NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
~prawdziwy - Superman, Batman czy Robin Hood?,
~~hehe
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 23:51  
Cytuj
~prawdziwy: "Ja zawsze byłem, jestem i będę adwokatem ubogich i pokrzywdzonych przez los."

~echelon: "A kim oni są ci pokrzywdzeni tak konkretnie i w jaki sposób bronisz?"

~prawdziwy: "To już wielka tajemnica, jak ich bronię. Jak poczytasz inne wątki to się domyślisz. Sprawa robi się coraz głośniejsza w Stalowej Woli. Media o niej mówią."

Wiecie o co chodzi?! I które media o TYM mówią?! zdziwiony

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 23:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 00:44  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2 Litości ludzie smiech2

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 00:45  
Cytuj
Chcialem tylko zdementowac plotke i przekazac informacje, ze:

To ja jestem Batmanem!

a tak serio to mam dziwne przeczucie, ze prawdziwek pojawia sie tu tez pod postacia innych osob i stwarza pewien 'front' ktory walczy w jednym celu. Wrecz podejrzanie 'przeciwnicy' sie nie konsultuja, tylko od razu przechodza do dzialania;) jakby to byla jedna osoba.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 00:49  
Cytuj
Zapomnialem dodac:

HAHAHhahahhahahahahah hahaahah

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 02:04  
Cytuj
Przed nami jeszcze wiele pytań, np.: Ile lat ma ~prawdziwy i jakiej jest płci?

Dla ułatwienia cytat:
~prawdziwy: "Nawet moja matka 70-cio letnia kobieta na emeryturze(jeszcze sprawna i serfująca po necie), opóściłaby ten zacofany kulturowo i gospodarczo kraj."

Może prawdziwy i jego matka to ta sama osoba?! zdziwiony

On też wygląda na sprawnego, serfuje niewątpliwie po necie i nieraz na tym forum deklarował chęć wyjazdu z kraju...

 
 
 
 
~~abw
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 02:09  
Cytuj
wyciek z ABW; ~prawdziwy jak żywy!!!

Obrazek

 
 
 
 
~~brum
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 08:09  
Cytuj
może to towarzysz Błądek we własnej Osobie tu mieszaumiech

 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
może to towarzysz Błądek we własnej Osobie tu mieszaumiech


Myślicie, że on potrafi posługiwać się kompem i korzystać z netu, czy też jest jak szef jego partii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 10:25  
Cytuj
Oj dzieci, dzieci. Wychodzi z was całkowity brak inteligencji, no ale czego można się spodziewać po młodzieżówce PO? Ten cytat z 70 letnią matką pochodzi z forum onetu, ale dla POwiaka to już zbyt skomplikowane.
O jaką sprawę chodzi - nie powiem. Jeśli ktoś jest inteligentny- skojarzy i domyśli się, dużo danych naprowadzających podałem. Ale trzeba myśleć, a nie tylko wykonywać bezmyślnie instrukcje centrali PO.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 10:35  
Cytuj
~prawdziwy ale ty PiSzambo, nawet nie ma poczucia humoru włącz sobie Radio "Maryja" tam zaraz będzie przemawiał Twój wodzu - prezio z ojcem dyktatorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
~prawdziwy ale ty PiSzambo, nawet nie ma poczucia humoru włącz sobie Radio \"Maryja\" tam zaraz będzie przemawiał Twój wodzu - prezio z ojcem dyktatorem.




Boże broń od rządzenia takich popaprańców Polską jak przedmówca. To typowy, książkowy przykład POmatoła. Pycha, monopol na mądrość, cwaniactwo, rozpychanie się łokciami - byle do przodu i kasa, kasa, kasa.
Dlatego powtarzam, musi być drugi Piłsudski, który skończy tę farsę z tym co się w Polsce dzieje od dłuższego czasu.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 10:54  
Cytuj
~prawdziwy albo jesteś na emeryturze, albo zaniedbujesz obowiązki w pracy PiSzambo.

Wiem że naruszyłem twojego ojca dyktatora, ale on dla mnie jest nikim, to złodziej już kazał zbierać po 10 zł ja swój interes.

Wstydził byś się wzywać Pana na daremnie. Smutne ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
~prawdziwy albo jesteś na emeryturze, albo zaniedbujesz obowiązki w pracy PiSzambo.

Wiem że naruszyłem twojego ojca dyktatora, ale on dla mnie jest nikim, to złodziej już kazał zbierać po 10 zł ja swój interes.

Wstydził byś się wzywać Pana na daremnie. Smutne ....


Dla mnie nikim jest cała PO z downaldem na czele. Spytaj się swoich idoli, ile milionów nakradli podczas prywatyzacji lat 90tych. Powtarzam, musi przyjść osoba na miarę Piłsudskiego, inaczej ten kraj upadnie.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:10  
Cytuj
Dla mnie jesteś ~prawdziwy NIKIM za to że w tematach politycznych wzywasz Pana nadaremnie!

w latach 90-tych rządził też PC (Porozumienie Centrum) obecnie PiS, również ludzie Solidarności.

Nie jestem dzieckiem, znam historię.


Jestem katolikiem a religia katolicka nie jest monopolem PiSu !! Wydajesz się być lepszy od pozostałych bo jesteś zwolennikiem PiSu, smutne ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie jesteś ~prawdziwy NIKIM za to że w tematach politycznych wzywasz Pana nadaremnie!

w latach 90-tych rządził też PC (Porozumienie Centrum) obecnie PiS, również ludzie Solidarności.

Nie jestem dzieckiem, znam historię.


Jestem katolikiem a religia katolicka nie jest monopolem PiSu !! Wydajesz się być lepszy od pozostałych bo jesteś zwolennikiem PiSu, smutne ...


A wiesz, że mnie twój katolicyzm ani ziębi ani grzeje? Pokazałeś tym wpisem przykład typowej łagiewnickiej kołtunerii. Co ma Bóg wspólnego z twoim czy kogoś innego katolicyzmem? Widzę, że w imię swojego miłosierdzia katolickiego byłbyś gotowy zabić... Tylko Piłsudski - przyjdzie i zrobi porządek ze swołoczą.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:15  
Cytuj
To go wskrześ


mój katolicyzm nawiązałem do twoich wymiotów w sprawie ojca dyktatora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Józef Piłsudski
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:28  
Cytuj
Jestem, wróciłem, kto mnie wzywał, czego chciał ? smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
To go wskrześ


mój katolicyzm nawiązałem do twoich wymiotów w sprawie ojca dyktatora


Może idź do psychiatry, bo masz urojenia. Gdzie ja kiedykolwiek pisałem o Rydzyku?

 
 
 
 
~~Xionc
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Jestem, wróciłem, kto mnie wzywał, czego chciał ? smiech2smiech2smiech2


Wynocha z Polski. To kraj katolików. Protestantom mówimy nieumiech

 
 
 
 
~~Józef Piłsudski
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:38  
Cytuj
:( Prawdziwy ! Ratuj ! smiech2

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Wynocha z Polski. To kraj katolików. Protestantom mówimy nie


Tymi wpisami POkemony pokazują swoją ciasnotę umysłową. No cóż, widać dziś takie wytyczne przyszły z centrali.
Czy w moich wpisach interesowałem się czyjąś religią lub ateizmem i z tego powodu sugerowałem opuszczenie Polski? Mnie nie interesuje przynależność wyznaniowa lub ateizm. Ważne, żeby człowiek był uczciwy, a nie snob, egoista, cham.

 
 
 
 
~~Xionc
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:48  
Cytuj
CYTAT

Tymi wpisami POkemony pokazują swoją ciasnotę umysłową. No cóż, widać dziś takie wytyczne przyszły z centrali.
Czy w moich wpisach interesowałem się czyjąś religią lub ateizmem i z tego powodu sugerowałem opuszczenie Polski? Mnie nie interesuje przynależność wyznaniowa lub ateizm. Ważne, żeby człowiek był uczciwy, a nie snob, egoista, cham.


Takie wytyczne dostałem od centrali PiSu. Za te posty w końcu mi płacaumiech

 
 
 
 
~~LPR !
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:03  
Cytuj
Liga Polskich Rodzin wciąż działa, jeszcze wam pokażemy ! :boksuj:

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
Takie wytyczne dostałem od centrali PiSu. Za te posty w końcu mi płaca


Tak, zarabiam grube miliony. goodgoodgoodgood
Wszystko jest na sprzedaż - chyba tylko w PO.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:03  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2

kocham Was, młodzieżówko PO i wszyscy bezpartyjni zwolennicy PiSu ;).

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »