NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Studio Art-Media. Co sądzicie?,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 21:52  
Cytuj
Witam,
wychodzę za mąż i poszukuję firmy, która fachowo zajmie się organizacją wesela, kwiatami i tym wszystkim co ze ślubem związane. Przeglądałam niektóre posty na forum i opinie na temat tej firmy pojawiały sie przy innych wątkach, dlatego pytam konkretnie o jakość usług Art Media. Czy ktoś z nich korzystał? Z tego co słyszę to opinie są podzielone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 21:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:00  
Cytuj
Ja korzystałam. Filmik spoko. Jedyna wada to ta, że baaaaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaaaaardzo długo czekałam na film z wesela... Musiałam kilka razy dzwonić i upominać się o film. Ale ogólnie jestem zadowolona z filmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:18  
Cytuj
Usługi tej firmy są chyba dla par mieszkających na co dzień za granicą, bo nie sądzę, żeby ktoś mieszkający w Stalówce zlecał organizację wesela firmie i jeszcze za to płacił. Przecież to sama przyjemność organizować własne wesele- mówię to z własnego doświadczenia.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:32  
Cytuj
A czemu tylko dla osób mieszkających za granicą? wiem że organizacja wesela to sama przyjeność. mam kilka pomysłów ale szukam kogoś kto wcieli je w życie. Z tego co pisze na stronie internetowej tej firmy zajmują się wszystkim, podobno też makijażem ślubnym. Sama bukietu ślubnego sobie nie zrobię, dlatego pytam osób które już może korzystały z usług tej firmy, jakie są ich wrażenia. Wiem że bukiet mozna zamówic w kwiaciarni a makijaż zrobić w salonie kosmetycznym, ale wszystkie te usługi w jednym miejscu to szczędność czasu i wygoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:33  
Cytuj
Proszę o wiecej opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:43  
Cytuj
dana123 - pachnie trochę auto-reklamą, podziwiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 22:47  
Cytuj
tarola, i tu się mylisz.
Po prostu pytam o opinię, bo jestem zainteresowana wynajęciem tej firmy a we wcześniejszych postach było wiecej opinii negatywnych niż pozytywnych.
Wcześniej też pytałam o prywatne lekcje tańca przed slubem, to co, tańczyc też uczę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:10  
Cytuj
a dlaczego pytam?bo ten komantarz mnie zastanowił:
~~kamerka
Wysłany: 17 Gru 2008r. 20:13
Kamerzysta z ARTMEDIA migał się z terminami zwrotu kasety a następnie okazało się że zrobił jeden wielki kicz, nie było wielu rzeczy tak istotnych w tym dniu a niby wszystko nagrywał i na koniec te jego głupie tłumaczenia że nie wie itp itd. Ślub i wesele to najważniejszy moment w naszym życiu i nie po to płacimy żeby nic z tego nie mieć. Zero profesjonalizmu i totalny kicz, na początku ładnie i miło a potem jakieś bzdury. Nie korzystajcie z usług ArtMedia bo ani kręcenie ani makijaże jak się słyszy nie śa godne polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 07:36  
Cytuj
Na wesela dobrym urozmaiceniem jest pokaz Fire showumiech
oto filmik z pokazu weselnego pod sezamem:


Nadaje imprezie niepowtarzalnego klimatu no i daje poczucie odskoczni od standardowych weselumiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 08:52  
Cytuj
My korzystalismy z usług kamerzysty tej firmy, filmik mieliśmy bardzo szybko umiech, nagrany przyzwoicie tak jak chcieliśmy więc kamerzystę mogę polecić a reszta usług to nie wiem bo sale przystrajaliśmy sami.

a co do występu Fire show na weselu to jak dla mnie kiepski pomysł ale kazdemu podoba się coś innego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 13:08  
Cytuj
pokaz ognia robi wrażenie, ale pewnie też sporo kosztuje?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:43  
Cytuj
jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do klienta.
Wszelkie info na emaila.
zuber-1_(at)_tlen.pl

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:51  
Cytuj
Ja polecam Studio Perfecto z Niska. Proponują to samo co Art Media a duuuzo tanijumiech zajrzyj na ich stronke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Usługi tej firmy są chyba dla par mieszkających na co dzień za granicą, bo nie sądzę, żeby ktoś mieszkający w Stalówce zlecał organizację wesela firmie i jeszcze za to płacił. Przecież to sama przyjemność organizować własne wesele- mówię to z własnego doświadczenia.



jak chcesz, to znajdę Ci kilka par na ten rok, które z chęcią skorzystają z organizacji wesela za darmo.

i proszę Cię, zastanów się co piszesz. dziwka też lubi seks, a jednak trzeba płacić. mi zdjęcia też sprawiają przyjemność. ale to moja praca. zarabiam tym na chleb.



z Art Media współpracowałem na jednym weselu. sama współpraca wzorowa, dogadywanie się z nim nie sprawiało mi (fotografowi) żadnego problemu. nie pije alkoholu, a sprzęt który posiada sprawia wrażenie dobrego. nie widziałem filmu (w sumie to nie widziałem żadnego filmu weselnego od kilku lat), więc się nie wypowiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do klienta.
Wszelkie info na emaila.
zuber-1_(at)_tlen.pl



Ooo Pan żuBer taki wielki przeciwnik autoreklamy.
W klubie witamy.


A tak na prawdę to.... wcale mi to nie przeszkadza, myślę, że po to też jest ten portal, zeby sobie wzajemnie pomagać. Również w taki sposób.
Pozdrowienia dla tarola1. Jeśli nawet ten post rozpoczął ktoś związany z Art-media to co z tego?
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 22:00  
Cytuj
ok, piszecie o filmie, a co z dekoracjami, bukietami?
Jeszcze się zastanawiamy czy wogóle robić film, bardziej zależy nam na zdjęciach.i jeszcze prosiłabym o jakiś adres tego studia w Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nawet ten post rozpoczął ktoś związany z Art-media to co z tego?
umiech


Hehe po tych wpisach wnioskuję że raczej nie poszło po jego myśli smiech2

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 22:42  
Cytuj
zauważyłam że na forum trzeba bardzo uważać o co się pyta bo zaraz jest się posądzanym o reklamę!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
ok, piszecie o filmie, a co z dekoracjami, bukietami?
Jeszcze się zastanawiamy czy wogóle robić film, bardziej zależy nam na zdjęciach.i jeszcze prosiłabym o jakiś adres tego studia w Nisku


http://studioperfecto.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
zauważyłam że na forum trzeba bardzo uważać o co się pyta bo zaraz jest się posądzanym o reklamę!!!



Tak właśnie się dzieje. I nie podoba mi się to. Reklama nie tylko zachęca do kupna lub skorzystania z usług. Ma też charakter informacyjny. Czasem ktoś potrzebuje wiedzy, ktoś inny oferuje swoje usługi- i co w tym złego? Forum jest też po to, żeby sobie wzajemnie pomagać. A jeśli ktoś nie zainteresowany? to po prostu nie pisze nic w tym temacie. Są jednak tacy, których razi przedsiębiorczość innych, bo sami są.... no po prostu nie potrafią, albo... nabijają sobie posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 19:17  
Cytuj
Popieram kajus'a, tylko z drobną uwagą. Dobrze jak posty pochodzą od osób, które rzeczywiście korzystały/korzystają z usług danej firmie, bo wtedy rzetelnie podpowiedzą innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2010r. 20:50  
Cytuj
Ja korzystalam z uslug tej firmy i jestem bardzo zawiedziona, zawolali zdecydowanie za duzo pieniedzy za wszystko, dekoracja sali byla prawie nie widoczna, na plyte czekalam za dlugo a i makijaz do niczego. Duzo obiecuja i nie wywiazuja sie z danego slowa. Ogolnie przezylam jedynie duzo stresu ktorego moglam sobie oszczedzic.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 10:20  
Cytuj
alastalowka, napisz coś więcej, co było nie tak i na co uważać. już wynajęliśmy ta firmę, slub tuż tuż więc raczej nie zrezygnujemy. może dzięki Twoim podpowiedziom będziemy wiedzieli na co zwracać uwagę. napisałam Ci wiadomość na priv ale chyba nie doszła. z góry dziękuję za odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 20:24  
Cytuj
Ja również korzystałem z usług "profesjonalnej" firmy Artmedia.
Rzeczywiście mają szeroką ofertę. Ja skorzystałem tylko z kamerzysty oczywiście proponowano mi inne ale poradziłem sobie umiech
Gość mnie zbywał ponad miesiąc.
Najgorsze jest (czego nienawidzę), że okłamywał mnie.
Mówił, że już się robi tylko musi przegrać na płytkę itp a jak już go przycisnąłem i pofatygowałem się osobiście do tego ... to mi mówił że ma dużo spraw i że już się bierze za montaż !!!
Gość przegiął na całej linii !!!
O jakości się nie wypowiadam bo będę stronniczy.
Jak ktoś chce sobie oszczędzić czasu i stresu (tu wiodącą rolę odgrywa nowa żona chytry) to odradzam Artmedia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 10:25  
Cytuj
A gdyby nie te wady, które zostały wymienione tutaj (drogo, kiepsko itp) to korzystalibyście z tego typu usług?chytry (kompletnie niepowiązany z art-media)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »