NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
wymiana okien, wasze opinie
~~szifo
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 18:34  
Cytuj
Witam,
Chcę wymienić u siebie okna na plastikowe, zastanawiam się komu to zlecenie powierzyć,chcę poznać wasze opinie i uwagi.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 18:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~dse
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Witam,
Chcę wymienić u siebie okna na plastikowe, zastanawiam się komu to zlecenie powierzyć,chcę poznać wasze opinie i uwagi.


Kolo centrum 4 masz taki salon, kolo tego tego sklepu wszystko po 2zl czy 2,5. Robili u mnie 6 okien i bez problemu. Fachowo i dokladnie.

 
 
 
 
~~grzes
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 09:36  
Cytuj
Polecam firmę kłosowski wymieniałem u nich w bloku a niedawno wstawiali mi do całego domu byłem bardzo zadowolony z fachowości pracowników , a po za tym z tego co wiem są bardzo długo na rynku

 
 
 
 
~~jantar
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 15:48  
Cytuj
Ja mam zamiar skorzystać z firmy CHATA,kiedyś znajdowała się przy tzw.BUDOWLANCE teraz tuż przy torach,prawie pod wiaduktem.Proszę o opinię jeśli ktoś korzystał z ich usług.

 
 
 
 
~~rudy
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
polecam firme SANPOL, solidnie i dokladnie i w miare tanio, Koczwara - drogo, Klosowski - kiedys odwalali fuszerke, moze sie poprawili, niem bo wymienialem okna i jezdzilem na poprawki po nich, pozdrawiam



Super autoreklama sanpolu ale nieładnie oceniać żle firmy które są pięć razy dłużej na rynku

 
 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Polecam firmę kłosowski wymieniałem u nich w bloku a niedawno wstawiali mi do całego domu byłem bardzo zadowolony z fachowości pracowników , a po za tym z tego co wiem są bardzo długo na rynku
neutralny

tak to są fachowcy tak mi zamontowali futryny w jednym z okien ze musialbym otwierac okna od zewnatrz potraficie sobie to wyobrazic


 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 22:28  
Cytuj
nie, nie potrafimy

 
 
 
 
~~lilly10
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 00:19  
Cytuj
Ja osobiście polecam jw.SanPol.

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 16:25  
Cytuj
wazne, zeby nie dac sobie wcisnac oknien z polokraglym profilem od wenatrz, bo pozniej jest problem z zaistalowaniem rolet z prowadnicami i trzeba kombinowac. Szkoda, ze zaden ze sprzedawcow o tym nie wspomina, mimo ze czesc z nich oprócz okien oferuje tez rolety, zaluzje itp.

 
 
 
 
~~szifo
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 19:32  
Cytuj
Dzięki wszystkim za opinie i uwagi na moim forum,czekam na dalszewink

 
 
 
 
~~jak
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam firmę kłosowski wymieniałem u nich w bloku a niedawno wstawiali mi do całego domu byłem bardzo zadowolony z fachowości pracowników , a po za tym z tego co wiem są bardzo długo na rynku
neutralny

tak to są fachowcy tak mi zamontowali futryny w jednym z okien ze musialbym otwierac okna od zewnatrz potraficie sobie to wyobrazic




Niebardzo rozumiem przecież okna otwierają się do środka więc inaczej się nie da ich zamontować.Ale napisz gdzie to jest z chęcio to zobaczymy

 
 
 
 
~~sonia
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 12:15  
Cytuj
Nie wiem ale...ja mam okna z półokrągłym profilem od wewnątrz i mam też roletki,z zamontowanie których nie było żadnego problemu.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 16:09  
Cytuj
Polecam firmę DOM-SYSTEM naprzeciwko hali targowej wejście obok apteki.
Wymieniali mi okna, paru osobom w mojej rodzinie oraz w domu u znajomuch niedaleko stalowej.
Nikt nie miał uwag - wszystko extra.

Polecam.

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 08:48  
Cytuj
A może coś o cenie??? Co myślicie o firmie DOMLUX???

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 10:52  
Cytuj
Polecam okna z Widokuumiech sa naprawde super kiedyś myslałam że okno to okno ale jednak jest kolosalna różnica i montazyści sprawnie i szybko zrobili robote Okna wymieniałam kilka lat temu, mozna je zakupić za wiaduktem w strone AJ Pozdrawiam
Zadowolona klientka

 
 
 
 
~~kika
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 11:03  
Cytuj
a może napiszecie coś o drzwiach do mieszkania? gdzie i jakie wybrać? i jaka jest cena ze wszystkim tzn. komplet z zamkami dobrej jakości, klamka i montaż. z góry dziękuję umiech

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 16:48  
Cytuj
Sonia, roletki sie da zamontowa, ale takie na zylce bez prowadnic, a takie srednio mi sie podobaja, chybaze za malo sie zorientowalam na rynku roletek...popytam

 
 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Polecam firmę DOM-SYSTEM naprzeciwko hali targowej wejście obok apteki.
Wymieniali mi okna, paru osobom w mojej rodzinie oraz w domu u znajomuch niedaleko stalowej.
Nikt nie miał uwag - wszystko extra.

Polecam.


Dokladnie podpisuje sie pod ta wypowiedzia umiech

 
 
 
 
~~Darek P
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:49  
Cytuj
Ja zamontowałem w całym domu okna a dom jest duzy i duzo okien róznego typu od firmy z rozwadowa w tynku OKNA SKRAKOWA mam juz trzeci rok wszystko super!!!!!!

 
 
 
 
~~Darek P
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Ja zamontowałem w całym domu okna a dom jest duzy i duzo okien róznego typu od firmy z rozwadowa w tynku OKNA SKRAKOWA mam juz trzeci rok wszystko super!!!!!!


miało byc w rynku w rozwadowie

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Polecam okna z Widokuumiech sa naprawde super kiedyś myslałam że okno to okno ale jednak jest kolosalna różnica i montazyści sprawnie i szybko zrobili robote Okna wymieniałam kilka lat temu, mozna je zakupić za wiaduktem w strone AJ Pozdrawiam
Zadowolona klientka



A ja szczerze NIE POLECAM!!!
Okna w porządku, choć ala wentylacja (niepełna uszczelka na górze) powoduję, że zimą pi... jak w kieleckim. Mimo to przyznaję, że okna są OK -nie trzeba co chwila regulować itd.

Montaż - woła o pomstę do nieba !!!!!!!
Ja wiem, że fachowcy wyjechali do UK ale bez przesady takim antytalentom dawać narzędzia w ręce. Zero przygotowania (folia, maty, odkurzacz). Stary brudny, zardzewiały parapet oparli o świeżą pomalowaną ścianę. Sam z odkurzaczem jechałem im spod nóg bo gruz deptali na parkiecie i nie widzieli w tym problemu. TRAGEDIA!!! Nigdy nie płaćcie przed wykonaną usługą bo 5% taniej.

Tyle wiem, więc przekazuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 14:42  
Cytuj
Ja tez bym polecał GAWO umiech Fakt może mają ciut droższe okna ale za to z lepszych materiałów wykonane... i zadnej fuszerki nie odstawili przy montazu umiech POLECAM !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »