NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
pobicie w Arkadii,
~~Eryk
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 10:44  
Cytuj
Czy ktoś coś słyszał o pobiciu w Arkadii w Stalowej Woli, Gość podobno zmarłw szpitalu. To było chyba w czwartek albo w piątek.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 10:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś coś słyszał o pobiciu w Arkadii w Stalowej Woli, Gość podobno zmarłw szpitalu. To było chyba w czwartek albo w piątek.


Arkadia to najbardziej zle ochraniana dyskoteka. Bylem tam kilka razy i spotkalem sie z przejawem chamstwa i agresji zarowno ze stony osob (ze wsi)tam balujacych jak rowniez i ochroniarzy. Nie dosc ze ci ostatni maja daleko w d*pie jak ktos dostaje po zebach to jeszcze z dyskoteki wywalaja nie tych ktorzy robia awantury zas tych ktorzy zostali pobici. Sam osobiscie spotkalem sie z takim przypadkiem jak jakis gowniarz z jakies miejscowosci skakal do wszytkich a ochrona nie reagowala jak sie pozniej okazalo to jakis kasiasty wyrostek majacy ukladziki z ochrona. Z hukiem wyleciala wtedy tamta niewinna osoba. Na dyskoteki tego typu powinni byc wpuszczani jedynie pelnoletne osoby legitymujace sie dowodem tozsamosci. Robi sie wielkie halo za awantury na stadionach. Moze ktos w koncu ruszy mozgiem i zacznie pewne wnioski wyciagac rowniez z wypadkow majacych miejsce na imprezach masowych !!!

 
 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 13:06  
Cytuj
Jesli to prawda... to nie 1 i nie ostatni raz... tam juz tak jest...

 
 
 
 
~~kr8
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 13:41  
Cytuj
to, ze wpuszcza sie osoby niepelnoletnie to nie widzimisie ochrony, tylko polecenie wlasciciela lokalu. biznes is biznes.

co do dokumentow - sprawdz to, a mozesz sie zdziwic.

 
 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 13:49  
Cytuj

"kr8”, co do dokumentów ochroniarzy z Planety, nie mam zastrzeżeń, firma działa profesjonalnie. Mam nadzieję, że "ochroniarze" z Arkadii, też mogą pochwalić się potrzebnymi dokumentami, potwierdzającymi przeszkolenie z ochrony


 
 
 
 
~~znajoma
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
to, ze wpuszcza sie osoby niepelnoletnie to nie widzimisie ochrony, tylko polecenie wlasciciela lokalu. biznes is biznes.

co do dokumentow - sprawdz to, a mozesz sie zdziwic.


Nie rozśmieszaj mnie kolego umiech Znam ochroniarza z Planety i wiem, że nie ma żadnej licencji i niektórzy z jego kolegów też. Co do Arkadii to nawet się nie wypowiadam bo szkoda słów na to bagno. Tam to psy powinny wparować kiedys i okazałoby się, że 2/5 imprezy to niepełnoletnie lalunie i lalusie. Masakra. Zastanawiam się tylko kto normalny chodzi na ten spend...Ale co zrobić kiedy w tym mieście nie ma nic normalniejszego?

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:41  
Cytuj
Te speluny to juz dawno powinni pozamykać bo z tego nie ma żadnego pożytku a jedynie już nieraz spowodowało jakąś ludzką tragedie. A ci wszyscy ochroniarze to smiech na sali, kolesie myslą ze jak zaloża koszulke z napisem Ochrona to są kimś a tak naprawde to są najzwyklejsze leszcze. Na miejscu policji zorganizowal bym jakieś akcjie w tych lokalach, moze by wkoncu udalo sie to pozamykac lub choć jakies duze kary finasnowe nalozyc

 
 
 
 
~~hyhy
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:49  
Cytuj
slyszalem ze planete do sandomierza przenosza. prawda to jest?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:56  
Cytuj
ja słyszałem, że Pokusa leci do Sandomierza :co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jejeje
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:44  
Cytuj
Ja polecam Forum, tam wszystko jest profi ;)

 
 
 
 
~~gwiezdny pył
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:51  
Cytuj
Ja słyszałem że Planeta i Pokusa ma lecieć na Forum do Sandomierza o Ochronie ziemi czy to prawda??

 
 
 
 
~~tutejsza
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam Forum, tam wszystko jest profi ;)


Nie ośmieszaj się!!!

 
 
 
 
~~tutejsza
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
ja słyszałem, że Pokusa leci do Sandomierza :co?:


To dobrze słyszałeś kolego. Ale miejsce jeszcze bardziej dupne niż w Stalowej. Nie chce nic mówić ale ja im tam sukcesu nie wróżę. Beznadzieja

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
To dobrze słyszałeś kolego

good

CYTAT
miejsce jeszcze bardziej dupne niż w Stalowej


Miejsce w Stalowej mieli naprawdę dobrze tylko nie potrafili o to zadbać. Dużo dzieciarni, ochrona beznadziejna no i sam właściciel - leciał na kasę i nie patrzył na to, że coś trzeba zmienić/poprawić/ulepszyć tylko na to, żeby kasa, kasa i jeszcze raz KASA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 23:20  
Cytuj
Pokusa to teraz będzie Play i będzie w Sandomierzu na PKP (przebudowa już się kończy)good

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 07:04  
Cytuj
Chlopak zmarł podobno w sobotę i pochodził z Jeżowego podobno pałami go okładali tak sie teraz chodzi do dyskoteki z pałą

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Chlopak zmarł podobno w sobotę i pochodził z Jeżowego podobno pałami go okładali tak sie teraz chodzi do dyskoteki z pałą
Jeszcze trochę i przyjdzie nam chodzic z bronia po ulicach .good

 
 
 
 
~~Gosc
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 21:11  
Cytuj
Dziwne że gość zmarł i nic nikt nie pisze, żadna gazeta..........

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 21:44  
Cytuj
w planecie zdarzają się zasłabnięcia -z powodu niewiedzy. Mowa oczywiście o prochach, o których zazywaniu niektórzy nie mają pojęcia. Nie znają jak to brać, ani czasu działania stąd te zasłabnięcia.:zły:

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 21:52  
Cytuj
Oczywiście to wszystko wynik braku edukacji w szkołach. Dealerzy - do szkół, uświadamiać bachory jezyk

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
w planecie zdarzają się zasłabnięcia -z powodu niewiedzy. Mowa oczywiście o prochach, o których zazywaniu niektórzy nie mają pojęcia. Nie znają jak to brać, ani czasu działania stąd te zasłabnięcia.:zły:


prochy.............
ja tam widziałam zasłabniecia ale nie z powodu prochów tylko scisku jaki tam panuje, przeciez w soboty tam nie ma czym oddychac, musiałby ktos zycie stracic od tego braku tlenu zeby jakas inspekcja BHP sie tym zajeła.....

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 15:03  
Cytuj
prochy.............
ja tam widziałam zasłabniecia ale nie z powodu prochów tylko scisku jaki tam panuje, przeciez w soboty tam nie ma czym oddychac, musiałby ktos zycie stracic od tego braku tlenu zeby jakas inspekcja BHP sie tym zajeła.....[/cytat]

smiech2smiech2 nie ma inspekcji BHP. PIP albo PIH. Ale głupota gówniarzy się pod to nie kwalifikujesmiech2smiech2

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
prochy.............
ja tam widziałam zasłabniecia ale nie z powodu prochów tylko scisku jaki tam panuje, przeciez w soboty tam nie ma czym oddychac, musiałby ktos zycie stracic od tego braku tlenu zeby jakas inspekcja BHP sie tym zajeła.....


smiech2smiech2 nie ma inspekcji BHP. PIP albo PIH. Ale głupota gówniarzy się pod to nie kwalifikujesmiech2smiech2[/cytat]

wystarczy przysłać inspektorów z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej..........

 
 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:28  
Cytuj
Wszystkie te instytucje pracuja do 15/16 ;) wiec gdzie by im sie chcialo po godzinach wpadac do planety umiech

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś coś słyszał o pobiciu w Arkadii w Stalowej Woli, Gość podobno zmarłw szpitalu. To było chyba w czwartek albo w piątek.
CZy faktycznie miało to zdarzenie miejsce i czy ten chłopak zmarł?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »