NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Perfumy,
~~taka jedna
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 13:22  
Cytuj
czy w stalowej kupi w ogóle chanele i kleiny są? ;]

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 13:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~zzTop
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 17:53  
Cytuj
Jasne, że kupisz.
Panowie o ciemnej karnacji sprzedają co sobotę na hali targowej.

Miłych zakupów.smiech2

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
czy w stalowej kupi w ogóle chanele i kleiny są? ;]


Perfumeria VIP na Staszica

 
 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 17:57  
Cytuj
Perfumy Diora,CK i inne widziałam w perfumerii w Tesco ale ceny są koszmarne.

 
 
 
 
~~wiecheć
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 18:10  
Cytuj
umyj sie i naucz pisać

 
 
 
 
~~irka
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
umyj sie i naucz pisać

a ty wiechęć myjesz się w gnoju.

 
 
 
 
~~Iwonka
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Perfumy Diora,CK i inne widziałam w perfumerii w Tesco ale ceny są koszmarne.


Zgadzam się, byłam tam kilka razy ale o te kilka razy za duzo. Na tygodniu zajrzałam do tej perumerii przy Balladzie. Jest tam większość perfum a ceny są przystepne. POlecam!!

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 23:29  
Cytuj
no ja zaopatruje się zawsze przy okazji wizyty kogoś znajomego za granicą, w Polsce nie kupiłam jeszcze ani razu. Zawsze robie sobie zapasy;]

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~livenberg
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 23:56  
Cytuj
PERFUMERIA PERFUMERIA PERFUMERIA

Szanowni klienci,
oferujemy oryginalne perfumy, pochodzące z legalnego źródła,
w bardzo okazyjnych cenach.
Zapraszamy do bezpiecznych zakupów.
Wszystkie produkty wysyłamy pocztą.
Na terenie Płocka dowóz gratis.
Zainteresowanym prześlemy listę wraz z cennikiem na adres e-mailowy lub udzielimy informacji przez telefon.

e-mail livenberg_(at)_o2.pl
tel. 602 408 506

życzymy udanych zakupów

perfumeria

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 00:03  
Cytuj
a zapomniałam,jedne perfumy zamówiłam z perfumerii internetowej, bo byla na nie promocja ;]

 
 
 
 
~~kasia@
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
a zapomniałam,jedne perfumy zamówiłam z perfumerii internetowej, bo byla na nie promocja ;]


smiech2smiech2 może jeszce u Dariusza co?smiech2smiech2 Zakupy droga internetową to czasami jak los na loterii nie wiadomo co sie w paczce trafi. czasem woda toaletowa a czasem perfumowana. Ja tam wolę powąchać i zobaczyć ak trwały est zapach a nie w ciemno kupować. Zreszta mało to oszustów na necie krąży? Nigdy nie wiadomo czy wsadzi w zamówienie to co pokazuje na strone www.

 
 
 
 
~~JACEK
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 19:38  
Cytuj
Prada 100ml w Londynie na bezcłówce zaplaciłem grubo ponad 300zł na Staszica w perfumerii kosztuje 275zł!!!!! na miejscu ,taniej i bez proszenia sie o przysługę kogokolwiek .
W bezcłowych sklepach kiedyś naprawdę było dużo taniej ale w tej chwili myslę że juz tak nie jest. Trzeba tylko rozejrzeć sie dobrze dokoła siebie a napewno się nie przepłaci.

 
 
 
 
~~gosia
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 21:02  
Cytuj
Kasiu dokładnie sprawdziłam opinie o perfumerii internetowej zanim dokonałam zakupu, bo 250 zł to nie mało, żeby nie mieć prawie 100%pewności i nie naciełam się, bo przyszły orginalne i całe, a miałam pewne obawy w jakim stanie dojdą (szkło.. wiadomo) a co do zapachu.. zmałpowałam go po koleżance z pracy;)

 
 
 
 
~~Daria
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
Kasiu dokładnie sprawdziłam opinie o perfumerii internetowej zanim dokonałam zakupu, bo 250 zł to nie mało, żeby nie mieć prawie 100%pewności i nie naciełam się, bo przyszły orginalne i całe, a miałam pewne obawy w jakim stanie dojdą (szkło.. wiadomo) a co do zapachu.. zmałpowałam go po koleżance z pracy;)

To masz szcescie,ale czetso i gesto naciagaja ludzi i wtedy co zrobisz? pojdziesz do nich sie poskarzyc? W sklepie przynajmniej mozesz podejsc i zadac zwrotu ieniedzy od razu a tam na necie to czekaj tatka latka. Odwiedzilam te perfumeria na Staszica i uwazam ze jest zrobiona z klasa i na poziomie. POdoba mi sie. Jak tylko bede miala okazje z pewnoscia ja zwnou odwiedze. Ktos wyzej madrze napisal ze czasy bezclowych minely i po co zebrac i prosic uprzejmych znjaomych o zakup czgos co mozna na miejscu kupic taniej.

 
 
 
 
~~jadore
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 13:56  
Cytuj
http://www.perfumeria.pl/
Polecam! Ceny konkurencyjneumiech

 
 
 
 
~~mika
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 14:45  
Cytuj
W Stokrotce przy Jana Pawła są fajne perfumy i testery

 
 
 
 
~~julka
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
W Stokrotce przy Jana Pawła są fajne perfumy i testery

hehehe fajne fajne, a ceny widzialas? Wiekszosc drozej wychodzi prownujac do City parku. Zreszta zeby za Pume dac 80zl to chyba na glowe musialabym upasc. WOle dolozyc 50 i miec 100 ml prawdziwej pozadnej perfumy

 
 
 
 
~~mgmg
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 20:21  
Cytuj
Bylam dziś pierwszy raz w Viperfumerii,ceny może i niezłe,chociaż w necie można znaleść lepsze,ale wybór bardzo,bardzo marny.Mam nadzieję ,że będzie lepiej,bo prawdziwa perfumeria bardzo by się przydała.

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 00:34  
Cytuj
tak,najlepiej z cenami zachodnimi. Dajcie spokój, za 50ml chanel coco mademoiselle edp zapłaciłam $80 a u nas 400 zł około, przegięcie co u nas w Polsce wyprawiają z cenami kosmetyków!

 
 
 
 
~~jaco
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 01:35  
Cytuj
ja tam kupuje w tym sklepie i jestem zadowolny http://www.beaut(...)od2ig2AA good

 
 
 
 
~~jaco
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 02:05  
Cytuj
CYTAT
tak,najlepiej z cenami zachodnimi. Dajcie spokój, za 50ml chanel coco mademoiselle edp zapłaciłam $80 a u nas 400 zł około, przegięcie co u nas w Polsce wyprawiają z cenami kosmetyków!

to przeplaciles ja kupilem taniej tutaj http://www.beaut(...)362.html good

 
 
 
 
~~Daria
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tak,najlepiej z cenami zachodnimi. Dajcie spokój, za 50ml chanel coco mademoiselle edp zapłaciłam $80 a u nas 400 zł około, przegięcie co u nas w Polsce wyprawiają z cenami kosmetyków!

to przeplaciles ja kupilem taniej tutaj http://www.beaut(...)362.html good


Ajak mozna tam zamowienia skladac?

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Ajak mozna tam zamowienia skladac?


Wszystko możesz przeczytać tutaj http://www.beautifulperfumes.com/ordering.html tylko że Jaco prawdopodobnie nie pisze z Polski umiech u nas trzeba jeszcze do tej kwoty doliczyć koszt przesyłki, cło i vat jakim obłoży ją Urząd Celny, proponuje Ci jeśli nie masz możliwości zamowić przez kogoś znajomego z zagranicy skorzystać z tego linka http://www.ceneo.pl/97671
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~andrzej
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
tak,najlepiej z cenami zachodnimi. Dajcie spokój, za 50ml chanel coco mademoiselle edp zapłaciłam $80 a u nas 400 zł około, przegięcie co u nas w Polsce wyprawiają z cenami kosmetyków!

to przeplaciles ja kupilem taniej tutaj http://www.beaut(...)362.html good


Ajak mozna tam zamowienia skladac?

to sa testery tylko ... ja bym tego nie kupowal

 
 
 
 
~~jaco
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 13:10  
Cytuj
racja ja mieszkam w new york ale jak kupuje i wysylam rodzinie do polski nie place cla , robie tak co dwa miesiace paczuszka do polski i tyle lub gdy ktos jedzie . a co do cen w polsce to zastanowcje jak bardzo zdzieraja kto na tym zarabia? przyklad testera jest dobry jest nawet bardziej trwaly od oryginau ale to bez znaczenia kupujesz tez oryginal drozszy moze o 10 $ naragood

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »