NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
KLUB MIŁOŚNIKÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ..., kurcze, jazda ZMKS to sama przyjemność ...
~~cycu
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 23:06  
Cytuj
Mysle ze w wolnej chwili sie cosik do nich napisze ;)
Ciekawe czy jak mam zastrzezenia do fukcjonowania KM w Stalowce to tez moge napisac i to poskutkuje... Wątpię niestety

Co do autobusow to wiem, ze zakupuje je zawsze miaasto, niemniej z tego co wiem sa spore problemy z wygospodarowaniem srodków nawet na jeden pojazd, a tutaj potrzeba na gwałt 3-5 autobusów.
Dyrektor Sokołowski swego czasu wspominał, ze absolutnym minimum sa 2 nowe wozy na rok, a swoistym optimum byloby zakupienie 5 autobusów.
A jak wiemy w tym roku nie ma funduszy w budżecie miasta nawet na jeden woz dla ZMKS.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 23:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~hans
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 11:54  
Cytuj
Skoro na gwałt potrzeba kilku autobusów nie widze innego rozwiązania niż kupienie używek..Nie bójmy się ich naprawdę- przykład z zielonogórskiego MZK- za 300 tys kupili od Szwedów 12-metrową Scanię OmniCity ( http://www.mzk.z(...)aWQ9MTgy )- super sprawa,dużo ich jezdzi w Krakowie...Jeden milion złotych i 3 super wózki w zmksie by były-nie wierzę że w budżecie wysokosci ok 150 mln zł nie znajdzie sie taka suma!! Poza tym warto zainwestowac w pojazdy klasy midi (znowu kłania się rodzimy Jelcz ze swoim Vero) mam tu na mysli linie - Rozwadów->Radomyśl i Nisko->Ulanów(po co powielac trasy i puszczać autobusy od Stalowej -zintegrować godziny przyjazdow Stw->Nisko z odjazdami Nisko->Ulanów)..Ktoś pisał że trasy dalekie,autobusy nie przystosowane...jak to??Jechałem ostatnio z Krakowa w okolice Krzeszowic linią 217- trasa ma długość ponad 40km i gdybysmy nie jechali tym autobusem z moimi znajomymi kierowca wiózłby uwaga -4 pasażerów(na calej trasie nie wsiadło wiecej niz 5 osób!).Tam nikt nie pyta czy to jest rentowne czy nie..większość dziur w powiecie ma połączenie mpk i koniec.Ktoś napisze.."Kraków -Stalowa-nie ta skala, nie porównujmy"..ja jednak podpatrywałbym rozwiązania lepszych firm i śmiało wprowadzał je na lokalne podwórko..Warto!

 
 
 
 
~~AAA
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:14  
Cytuj
[Tam nikt nie pyta czy to jest rentowne czy nie..większość dziur w powiecie ma połączenie mpk i koniec.Ktoś napisze..\"Kraków -Stalowa-nie ta skala, nie porównujmy\"..ja jednak podpatrywałbym rozwiązania lepszych firm i śmiało wprowadzał je na lokalne podwórko..Warto![/cytat]

Pamiętaj przyjacielu, że za nierentowne kursy płacisz również Ty, bo te 3 zł to nie jest tylko koszt przejazdu pełnego autobusu do Niska w przeliczeniu na jednego pasażera, ale również koszt pustej linii 11 czy 8.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 15:18  
Cytuj
kolega wyżej ma rację ...mpk dociera wszędzie, poniważ w komunikacja zbiorowa jest dofinansowywana dla potrzb mieszkających w powiecie ludzi. tylko w naszym regionie nie potrafią się dogadywać. przecież tak jak tvp jest państwowe i zbiera abonament, tak sołtys - wójt - zbiera podatki, a co mamy ... w tym temacie jest wiele do zyczenia i prosze mi wierzyć, bilet 3 zł., 5 zł a nawet 8 zł nic nie zmieni. Moim zdaniem, powinno być jak na zachodzie..., ceny niby duże ale proporcjonalnie do zarobków dostosowane ... bo przecież 90 centów, czy 1,15 euro to nie katastrofa a tyle kosztuje bilet.... i są pełne autobusy jeżdzące cała dobę ( pełno polaków pracuje na liniach od 18-06 rano, to przecież każdy zainteresowany wie... sa przystanki niebiskie pod każdą szkołą, by nie plątała się dzieciarnia, niech mi ktoś powie, że między przystankami w paryżu lub Londynie są takie odległości jak u nas... poza tym, nie trzeba kupować autobusów na linie o mniejszej frekfencji, i tego nie robi ponad połowa polskich firm komunikacyjnych ... poprostu oddaje dana linię w ajencje i ktoś kto fa łeb na karku kupuje busa ( mini autobus ) i na potrzeby mks zasuwają co godzina..., nawet bodajże warszawa nie posiada własnego taboru, tylko pod szyldem zkm warszawa jeżdza autobusy z grodziska . Poza tym każdy po trochu ma racji i tego nie przeczę, ale jeśli bilet by kosztował 1,50, to zapewniam ,że setki ludzi przesiądzie się z klekotów na autobus, oczywiście jeśli podstawią przystanek pod kazdą klatkę ...hehehehee, żartuję. Były takie imrezy w okolicznych ośrodakch turystycznych ( ulanów, zaklików, bojanów )a tylko impreza w sandomierzu dostała darmowy dojazd mks stalowa wola. Ogólnie to pozdrawiam, i nie piszcie czegoś na czym sie nie znacie...starczą że tą droga ida co niektórzy w zmks... pozdrawiam:wśceikły:

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 17:45  
Cytuj
Co do Krakowa to tam mamy odzielonego organizatora komunikacji miejskiej a w zasadzie aglomeracyjnej od przewoznika. Trasy poszczegolnych linii ustala organizator czyli spolka miejska powolana do zarzadzania transportem. Organizator okresla trase linii, tabor jakim maja byc wykonane kursy itd i rozpisuje przetarg na obsługe linii. Wygrywa zwykle ten kto zaoferuje najnizsza stawke za tzw wozokilometr. Pieniadze z biletow natomiast ida do budzetu miasta. U nas tego typu koncepcja ma raczej niewielkie sznase pwoodzenia chocby ze wzgledu na wielkosc miasta i liczbe pasazerow korzystajacych z KM.
Raczej zaden przewoznik prywatny nie bylby w obecnych warunkach zainteresowany obsluga np: linii numer 8 lub linii numer 11. Bo linie te same na siebie nie zarobia, a miasta nie stac (ponoc) na doplaty do wozokilometra na poziomie dajmy na to 4-5 zl. Byc moze w przyszlosci doczekamy sie Zarzadu Transportu Miejskiego i tym samym oddzielenia przewoznika od organizatora KM ale poki co raczej nie liczyłbym na takie zmiany.

Co do linii Radomysl-Rozwadow to wg mnie bylaby raczej nieoplacalna z prostego powodu. Pasazerowie majac do wyboru linie ZMKSu docierajaca zaledwie do Rozwadowa i nastepnie ewentualna przesiadke oraz linie PKSu kursujaca do centrum ( na dworzec) lub pod HSW (sa i takie kursy) skad jest blisko do wiekszosci szkol i zakladów pracy wybraliby raczej PKS.
Takze wydaje mi sie ze linia bylaby dobrym pomyslem ale tylko wtedy gdy komunikowalaby Radomysl i okoliczne wsiie z tymi terenami w Stalowej Woli do ktorych PKS niedociera.
Wg mnie trasa moglaby przebiegac tak:
RADOMYŚL NAD SANEM-> Żabno-> Wola Rzeczycka-> Kępa Rzeczycka-> Dąbrowa Rzeczycka-> Rzeczyca Okrągła-> Rzeczyca Długa-> Brandwica-> Posanie-> Brandwicka->
Rozwadów-> Rozwadowska-> Jana Pawła II-> KEN-> Okulickiego-> Popiełuszki-> Staszica(utworzenie przystanku „Szpital 04” na ul Mickiewicza zaraz po skręcie z ul Staszica)-> Mickiewicza-> Hutnicza-> Kwiatkowskiego-> HSW-> Orzeszkowej->Ofiar Katynia-> KEN-> TESCO
Czas przejazdu to ok 55-60minut
Powyzsza trasa obsluguje zarowno glowne szkoly srednie w miescie (ekonomik,Slo,Staszic,Basen,Huta) jak i wieksze zaklady pracy (HSW + okoliczne spolki) oraz centra handlu (hala Targowa, Tesco, pasaz handlowy przy ul Staszica)

Linia do Ulanowa to ciekawa propozycja, ale wg mnie jedynie na czas letni, wakacyjny. Jako taka linia sezonowa. I raczej watpie aby mogla byc linia z Niska do Ulanowa, jesli juz to raczej laczylaby Stw z Niskiem i Ulanowem bo mamy do czynienia z ZMKSem Stalowa Wola a nie ZMKSem Nisko. A skoro obecnie problemem jest uruchomienie kursów na Barce czy Podwoline ze Stalowej to uruchomienie linii tylko po Nisku badz z Niska do np: Ulanowa nalezy rozpatrywac w kategoriach cudu.
Z Rozwadowa do Ulanowa jest okolo 25km takze uruchomienie linii w wakacje wg mnie jest jak najbardziej realne. W wakacje na trasy wysyla sie mniej pojazdow gdyz odpadaja kursy szkolne a czesc standardowych kursow jest zawieszana takze nie byloby problemów z brakiem autobusów.

Co do malych pojazów to juz mówiłem ze sa one niezbedne na takie linie jak 5,11,8. Niestety Jelcze Vero raczej odpadaja gdyz Jelcz zamyka produkcje. Pozostaja Kapeny Urbanino i Autosany Solina City. A szkoda bo Vero z tej trojki prezentowal sie zdecydowanie najlepiej. Pozostale firmy chyba nie produkuja pojazdow ponizej 8 metrow dlugosci.

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 17:46  
Cytuj
Powinni zakpuic na te linie nie rentowne, 8metrowe busiki. Odnosnie lini numer 5 to jest najwiekszy niewypal ZMKS i niebawem ma byc zlikwidowana, moj infrmator tak powiedzial.
Kolego "AAA" dzisiaj rano o 7:00 jechalem kolo ZMKS i stalo tam 2 autobusy oraz 3 w naprawie. Wiec nie stoi ich 7, ktore z powodow technicznych nie moga wyjechac na trase.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 17:53  
Cytuj
Proponuje linie 5 puscic na Podwoline, Barce i Warchoły, następnie do centrum Niska i w kierunku Stalowej Woli z podjazdem na ulicę Sosnowa(nawrotka kolo lesniczówki i powrót na ul Energetyków) a następnie pod wazniejsze szkoly i hute.
5 w obecnym ksztalcie nie ma szans powodzenia. Tak to jest jak tworzy sie linie nie pytajac zainteresowanych (pracownikow zakladow na Grabskiego) o ich zdanie. Zapewne nawet teraz udaloby sie ta linie postawic na nogi gdyby skonsultowano trasy i godziny odjazdow z zainteresowanymi funkcjonowaniem takiej linii.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 17:53  
Cytuj
Proponuje linie 5 puscic na Podwoline, Barce i Warchoły, następnie do centrum Niska i w kierunku Stalowej Woli z podjazdem na ulicę Sosnowa(nawrotka kolo lesniczówki i powrót na ul Energetyków) a następnie pod wazniejsze szkoly i hute.
5 w obecnym ksztalcie nie ma szans powodzenia. Tak to jest jak tworzy sie linie nie pytajac zainteresowanych (pracownikow zakladow na Grabskiego) o ich zdanie. Zapewne nawet teraz udaloby sie ta linie postawic na nogi gdyby skonsultowano trasy i godziny odjazdow z zainteresowanymi funkcjonowaniem takiej linii.

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 18:29  
Cytuj
a tylko impreza w sandomierzu dostała darmowy dojazd mks stalowa wola. Ogólnie to pozdrawiam, i nie piszcie czegoś na czym sie nie znacie...starczą że tą droga ida co niektórzy w zmks... pozdrawiam:wśceikły:[/cytat]

Dla Twej wiadomości: te kursy zostały opłacone przez organizatorów.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 21:33  
Cytuj
:wśceikły:założę sie, że jak tylko upadnie zmks i powstanie prywatna spółka, to będzie po mojemu ... i powiem tak ...linia 8 jest nirentowna, bo ma po trasie za mało przystanków... poza tym, linie czysto miejskie powinny mieć najdłuższą trasę wokolicach 15 min. wówczas jeden autobus ma wieksza częstotliwośc co przyciąga pasażerów... nie nam tu dybać jak maja ( będą )kursować autobusy, ale wierzę, że będzie ktoś na tyle poważny, by pokierować tym bajzlem jak należy ...

 
 
 
 
~~kropek
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 20:05  
Cytuj
Widze ze nie ktorzy pisza co im przyjdzie do glowy, nie pisza prawdy.
ZMKS nie moze upasc !!!

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Widze ze nie ktorzy pisza co im przyjdzie do glowy, nie pisza prawdy.
ZMKS nie moze upasc !!!


... good brawo za zdrowy rozsądek i wiedzę

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 13:06  
Cytuj
Ja mam swojego informatora w ZMKS wiec jak wyciagne jakies info od niego to pisze.
Teraz napisze smieszna/ tragicza sytacje ktora sie kiedys odbyla. A wiec dyrektorowi zapiewano slowa " i znowu Ci nie wyszlo, i znowu Ci nie wyszlo" po tym jak dyrektor wprowadzil zmiany, ktore nie wypalily jezyk Zarazem smieszne i tragiczne.

 
 
 
 
~~hans
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 13:23  
Cytuj
Przykładów dobrego działania KM nie trzeba szukać daleko... MKS Mielec (62tys mieszkanców)-ponad 25 linii obsługujących oprócz samego miasta 20 miejscowości..Docierają naprawde wszedzie- oto dowód http://galer(...)5n5nmpt5 jezykP Poza tym nowa linia Mielec-Dębica (co prawda 2 kursy dziennie ale za to ułożone idealnie pod pracownikow dojezdzających z Debicy do Mielca do pracy).
Tabor: 2 ładne solarki, całe mnostwo wyklętych przez Stalowowolski ZMKS krótkich autobusów.. ostatnio zakupili 2 dłuuugie Kronosy na gaz(co ważne zakup współfinansuje UE).
Każdy (nawet 20 letnie Autosany)autobus mieleckiego mks'u wyposażony jest w elektorniczną tablice (z przodu jak i z boku).
Firmowe malowanko..Schludne czerwono-kremowe barwy..możemy podziwiac na wszystkich autobusach bez reklam.
Udogodnienia dla pasażerów: karta miejska wprowadzona wzorem większych miast
Dbałość o klientów,turystów: co niedzielę o godz 11 rusza bezpłatny autobus MKS dla wszytskich którzy chcą pozwiedzac miasto(nawet jeśli nie ma co w Mielcu zwiedzacjezyk)
Tak jest Panowie gorszy przewoźnik działa chyba tylko w Tarnobrzegu ale przynajmniej dla mnie to żadne pocieszenie...

 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
Przykładów dobrego działania KM nie trzeba szukać daleko... MKS Mielec (62tys mieszkanców)-ponad 25 linii obsługujących oprócz samego miasta 20 miejscowości..Docierają naprawde wszedzie- oto dowód http://galer(...)5n5nmpt5 jezykP Poza tym nowa linia Mielec-Dębica (co prawda 2 kursy dziennie ale za to ułożone idealnie pod pracownikow dojezdzających z Debicy do Mielca do pracy).
Tabor: 2 ładne solarki, całe mnostwo wyklętych przez Stalowowolski ZMKS krótkich autobusów.. ostatnio zakupili 2 dłuuugie Kronosy na gaz(co ważne zakup współfinansuje UE).
Każdy (nawet 20 letnie Autosany)autobus mieleckiego mks\'u wyposażony jest w elektorniczną tablice (z przodu jak i z boku).
Firmowe malowanko..Schludne czerwono-kremowe barwy..możemy podziwiac na wszystkich autobusach bez reklam.
Udogodnienia dla pasażerów: karta miejska wprowadzona wzorem większych miast
Dbałość o klientów,turystów: co niedzielę o godz 11 rusza bezpłatny autobus MKS dla wszytskich którzy chcą pozwiedzac miasto(nawet jeśli nie ma co w Mielcu zwiedzacjezyk)
Tak jest Panowie gorszy przewoźnik działa chyba tylko w Tarnobrzegu ale przynajmniej dla mnie to żadne pocieszenie...


Chłopie nie znasz się to się nie wypowiadaj.. Te nowe gazowce dla Mielca to po pierwsze autobusy używane.. po drugie kupione z własnej kasy. Druga sprawa - stare Autosany nie mają wyświetlaczy u nas już takie nie jeżdżą od 15 lat, a Mielec nie umie się ich pozbyć.. Kolejna sprawa tak całą masę małych autobusów mają AŻ 2 !! Po za tymi 2 Solarisami i gazowcami mają głownie stare Jelcze i Autosany. Od 2000 roku kupiono u nich 5 autobusów z czego 2 używane. U nas w Stalowej od 2000 roku kupiono 6 autobusów z czego wszystkie fabrycznie nowe. Bezpłatna linia turystyczna buhaha chyba powietrze wozi.. Sprawa ostatnia - MKS ma tyle linii bo PKS w Mielcu liczy jedynie około 80 autobusów i obsługuje mało tras. W Stalowej PKS liczy prawie 200 autobusów i dzięki HSW musi rozwieść wszystkich wszędzie w okolicy więć po co linie ZMKSu na okoliczne wioski ???

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 19:34  
Cytuj
Chłopie nie znasz się to się nie wypowiadaj..

coraz zabawniej się robi... ale masz Kolego rację. PS. Masz bardzo dobre informacje chytry

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 19:52  
Cytuj
Lini w Mielcu jest duzo, z tym ze większosc z nich kursuje kilka razy na dzien, gdyz sa to linie typowo pracownicze, badz tez szkolne. U Nas autobusy pracownicze podstawia PKS, gdyz jak kolega wyzej wspomnial ma duze mozliwosci taborowe w przeciwienstwie do ZMKSu.
Tabor z Mielcu do najlepszych nie nalezy, wystarczy chocby spojzec na stare autosany H9, których jest tam dosc sporo.
Aczkolwiek cos drgneło i zakupili ostatnio 2 nowe gazowce.
U Nas nie ma szans na gazowce i dofinansowanie z UE gdyz nie posiadamy stacji z mozliwoscia zatankowania CNG. Taka stacja miała zostac zbudowana w miejscu obecnej zajezdni, ktora zgodnie z planami wladz miasta miala zostac przeniesiona na ulice Energetykow. Prace mialy zaczac sie w tym roku. A w następnym mialy pojawic się pierwsze autobusy zasilane gazem ziemnym. Jak widac sprawa zostala zamieciona pod przyslowiowy dywan i w tej materii nie dzieje się obecnie nic. No chyba ze o czyms nie wiemy?
Co do zmian w KM jakie dałoby sie obecnie wprowadzic to z pewnoscia uruchomienie weekendowej linii nocnej i zmiany tras na terenie Niska( na osiedla Podwolina, Barce i Warchoły) + ewnetualnie skierowanie jednej z lączacych Stw z Niskiem linii na Os Hutnik (np: ulica Sosnowa)
Inne zmiany takie jak uruchomienie dodatkowych linii nie maja szans powodzenia bez zakupu nowego taboru
Wypadaloby by takze ujednolicic nazwy przystankow laczac je wzorem wiekszych miast w tzw Zespoły Przystankowe.
Bo obecnie w tej materii panuje spory burdelnie wiem

PS.Tworcy strony ZMKS czytaja chyba w moich myslach, badz tez zagladaja na to forum (wink) bo pojawila sie informacja o zmianach kursów linii 8. Nie spodziewalem sie tego typu informacji wink

 
 
 
 
~~hans
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 19:57  
Cytuj
Ok zapędziłem się z tymi tablicami =sorry... 6 autobusów od 2000 roku(były to 4 salusy,man i coś jeszcze),u nich 5(ale za to 2 solarki 12metrowe, 2 kronosy też 12stki-możesz to jakoś potwierdzic ze są używane?).Poza tym wcale nie uważam za wadę tego że MKS odwala robotę za PKS i wozi ludzi po wioskach..po prostu KM miałaby dzięki temu więcej kasy(przejęcie kursów z huty zapewniłoby przyzwoitą jak nie wzorową frekfencje)..U nich Autosany jadą na wieś pod szyldem MKS u nas PKS-jaka różnica? -wygoda pasażerów zmuszonych do korzystania z dworca lub wyznaczonych przystanków PKS'u..

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 21:20  
Cytuj
Ja sie nie bede wypowiadal na ten temat ktory pisalsicie wyzej, bo sie nie znam, nie bylem w tych miastach i nie bede sciemnial.
Moim zdaniem ZMKS moglby przyciagnac pasazerow poprzez obnizke cen. W ZMKS bilet kosztuje 3 zl , nastomiast w busie 2,5 zl do tej samej miejscowosci. Wiem ze kiedys ZMKS wytoczyl sprawe prywatnym przewoznikom o to ze ukradaja im klijentow. Prywatni przewoznicy dostali zakaz zatrzymywania sie na przystankach ZMKS.
Jezeli chodzi o bilet miesieczny to mogli by zmienic go. Naklejke ktora nalezy przykleic na bilet zaslania kawalek loga Stalowej Woli oraz zakrywa czesc nazwy miejscowosci, widac tylko tak " STALOWA WOL" litere A juz ucielo, spowodowane to jest zbyt duza naklejka.

 
 
 
 
~~yuo
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 21:35  
Cytuj
CYTAT

PS.Tworcy strony ZMKS czytaja chyba w moich myslach, badz tez zagladaja na to forum (wink) bo pojawila sie informacja o zmianach kursów linii 8. Nie spodziewalem sie tego typu informacji wink


a będzie ich wiecej:haha:

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 21:49  
Cytuj
ma się rozumiec więcej zmian oznacza mniej kursów?

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 22:25  
Cytuj
--- wy mielec, kraków i inne miasta porównujecie... powiedzcie, czy ( dot. to cyca, kropka ) wy kierowcy zmks wiecie poco przychodzicie do pracy?, jak zostanę dyrektorem w czerwcu to skończy się kurs w 45 min. i postój na wsi jastkowice następne 45 min., w lato ok, ale w zimie to za samo grzanie autobusu nie wyrobiłbym ...hehhee, bo kto to widział, by były takie przerwy między kursami...dzieci w szkole maja po 5-10 min. a wy linia 2 - 20-40 min., linia 11 , oj sami wiecie gdzie najdłużej z dziewczynami mozna sie powygłupiać..pozdrawiam, i wołam o pomstę ...proszę, zmieńcie to, bo to śmierdzi ukrytym bezrobociem jak za komuny ....jak można puścic 8 autobusów po godzinie 17, z mysla, że więcej przestoją w kłyzowie, jastkowicach, nisku i agatówce, a o sochach nie wspomnę....pozdrawiam, :wśceikły:

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 23:44  
Cytuj
Xyz z calym szacunkiem ale... co Ty pierdolisz? nie wiem
jakie my kierowcy?
Naucz się pisac w zrozumiały sposób a potem się wypowiadaj na ten czy inny temat.

 
 
 
 
~~kropek
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 16:49  
Cytuj
Ja podobnie ja cycu nie jestem kierowca ! Jezeli chodzi o ta przerwe 45min w Jastkowicach to, wybadano ze w tych godzinach nikt nie jezdzi, wiec aby oszczedzic koszty wprowadzono taka dluga przerwe.

 
 
 
 
~~xyz ...
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 21:07  
Cytuj
cycu...kropek..bez nerwów...hhehheee... szkoda gadac..ok, poddaje się...mi osobiście to fissi kim jesteście, ale normalni napewno nie...hehehheee.
Fajnie, że całe formu wokół zmks na 70 tyś. ludzi kręci się wokoł xyz..., cyca i kropka...
Ok, przepraszam jeśli obraziłem kogoś, nazywając go kierowcą, o czym marzyłem całe zycie, teraz jestem tylko obserwatorem i tyle i zostałe...
Nie porównujmy mielca, krakowa, toruna i Londynu...to był żart...
Jesli macie coś oleju w głowie i kochacie miasto stalowa wola z tej strony, to poszukajcie alternatywy na tej ścieżce...
Linia 5, 8, 11 - prawda, to niwypał
Ciesze się, że pomiędzy 20 a 20.40 nikt nie jeżdzi...tylko odpowiedz mi, czy gdyby autobus z jastkowic odjechał o 20.05 to mniej by było pasażerów ??? ja się na tym znam o od strony ekonomicznej i nie rywalizyjcie ze mną, nie macie szans...wy wiecie ile stoi autobusów rano na zajezdni, a ja widze ile pieniedzy stoii na zajezdnii w tych waszych tylko dwóch-trzech autobusach.
Szkoda, że nie jesteście kierowcami, wówczas bylibyście bardziej prawdomówni..
komunikacja miejska opłacana przez miasto ma zobowiązania, ale powinna troszczyć się o swoich pracowników i szukać alternatyw...
Jesli piszesz cos o pks, to chłopie zaczerpnij cosikaj na ten temat..i mnie nie denerwuj..ok...kropek, ty jestes mądrzejsz y i jeśli nie spalisz sie na tym forum, to pozwolę ci się sontaktowac ze mną i pogadamy ..ok. a ty cycu, popraw się, a może i z tobą zechce rozmawiać...tylko nikogo nie obrażaj, ok...dobranoc...:wśceikły:

 
 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »