NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Perfumy,
~~kasia@
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
http://www.perfumeria.pl/
Polecam! Ceny konkurencyjneumiech


Dziekuje. zamowilam, dostalam, super ceny tez polecam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 13:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~Danka
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 16:28  
Cytuj
perfumeria.pl polecam bardzo tanio

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Bylam dziś pierwszy raz w Viperfumerii,ceny może i niezłe,chociaż w necie można znaleść lepsze,ale wybór bardzo,bardzo marny.Mam nadzieję ,że będzie lepiej,bo prawdziwa perfumeria bardzo by się przydała.



Masz gdzieś w stalówce lub okolicy wiekszy wybór????

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bylam dziś pierwszy raz w Viperfumerii,ceny może i niezłe,chociaż w necie można znaleść lepsze,ale wybór bardzo,bardzo marny.Mam nadzieję ,że będzie lepiej,bo prawdziwa perfumeria bardzo by się przydała.



Masz gdzieś w stalówce lub okolicy wiekszy wybór????


internet. Szybko, taniejumiech

 
 
 
 
~~polecam
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 10:50  
Cytuj
poleca

 
 
 
 
~~muniek
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 14:54  
Cytuj
U Dariusza duzy wybór mnie wystarczy i mam nowy parking ,a viperf nie ma sie gdzie zatrzymać cgyba ze pod szpitalem.

 
 
 
 
~~Chanel
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 18:22  
Cytuj
Eleganckim kobietom polecam perfumerię przy ul. Staszica obok kina "Ballada".Gustownie urządzony sklep, miła obsługa,zapachy oryginalne.Byłam, kupiłam, polecamumiech

 
 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 20:01  
Cytuj
Ja kupuje w Tesco i moi znajomi tez nie jest drogo a VIP perfumeria nie znam ale jak sma nazwa mówi to chyba dla wybranych i bogaczy a mało takich jest to nawet nie bede szukała. Polecam Tesco.

 
 
 
 
~~Kleo
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Ja kupuje w Tesco i moi znajomi tez nie jest drogo a VIP perfumeria nie znam ale jak sma nazwa mówi to chyba dla wybranych i bogaczy a mało takich jest to nawet nie bede szukała. Polecam Tesco.


smiech2smiech2 no widac ze nie dbasz o kase. Bo ceny w Tesco sa z kosmosu. Jakbys naprawde tam kupowala tobys takich glupot nie pisala bo wstyd sobie robisz. Ceny z Tesco porownywalne sa tylko z perfumeria Douglas i Sephora (a tam kazdy wie ze placi sie slono). Zreszta jakbys miala pojecie o cenach to zerknij czasem na neta. Tam tez sa oryginalne a cena o 50% tansza niz w Tesco. Wez sie naprawde zastanow albo glosu nie zabieraj(no chyba ze srasz pieniedzmi)smiech2

 
 
 
 
~~Danka
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Ja kupuje w Tesco i moi znajomi tez nie jest drogo a VIP perfumeria nie znam ale jak sma nazwa mówi to chyba dla wybranych i bogaczy a mało takich jest to nawet nie bede szukała. Polecam Tesco.


Tobie się chyba pomyliły sklepysmiech2. W City Parku jest taniej niz tam gdzie mowisz.

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 12:45  
Cytuj
perfumeria.pl

 
 
 
 
~~megg
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 16:29  
Cytuj
Najśmieszniejszy jest Pik-Pak sprowadzają czasem pojedyncze egzemplarze markowych perfum,rozwijają je z folijek,rozpakowują z kartoników i w takim stanie wystawiają w gablotce.Co najdziwniejsze produkty te po pewnym czasie znikają.Kto to kupuje?zdziwiony

 
 
 
 
~~fifi
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 10:24  
Cytuj
Jak checie cos o perfumach poczytać to zapraszam na forum :
http://forum(...)?f=15707

 
 
 
 
~~miś uszatek
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 10:28  
Cytuj
najtaniej mają cyganie, no i oryginały ma sie rozumieć

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
najtaniej mają cyganie, no i oryginały ma sie rozumieć


chyba sobie jaja robiszsmiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Goska
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 11:18  
Cytuj
Macie racje ta perfumeria.pl est super. Też polecam

 
 
 
 
~~calvin
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Eleganckim kobietom polecam perfumerię przy ul. Staszica obok kina \\\"Ballada\\\".Gustownie urządzony sklep, miła obsługa,zapachy oryginalne.Byłam, kupiłam, polecamumiech


Masz racje perfumeria super wlascicielka tego sklepu to zona jednego z wlascicieli autoexpressu mila i bardzo sympatyczna kupowalem tam perfumy i powiem wam ze to co kupilem zaplacil bym na allegro jak i na sklepach internetowych o wiele wiecej bede teraz tylko tam kupowal,znam ta pania i ma ta perfumerie jeszcze lepiej rozkrecic.

 
 
 
 
~~darek
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 08:13  
Cytuj
smiech2smiech2 czyzby reklama? Właścicielka czy jej mąż?umiech)

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
smiech2smiech2 czyzby reklama? Właścicielka czy jej mąż?umiech)

Cyniczny człowieczku wietrzący wszędzie podstęp ( metody SB )
mąż to ja i nie miałem z tą wypowiedzią nic wspólnego

 
 
 
 
~~darek
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 10:57  
Cytuj
uderz w stół a nożyce się odezwąsmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 08:15  
Cytuj
Masz racje perfumeria super wlascicielka tego sklepu to zona jednego z wlascicieli autoexpressu mila i bardzo sympatyczna kupowalem tam perfumy i powiem wam ze to co kupilem zaplacil bym na allegro jak i na sklepach internetowych o wiele wiecej bede teraz tylko tam kupowal,znam ta pania i ma ta perfumerie jeszcze lepiej rozkrecic. [/cytat]

Masz racje warto tam zajrzeć, rbilam juz tam zakupy i jestem bardzo zadowolona. Oryginały a tanie. Super sprawa.Polecam

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 19:01  
Cytuj
No to ile w VIP-ie kosztuje jadore Chanel 100 ml? O ile w ogóle tam jest...

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
No to ile w VIP-ie kosztuje jadore Chanel 100 ml? O ile w ogóle tam jest...

ale się popisałamnie wiem Oczywiście to Dior, a nie Chanel.:zawstydzony:

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
No to ile w VIP-ie kosztuje jadore Chanel 100 ml? O ile w ogóle tam jest...

hehehe Jadore jest i Chanell tez. Ja akurat co innego kupowalam bo te perfumy dla mnie sa za slodkie ale widzialam. A jak chcesz wiedziec za ile to rusz tylek sprzed kompa. Warto. A z tego jak to napisalas to chyba nie masz pojecia ze to sa dwie rozne perfumy smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No to ile w VIP-ie kosztuje jadore Chanel 100 ml? O ile w ogóle tam jest...

hehehe Jadore jest i Chanell tez. Ja akurat co innego kupowalam bo te perfumy dla mnie sa za slodkie ale widzialam. A jak chcesz wiedziec za ile to rusz tylek sprzed kompa. Warto. A z tego jak to napisalas to chyba nie masz pojecia ze to sa dwie rozne perfumy smiech2smiech2


Droga Elizo, racz łaskawie zauważyć, że sama zwróciłam uwagę na swoją pomyłkę. Nie musisz mi tego wypominać. Pozdrawiam Cię cieplutko.zakochany

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »