NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wiocha - 0 flag na glownej ulicy,
Posty: 1
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:46  
Cytuj
Nie ma co sie dziwic pewnie Shrek jeszcze nie wytrzezwial i nie wie co sie w kraju dzieje !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:47  
Cytuj
ahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:55  
Cytuj
Ale nie dziwmy się!!! To tylko Stalowa!!!
A tak na marginesie... przecież sam siebie nie wybrał mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:57  
Cytuj
WSI go wybrałosciana

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 23:04  
Cytuj
ale w blokach dookoła urzędu miasta jest wiele wywieszonych flag

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 23:08  
Cytuj
To tylko dosłownie jednostki wiedzą jak się zachować w tych jakże trudnych, bolesnych dniachwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 00:43  
Cytuj
Jesteście nudni z tymi waszymi flagami.Nie macie co robić to zakładacie bezsensowne tematy.mlotekLepiej zajmijcie się czymś pożytecznym.Co was kurna obchodzi czy ktoś wiesza flagę czy niezaklopotany.No ale podobno głupich nie sieją.Zastanawia mnie tylko dlaczego najwięcej mieszka ich w Stalowej Wólce i najbliższej okolicy.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
Nie ma co sie dziwic pewnie Shrek jeszcze nie wytrzezwial i nie wie co sie w kraju dzieje !!

Dziś rano przejeżdżałem ul. Wolności.
Flagi z kirem były na wszystkich budynkach - również na budynku Urzędu Miasta i na budynku Urzędu Stanu Cywilnego.

Może powinieneś zgłosić się do okulisty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
art
art
art
Posty: 5
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Mam kilka swoich własnych przemyśleń na ten temat.

1. Nie patrzmy na innych. Co za \"polska\" mentalność - wytykać innym. Ja wolę spojżeć na siebie. Wywiesiłem flagę - czuję się z tym bardzo dobrze i jestem szczery ze swoim sumieniem zarówno patriotycznym jak i moralnym.

Co do tego mają inni ? Mam własne zdanie, a to co myślę o innych zostawiam dla siebie.

2. Być może jest sytuacja, że ktoś po prostu flagi nie ma, a znam dużo takich ludzi.

3. Tak naprawdę żałobę ukazuje nasza postawa, a nie zewnętrzne i pokazowe \"jednorazowe pokazówki\". Owszem są one piękną częścią ukazywania patriotyzmu, jednak dla niektórych to się niestety skończy po tygodniu.
Niektórym dopiero się teraz przypomniało, że są Polakami.
Bo znam też ludzi, którzy narzekali na Polskę, na rząd, na wszystko, ba niekiedy obrażając Polskę i samych Polaków, wywyższając zachodnią kulturę i szczerze u takich ludzi nie chciałbym widzieć flagi w oknie bo nie cierpię hipokryzji.

Może jednak niektórzy przejżą na oczy i wreszcie uwierzą w Polskę, bo to piękny i wspaniały kraj dotknięty przez los niemiłosiernie wiele razy.

Trzeba się wspierać !

Patriotyzm, a co za tym idzie - dyplomatyczne zachowanie się w niektórych szczególnych tragicznych sytuacjach dotyczących Polski bądź Polaków są wprost proporcjonalne do wielkości miejscowości oraz pochodzenia lokalnej ludności, a także od ich wykształcenia.Nie od dziś wiadomo,że osobniki pochodzenia chłopskiego, nie wykazują żadnego patriotyzmu podobnie jak ludzie z niskim wykształceniem, szczególnie poniżej matury [brak świadomości utożsamiania się z własnym narodem i symbolami państwa].Pierwsze pokolenie mieszkające w mieście nie posiada patriotycznych nawyków, bo nie miało ich skąd wynieść.
Prawdziwy Polak powinien wysławiać się poprawną polszczyzną, posiadać w domu Konstytucję Państwa Polskiego oraz flagę narodową. Reszta to kwestia dobrej organizacji, jak sobie poradzić z zamontowaniem flagi w prywatnej posesji.Prawie każdy posiada balkon [ w "prawdziwych" miastach tylko pojedyncze balkony nie mają zamocowanych flag! ]. Pomińmy ludzi mieszkających w blokach, przejdźmy się po osiedlach domków rodzinnych - katastrofa! ! ! Pojedynczych egzemplarzy ze świecą szukać! Nie dajcie więc wrzucić się do szufladki nieuków bądź tytułowej "wiochy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Patriotyzm, a co za tym idzie - dyplomatyczne zachowanie się w niektórych szczególnych tragicznych sytuacjach dotyczących Polski bądź Polaków są wprost proporcjonalne do wielkości miejscowości oraz pochodzenia lokalnej ludności, a także od ich wykształcenia.Nie od dziś wiadomo,że osobniki pochodzenia chłopskiego, nie wykazują żadnego patriotyzmu podobnie jak ludzie z niskim wykształceniem, szczególnie poniżej matury [brak świadomości utożsamiania się z własnym narodem i symbolami państwa].Pierwsze pokolenie mieszkające w mieście nie posiada patriotycznych nawyków, bo nie miało ich skąd wynieść.
Prawdziwy Polak powinien wysławiać się poprawną polszczyzną, posiadać w domu Konstytucję Państwa Polskiego oraz flagę narodową. Reszta to kwestia dobrej organizacji, jak sobie poradzić z zamontowaniem flagi w prywatnej posesji.Prawie każdy posiada balkon [ w "prawdziwych" miastach tylko pojedyncze balkony nie mają zamocowanych flag! ]. Pomińmy ludzi mieszkających w blokach, przejdźmy się po osiedlach domków rodzinnych - katastrofa! ! ! Pojedynczych egzemplarzy ze świecą szukać! Nie dajcie więc wrzucić się do szufladki nieuków bądź tytułowej "wiochy".


Sam to wypociłeś czy ściągnąłeś z internetu???
Pokaż mi te prawdziwe miasta, w których tylko pojedyncze balkony nie mają wywieszonych flag.
A z tym wykształceniem to już totalna porażka. Co ma jedno do drugiego?
Konstytucję za sprawą Prezydenta Kwaśniewskiego ma/powinien mieć każdy w domu.
Żałoba to sprawa osobista każdego z nas. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. A tu jak widzę kto nie z nami ten przeciwko nam i dorabia się jakieś patriotyczne ideologie.

Też straciłem swojego Prezydenta. Nie głosowałem na niego i pewnie w przyszłych wyborach też bym nie zagłosował bo niczym mnie do siebie nie przekonał. Ale był prezydentem mojego kraju więc był i moim Prezydentem.
Flagi nie wywiesiłem bo nie uznałem tego za konieczne. Nie przeszkadzają mi, ani nie wyśmiewam sąsiadów że to zrobili.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 16:25  
Cytuj
u mnie w bloku to samo 3 flagi na 40 mieszkań. Nie uznałem za konieczność wieszania flagi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 16:30  
Cytuj
widzisz Jacek, bo ty zwykły prostak jesteś i z patriotyzmem nie masz nic wspolnego.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 16:53  
Cytuj
Nisko - metropolia - nadal wiekszość nie wie co się stało. W niedziele od rana z siatami stali przed tesco i kauflandem - zastanawiajac sie co to za świeto ze zamkniete. Co sprytniejsi lizneli temat i całymi rodzinami wyruszyli do Turbi na lotnisko w poszukiwaniu wraku samolotu. Zawiedzeni poznym wieczorem wrocili i na znak solidarnosci -bo cos sie chyba stało- w każdym samochodzie RNI wywiesili dodatkową nowiuśką płyte CD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 17:10  
Cytuj
widzisz stalofka po prostu cała tragedia mnie średnio dotyczy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
art
art
art
Posty: 5
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Patriotyzm, a co za tym idzie - dyplomatyczne zachowanie się w niektórych szczególnych tragicznych sytuacjach dotyczących Polski bądź Polaków są wprost proporcjonalne do wielkości miejscowości oraz pochodzenia lokalnej ludności, a także od ich wykształcenia.Nie od dziś wiadomo,że osobniki pochodzenia chłopskiego, nie wykazują żadnego patriotyzmu podobnie jak ludzie z niskim wykształceniem, szczególnie poniżej matury [brak świadomości utożsamiania się z własnym narodem i symbolami państwa].Pierwsze pokolenie mieszkające w mieście nie posiada patriotycznych nawyków, bo nie miało ich skąd wynieść.
Prawdziwy Polak powinien wysławiać się poprawną polszczyzną, posiadać w domu Konstytucję Państwa Polskiego oraz flagę narodową. Reszta to kwestia dobrej organizacji, jak sobie poradzić z zamontowaniem flagi w prywatnej posesji.Prawie każdy posiada balkon [ w \"prawdziwych\" miastach tylko pojedyncze balkony nie mają zamocowanych flag! ]. Pomińmy ludzi mieszkających w blokach, przejdźmy się po osiedlach domków rodzinnych - katastrofa! ! ! Pojedynczych egzemplarzy ze świecą szukać! Nie dajcie więc wrzucić się do szufladki nieuków bądź tytułowej \"wiochy\".


Sam to wypociłeś czy ściągnąłeś z internetu???
Pokaż mi te prawdziwe miasta, w których tylko pojedyncze balkony nie mają wywieszonych flag.
A z tym wykształceniem to już totalna porażka. Co ma jedno do drugiego?
Konstytucję za sprawą Prezydenta Kwaśniewskiego ma/powinien mieć każdy w domu.
Żałoba to sprawa osobista każdego z nas. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. A tu jak widzę kto nie z nami ten przeciwko nam i dorabia się jakieś patriotyczne ideologie.

Też straciłem swojego Prezydenta. Nie głosowałem na niego i pewnie w przyszłych wyborach też bym nie zagłosował bo niczym mnie do siebie nie przekonał. Ale był prezydentem mojego kraju więc był i moim Prezydentem.
Flagi nie wywiesiłem bo nie uznałem tego za konieczne. Nie przeszkadzają mi, ani nie wyśmiewam sąsiadów że to zrobili.

Andrzejek... źle Ci z tych oczu patrzy, wnioskuję,że jesteś jeszcze bardzo młody i nie masz z różnych powodów jeszcze matury, bo gdybyś ją miał, to byś rozumiał wszystkie powiązania, przyczyny i skutki tego,że tu ludzie nie wywieszają flag, a przed Wisłą w Kongresówce [ bo tu jest za Wisłą tzw. Galicja] jest całkiem inny świat z tym utożsamianiem się z tragedią narodową i wszystkie fakty trzeba umieć połączyć w całość i zachować się jak przystało na Polaka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 17:56  
Cytuj
Zdziwił byś się. Dawaj tą listą miast. Chociaż jedno..... Proooszę........coolcoolcoolcool

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
art
art
art
Posty: 5
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Patriotyzm, a co za tym idzie - dyplomatyczne zachowanie się w niektórych szczególnych tragicznych sytuacjach dotyczących Polski bądź Polaków są wprost proporcjonalne do wielkości miejscowości oraz pochodzenia lokalnej ludności, a także od ich wykształcenia.Nie od dziś wiadomo,że osobniki pochodzenia chłopskiego, nie wykazują żadnego patriotyzmu podobnie jak ludzie z niskim wykształceniem, szczególnie poniżej matury [brak świadomości utożsamiania się z własnym narodem i symbolami państwa].Pierwsze pokolenie mieszkające w mieście nie posiada patriotycznych nawyków, bo nie miało ich skąd wynieść.
Prawdziwy Polak powinien wysławiać się poprawną polszczyzną, posiadać w domu Konstytucję Państwa Polskiego oraz flagę narodową. Reszta to kwestia dobrej organizacji, jak sobie poradzić z zamontowaniem flagi w prywatnej posesji.Prawie każdy posiada balkon [ w \\\"prawdziwych\\\" miastach tylko pojedyncze balkony nie mają zamocowanych flag! ]. Pomińmy ludzi mieszkających w blokach, przejdźmy się po osiedlach domków rodzinnych - katastrofa! ! ! Pojedynczych egzemplarzy ze świecą szukać! Nie dajcie więc wrzucić się do szufladki nieuków bądź tytułowej \\\"wiochy\\\".


Sam to wypociłeś czy ściągnąłeś z internetu???
Pokaż mi te prawdziwe miasta, w których tylko pojedyncze balkony nie mają wywieszonych flag.
A z tym wykształceniem to już totalna porażka. Co ma jedno do drugiego?
Konstytucję za sprawą Prezydenta Kwaśniewskiego ma/powinien mieć każdy w domu.
Żałoba to sprawa osobista każdego z nas. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. A tu jak widzę kto nie z nami ten przeciwko nam i dorabia się jakieś patriotyczne ideologie.

Też straciłem swojego Prezydenta. Nie głosowałem na niego i pewnie w przyszłych wyborach też bym nie zagłosował bo niczym mnie do siebie nie przekonał. Ale był prezydentem mojego kraju więc był i moim Prezydentem.
Flagi nie wywiesiłem bo nie uznałem tego za konieczne. Nie przeszkadzają mi, ani nie wyśmiewam sąsiadów że to zrobili.

Andrzejek... źle Ci z tych oczu patrzy, wnioskuję,że jesteś jeszcze bardzo młody i nie masz z różnych powodów jeszcze matury, bo gdybyś ją miał, to byś rozumiał wszystkie powiązania, przyczyny i skutki tego,że tu ludzie nie wywieszają flag, a przed Wisłą w Kongresówce [ bo tu jest za Wisłą tzw. Galicja] jest całkiem inny świat z tym utożsamianiem się z tragedią narodową i wszystkie fakty trzeba umieć połączyć w całość i zachować się jak przystało na Polaka!

Andrzejek... pomyśl, a może warto czasem zrobić coś, do czego nie mamy przekonania, bo inni już to przerobili i stosują bez dyskusji? A może poczułbyś się bardziej wartościowy, gdybyś ... Idź po flagę, przymocuj kir, wywieś na zewnątrz i w milczeniu zobaczysz, że Ty też jesteś wspaniałym Polakiem i patriotą, a symbolem tego będzie właśnie ten gest łączący Cię w takiej chwili z milionami Polaków naprawdę przezywających tę tragedię narodową, bo to nie był autobus z pielgrzymką zwykłych parafian, prawda? Wierz mi , z Ciebie też będą kiedyś ludzie. Spróbuj pojąc powagę sytuacji i wczuć się w nią. Pozdrawiam Cię serdecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
art
art
art
Posty: 5
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Patriotyzm, a co za tym idzie - dyplomatyczne zachowanie się w niektórych szczególnych tragicznych sytuacjach dotyczących Polski bądź Polaków są wprost proporcjonalne do wielkości miejscowości oraz pochodzenia lokalnej ludności, a także od ich wykształcenia.Nie od dziś wiadomo,że osobniki pochodzenia chłopskiego, nie wykazują żadnego patriotyzmu podobnie jak ludzie z niskim wykształceniem, szczególnie poniżej matury [brak świadomości utożsamiania się z własnym narodem i symbolami państwa].Pierwsze pokolenie mieszkające w mieście nie posiada patriotycznych nawyków, bo nie miało ich skąd wynieść.
Prawdziwy Polak powinien wysławiać się poprawną polszczyzną, posiadać w domu Konstytucję Państwa Polskiego oraz flagę narodową. Reszta to kwestia dobrej organizacji, jak sobie poradzić z zamontowaniem flagi w prywatnej posesji.Prawie każdy posiada balkon [ w \\\"prawdziwych\\\" miastach tylko pojedyncze balkony nie mają zamocowanych flag! ]. Pomińmy ludzi mieszkających w blokach, przejdźmy się po osiedlach domków rodzinnych - katastrofa! ! ! Pojedynczych egzemplarzy ze świecą szukać! Nie dajcie więc wrzucić się do szufladki nieuków bądź tytułowej \\\"wiochy\\\".


Sam to wypociłeś czy ściągnąłeś z internetu???
Pokaż mi te prawdziwe miasta, w których tylko pojedyncze balkony nie mają wywieszonych flag.
A z tym wykształceniem to już totalna porażka. Co ma jedno do drugiego?
Konstytucję za sprawą Prezydenta Kwaśniewskiego ma/powinien mieć każdy w domu.
Żałoba to sprawa osobista każdego z nas. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. A tu jak widzę kto nie z nami ten przeciwko nam i dorabia się jakieś patriotyczne ideologie.

Też straciłem swojego Prezydenta. Nie głosowałem na niego i pewnie w przyszłych wyborach też bym nie zagłosował bo niczym mnie do siebie nie przekonał. Ale był prezydentem mojego kraju więc był i moim Prezydentem.
Flagi nie wywiesiłem bo nie uznałem tego za konieczne. Nie przeszkadzają mi, ani nie wyśmiewam sąsiadów że to zrobili.

Andrzejek... źle Ci z tych oczu patrzy, wnioskuję,że jesteś jeszcze bardzo młody i nie masz z różnych powodów jeszcze matury, bo gdybyś ją miał, to byś rozumiał wszystkie powiązania, przyczyny i skutki tego,że tu ludzie nie wywieszają flag, a przed Wisłą w Kongresówce [ bo tu jest za Wisłą tzw. Galicja] jest całkiem inny świat z tym utożsamianiem się z tragedią narodową i wszystkie fakty trzeba umieć połączyć w całość i zachować się jak przystało na Polaka!

Andrzejek... pomyśl, a może warto czasem zrobić coś, do czego nie mamy przekonania, bo inni już to przerobili i stosują bez dyskusji? A może poczułbyś się bardziej wartościowy, gdybyś ... Idź po flagę, przymocuj kir, wywieś na zewnątrz i w milczeniu zobaczysz, że Ty też jesteś wspaniałym Polakiem i patriotą, a symbolem tego będzie właśnie ten gest łączący Cię w takiej chwili z milionami Polaków naprawdę przezywających tę tragedię narodową, bo to nie był autobus z pielgrzymką zwykłych parafian, prawda? Wierz mi , z Ciebie też będą kiedyś ludzie. Spróbuj pojąc powagę sytuacji i wczuć się w nią. Pozdrawiam Cię serdecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 18:17  
Cytuj
Proponujesz "owczy pęd" dziękuje, nie dla mnie. Ja ci nie zabraniam, a ty mnie nie namawiaj. Tylko nie teoretyzuj w sprawie wielkości miast i wykształcenia do patriotyzmu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 19:00  
Cytuj
patriota sie jest w duszy i glowie . Po co wymachiwac flaga skoro nie wie sie dlaczego tak wszyscy robia. To jest teraz typowo polska pokazowka i hipokryzja tzw. elyty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Wywieszenie flagi z kirem w dniu czy dzień po takiej katastrofie kiedy ginie prezydent państwa, najważniejsi urzędnicy z jego kancelarii, dowództwo wojska, posłowie, senatorowie, biskupi dla mnie jest zrozumiałe. Sam tak zrobiłem, mimo że nie głosowałem na Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru głosować, ale już wcześniej pewnych jego zalet, w tym patriotyzmu, odmówić mu nie mogłem. No i był prezydentem mojego kraju, więc szacunek mu się należał i należy. Uważałem tak już dużo wcześniej, więc mogę to dzisiaj napisać beż żadnego fałszu, obłudy. Natomiast nikomu nie mam za złe, że flagi nie wywiesił, jego sprawa.
Szopką będą teraz łańcuszki, flagi i zdjęcia prezydenta umieszczane w profilach na nk, znicze w dublowanych tematach jak ten, który założyła hien... tfu, misia, w którym potęguje się sensację, wyciska ją jak tylko można z tej katastrofy, podnieca się nią poprzez wklejanie linków z fragmentami wiadomości pokazujących ludzi przed pałacem, filmików wspomnieniowych w czarno-białych kolorach , które można przecież non stop oglądać w telewizji na wszystkich kanałach ogólnotematycznych i nie tylko. Albo pokazujących jak jakiś Abdul z Al-Jazeery mówi o Polsce; niektórych wtedy duma rozpiera, puszą się, że i tam mówią o polskim prezydencie, że i tam się o nas mówi.
Ciekawe ilu z nich wcześniej miało tego prezydenta w pogardzie żeby nie napisać dosadniej widząc w nim same najgorsze rzeczy i niczego pozytywnego, a ilu zapominało czasem jak on w ogóle ma na imię?
Ciekawe ilu z tych będących dzisiaj w kościele, którzy tak strasznie rozpaczają na forach, nk i w opisach gg i piszą o nim jak o ostatnim obrońcy narodu, zwyczajnie modliło się w jego intencji? I czemu ci żałobnicy zapomnieli, że oprócz pary prezydenckiej było tam więcej osób, którzy na co dzień pracowali dla polskich spraw (różnie oceniani z ich pracy, w zależności od poglądów oceniających, ale większość jeśli nie wszyscy ze szczerymi chęciami)? Czyżby nikogo więcej nie byli w stanie wymienić?

...........................................................
Podpisuje sie pod tym obiema rekami.Ja wywiesilem flage narodowa chociaz nie glosowalem za bylym Prezydentem.W koncu byl tez moim prezydentem.Gdyby nie bylo wsrod ofiar P.Kaczynskiego zrobil bym to samo.Zginely osoby w czesci niezastapione dla narodu polskiego w drodze do KATYNIA.
Brak flag w oknach moze swiadczyc o stosunku do patrijotyzmu duzej czesci mieszkancow Stalowej Woli.Niektorzy moze chcieliby zamanifestowc swoj zwiazek z ofiarami ale poprostu flag nie posiadaja...smutne.Ale pewnie maja dziesiatki swietych obrazkow ktore np.:Kiedy obraz Chodzi\" zakrywaja 90% okien blokowych tecza barw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »