NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
KLUB MIŁOŚNIKÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ..., kurcze, jazda ZMKS to sama przyjemność ...
~~Kropek
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 18:02  
Cytuj
Mogli by cos zorganizowac, ale nie organizuja.
Dzisiaj mało kanara w autobusie starszy dziadek malo nie pobilumiech:haha: i wyzywal kanara od ubeków, aż sie ludzie w calym autobusie smiali.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 18:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~----
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Mogli by cos zorganizowac, ale nie organizuja.
Dzisiaj mało kanara w autobusie starszy dziadek malo nie pobilumiech:haha: i wyzywal kanara od ubeków, aż sie ludzie w calym autobusie smiali.




I dobrze zrobił ten dziadek, bo ci co tu bilety sprawdzają to wyglądają tak ze szkoda gadać i do tego na bakier u nich z uprzejmością, grają wielkich cwaniaków. W wielu miastach jechałem komunukacja miejską, min. w Warszawie, w Krakowie, w Lublinie, w Rzeszowie i w każdym z tych miast rewizorzy mieli jakiś wygląd i byli uprzejmi i nie zgrywali takioch cwaniaków. Najmadrzej postąpił "batman" kiedyś sprawdzal bilety a teraz sobie kieruje autobusem

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 20:56  
Cytuj
Nasi kanarzy mysla ze im wolno wszystko, sa bardzo nie uprzejmi.
Kanar kiedys z tekstem do dziewczyny "jestem bardzo zadowolony ze dostaniesz mandat na kwote 300zl"
Raz kanar zgasil morde, bo podeszledl do chlopaka sprawdzic bilet, a ten chlopak z tekstem do niego aby okazal swoja legitymacje. Kanar niestety nie posiadal przy sobie tej liegitymacji, a bez niej nie jest upowazniony do sprawdzaiana biletow.

 
 
 
 
~~----
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Nasi kanarzy mysla ze im wolno wszystko, sa bardzo nie uprzejmi.
Kanar kiedys z tekstem do dziewczyny \"jestem bardzo zadowolony ze dostaniesz mandat na kwote 300zl\"
Raz kanar zgasil morde, bo podeszledl do chlopaka sprawdzic bilet, a ten chlopak z tekstem do niego aby okazal swoja legitymacje. Kanar niestety nie posiadal przy sobie tej liegitymacji, a bez niej nie jest upowazniony do sprawdzaiana biletow.




Najgorszy z nich moim zdaniem jest ten taki niski typ. Nie dosc ze brzydki to nie uprzejmy do tego, pamietam jeszcze kiedys jak chodzilem do sredniej szkoly i jecjalismy z kumplami po lekcjach do domu to mielismy niezła polewkę z niego jak wkraczal do autobusu. Po pewnym czasie tak sie stalo ze nawet do nas nie podchodzil

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 21:13  
Cytuj
Kanary to wszedzie sa pewnym zjawiskiem folklorystycznym, nie tylko u Nas ;)
A jak się Nasza KM spisuje we Wszystkich Swietych? Jechał może ktos? Ja niestety utknąłem w Krakowie.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 21:43  
Cytuj
jakzostanę dyrektorem tego bajzlu w maju - czerwcu to na kanarów zatrudnie .... byłych szefów mafii z ZK ZAŁĘŻE ... zobaczycie jak zacznie byc bezpiecznie w zmks stalowa wola...teraz to przestroga....ale od czerwca macie jak w banku.... Oczywiście kilku smiałów zaryzykuje i zobaczy o co chodzi, ale ja mam trzech inżynierów i magistrów z wyrokiem wykonanym. Pozostałe osoby zapraszam ....:wśceikły:

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 22:50  
Cytuj
Ja chce pracowac jak noby bedziesz dyrektorem, robie teraz prawko na autobus, to moze jakies stanowisko dostane.
Skad jestes taki pewien ze zostaniesz dyrekotrem na przelomie maja ?
Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świetych sprawuje sie dobrze. Dodatkowe kursy, autobusy pelne ludzi, pelen zysk.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 22:55  
Cytuj
...KROPEK, NIE PEKAJ... A SKĄD WIEM ŻE ZOSTANĘ DYREKTOREM!!!!
BO TEN BAJZEL KUPIE W KWIETNIU, NO MOŻE MAJU...SPOKO///
:wśceikły:

 
 
 
 
:-)
:-)
:-)
Posty: 24
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 23:02  
Cytuj
Kropek nie karmij trola
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 23:08  
Cytuj
seks - górA

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
seks - górA


to nie mój wpis - nie podszywać sie pod czyjś ... nick ..:wśceikły:

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 13:37  
Cytuj
Do xyz... to jak kupisz ten bajzel, to zobaczymy jak bedzie funkcjonowal ZMKS. Chce zobaczyc.
Skad jestes taki pewny ze kupisz ?

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 15:04  
Cytuj
taaa kolega kupi miejską społkę... :haha:
Proponuje Ci kupic tez MZK, a moze i Urząd Miasta. Będziesz miał monopol good

 
 
 
 
~~kropek
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 19:05  
Cytuj
No niech kupi jeszcze szpital ktory slabo funkcjonuje i jak jeszcze kasy starczy to hute i zawladnie miastem hahaha

 
 
 
 
~~mireks
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 20:55  
Cytuj
proszę o pedanie adresu oficjalnej strony zmks stalowa wola oraz nieoficjalnej prowadzonej przez miłośników komunikacji miejskiej.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 21:50  
Cytuj
i widzicie gowniarze, nie nie wicie co sie dzieję...pozdrawiam psełdo wielbicieli...a ZMKS koniec ma w czerwiec - lipiec
:wśceikły:

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 22:46  
Cytuj
Oficjalna strona ZMKSu to www.zmks.stalowawola.pl
Jest to jedyna strona, nikt inny nie prowadzi strony o KM w Stalowej(z tego co mi wiadomo)


PS."gówniarze" i "psełdo wielbiciele" pozdrawiaja mistrza języka polskiego wink

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 12:38  
Cytuj
Miałem ostatnio okazję być kontrolowany przez dwie młode panie (kanarki smiech2), wszystko by było ok gdyby nie to, że kazały wszystkim uczniom i emerytom wyciągać legitymacje. Czy nie widać tego że ktoś jest w podeszłym wieku, albo że ktoś jedzie ze szkoły? Prawie cały autobus musiał grzebać w torbach i kieszeniach żeby wyciągnąć legitymacje. Autobus przez całą kontrolę stał w miejscu a kontrola trwała bardzo długo - 8 minut. I dziwić się czemu spóźniają się autobusy :/.

 
 
 
 
~~hans
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:16  
Cytuj
do -mireks:
Cycu podał właściwą(oficjalną stronę) natomiast sympatycy komunikacji miejskiej( z calej Polski) korzystają ze strony - http://www.photo(...)=02&nr=1 .polecam-jest mnóstwo zdjęć stalowowloskiego taboru.Mozna zobaczyć jak wypada nasz przewoźnik na tle innych, z miast o pobnej wielkości.
Poraz kolejny apeluje o przeniesienie wątku na ->wstalowej.pl. Tutaj admin chyba nie działa i trollowanie kwitnie..

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 20:01  
Cytuj
przeniesienie na?
podaj jeszcze raz adres bez www, wtedy zostanie przepuszczony;)

PS. Wpisanie adresu innej strony to spam, szkoda ze moderatorzy nie wykazuja takiego zaangazowania przy walce z idiotycznymi postami.

 
 
 
 
~~hans
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 14:00  
Cytuj
połowa mojego postu zostala teraz usunięta.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:18  
Cytuj
teraz to mój wpis .... dziewczynki nie drapac się... i widzę, że chyba sami sobie odpisujecie pod innymi pseudo..., myślę, że jestescie dziećmi kierowców zmks i nie psujcie im reputyacji,,, hehhehe:wśceikły:


dziwisz się, że się smieję z tego co piszę, słuchaj synku, nie pouczaj nikogo co ma czynić, a zmienisz się z cyca na coś większego..wydoroslej i myslę że na tym forum to ogólnie wissi wszystkim jak i gdzie jeździ zmks - to jest fajne, bo jak przyjdzie nam od lipca jździc zdewolapuyłymi mercami z lat 80 do niska, to będzie Nasz problem... a i jak przyjdzie Ci cycu zagorzały polonisto jexdzic do szkoły na stojaka w niemieckim wojskowobusie na stojaka to inaczej będziesz myslał .... hehehheeeee. Przyjdź dziecko na aleje Jana Pawła II o godzinie 15.20 i odpisz mi ilu jedzie pasażerów 8, 10, a ile jedzie prywatnym autobusem po 1 zł na Zaklików???...resztę zapytaj się mamy oco chodzi, bo zapewne do matury masz conajmniej 3 - 4 lata !!!!...hehhee:wśceikły:

Jesli masz kogos znajomego w zmks to zapytaj sie jak to było w latach 80-tych...jazda po nażeczoną o 20 z rozwadowa do Lipy.... to były czasy...hehheee:wśceikły:


i dziew sie synku, że się śmieję ze swoich wpisów...bo co mam płakać, jak paliwo do rowu wylewałem, by nie płacic za NIE PRZEPAŁ - JAK TO BYŁO UJMOWANE w NORMALNYCH CZASACH!!!!:wśceikły:

 
 
 
 
~~do wyzej
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:05  
Cytuj
Chyba tak jest.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 21:13  
Cytuj
Po maturze już jestem drogi kolego, po maturze, choc przyznam, że z chęcia bym do liceum wrócił. Także nie musze już dojeżdżac do szkoły.
O tym ile ludzi jezdzi na tych liniach, które wymieniles juz pisane było tutaj setki razy. Ale widocznie Ty czytasz tylko swoje posty. I chyba jestes jedyna osoba, która je w pełni rozumie. jezyk

Ps. To ostatnia przekąska dla trolla, obiecuje! wink

Co konkretnie zawiera prawo europejskie, do którego będzie musiał dostosowac się ZMKS od konca 2009 roku? Mogłby mi ktos to nakreslic, ewentualnie podrzuć jakiegos linka?
Rozumie, że rynek usług komunikacyjnych bedzie musiał zostać otwarty na innych przewozników? Cieszy mnie to o tyle, że powinno to doprowadzic do powstania w Stalowej Woli Zarządu Transportu Miejskiego.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 17:28  
Cytuj
oj cycu cycu... szkoda gadać, nie zauwazyłes, że prócz Ciebie i mnie i kropki to forum nikomu nie jest potrzebne?... szkoda gadać, a wiesz dla czego ...bo zaczołes wypominać wiek, wykształcenie i td..., pozdrawiam i miłej zabawy ...:wśceikły:

 
 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »