NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa karetka w Stalowej Woli,
~~globe
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 12:15  
Cytuj
Od środy po Stalowej Woli jeździ nowa karetka pogotowia.
Dlaczego nie ma na portalu żadnej nawet wzmianki o tym? chytry

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 12:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~PACJENT
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 12:22  
Cytuj
A co w tym dziwnego Frerrari czy co? Ludzie na tych forach naprawdę nie maja co robic siędza przed kompem i bąki zbijają.Za robote sie trzeba brać ,a nie labidzić i szkac tematów do nudzenia.

 
 
 
 
~~ciekawyy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 20:34  
Cytuj
Wie ktoś co to za karetka?? Pytam bo intertesuje sie tymi sprawami. Jest to karetka systemowa czyli dawna erka czy jakas inna?? Jaka marka pojazdu?? A nie chodzi wam czasem o tą Renówkę na rejestracji RTA?? A tak wogóle to czemu karetka na rejestracji z powiatu tarnobrzeg jeżdzi u nas???

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 22:38  
Cytuj
To nie prawdziwa karetka - to tylko marketing platformy, oni chca zebysmy mysleli ze w sluzbie zdrowia jest lepiej. W rzeczywistosci to wynajety pojazd, ktory zostal przemalowany na karetke, jezdzi po miescie i sprawia dobre wrazenie. Przejrzelismy cie platformo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 10:07  
Cytuj
A pis nawet tyle nie zrobil. Moze sobie byc i wynajeta.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
A pis nawet tyle nie zrobil. Moze sobie byc i wynajeta.


Post powyżej to nieudolna prowokacja i podszywanie się pod mojego nicka. Jednak post odpowiadający na tę prowokację pokazuje poziom umysłowy "szarych polskich mas". Co tu komentować. Jacy ludzie mieszkają w Polsce takie mają rządy. Widocznie na więcej nie zasługują. Po co kogo uszczęśliwiać na siłę. Odpowiadający uwierzył w podstawioną karetkę PO dla marketingu politycznego tej partii i poparł to, pisząc, że PiS tego nie robił. I co się dziwić sondażom?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jarek
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 15:15  
Cytuj
Fiar Roomster . czy jak to się pisze ; ):szok:

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 17:02  
Cytuj
Jestescie ciemnota! Jak wiemy ciemnota kupi wszystko! Wiec prosze sie nie wypowiadac, jezeli nie macie potwierdzenia zdrowia psychicznego - co jest oczywista oczywistoscia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~commonwealth
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 17:43  
Cytuj
Ja mam od neurologa zaswiadczenie heh. Ja nikogo nie wyzywam w porownaniu do tego co mowi o ciemnej masie. A platforma jest fajna i lepszej partii nie bylo od lat. Tak Polska zasluguje na platforme. Co moze kler ma rzadzic z pisem, albo sld? Dosc juz fanatykow i skrajnosci. Platforma jest uniwersalna dla kazdego. A ja nie jestem z zadnej parti ani nie glosowalem ostatnio tylko patrze obiektywnie.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Ja mam od neurologa zaswiadczenie heh. Ja nikogo nie wyzywam w porownaniu do tego co mowi o ciemnej masie. A platforma jest fajna i lepszej partii nie bylo od lat. Tak Polska zasluguje na platforme. Co moze kler ma rzadzic z pisem, albo sld? Dosc juz fanatykow i skrajnosci. Platforma jest uniwersalna dla kazdego. A ja nie jestem z zadnej parti ani nie glosowalem ostatnio tylko patrze obiektywnie.


Doda czy Mandaryna też jest fajna? Ładne pudełko, wyreklamowane, kolorowe, ale w środku puste, także przyciąga wzrok, nieprawdaż? Wiesz co to znaczy dla każdego? Dla nikogo. Nie można być dla każdego. Wyreklamowanym blichtrem nie da się na dłuższą metę rządzić krajem. Trzeba zacząć podejmować konkretne decyzje, a te na pewno nie będą dobre dla każdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 22:05  
Cytuj
Ale wy jesteście dziwni, było pytanie na temat karetki a wy wypisujecie jakieś pierdoly. Nie macie pojecia o tym co jest w temacie postu to piszecie takie brednie o polityce ktore zapewne nikogo nie obchodza

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »