NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Perfumy,
~~Elegance
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 20:42  
Cytuj
Gdzie można kupić oryginalne perfumy w Stalowej?Dobre,oryginalne i w miarę tanio?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 20:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 23:57  
Cytuj
lepi zacznij sie myc

 
 
 
 
~~qwe
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 02:50  
Cytuj
CYTAT
lepi zacznij sie myc


Sie koles przymknij, jak nie masz nic do dodania. Forumowy troll.

 
 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 14:39  
Cytuj
W drogerii "Natura" na alejach J.P II w budynku supermarketu Stokrotka.

 
 
 
 
~~natalia
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 08:42  
Cytuj
Na Staszica obok kina Ballada chyba niedawno otworzyli perfumerie. Byłam i kupiłam ..oryginalne i niedrogie. Polecam.

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
W drogerii \"Natura\" na alejach J.P II w budynku supermarketu Stokrotka.


Ceny przesadzone i wcale nie są tanie. Porównuąc, to tanie jest w City Parku a wiadomo jakie tm są cenyumiech

 
 
 
 
~~pachnidło
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 18:59  
Cytuj
perfumeria u Dariusza - na pewno tam najdziesz dobre perfumy (czyli trwałe), ale jeśli chodzi o cenę, to niestety jest jedna przykra zasada: za dobry produkt musisz dobrze zapłacićumiech ale nie wiem czy to nie taniej wyjdzie, bo zapach takich drogich perfum na przykład wytrzymuje o niebo dłużej niż podróbek (których nie czuć już po godzinie:/)

 
 
 
 
~~bleizy
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 19:18  
Cytuj
Chyba to jakiś żart z tym Dariuszem,nic tam nie ma,jakaś cepelia,a ceny wyższe,niż w empiku na Marszłkowskiej w W-wie.Natura fakrycznie droższa od city i ma same średniopółkowce.Napiszcie coś o tym vipie na Staszica,bo nie znam.Pozdro.

 
 
 
 
~~jackow123
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:16  
Cytuj
proponuje sprawdzic w VIP PERFUMERI
obok kina ballada b.duży wybór i najtaniej w stalówce
ceny podobne jak w internetowych sklepach tylko odpada kosz przesyłki

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
perfumeria u Dariusza - na pewno tam najdziesz dobre perfumy (czyli trwałe), ale jeśli chodzi o cenę, to niestety jest jedna przykra zasada: za dobry produkt musisz dobrze zapłacićumiech ale nie wiem czy to nie taniej wyjdzie, bo zapach takich drogich perfum na przykład wytrzymuje o niebo dłużej niż podróbek (których nie czuć już po godzinie:/)


Chyba jaja sobie robisz. Ceny osmiczne a trwalosc zadna. Zeszli na psy i tyle. POlecam Staszica VIP perfumeria. Bylam, kupilam. Ceny jak na necie. Zapach trwaly, marka, same oryginaly. Mila obsluga

 
 
 
 
~~Lilka
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 22:03  
Cytuj
Byłam obok Ballady.Jestem mile zaskoczona,profesjonalne podejście do klienta,począwszy od słoików z kawą a na perfumach kończąc.Szkoda,że nie mają starszych zapachów ale może niektórych już nie produkują?Ogólnie-pozytyw.

 
 
 
 
~~Remi
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Byłam obok Ballady.Jestem mile zaskoczona,profesjonalne podejście do klienta,począwszy od słoików z kawą a na perfumach kończąc.Szkoda,że nie mają starszych zapachów ale może niektórych już nie produkują?Ogólnie-pozytyw.


hehe wlasciiel sie odezwaljezyk

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 20:24  
Cytuj
no jasne, jak ktoś coś chwali, to od razu jest to właściciel... :-:

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lilka
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 21:33  
Cytuj
Nie jestem właścicielem!I Nie chwalę za bardzo,bo akurat moich ulubionych perfum tam nie ma.A w ogóle to odechciało mi się tu pisać,bo widzę,że są tu osoby złośliwe,we wszystkim wietrzące podstęp,co jest denerwujące.

 
 
 
 
~~stefan
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 21:42  
Cytuj
A ja tam wolę z bezcłówki kradzione za pół ceny od 50-100zł w zależnosci od opakowania

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 23:14  
Cytuj
Chętnie takie kupię ale gdzie???

 
 
 
 
~~Wojtek
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Chętnie takie kupię ale gdzie???


Moja dziewczyna była na Staszica i est bardzo zadowolona. A mówiła ze najdroższe sa tam za 200 zł, więc chyba warto zajrzeć. POlecam

 
 
 
 
~~stefan
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Chętnie takie kupię ale gdzie???

przeciez na forum Ci nie powiem ale może znasz kogoś kto na wyspy albo europy zachodniej czesto smiga więc pytaj

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chętnie takie kupię ale gdzie???

przeciez na forum Ci nie powiem ale może znasz kogoś kto na wyspy albo europy zachodniej czesto smiga więc pytaj

Wiesz Ameryki to ty ie odkryłeś b nie od dziś wiadomo że za granicą takie rzeczy są tańsze, ale po co kogos się o cos prosić jak mozna tu na miejscu za dobra cenę też kupić.

 
 
 
 
~~roge
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 10:24  
Cytuj
Szukałem lacosta czerwoną 125 i u nas znalazłem za 260 zł.Kolega mi kupił w Irce za 60 eur. roznica kolosalna u nas jest o wiele drożej .Masz kogos kto jezdzi popros warto >podobnie jest z per. Bossa.

 
 
 
 
~~Piggy
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 11:16  
Cytuj
Szukałam gówna psiego i na pierwszym lepszym trawniku znalazłam. Polecam. Za darmoche i bardzo trawły zapach.

 
 
 
 
~~bobus
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Szukałam gówna psiego i na pierwszym lepszym trawniku znalazłam. Polecam. Za darmoche i bardzo trawły zapach.

Nie każdemu pasują twoje ulubione zapachy.

 
 
 
 
~~Artur
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 12:22  
Cytuj
Polecam te nową perumerie na Staszica. Miła obsługa, duży wybór zapachów męskich jak i damskich. W Stalowej wg mnie najlepszy jak dotąd sklep z tego typu kosmetykami.Polecam gorąco.

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 13:43  
Cytuj
Lol - ale podejscie, jezeli w Polsce ktos cos chwali to co najwyzej wlasciciel i ta sama osoba w ramach wspierania naszego przemyslu kupuje 'w irce' bo taniej. Zapewne osoba o ktorej pisze to sprzedawczyni z obuwniczego w stw i sama narzeka, ze sklep ma kiepska opinie i nie ma ruchu...

 
 
 
 
~~edi
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Lol - ale podejscie, jezeli w Polsce ktos cos chwali to co najwyzej wlasciciel i ta sama osoba w ramach wspierania naszego przemyslu kupuje \'w irce\' bo taniej. Zapewne osoba o ktorej pisze to sprzedawczyni z obuwniczego w stw i sama narzeka, ze sklep ma kiepska opinie i nie ma ruchu...


Sąd się urwałeś? z choinki? my tu o perfumach a ty o butach? Weż spadaj stąd stąd blokersie:wśceikły:

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »