NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Odczepcie się od Pana Prezydenta!!!,
~~dumny obywatel
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 14:39  
Cytuj
George Foreman mistrz świata wagi ciężkiej w boksie
pojawi się w Stalowej Woli 11 października br. (100 tys. USD)
Prezydent ma nadzieję na liczną rzeszę sponsorów.

Istnieje podejrzenie, że Stalowa Wola jest przytruwana przez zakłady przemysłowe. Prezydent Andrzej Szlęzak zapowiedział badanie powietrza i akcję badań dzieci. Miasto wpadło na pomysł, że za 200 tysięcy złotych sfinansuje uszycie czaszy balonu. Może to ma jakiś związek ?

Miasto obchodzące jubileusz 70-lecia istnienia powinno mieć swoje oratorium. Koncert napisał kompozytor Jan Kanty-Pawluśkiewicz. Jego gaża wyniesie 100 tys. zł. Drugie 100 tys. pochłonie organizacja koncertu. "Niestety, poważna sztuka, poważnie kosztuje."

==================================================

Ciekawią mnie opinie za i przeciw.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 14:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~ja 1
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 16:35  
Cytuj
no ładnie na takie bzdury miasto ma pieniadze a na WYREMONTOWANIE nowej sali czy wybudowanie złobka dla dzieci to NIE MA PIENIEDZY ,sa wazniejsze sprawy od balonow ,bokserowi, koncertow TO PIENIADZE ZUCONE W BŁOTO !!!jestem przeciwny marnowaniu takich pieniedzy...

 
 
 
 
~~Proced
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 17:26  
Cytuj
Nie od dziś mówimy o idei przeprowadzenia referendum odwołującego i przyspieszonych wyborach prezydenta miasta. Korzystajmy z demokratycznych procedur.

 
 
 
 
~~latające kombin
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 17:52  
Cytuj
no i co z tego ze odwołacie szlezaka??
i kogo wybierzecie? Siembide?

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 24 Sie 2008r. 19:11  
Cytuj
Was to w tym pisie całkiem powaliłoumiech a zróbcie coś kiedy pożytecznego i pozytwynego dla odmiany

 
 
 
 
~~Future
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 18:20  
Cytuj
Sprawa wyborów prezydenckich w Stalowej Woli to poważny problem. Trzeba podejść do niego odpowiedzialnie, bo od tego zależy przyszłość miasta.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »