NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
gdzie zorganizować osiemnastkę,
~~kasia
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 16:39  
Cytuj
Gdzie w Stalowej najlepiej zorganizować osiemnastkę żeby było fajnie i nie za drogo

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 16:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~do kasi
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 16:48  
Cytuj
a zaprosisz nasumiech? NAS czyli forumowiczow.

 
 
 
 
~~tak zwany
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 17:17  
Cytuj
Witam!
Proponuje dom działkowca. Cena nie duza a dobra zabawa gwarantowana.
Zycze udanej imprezy i 100 lat umiech)) Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
a zaprosisz nasumiech? NAS czyli forumowiczow.

prawdziwy oryginalny wyjechał więc zabawa nie byłaby już ta sama smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 17:56  
Cytuj
Ale jest bejty z jerzowygo ;-). Potwierdzam, w ubiegłym sezonie osiemnastkowym dom działkowca był hitem. Najlepiej zrobić imprezę z kimś znajomym na ok. 50 - 60 osób, bo przy 100 już jest trochę ciasno. Ale nie wiem czy teraz też organizują imprezy, bo coś budują dziwnego. Najlepszego.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 18:13  
Cytuj
morzna zropic imprezę niezlom u nas na swietlicy w jerzowem, jest pong ping i dobry dj z muzykom jaka tylko chcemy

 
 
 
 
~~rejestracja
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 18:16  
Cytuj
bejtyzjerzowygo zarejestruj sie

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 18:30  
Cytuj
e ty marny pomiocie tam na gurze wez sie podemnie nie potszywaj bo ci to nie wychodzi dobra zarejestrowalem sie i teraz mi morzesz haha sam wiesz co mi morzesz a osiemnastke to zrub sobie najlpeiej na swierzym powietszu bo jest swojsko i morzna spotkac nowych znajomych co przyjdo jak zobaczo naprzyklad ognisko albo grila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stary wiarus
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:40  
Cytuj
Jestem stary mam 21 lat.Odbyło się tych osiemnastek oj odbyło. W różnych miejscach. Nawet byłem na jednej na wsi i było żarcia i picia jak na weselu. Naświerzym powietrzu dwa razy spisany, raz mandat. W Słoneczku dancing jak za komuny. Raz w Działkowcu i raz w Czarnym Kocie. W obu miejscach było nieżle.

 
 
 
 
~~olka
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:44  
Cytuj
Zależy co Kasia uważa za fajnie i nie drogo. Jak wszyscy wrócą do domu w całości to jest dobrze, jak niewiele pamiętają to jest fajnie, a jak się ma fajnych ludzi to się dołożą i zawsze będzie niedrogo. Pytanie gdzie ci na mieście całą knajpę wynajmą.

 
 
 
 
~~stary wiatrus
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:53  
Cytuj
Jestem stary piernik mam 21 lat i puszczam baki.Odbyt się tych osiemnastek oj odbyt. W różnych mjeiscah. Nawet byłem na jednej na rubiezy zaburzanskiej i było rzarcia i pició jak na weseló. Naświerzym powietrzu dwa razy spisany, raz mandat. W Słoneczku dancing jak za komuny. Raz w Działkowcu i raz w Czarnym Kocie. W obu miejscach było nieżle.

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 18
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 10:59  
Cytuj
Dj & wodzirej weselny z 8 letnim stażem muzycznym zagra i profesjonalnie poprowadzi WESELA (oczepiny, zabawy,konkursy), komersy, dyskoteki ,studniówki, bale, spotkania towarzyskie, przyjęcia, 18-nastki,imprezy plenerowe oraz firmowe ,naglosni otwarcie roznego rodzaju otwarcie lokali ,promocji,pokazy mody. niskie ceny, szeroki repertuar muzyczny,wlasny sprzet oraz transport. DOJAZD W KAZDE MIEJSCE POLSKI .WOLNE TERMINY NA WRZESIEN I PAZDZIERNIK
wiecej o mnie na stronie www.djkubus.keep.pl
K o n t a k t :
- Tel.: 605434569
- E-mail.: djkubus24_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 12:56  
Cytuj
Nie powinno być takiej autoreklamy na forum i nie takie było moje pytanie

 
 
 
 
~~profan
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 21:50  
Cytuj
Robił imprezą koles Czrnym w lipcu. Podobno było super i niedrogo. Widziałem foty, zabawa musiała być przednia. Wybieram się tam z siorą zamówić jakis wolny termin w listopadzie bo za zimno na krzaki.

 
 
 
 
~~snikers
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 14:08  
Cytuj
Jezeli chodzi o lokal na 18nastke to polecam lokal w Obojni w dawnej remizie strazackiej. Ceny przystepne, lecz samemu trzeba wszystko zorganizowac.
Za wynajecie lokalu dalem 200 zl i impreze moglem sobie zrobic jaka chialem,
Nie polecam restauracji w Stalowej, ceny drogie i oszukuja.
Teren wokół lokalu ogrodzony, wiec nie zaproszeni goscie nie powinni przyjsc.
Lokal duzy i niedawno odnowiony, kunia, lazienkki itp.

 
 
 
 
~~Total
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 23:33  
Cytuj
Teraz najmodniejsze są osiemnastki bezalkoholowe. Total cool i full wypas.

 
 
 
 
~~Profan
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 09:44  
Cytuj
nie wiemnie wiemTaka imprezę na wsi w remizie to muszą chyba starzy obstawiać, żarcie szykować, potem poprzywozić do domu. Z tej Obojni kawałek jest, z buta się chyba nie da. Potem pewnie rano muszą posprzątac, pawie policzyć nie wiem

 
 
 
 
~~Sachs
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 16:51  
Cytuj
Co to za gówniarski zwyczaj z tymi osiemnastkami? Będziesz czuł się doroślejszy po zbiorowym nachlaniu "okazyjnie kupioną za pół ceny wódką"?

 
 
 
 
~~fredro
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 09:23  
Cytuj
Za naukę a nie jakieś dziecinne organizowanie osiemnastek. Dziecko ledwo oderwie się od cycka i patrzy gdzie by tu się ochlać.

 
 
 
 
~~wrrrr
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Za naukę a nie jakieś dziecinne organizowanie osiemnastek. Dziecko ledwo oderwie się od cycka i patrzy gdzie by tu się ochlać.


Ty w ich wieku pewnie piłeś soczek,

 
 
 
 
~~Ana
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 11:06  
Cytuj
W ubiegłym roku miałam osiemnastę w Czarnym Kocie. Za wynajęcie było po dysze od osoby i ta kasa była ze składki na prezent. Wódka i reszta swoje. Kto chciał piwo to sobie kupował z baru. Nuta własna. Polecam naprawdę ok, niedrogo wychodzi i do domu niedaleko. Acha, impreza była zamknięta.
Najlepiej zrobić we dwie albo trzy osoby. Z tego co wiem inne puby nie organizuja osiemnastek.

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 12:34  
Cytuj
Zajefajna impreza, goscie placa za lokal, a potem za piwo po 5 zeta - lol. Do tego jeszcze na prezent prosze mi sie tu zrzucicsmiech2

 
 
 
 
~~Ana
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 12:46  
Cytuj
Nie rozumiesz że prezentem była składka na imprezę? Za to wszyscy sie bawili, potańczyli i była super impreza. Za darmo to ci komary na Sanem zajefajną osiemnastkę urządzą. A w mieście taniej nie znajdziesz.Przecież ja kupiłam wódkę przepitę i jedzenie.

Zresztą zależy co kto lubi, można i pod blokiem na ławce.

 
 
 
 
~~Karola
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 12:49  
Cytuj
OOOOOOOOOOsiemnaście pasów na dupę pamiętamneutralny

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 17:25  
Cytuj
Anu - osiemnasta to okazja, kiedy wypada sie nie wykazywac skapstem i sypnac te pare stowek na lokal i zrobic cos porzadnie. Takie imprezy skladane to se mozna co tydzien organizowac, albo normalnie pojsc na miastoumiech Oczyiwiscie nie popieram osiemnastek nad sanem, jak i tych 'tanich' bo to potem smiech na sali a nie imprezaumiech

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »