancką szczotkę......teraz to podstawa...zawsze to sprawdzam,bo opakowania firmy mają \"ho ho\" a w środku kilka kropel produktu
pozdrawiam[/cytat]

blad. to nie jedyny sklep gdzie maja testery. po 2 hala to nie sklep. po 3 w City Parku nie maja zafoliowanych np perfum lub oryginalnie zapakowanmych kosmetykow. po 4 jak sie np tam tusze kupuje to one je otwieraja i pokazuja szcoteczke, a kazdy normalny czlowiek wie ze to glupota bo taki tusz raz otworzony potem ma krotki termin przydatnosci. Mnie sie wydaje ze sama tam pracujesz i dlatego takie pierdoly piszesz. a po 5 maja wysokie ceny wiec nie ma co sie tam nawet wybierac na zakupy.

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
kupuj oryginalnie zapakowane i będzie bez problemu, że ktoś je uzywa
twoja wypowiedz nie jest tu potrzebna

 
 
 
 
~~betka
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 21:39  
Cytuj
cholera mnie bierze jak odkręcają tusz i pokazują szcztkę,ktorą doskonale znam ,bo ciągle używam,to jakaś mania,nie tylko w tym sklepie

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »