NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Perfumy,
~~Igor
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:04  
Cytuj
Ale macie problemy.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~fajniejest
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:31  
Cytuj
poooo co

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:34  
Cytuj
No ja nie polecam prefumeri w Tesco. Ceny z kosmosu no i obsługa KOSZMAR!! Nachalne dziewczyny a nie wiedzą nawet co mają na półce. Palcem musiałam pokazywać że perfuma o którą pytam stoi w tym miejscu. A Pani mówiła że nie ma haha

Koło ballady zato super obsługa i ceny też bardzo konkurencyjne. POLECAM!!

 
 
 
 
~~Jola
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:41  
Cytuj
u Dariusza koło hali tez jest całkiem całkiemgood

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:42  
Cytuj
ja kupuje wylacznie przez internet i nigdy nie zostalem nabity w butelke zawsze dostaje perfumy takie jakie zamawiam i cena jest naprawde konkurencyjnaokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
ja kupuje wylacznie przez internet i nigdy nie zostalem nabity w butelke zawsze dostaje perfumy takie jakie zamawiam i cena jest naprawde konkurencyjnaokgood


Jacek, kupujesz na perfumeria.pl czy gdzieś indziej? podaj namiary.

Co do perfumerii koło Ballady: obsługa rzeczywiście miła, ale za wodę Bulgari "pour femme" zapłaciłam o wiele więcej niż kosztowała na perfumeria.pl, niestety.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 18:59  
Cytuj
Co do perfumerii koło Ballady: obsługa rzeczywiście miła, ale za wodę Bulgari \"pour femme\" zapłaciłam o wiele więcej niż kosztowała na perfumeria.pl, niestety.[/cytat]
Masz racje ceny kolo Ballady coraz wyzsze sie robia (niz m-c temu) a perfumeria.pl to super sprawa. Ceny extra, tania przesylka, szybka dostawa--pelne zadowolenieumiech

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 11:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~curra
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 19:27  
Cytuj
to jak z tym Vip-em jest ok czy nie?

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 20:53  
Cytuj
Cóż, jak już mówiłam: obsługa miła, ale jest drogo. Choć nie jestem obiektywna - w końcu kupiłam tam tylko jednen flakon.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 21:21  
Cytuj
Jest ok good Ładny wystrój,miła obsługa i spory wybór.Widać,że sklep jest zrobiony pod wybranych klientów, a nie jakąś wieś.W spokoju mo Przecież to sklep z exkluzywnymi zapachami na specjalne okazje i musi "pachnieć" luksusem cool girl Przecież to nie spożywczak i nie robi się tam codziennie zakupów, więc i od czasu do czasu można się "szarpnąć " na takie zakupy. Też kupuję przez internet różne rzeczy, ale zawsze istnieje ryzyko oszustwa. Właśnie już czekam na taką jedną rzecz ósmy tydzień....nie wiem
Mnie tam się podoba jezyk

 
 
 
 
~~Kleo
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 07:29  
Cytuj
CYTAT
Jest ok good Ładny wystrój,miła obsługa i spory wybór.Widać,że sklep jest zrobiony pod wybranych klientów, a nie jakąś wieś.W spokoju mo Przecież to sklep z exkluzywnymi zapachami na specjalne okazje i musi \"pachnieć\" luksusem cool girl Przecież to nie spożywczak i nie robi się tam codziennie zakupów, więc i od czasu do czasu można się \"szarpnąć \" na takie zakupy. Też kupuję przez internet różne rzeczy, ale zawsze istnieje ryzyko oszustwa. Właśnie już czekam na taką jedną rzecz ósmy tydzień....nie wiem
Mnie tam się podoba jezyk


bo jesytes kumpela wlascicielki. Nic dodac nic ujacmlotek

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:10  
Cytuj
kolo baru "kaprys" na Staszica jest rozlewnia perfum umiech wcale niedrogo bo za 10 ml zapłaciłem 12 zł czyli 1.20 zł za 1 ml. polecam

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest ok good Ładny wystrój,miła obsługa i spory wybór.Widać,że sklep jest zrobiony pod wybranych klientów, a nie jakąś wieś.W spokoju mo Przecież to sklep z exkluzywnymi zapachami na specjalne okazje i musi \\\"pachnieć\\\" luksusem cool girl Przecież to nie spożywczak i nie robi się tam codziennie zakupów, więc i od czasu do czasu można się \\\"szarpnąć \\\" na takie zakupy. Też kupuję przez internet różne rzeczy, ale zawsze istnieje ryzyko oszustwa. Właśnie już czekam na taką jedną rzecz ósmy tydzień....nie wiem
Mnie tam się podoba jezyk


bo jesytes kumpela wlascicielki. Nic dodac nic ujacmlotek

W takim razie ty jesteś konkurencjawykrzyknik zapytanie
Chore!!!
Przychylny komentarz = rodzina, mąż lub kumpela. Lecz się!!! i stuknij się mlotek porządnie w łeb!!
Po czym wnosisz??? Po nicku, po moim IP, po porze napisania komentarza??? nie wiem
Ps. mam coś dla ciebie KLEO:

Zaburzenia urojeniowe



"Osoby cierpiące na te zaburzenia (paranoicy) hołdują przekonaniom uznawanym przez ich otoczenie za nieprawdziwe, niekompletne i absurdalne. Osoby takie wyrażają te przekonania, a niekiedy kierują się nimi w swoim postępowaniu. Najczęściej uważają, że są przez kogoś śledzeni, kierują się teoriami spiskowymi, są podejrzliwe w stosunku do otoczenia.

Poza tym człowiek cierpiący na paranoję może normalnie funkcjonować, nie obserwuje się u niego całkowitego zerwania kontaktu ze światem i innymi ludźmi, jak ma to miejsce w schizofrenii.
:szok:

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest ok good Ładny wystrój,miła obsługa i spory wybór.Widać,że sklep jest zrobiony pod wybranych klientów, a nie jakąś wieś.W spokoju mo Przecież to sklep z exkluzywnymi zapachami na specjalne okazje i musi \\\"pachnieć\\\" luksusem cool girl Przecież to nie spożywczak i nie robi się tam codziennie zakupów, więc i od czasu do czasu można się \\\"szarpnąć \\\" na takie zakupy. Też kupuję przez internet różne rzeczy, ale zawsze istnieje ryzyko oszustwa. Właśnie już czekam na taką jedną rzecz ósmy tydzień....nie wiem
Mnie tam się podoba jezyk


bo jesytes kumpela wlascicielki. Nic dodac nic ujacmlotek

W takim razie ty jesteś konkurencjawykrzyknik zapytanie
Chore!!!
Przychylny komentarz = rodzina, mąż lub kumpela. Lecz się!!! i stuknij się mlotek porządnie w łeb!!
Po czym wnosisz??? Po nicku, po moim IP, po porze napisania komentarza??? nie wiem
Ps. mam coś dla ciebie KLEO, bo to się ciebie tyczy:

Zaburzenia urojeniowe



"Osoby cierpiące na te zaburzenia (paranoicy) hołdują przekonaniom uznawanym przez ich otoczenie za nieprawdziwe, niekompletne i absurdalne. Osoby takie wyrażają te przekonania, a niekiedy kierują się nimi w swoim postępowaniu. Najczęściej uważają, że są przez kogoś śledzeni, kierują się teoriami spiskowymi, są podejrzliwe w stosunku do otoczenia". :szok:

 
 
 
 
~~Kleo
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:13  
Cytuj
Przychylny komentarz = rodzina, mąż lub kumpela. Lecz się!!! i stuknij się mlotek porządnie w łeb!!
Po czym wnosisz??? Po nicku, po moim IP, po porze napisania komentarza??? nie wiem
Ps. mam coś dla ciebie KLEO:

Zaburzenia urojeniowe



\"Osoby cierpiące na te zaburzenia (paranoicy) hołdują przekonaniom uznawanym przez ich otoczenie za nieprawdziwe, niekompletne i absurdalne. Osoby takie wyrażają te przekonania, a niekiedy kierują się nimi w swoim postępowaniu. Najczęściej uważają, że są przez kogoś śledzeni, kierują się teoriami spiskowymi, są podejrzliwe w stosunku do otoczenia.

Poza tym człowiek cierpiący na paranoję może normalnie funkcjonować, nie obserwuje się u niego całkowitego zerwania kontaktu ze światem i innymi ludźmi, jak ma to miejsce w schizofrenii.

Jak widac masz problem z glowa. Ale coż widac w branży samochodowej to normamlotek. A skoro sie tak uniosłaś to chyba jednak wlascicielka albo jej kumpela jestes. Wiec po co te glupie przytyki? Zajmij sie czyms pozytecznym, np obniz ceny w tej swojej perfumeriigood

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:30  
Cytuj
Ile trzymają takie perfumy z rozlewni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:54  
Cytuj
Ja zamawiam perfumy na perfumeria.pl. Jestem bardzo zadowolona. Szybko, tanio i oryginalne zapachy. Nawet po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi taniej niz w VIP

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Ile trzymają takie perfumy z rozlewni?


Kiedyś w takiej rozlewni kupowałam podróbkę J'ador. Zapach był rewelacyjny i długo się utrzymywał, stąd moja miłość do tych właśnie perfum.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 16:47  
Cytuj
KLEO - A jednak osądzasz wpisy , a co za tym idzie i ludzi po nicku.Pierwsze słyszę,że jak ktoś z branży motoryzacyjnej to na pewno chory łeb!!!"Kleo", a jakbym sie podpisała "mąż Kleopatry" to co , to też mam coś z głową, bo nie dość,że facet to zabiera głos w sprawach perfum??? To już nie mozna się wypowiedzieć"przychylnie" ?, bo już od razu jestem właścicielem???,a moze jej córką, babką, albo....kochanką sciana Polska zawiść się to nazywa i do tego buraczana.
Lecz się na cokolwiek, chociażby na zazdrość...

 
 
 
 
~~maro
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 17:22  
Cytuj

bo jesytes kumpela wlascicielki. Nic dodac nic ujacmlotek[/cytat]
Forum zostało stworzone by mógł wypowiedzieć się każdy. Dlatego nie ma co przejmowac sie chorymi ludzmi. Jak pochwalisz to jestes WŁAŚCICIEL , jak zganisz to jesteś KONKURENCJA .


~~Kleo !!!!!!!!!! LECZ SIĘ

po drugie
wreszcie jest sklep gdzie jest jakis konkretny wybór konkretnych perfum
kto ma kupowac na necie bedzie kupował to nie jest sklep dla niego

po trzecie
wszystkie towary importowane zdrożały w ciagu dwóch ostatnich miesiecy poniewaz
dolar nie kosztuje juz 2.2zł a euro 3 zł
ja pracuje w innej branży ale mam 80% towaru importowanego i ten problem tez mnie dotyczy --wszystko zdrozało
tylko dziecko nie potrafi tego zrozumieć

VIP aby tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Dorcia
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 19:54  
Cytuj
Chcialam ostatnuo kupic perfume w VIP ktora jescze miesiac temu kosztowala o wiele taniej ( wiem bo ja tam kupilam). I sory ale nie jest to wina skoku dolara czy Zeuro bo nie sadze zeby to byly perfumy zza granicy. A miesiac temu kurs dolara byl na tym samym poziomie znaczy 3 zlote wiec pytam skad taki skok w Vipie? POlecam perfumeria.pl zamowilam te sama perfume 40% taniej. Polecam PERUMERIA.PLok

 
 
 
 
~~misio
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:32  
Cytuj
jesli chodzi o perfumy to tylko w SEPHORA w rzeszowie, nie sa tanie ale przynajmniej orginaly.

 
 
 
 
~~mls
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 17:11  
Cytuj
ludzie myslcie to nie boli.. macie porownywarki cen korzystajcie...ale mimo to takze polecam VIP Perfumerie, nie kupilem tam nic,bo nic mi sie nie spodobalo ale obsluga bardzo miłaumiech

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 17:21  
Cytuj
Przestańcie wypisywac że w internecie jest taniej. Zacznijcie troche myslec i dbac o swoje miasto i ludzi tu pracujących a nie tylko drogo i xle i gdzie indziej taniej. Jesli każdy kupowałby na internecie to nie byłoby w Stalówce żadnego sklepu i żadne z Was też by nie miało pracy. Bądzcie lokalnymi patriotami.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »