NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Psłanka Renata Butryn, Swięto Trzech Króli
~~nauczyciel
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 21:38  
Cytuj
POSŁANKA STALOWOWOLSKA Renata Butryn zagłosowała w sejmie " za utrzymaniem DEKRETU Władysława Gomółki z 1960r" , który wówczas zniósł jedno z najstarszych Swiąt "Święto Trzech Króli" w działaniach w walce przeciwko Kościołowi.
Już w pierwszym czytaniu, co nigdy nie zdarzyło się w Polskim Parlamencie odrzucono projekt obywatelski poparty ponad 700000 obywateli RP o przywróceniu dnia wolnego w święto Trzech Króli.
Brawo Pani Poseł TAK TRZYMAĆ. My wyborcy będziemy długo pamiętać ocenimy to w następnych wyborach. Zobaczymy jak zachowa się Pani w gołsowanich pozbawiających nauczycieli wcześniejszych emerytur i dołożeniu im po 4 godz do pensum za friko.Napewno nauczyciele, których Pani rzekomo reprezentuje będą Panią chwalić. "Mądry Polak po szkodzie"

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 21:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 21:58  
Cytuj
Z przykrością i wstydem muszę się przyznać że na tą Panią głosowałam. Zawiodłamnie strasznie.Już tego błędu drugi raz nie popełnię.

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:10  
Cytuj
a to fałszywiec! i jeszcze śmie składać życzenia nauczycielom...

 
 
 
 
~~KONIK LAJ
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:19  
Cytuj
neutralny:blee:

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:26  
Cytuj
Pani poseł - wstydu oszczędź miastu - przypomnij sobie wyborcze obietnice jw.
Nauczyciele będą bacznie patrzeć na wyniki głosowań dotyczących nie tylko oświaty.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:31  
Cytuj
To jak widać w załączonym materiale filmowym, shrek jawnie popiera PO. A pisali na tym forum, że nie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:38  
Cytuj
nie rozumiem, co to ma do oceny jej pracy, a jak bladek zagłosował za to znaczy że jest to dobry poseł, mnie się wydaje że nie i zastępuje Samoobronę w Sejmie, a PO mi lataumiech

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:38  
Cytuj
nie rozumiem, co to ma do oceny jej pracy, a jak bladek zagłosował za to znaczy że jest to dobry poseł, mnie się wydaje że nie i zastępuje Samoobronę w Sejmie, a PO mi lataumiech

 
 
 
 
~~czytelnik
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:40  
Cytuj
Hmm Czy to ta sama Pani co czytałam we "WPROST" Na jakie tematy posłowie pisali prace magisterskie. Wybraliśmy najciekawsze osiągnięcia na tym polu.
I TAK RENATA BUTRYN Z PO PRACĘ POŚWIĘCIŁA KONSUMPCJI ZWIĄZKÓW EROTYCZNYCH u Stefana Żeromskiego-Doszłam do wniosku, że stosunki damsko-męskie we wszystkich utworach tego pisarza są opisane bardzo podobnie.

Hmm mamy niezłych specjalistów w tym sejmie.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem, co to ma do oceny jej pracy, a jak bladek zagłosował za to znaczy że jest to dobry poseł, mnie się wydaje że nie i zastępuje Samoobronę w Sejmie, a PO mi lataumiech
a chociażby to==============object width="425" height="344">

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 23:00  
Cytuj
Czyżby kolejna pseudoreforma w oświacie miałaby być realizacją wyborczych obietnic PrOpremiera Tuska?

 
 
 
 
~~ja stw
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 23:13  
Cytuj
jak sprywatyzują szpitale i oswiatę z pomocą pani Reni to wtedy jej...podziękujesz nie głując na nią kojenym razem!

 
 
 
 
~~ja stw
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
jak sprywatyzują szpitale i oswiatę z pomocą pani Reni to wtedy jej...podziękujesz nie głosując na nią kojenym razem!

 
 
 
 
~~jakoś
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 23:17  
Cytuj
nie głosowałem, ale wydaje mi się ze wóbór między nią a bkladekiem to zaden wybór, głosowałem w przeciwieństwie do wieli na mądrego i to był wybór, ze Stalowej tak, ale mądry, a skoro takiego nie widziałem zagłosowałem na gości spoza i mnie nie zawodzi, ale obiektywnie rzecz biorąć Renata Butryn się nie wygłupia, także może następnym razem ją wesprę, zobaczę

 
 
 
 
~~jakos
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 23:18  
Cytuj
a za te głupoty co piszesz płacą Ci pisuaryumiech hehe

 
 
 
 
~~wyborca pis
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 00:36  
Cytuj
Ja proponuje, zeby zbierac podpisy pod ustawa gwarantujaca dobrobyt i 100 tysiecy dla kazdego - przeciez poslowie musza to poprzec!

Ludzie opamietajcie sie - to nie panstwo wyznaniowe, nastepne beda bojowki obyczajowe sprawdzajace czy kazdy daje na kosciol!

 
 
 
 
~~katolik
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 09:39  
Cytuj
A nie uważasz, że czas najwyższy uchylić dekret I-go Sekretarza PZPR władysława Gomółki z 1960 roku ???
,który zniósł Święto Trzech Króli. W końcu jesteśmy narodem chrześcijańskim.Ale POpaprańcom tekie dekrety nie przeszkadzają.
i naszej przewielebnej pani poseł.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 10:38  
Cytuj
Jak chcesz to sobie badz narodem chrzescijanskim, ale nie wszyscy sa katolikami i nie chca miec jakiegos tam swieta 3 kroli, a wola miec wolny inny dzien.
jesli osoba ktora zaczela ten temat na prawde jest nauczycielem to fakt ten jest zenujacy. pokazuje tylko jaka mamy kadre w stalowej woli w szkolach...
oczywiscie prywatyzacja szkolnictwa powinna byc jak najbardziej pozadana i przeprowadzona. w drugiej kolejnosci prywatyzacja sluzby zdrowia.

 
 
 
 
~~maria
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:04  
Cytuj
Nikt nikomu nie broni świętować. Msze święte są również po południu...Dobrobyt można osiągnąć dzięki pracy a nie przez ustawiczne świętowanie.

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:09  
Cytuj
Ja tam ani za tym ani zatym ale uważam, że lepiej mniej robić a dobrze niż rbić to na pokaz bezmyślnie, co w tym przypadku jak i w innych (traktat lizboński, wypowiedzi w sprawie oświaty) kompromitują posłankę bo co innego nam obiecywała a co innego robi.Uczciwość na tym polega, że to co się obiecuje to się tego trzyma.

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Nikt nikomu nie broni świętować. Msze święte są również po południu...Dobrobyt można osiągnąć dzięki pracy a nie przez ustawiczne świętowanie.


Mari idąc twim tokiem rozumowania to niedziele teżmżna zlikwidować bo katolik może iśc po południu do kościoła.CZy się nie zagalopowałaś? myślę, że tak.

 
 
 
 
~~nauczyciel
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:47  
Cytuj
Jak na razie to poseł Błądek wspiera nauczycieli głosując np. za odrzuceniem sprawozdania p. Hall w sprawach oświaty - m.in. kolejnej pseudoreformy, czy za odrzuceniem rządowego projektu o emeryturach pomostowych - wykluczający nauczycieli.
A święto Trzech Króli powinno być dniem wolnym!!!

 
 
 
 
~~z ameryki
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 13:14  
Cytuj
PO jak zwykle wszystko spapra.Robią ich jak chcą. Traktują jak niepełnomyślących.

Już od przyszłego miesiąca Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry i Korea Południowa zostaną objęte ruchem bezwizowym – ma ogłosić w piątek prezydent Stanów Zjednoczonych George W. Bush. Informację tę podała w nocy z czwartku na piątek Associated Press powołując się na źródła w Kongresie.
Na razie Biały Dom nie potwierdził tych doniesień, lecz amerykański przywódca miał zaplanowane przemówienie dotyczące ruchu bezwizowego – dodała AP.

Według informacji agencji CzTK, Bush zaprosił na piątek do Białego Domu ambasadorów wymienionych krajów, w tym szefa czeskiej placówki dyplomatycznej Petra Kolarza. Spodziewane jest, iż prezydent USA przekaże im, że ich kraje spełniły wymogi ruchu bezwizowego.

Czescy politycy niejednokrotnie zapowiadali, że obowiązek wizowy może zostać zniesiony około 17 listopada, kiedy to Czesi i Słowacy będą obchodzili 19. rocznicę „aksamitnej rewolucji”, czyli upadku komunizmu w Czechosłowacji.

Jak na razie Stany Zjednoczone wymagają wiz od obywateli 12 państw UE: Bułgarii, Cypru, Estonii, Grecji, Węgier, Litwy, Łotwy, Malty, Polski, Czech, Rumunii i Słowacji.

http://www.tvp.i(...)s=811224


Zielona karta znów nie dla Polaków
Polacy zostali ponownie wykluczeni z amerykańskiej loterii wizowej -
dowiedział się serwis internetowy tvp.info. Ambasada USA tłumaczy, ze
wykreślono nas automatycznie bo cały czas za ocean wyjeżdża zbyt dużo
naszych rodaków.
Od kilku dni można rejestrować się do losowania o zielona kartę na 2010 r. Z
tej możliwości nie mogą jednak po raz kolejny skorzystać Polacy. Ambasada
USA w Warszawie tłumaczy, ze wykluczono nas automatycznie. - Tak się dzieje
z państwami, z których do USA przyjechało w ostatnich pięciu latach ponad 50
tysięcy imigrantów - wyjaśnia attache prasowy James Wolf.

Statystyki rzeczywiście nie przemawiają na korzyść Polski. Z danych
Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA wynika, ze w latach 2003-07
zgodę na stały pobyt w Stanach dostało 67519 Polaków. Wolf tłumaczy, ze
oprócz Polaków w podobnej sytuacji znaleźli się m.in. Brazylijczycy,
Kanadyjczycy, Chińczycy, Kolumbijczycy, Haitańczycy, Hindusi, Jamajczycy,
Meksykanie, Pakistańczycy, Peruwiańczycy i Koreańczycy.

Co ciekawe do programu ponownie wpisano Rosjan, a po raz pierwszy także
mieszkańców Kosowa (ten kraj w tym roku ogłosił niepodległość, a USA było
jednym z pierwszych państw, które ja uznało).

To kolejne wykluczenie Polski z losowań zielonej karty. Po raz pierwszy
stało się tak pod koniec lat 90. Potem w latach 2000-2004 nasi rodacy mogli
brać udział w loterii. W 2005 r. znowu jednak przekroczyliśmy próg 50 tys
wyjeżdżających.
http://www.tvp.i(...)ry=17099


Więcej tarczy, więcej złomiastych F16, więcej naszych żołnierzy do Iraku, Afganistanu. Jeszcze bardziej w 4 litery wielkiemu bratu trzeba wejść. Czy Polacy potrafią się szanować?
A no zapytajmy o to códotwórcę Tuska i jego armi.

 
 
 
 
~~nauczyciel 2
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Jak na razie to poseł Błądek wspiera nauczycieli głosując np. za odrzuceniem sprawozdania p. Hall w sprawach oświaty - m.in. kolejnej pseudoreformy, czy za odrzuceniem rządowego projektu o emeryturach pomostowych - wykluczający nauczycieli.
A święto Trzech Króli powinno być dniem wolnym!!!


Pani poseł Butryn przeciwnie!

 
 
 
 
~~gałek
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 16:58  
Cytuj
CYTAT

Zauważyłem jedno, zawsze jak ktoś coś robi, pracuje to zawsze się go krytykuje i zawsze ma wrogów, za to nasz kochany poseł Błądek z PiSu nic nie robi dla naszego miasta i regionu i w jego temacie nikt się nie wypowiada WNIOSEK ? nie ma co o nim pisać bo nic i nikt o nim nic nie wie, co zrobił co robi itd. Jest najlepszym posłem Podkarpacia. SUPERRRRRR

nie jestem zwolennikiem ani bladka ani tymbardziej butrynowej ale skoro go atakujesz to merytorycznie przedstaw co zrobila dle naszego regionu bo jakos nic niewidzialem moze poza tym ze oprowadzala tam chlebowskiego czy jakiegos innego swinskiego bladyna bo wystawie cop-u jakis czas temu,prosze odpowiedziec

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »