NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
wypadek wczoraj na poniatowskiego,
~~agnes
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 09:51  
Cytuj
był wczoraj wypadek na poniatowskiego za blokiem numer 39 wpadla tam pod samochod 10-letnia dziewczynka nie wiecie czy dziecko cos powaznego sie stało? mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 09:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:05  
Cytuj
Nie wiem jak się skończyło ale lekarze podejrzewali złamaną nogę i guza na głowie (trzeba sprawdzić czy nie coś bardziej poważnego).
Zabrano ją do szpitala (tyle wiem)

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:20  
Cytuj
A czy kierowca zawinił? Mieszkałam na tamtym osiedlu jak sie nazywała ta dziewczynka?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:23  
Cytuj
Podobno wczoraj zaraz za Niskiem na drodze do Nowosielca zderzyły się 2 naczepy, cała droga była zablokowana, nie dało rady tamtędy przejechać, jakieś drzewa trzeba było wyciąć i możliwe, że jedna osoba zginęła. Nie wiem ile w tym prawdy bo to informacje z drugiej ręki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 11:47  
Cytuj
Jesli chodzi ten wypadek z tirami, to jeden kierowca nie zyje. Spory artykuł pojawił sie w Echo dia na necie. Nie mogli strazacy wyciagnac kierowcy z samochodu. brrr. A le ten post to chyba o wypadku na Poniatowskiego w nie w Nowosielcu.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 11:49  
Cytuj
Skoro powstał ten o wypadku, to już nie chciałem tworzyć nowego (i na pewno bym nie utworzył gdyby tego nie było) żeby nie zaśmiecać forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »