NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Gdzie tankujecie?,
Posty: 10
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 13:36  
Cytuj
Jak w temacie. Gdzie najlepsza jakośc i cena?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 13:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 13:54  
Cytuj
Zarówno gaz jak i benzynę tankuję najczęściej na stacji Orlen na ulicy Przemysłowej. Na jakość nie narzekam, ceny też jedne z niższych w mieście. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:27  
Cytuj
ja na Agatówce tankuję,ceny najniższe,na jakość też nie narzekam,tyle że dalej trzeba jechać(ja robię to przy okazji)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:51  
Cytuj
temat jakości i cen paliwa powraca dość często na forum

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=363967

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=337326
tankuję tam gdzie samochód idzie dobrze
i niekoniecznie jest to stale ta sama stacja

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 17:57  
Cytuj
Proponuje Agatówke. Tankuje tam już od co najmniej 5 lat. A przy okazji obserwuje ceny na innych stacjach. Nie widziałem w stalowej ani najbliższej okolicy paliwa tańszego. Nigdy nie widziałem. A ci do jakości nie narzekam i nigdy nie miałem z tym problemów. Miła obsługa. Mankament to słabe wyposażenie w urządzenia jak chociażby wiecznie uszkodzona sprężarka do pompowania kół.
Może włąściciel pokusi sie na jej wymianę tym bardziej po mojej wypowiedzi. To nie są duże koszty a w dzisiejszych czasach wrecz normalne wyposażenie. Ciekawi mnie tylko duza rotacja wsród obsługi stacji. Czyzby tam mało płacili sprzedawcom? A są wyjątkowo mili.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 19:02  
Cytuj
Potwierdzam Agatowka najtaniej . Ale najgorsza obsluga jest na Orlenie na Staszica ,jak czekam na fakture to widze jak szydza prawie z kazdego klienta przede wszystkim taka blondyna chyba kierowniczka , bardzo niemila atmosfera nie lubie tam tankowac ale nieraz musze .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
Zarówno gaz jak i benzynę tankuję najczęściej na stacji Orlen na ulicy Przemysłowej. Na jakość nie narzekam, ceny też jedne z niższych w mieście. Pozdrawiam


co Ty gadasz??chyba najdrożej tam jest. tańszy orlen to na K.E.N przy tesco, najtaniej bliska na agatówce a paliwa też orlen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 07:04  
Cytuj
Wg mnie najlepsza stacja to Orlen na przemysłowej tankuję tam zawsze olej napędowy i benzynę tą 95 jak i 98 i nie narzekam do tej pory, no.. czasami jeszcze na stacji obok tj.Transmlecz umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 07:57  
Cytuj
mieięcznie tankuje 250-350 litrow benzyny głównie w województwie podkarpackim.
W stalowej biorę zawsze na agatóce na bliskiej i zwykle korzystam ze stacji bliskiej i Bp. Codo transmleczu to nigdy nie skrzywdziłbym auta tym paliwem ale to moja własna opinia.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
...Codo transmleczu to nigdy nie skrzywdziłbym auta tym paliwem ale to moja własna opinia.


W sumie powiem że posiadam samochód diesla i jeśli go tankuję to na orlenie, a na Transmleczu kupowałem kilka razy ropę np do ciągnika czy benzynkę do kosiarki i problemów nie było, także nie narzekam na tą stację chociaż nieraz jak przejeżdżam ulicą przemysłową zerknę na ceny paliw na obu stacjach i zazwyczaj są takie same lub na orlenie o 1gr/L drożej jezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 09:06  
Cytuj
Tankuję na Bliskiej w Nisku-cena trochę mniejsza jak w stalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 13:27  
Cytuj
STATOIL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 13:59  
Cytuj
Ja na Ukrainiepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 15:30  
Cytuj
A ja w knajpie ;P

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 06:43  
Cytuj
smiech2 ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:39  
Cytuj
Co powiecie na temat paliw ze stacji Artus w Nisku? cena dobra ale jak z jakością? pompowtryskom nie zaszkodzi? umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:56  
Cytuj
W okolicy - Bliska (Nisko), Lotos (JPII) Statoil (Okulickego), a po kraju to już gdzie popadnie ale żeby tylko była to w miarę jakaś markowa stacja.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Co powiecie na temat paliw ze stacji Artus w Nisku? cena dobra ale jak z jakością? pompowtryskom nie zaszkodzi? umiech

ja tankuje tam gazik i calkiem calkiem kiedys oreln na wlocie do stalowki ale obsluga mnie tam rozwala mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rbg
rbg
rbg
Posty: 55
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 17:30  
Cytuj
W Nisku na stacji Artus, ceny są chyba jedne z lepszych w regionie. Ale z racji odległości tankuję tam jak jestem "po drodze". Co do jakości, to oba auta mam z silnikami wysokoprężnymi na common railu, więc dość czułe na jakość paliwa i nie ma problemów.
Natomiast w Stalowej stacja Bliska na przemysłowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 18:16  
Cytuj
Ceny są różne,ale powiem od siebie, nie tankujcie na bliskiej,tam zła jakość paliwa,może na razie wam sie nie dzieje nic, ale zobaczycie z czasem... wie ten, kto to doswiadczył ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 19:02  
Cytuj
Najtańsze lpg jest w Turbii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
mieięcznie tankuje 250-350 litrow benzyny głównie w województwie podkarpackim.
W stalowej biorę zawsze na agatóce na bliskiej i zwykle korzystam ze stacji bliskiej i Bp. Codo transmleczu to nigdy nie skrzywdziłbym auta tym paliwem ale to moja własna opinia.

Na transmleczu a konkretnie na szwedo maja lepsze paliwo niż na bliskiej, po tankowniu na bliskiej czesto pojawia sie blad check, zwlaszcza w diesel, dlatego unikam stacji bliska tymbardziej tej w agatowce ktora cieszy sie zla slawa. jesli na podkarpaciu to tankuje na orlen lub szwedo a ogolnie tankuje na tesco,auchan i LUK. Paliwa dostarcza orlen ale niestety nie sa to paliwa orlenu umiech cysterny maja specjalne komory paliwo na stacje bliska jest osobnoumiech a kierowcy cysterek wiedza co woza, zreszta znam pracownikow ktorzy nigdy nie tankuja na bliskiej pomimo ze tam pracujaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 20:46  
Cytuj
Ja z bliskiej zrezygnowalem po remoncie wtryskow ktore kosztowaly 3 tys zł Oczywiscie wtryskow nie badalem w labolatorium co tankowanie ale byl okres ze tankowalem tylko tam przez dluzyszy okres i zakonczylo sie to lipnie. teraz lotos JPII.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 20:49  
Cytuj
Zgadza się na lotosie również mają dobre paliwa, statoil też dobre ale nieco drożej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
A ja w knajpie ;P



good napisz może w której, to może gdzieś tam się byśmy spotkali/ły goodgoodgood ja też lubię tankować -> zwłaszcza O2 goodgoodgood

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »