NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
pozdro dla ziomali z |||||QM pomiary,
~~flacu
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 14:13  
Cytuj
brak slow jak ludzie potrafia narzekac jak ci jeden z drogim nie pasuje to sie zwolnijcie ja tak zrobilem i nie narzekam pracujac w ats pracowalem w systemie 4 brygadowym pewnie bym dalej pracowal ale powiedzialem dosc pracy w nocy dosc robienia w niedziele i swieta za grosze i co udalo sie nawet mi kolat dyscyplinarki mi nie dal tylko za porozumieniem stron sie roztalismy obecne pracuje gdzie inndziej zdarza sie ze w niedziele ale za to mam placone 100 % swieta 100% az chce sie pracowacna dwie zmianyi co najwazniejsze przestalem sie truc tym aluminium ale pozdro dla calej ekipy ats QM pomiary br.Dgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 14:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 15:25  
Cytuj
Proponuję zdjąć temat, albo utworzyć dział pozdrowienia i przeniść go tam. Ewentualnie utworzyć i przenieść do działu bełkot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~SSP
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
brak slow

Ciach bzdury.

Brak słów, to najlżejsze określenie tej wypowiedzi. Analfabeto! Hiperrobolu! Prowincjonalny proletariuszu! Zanim otworzysz jadaczkę, albo wystukasz cokolwiek na klawiaturze, przyswój sobie chociaż elementarne zasady ortografii i interpunkcji.

Masz jeszcze czelność wyciągać rękę po więcej? Za mało płacą półgłówkom? Nieprawdaż?

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 12:42  
Cytuj
dokładnie. Coś nie pasuje ? WYNOCHA !!!! Każdy tak powie - zakłąd zbankrutuje umiech

niech i bedzie analfabeta. Nie ważne. Ważne że wie co to demokracja. Za mało ? narzekasz zę robota na 4 zmiany ? a kurwa sio na ulice. Dla mnie mozesz jeden z drugim pod mostem spac. (tylko byn podatkow na Ciebie nie placil)

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »