NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Koronka na oś.poręby,
~~ewa sz
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 12:37  
Cytuj
Zapraszamy w każdy piątek na 15;00 do parafii Opatrzności Bożej na kilkunastominutową modlitwe. Koronkę podyktował Pan Jezus św. Faustynie w Wilnie 13-14 września 1935 r. jako modlitwę na przebłaganie i uśmierzenie gniewu Bożego, za grzechy nasze, naszych bliskich i całego świata.

Obietnice:
"Zachęcaj dusze do odmawiania tej koronki. Przez nią podoba mi sie dać wszystko, o co mnie prosić będą zatwardziali grzesznicy. Gdy ją odmawiać będą, napełnię dusze ich spokojem, a godzina ich śmierci będzie szczęśliwa. Napisz to dla dusz strapionych: gdy dusza ujrzy i pozna cieżkość swych grzechów, gdy się odsłoni przed jej oczyma cała przepaść nędzy, w jakiej się pogrążyła, niech nie rozpacza, ale z ufnością niech się rzuci w ramiona mojego Miłosierdzia, jak dziecko w objęcia ukochanej matki. Dusze te mają pierwszeństwo dla mojego litościwego Serca. One mają pierwszeństwo do mojego Miłosierdzia. Powiedz, że żadna dusza, która wzywała Miłosierdzia mojego, nie zawiodła się, ani nie doznała zawstydzenia. Mam szczególne upodobanie w duszy, która zaufała dobroci mojej. Napisz: gdy tę koronkę odmawiać będą przy konających, stanę pomiędzy Ojcem a duszą konającą nie jako sędzia sprawiedliwy, ale jako Zbawiciel Miłosierny" (Dz. 1541)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 12:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Koronkę podyktował Pan Jezus św. Faustynie w Wilnie 13-14 września 1935 r. jako modlitwę na przebłaganie i uśmierzenie gniewu Bożego, za grzechy nasze, naszych bliskich i całego świata.

W jakim języku dyktował? Po aramejsku? A skąd Faustynka wiedziała kto jej dyktuje?
Ręce opadają...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 14:11  
Cytuj
Poza tym wiedziałeś ze Jezus przyjechał do Wilna we wrześniu 1935 roku na dwa dni (13-14)cool?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:29  
Cytuj
W poniższym nagraniu także dzwoniąca twierdzi, że "jakaś zakonnica miała z matko rozmowe, matko bożo i matka ją uczyła modlitwy"

http://www.box.net/shared/2i6puqoum4

Z tego, co słyszałem Faustyna chorowała na gruźlicę, a dawniej na tę chorobę podawano jakieś środki chemiczne mogące wywoływać halucynacje. To by wszystko tłumaczyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:29  
Cytuj
Ja pieprze... co to w ogole jest...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:40  
Cytuj
To jest Stalowe Miasto nasze kochane... Przypomniał mi się właśnie kawał, jak rozmawiają dwa owsiki - ojciec i syn:
- tato, tam na zewnątrz to jest pięknie, świeci słońce, rosną drzewa, wszystko ładnie pachnie, tak?
- tak, synku,
- to dlaczego my siedzimy tutaj, w dupie, gdzie wszystko jest wymazane gównem?
- bo tutaj jest nasza ojczyzna, synu..

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
To jest Stalowe Miasto nasze kochane... Przypomniał mi się właśnie kawał, jak rozmawiają dwa owsiki - ojciec i syn:
- tato, tam na zewnątrz to jest pięknie, świeci słońce, rosną drzewa, wszystko ładnie pachnie, tak?
- tak, synku,
- to dlaczego my siedzimy tutaj, w dupie, gdzie wszystko jest wymazane gównem?
- bo tutaj jest nasza ojczyzna, synu..


good dobre cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 16:07  
Cytuj
po tytule myślałem że tym razem testują piwo Korona na porębach smiech2

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
po tytule myślałem że tym razem testują piwo Korona na porębach smiech2


ja tam wole Desperados - smaczniejsze niż ta cała Korona przez C umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 16:19  
Cytuj
Ludzie nie piszcie oś. Poręby tylko os. Poręby!
Tak samo nie pisze się 100 tyś. tylko 100 tys.!
Ostatnio widziałem taką pisownię na jakimś drogowskazie w Stalowej Woli i na tabl. świetlnej w autobusie MZK...

 
 
 
 
~~ewa sz
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:08  
Cytuj
widze ze szydzicie Jezus miał was chyba na mysli

Palą Mnie płomienie miłosierdzia, pragnę je wylewać na dusze ludzkie. O jaki Mi ból sprawiają, kiedy ich przyjąć nie chcą. Córko Moja, czyń, co jest w twej mocy w sprawie rozszerzania czci Miłosierdzia Mojego. Ja dopełnię czego ci nie dostawa. Powiedz zbolałej ludzkości, niech się przytuli do miłosiernego Serca Mojego, a ja ich napełnię pokojem. Powiedz, córko Moja, że jestem Miłością i Miłosierdziem samym. Kiedy dusza zbliża się do Mnie z ufnością, napełniam ją takim ogromem łaski, że sama w sobie tej łaski pomieścić nie może, ale promieniuje na inne dusze (tamże, 1074).


 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj
wtfzdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:26  
Cytuj
kobieto... daj sobie spokoj z tymi zenujacymi cytatami. daj normalnym ludziom zyc nie probujac kusic ich bajkami w ktore sama wierzysz.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
kobieto... daj sobie spokoj z tymi zenujacymi cytatami. daj normalnym ludziom zyc nie probujac kusic ich bajkami w ktore sama wierzysz.


Zaraz Cię wyzwie od szatanów zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~####
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 22:53  
Cytuj
Nawiedzonych coraz więcej. Wczoraj (przez przypadek) z Radia Maryja dowiedziałam się, że Matka Boska była niepokalanie poczęta.Wiem co piszę nie "poczęła" lecz poczęta".

 
 
 
 
~~Hajaszek
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
...dowiedziałam się, że Matka Boska była niepokalanie poczęta.Wiem co piszę nie "poczęła" lecz poczęta"


I dobrze się dowiedziałaś! Maryja była niepokalanie poczęta bo urodziła się bez grzechu pierworodnego, dlatego Bóg wybrał ją na Matkę swojego Syna.
Nawiedzonych dużo ale ignorantów coraz więcej!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
...dowiedziałam się, że Matka Boska była niepokalanie poczęta.Wiem co piszę nie \"poczęła\" lecz poczęta\"


I dobrze się dowiedziałaś! Maryja była niepokalanie poczęta bo urodziła się bez grzechu pierworodnego, dlatego Bóg wybrał ją na Matkę swojego Syna.
Nawiedzonych dużo ale ignorantów coraz więcej!


Witamy na planecie Ziemiagood U nas grzech pierworodny ma każdycool Grzech ten przekazywany jest człowiekowi w momencie poczęcia i przechodzi z pokolenia na pokolenie :haha: a wszystko zaczęło się od grzechu Adama i Ewy w raju. cool Pamiętasz bajeczkę o jabłuszku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewa sz
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 13:12  
Cytuj
Jezus powiedział także do s.Faustyny: : Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 13:14  
Cytuj
Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Jezus powiedział także do s.Faustyny: : Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

Niech zgadnę: podsłuchiwałaś?!

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jezus powiedział także do s.Faustyny: : Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

Niech zgadnę: podsłuchiwałaś?!


hahahahhaa

Ewa Sz jest sługownicą szatana, PRECZ Z TAKIMI NA TYM FORUM!!\\
My kochamy piosenke Barke, my Kochamy Dżej Pi II i wierzymy w Jezusa Chytrusa.
A Ewa Sz zjadła chyba za dużo grzybków Halucynogennych których podobno mamy ostatnio obfity wysyp i głosi jakąś herezje.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 22:50  
Cytuj
CYTAT

hahahahhaa

Ewa Sz jest sługownicą szatana, PRECZ Z TAKIMI NA TYM FORUM!!\\\\
My kochamy piosenke Barke, my Kochamy Dżej Pi II i wierzymy w Jezusa Chytrusa.
A Ewa Sz zjadła chyba za dużo grzybków Halucynogennych których podobno mamy ostatnio obfity wysyp i głosi jakąś herezje.


Co Ty gadasz że mamy obfity :co?:

Zapomniałeś o Arce Noego wspomnieć cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj
Znam modlitwe - Koronka do Miłosierdzia Bożego i powiem wam że jest Prawdziwa! Żałuj jeden z drugim że nie wierzysz...

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
Znam modlitwe - Koronka do Miłosierdzia Bożego i powiem wam że jest Prawdziwa! Żałuj jeden z drugim że nie wierzysz...


No ja wieże w Koronke...
Szkoda że tylko na Statoil można ją kupić smiech2

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
No ja wieże w Koronke...
Szkoda że tylko na Statoil można ją kupić smiech2


Jeszcze Żabki (przynajmniej centrum 4) :haha:, Lotos, Omega, swojego czasu Cium (kolo Avanti) ale czy dalej to nie wiem umiech no i Tesco każde i do tego Stokrotka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »