NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Busy do Lublina,
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:43  
Cytuj
od października uruchomili BUSa ze Stalowej do Lublina i z powrotem. Jedzie 2 razy dziennie z placu obok Dworca PKS w Stalowej o 10.20 i 17.10, a z Lublina z dworca PKS, stanowisko 11, o 8.05 i 14.55. Pisze, bo jechalam nim ostatnio i niestety byl pusciutki:( a bardzo fajne ma godziny, wiec szkoda by bylo, gdyby zamkneli to połączenie z powodu nierentowności. a wydaje mi sie ze po prostu ta firma cos za slabo sie reklamowala i dlatego takie marne efekty:( więc może tą informacją im troche pomogeumiech a przy okazji mysle ze skorzysta na tym troche osób, które maja juz dosc tych wlekących sie PKSówumiech
PS: czas przejazdu: 1h 40 min, a bilet 15zl normalny. 12 zl ulgowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
od października uruchomili BUSa ze Stalowej do Lublina i z powrotem. Jedzie 2 razy dziennie z placu obok Dworca PKS w Stalowej o 10.20 i 17.10, a z Lublina z dworca PKS, stanowisko 11, o 8.05 i 14.55. Pisze, bo jechalam nim ostatnio i niestety byl pusciutki:( a bardzo fajne ma godziny, wiec szkoda by bylo, gdyby zamkneli to połączenie z powodu nierentowności. a wydaje mi sie ze po prostu ta firma cos za slabo sie reklamowala i dlatego takie marne efekty:( więc może tą informacją im troche pomogeumiech a przy okazji mysle ze skorzysta na tym troche osób, które maja juz dosc tych wlekących sie PKSówumiech
PS: czas przejazdu: 1h 40 min, a bilet 15zl normalny. 12 zl ulgowy



A busy jakieś nowe??wygodne?? czy moze jeżdza takie złomy jak ze stalowej woli do kraśnika?

 
 
 
 
~~Pasażer
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
w Stalowej o 10.20 i 17.10, a z Lublina z dworca PKS, stanowisko 11, o 8.05 i 14.55. ........a bardzo fajne ma godziny,



To są fajne godziny???? w południe w Lublinie to dla mnie o jakieś cztery pięć godzin za późno.

 
 
 
 
~~garfield
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:22  
Cytuj
co prawda nie moge porównywac, bo nigdy nie jechalam busem do krasnika, ale jak dla mnie to wygodneumiech
a co do godzin, to jak chcesz jechac rano to masz PKS o 6.30 i posieszny z Wisly przez Stalowa o jakiejs 3 rano z minutami. mi np. odpowiada ta godzina o 17.10, bo np. jak wyjde z pracy w piatek to nie musze na zabicie leciec na dworzec na PKS o 16.05, ktory tez nie wiadomo czy mnie zabierze, bo raz mi sie tak zdarzylo ze mnie (i kilku innych osob) ni zabral, bo twierdzil ze ma przeludnienie:/ a tu przynajmniej moge sobie zarezerwowac miejscowke. z lublina natomiast o 14.55 tez jest moim zdaniem dobrym kursem, bo jakos miedzy 13 a 17 nie zauwazylam zadnego PKSu do Stalowej, wiec w sam raz sie wpasowal ten kursumiech ale to tylko moja opinia, taka zdecydowanie sybiektywna - kazdemu wiadomo bedzie pasowac inaczejumiech

 
 
 
 
~~pasażer
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 16:08  
Cytuj
A ja myślę, że po prostu godziny nie pasują większości, dlatego wygrywa pks, a busy jadą puste.

 
 
 
 
~~milka
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 23:30  
Cytuj
Dziwne te godziny,a do Krakowa jest może jakiś busik?

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 11:48  
Cytuj
Busów do Lublina mamy dostatek jest ich cale mnostwo i raczej nie jezdza pusto i jak komus godzina nie pasuje moze pojechac wczesniej laczonymi do krasnika czyli Junmbo, lech lub Top - Trans gorzej jest jzu z powrotem do lublina gdzies kolo 19, zostaje tylko pkp, z tego nowego wery chyba bo tak sie nazywa nie korzystalem az jestem ciekaw czy szybciej niz jak od razu na krsniku starym zlapie sie jakis bus do lublina. A swoja droga nie ma tez busow do przemysla,m chyba ze Ktos cos wie o tym jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Busów do Lublina mamy dostatek jest ich cale mnostwo i raczej nie jezdza pusto i jak komus godzina nie pasuje moze pojechac wczesniej laczonymi do krasnika czyli Junmbo, lech lub Top - Trans gorzej jest jzu z powrotem do lublina gdzies kolo 19, zostaje tylko pkp, z tego nowego wery chyba bo tak sie nazywa nie korzystalem az jestem ciekaw czy szybciej niz jak od razu na krsniku starym zlapie sie jakis bus do lublina. A swoja droga nie ma tez busow do przemysla,m chyba ze Ktos cos wie o tym jezyk



Tak apropo powrotu z Lublina okolo 19 to jedzie bus o 19.10 z Lublina do Sanoka, jedzie on przez Janów Lubelski, Nisko. Kurs ten wykonuje PKS Sanok i wykonywany jest przez ich busa, jedzi zazwyczaj klimatyzowany Mercedes ktory ma nawet TV. Do Niska dojezdza o 21.02 a z Niska do STW jest mks o 21.30 wiec połączenie bardzo fajne

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 13:08  
Cytuj
CYTAT

Tak apropo powrotu z Lublina okolo 19 to jedzie bus o 19.10 z Lublina do Sanoka, jedzie on przez Janów Lubelski, Nisko. Kurs ten wykonuje PKS Sanok i wykonywany jest przez ich busa, jedzi zazwyczaj klimatyzowany Mercedes ktory ma nawet TV. Do Niska dojezdza o 21.02 a z Niska do STW jest mks o 21.30 wiec połączenie bardzo fajne


Dzięki. Nie wpadłem na to.

A może Admin stalowemiasto zamieściłby rozkład jazdy busów i połączeń ze Stalowej Woli i do niej. Jak widać po wpisach na tym poście, jest taka potrzeba, a wiedza w tym temacie nie wielka... Nawet nie wiadomo gdzie szukać połączeń i gdzie poza placem na przeciwko dworca PKS są jakieś rozkłady jazdy.

 
 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 15:12  
Cytuj
A z którego miejsca on odjeżdża? Z tego co inne busy, tj. na parkingu przed nowym tesco, na przeciw dworca PKS?

 
 
 
 
~~mireks
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 20:44  
Cytuj
http://www.ebusy.pl/

 
 
 
 
~~Bodzio
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:22  
Cytuj
Problem z dostaniem się do Lublina jest rano. Aby być np. na 7 czy 8 rano trzeba jechać PKP. Tak samo powrót, niby jest bus przez Nisko, ale ostatni do Stalowej to PKS ok. 17 i tak samo bus. Później jest jeszcze o 22 autobus do Wisły, ale dziura wynosi aż 5 h. O 18.20 jest autobus na Rzeszów ale zawsze mocno napakowany i trudno wsiąść z rozpędu.

 
 
 
 
~~beauty
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 18:29  
Cytuj
jechalam w ostatnia niedziele tym do lublina o 17.10, jechal 1 godzine i 40 minut (wysiadlam przy tesco) i BUS byl pełny. jedzie prosto ze stalowej do lublina + przystanek w zaklikowie (nawet w Krasniku na dworzec nie zajezdzal). jazda calkiem przyjemnaumiech
a tak a propos - to sa jeszcze jakies busy do Lublina bezposrednio oprocz tego wskazanego w pierwszym poscie? bo ja o takich nie slyszalam:/

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »