NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak zachowają się ceny po wprowadzeniu euro?,
~~Zosia
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 22:18  
Cytuj
Wprowadzenie wspólnej europejskiej waluty może spowodować chwilowy wzrost cen, Europejska waluta jest powodem do nadużyć jeszcze przed wprowadzeniem jej w Polsce. Prasa informowała w lipcu, że jedna z sieci odzieżowych przeliczała euro według nigdy nieistniejącego kursu 4,98 zł.Grupy, w których następuje największy wzrost cen to: łączność, żywność oraz restauracje i hotele.

http://www.hotmo(...)uro.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 22:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 00:02  
Cytuj
Zosiu: dziękujemy ! smiech2

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Olek
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 12:50  
Cytuj
Ja jestem przciwny wprowadzenia euro

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:01  
Cytuj
Olek, przekonałeś mnie, od tej pory też jestem przeciwny wprowadzeniu euro smiech2smiech2smiech2

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:05  
Cytuj
To było tak przekonujące, że i mnie nikt nie zmusi do zmiany zdania, też jestem przeciw.
A to wszystko również dzięki ~Zosi, która zawsze wie co warto skopiować z innego portalu i potrafi nakłonić do konstruktywnej dyskusji :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:11  
Cytuj
Euro należy jak najszybciej wprowadzić. Po pierwsze - zapobieże to spekulacjami naszą walutą, a po drugie Polacy zobaczą, jak bardzo są upodleni cenami i płacą za pracę. Im szybciej, tym lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 04:47  
Cytuj
Oryginalnie Ty myślisz lecz Polacy tą kwestię widzą ale czy zauważają, że pracę też upodlają.

 
 
 
 
~~Europejczyk
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 12:37  
Cytuj
ceny wzrosną przede wszystkim na artykuły pierwszej potrzeby, płace niestety nie i jak to mówią ceny zachodnie - płace wschodnie, Tusk realizuje interesy grup, dzięki którym jest u władzy stąd ten wariacki pośpiech.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 16:05  
Cytuj
Ceny wzrosna?! Niemozliwe, to przeciez zalezy od dobrej woli naszych kochanych sprzedawcow... Co wy nie wierzycie ze Pan Artur z osiedlowego bedzie chcial wykorzystac ojro zeby z was zdzierac? Ale wy nie macie zaufania...

Wystarczy rolnikom powiedziec, ze jak ojro wejdzie, to zrobia to po lepszym kursie niz jest obecnie (bo teraz zlotowka jest sztucznie napompowana) i beda protesty, zeby ojro weszlo - bo bedzie wiecej warte, a doklaty do darmozjadow na wsi sa w ojro wlasnie.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 17:29  
Cytuj
Haha, oczywiście że Euro należy wprowadzić. Coby znowu osuszyć nasze portfele (jak ktoś liczy, że będzie taniej to gratuluję umiech

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 01:44  
Cytuj
W tesco podejrzewam ze nie wzrosna, ale we wszystkich osiedlowych (Polskich, ciulaczych) sklepach to wzrosna, bo zaradna pani Gosia z osiedlowego spodziewa sie, ze malo ktory stary dziad w naszym pieknym i mlodym miejscie umie cokolwiek policzyc.

Btw. czy to przypadkiem nie cecha wymierajacych miast, ze zostaja tylko dziadki i mlodziez bez perspektyw?

 
 
 
 
~~asdad
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 01:50  
Cytuj
W ogole to LOL - duzy lol. Tak samo bylo z unia europejska, wszyscy ze skrajnej prawicy, czyli niegdysiejszy LRP, Szamboobrona i obecnie PiS mowili, ze przyjada niemcy i wykupia nam ziemie (zmusza nas bo wstrzymaja import piwa). Wyszlo jak wyszlo i teraz ludzie zabijaja sie o doplaty unijne - rolnicy narzekaja ze zloty za mocny i doplaty nie sa wiele warte (kilkanascie tys euro na gospodarstwo). Tak samo bedzie z euro - ze to zle, suwerennosc tracimy a przyjdzie co do czego to ludzie, ktorzy najbardziej teraz narzekaja beda pierwszymi ktorzy skorzystaja.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »