NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rozkład Jazdy ZMKS, nowy od marca...
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2010r. 21:36  
Cytuj
Czy ta firma wie co robi....w sobotę na teren Pysznicy jedzie zaledwie kilka kursów... i to popołudniu...a za dnia, w tak wielka wichurę zero.... Ja mieszkam po drodze i niewiem czego tak się stało !!!. A jak gdzie indziej !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2010r. 21:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 13:48  
Cytuj
ZMKS w Stalowej Woli to w ogóle jest ale tak jakby go nie było... Kursy linii w mieście średnio co godzinę, a w strefie podmiejskiej- szkoda słów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 14:50  
Cytuj
Zlikwidowali m. in. sobotni kurs z Pysznicy o 10.30 spod urzędu gminy. Tylko, że tym kursem zawsze jeździło dużo osób, autobus nigdy nie woził powietrza, więc niemożliwe żeby kurs był nieopłacalny (tym bardziej, że Pysznica, w przeciwieństwie do Niska, dopłaca zakładowi do mniej opłacalnych kursów).
Wchodził ktoś na rozkład na ich stronie? Kto to zrobił, 5-klasista na lekcji techniki!? Najwidoczniej jakiemuś gamoniowi ciężko jest zrobić tabelkę z nowym rozkładem i zapisać go jako pdfa, jak było to wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
... Kto to zrobił 5-klasista na lekcji techniki!? Najwidoczniej jakiemuś gamoniowi ciężko jest zrobić tabelkę z nowym rozkładem i zapisać go jako pdfa, jak było to wcześniej.

popieram rozkład jest nieczytelny...dla twórcymlotek

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
... Kto to zrobił 5-klasista na lekcji techniki!? Najwidoczniej jakiemuś gamoniowi ciężko jest zrobić tabelkę z nowym rozkładem i zapisać go jako pdfa, jak było to wcześniej.

popieram rozkład jest nieczytelny...dla twórcymlotek


Również popieram. Rozkład na stronie jest kompletnie zje***y!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 15:29  
Cytuj
Panowie, na stronie ZMKS jest adres mailowy. Zamiast wylewać żale na forum, napiszcie maila do ZMKSu. Sformułujcie swoje zarzuty i obiekcje wobec nowego rozkładu, byle konstruktywnie.
Jeśli nie podziała, zostaje Urząd Miasta, który sprawuje nadzór nad spółką komunalną jaką jest ZMKS.
Pisanie na forum SM niczego nie zmieni.


odp 1) nie jestem kierowcą
odp 2) nie mam znajomych w ZMKS

PS. Po moim mailu skorygowano trochę podstronę "linie". Stała się bardziej czytelna. Niemniej szata graficzna i sposób przedstawienia przystanków wariantowych w rozkłdzie interentowym np: w wypadku linii 4, która raz kursuje na Piaski a raz w kierunku Agatówki i Turbii pozostawia wiele do życzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Panowie, na stronie ZMKS jest adres mailowy. Zamiast wylewać żale na forum, napiszcie maila do ZMKSu. Sformułujcie swoje zarzuty i obiekcje wobec nowego rozkładu, byle konstruktywnie.
Jeśli nie podziała, zostaje Urząd Miasta, który sprawuje nadzór nad spółką komunalną jaką jest ZMKS.
Pisanie na forum SM niczego nie zmieni.


odp 1) nie jestem kierowcą ... Kłamiesz, bo jesteś !!!
odp 2) nie mam znajomych w ZMKS... co wtydzisz się ???, bo jesli tylko zechcesz, to udowodnię, że masz znajomych, a nawet tam pracujesz...

PS. Po moim mailu skorygowano trochę podstronę \"linie\". Stała się bardziej czytelna. Niemniej szata graficzna i sposób przedstawienia przystanków wariantowych w rozkłdzie interentowym np: w wypadku linii 4, która raz kursuje na Piaski a raz w kierunku Agatówki i Turbii pozostawia wiele do życzenia.



Powiem tak: napisac taki rja to nie lada technika i umiejetności - jesli w stw jest ktos kto umie to lepiej to daj znac, podyskutujemy....a po co do UM pisać, forum jest po to, by cos krytykować, lub chwalić...a tu jest za co chwalić???, KIEDY KTOS ZERKNIE NA RJA LINIA 4 - i pozostałe tez ogólnie, NA ROZKŁADZIE JAZDY WSZYSTKIE ODJAZDY PROWADZĄ DO ZARZECZA, a kto wymyslił jakies tam ulice zielone, czerwone i pozostałe niewiadomo komu potrzebne, skoro po wyswietleniu okazuje się RACŁAWICE, BRANDWIZA CZY ZIARNY...tu owszem bubel, ale to zapewne napisał fachowiec od RJA a.c.


Anulka, sorki za CAPSLoCKA...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panowie, na stronie ZMKS jest adres mailowy. Zamiast wylewać żale na forum, napiszcie maila do ZMKSu. Sformułujcie swoje zarzuty i obiekcje wobec nowego rozkładu, byle konstruktywnie.
Jeśli nie podziała, zostaje Urząd Miasta, który sprawuje nadzór nad spółką komunalną jaką jest ZMKS.
Pisanie na forum SM niczego nie zmieni.


odp 1) nie jestem kierowcą ... Kłamiesz, bo jesteś !!!
odp 2) nie mam znajomych w ZMKS... co wtydzisz się ???, bo jesli tylko zechcesz, to udowodnię, że masz znajomych, a nawet tam pracujesz...

PS. Po moim mailu skorygowano trochę podstronę \\\"linie\\\". Stała się bardziej czytelna. Niemniej szata graficzna i sposób przedstawienia przystanków wariantowych w rozkłdzie interentowym np: w wypadku linii 4, która raz kursuje na Piaski a raz w kierunku Agatówki i Turbii pozostawia wiele do życzenia.



Powiem tak: napisac taki rja to nie lada technika i umiejetności - jesli w stw jest ktos kto umie to lepiej to daj znac, podyskutujemy....a po co do UM pisać, forum jest po to, by cos krytykować, lub chwalić...a tu jest za co chwalić???, kiedy ktoś zerknie na RJA LINIA 4 - i pozostałe tez ogólnie, na rozkładzie jazdy wszystkie odjazdy prowadzą do ZARZECZA, a kto wymyslił jakies tam ulice zielone, czerwone i pozostałe niewiadomo komu potrzebne, skoro po wyswietleniu okazuje się RACŁAWICE, BRANDWIZA CZY ZIARNY...tu owszem bubel, ale to zapewne napisał fachowiec od RJA a.c.


Anulka, sorki za CAPSLoCKA...




4
Rozkład ważny od : 2010.03.01

Przystanek (4) JANA PAWŁA II - CENTRUM 4
Kierunek ZARZECZE
Kursuje przez
STASZICA - MICKIEWICZA - HUTNICZA - KWIATKOWSKIEGO - MICKIEWICZA - STASZICA - ENERGETYKÓW - SANDOMIERSKA - KWIATKOWSKIEGO - WOLNOŚCI - ZIELONA - ZARZECZE
Godziny odjazdów 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
ROBOCZE 46 22h
48H
58 13 06
33 48 06 18
36 48 21
46 27h 21 22 03
41 18 03
33 28 28h
SOBOTA 41 28 58 51 28 58 06
38 08 13
56 33 28 11
58 26 06
NIEDZIELA I ŚWIĘTA 41 28 58 51 28 58 06
38 08 13
56 33 28 11
58 26 06
FERIE-WAKACJE DNI WOLNE OD SZKOŁY 46 22h
58 13 06
33 48 06 18
36 48 21 27h 11 22 03
41 18 03
33 28 27h
Uwagi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 21:42  
Cytuj
4
Rozkład ważny od : 2010.03.01

Przystanek (4) JANA PAWŁA II - CENTRUM 4
Kierunek ZARZECZE
Kursuje przez
STASZICA - MICKIEWICZA - HUTNICZA - KWIATKOWSKIEGO - MICKIEWICZA - STASZICA - ENERGETYKÓW - SANDOMIERSKA - Czytajcie dalej: zamiast : NISKO CENTRUM, RACŁAWICE, WALDEKÓWKA.... WYMYSLONO...:KWIATKOWSKIEGO - WOLNOŚCI - ZIELONA - ZARZECZE
Godziny odjazdów 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
....i po co te godziny nocne, skoro najbiżej na linie nocne napotkamy się w rzeszowie...


[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 21:10  
Cytuj
Chciałbym się zapytać kiedy będzie wreszcie gotowy mobilny rozkład jazdy ZMKS bo już trochę czasu minęło od początku marca a nowego rozkładu jazdy na komórki jak nie było tak nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 21:47  
Cytuj
aktualizacja jest przewidziana na 15 marca. W tedy tez w programie wyskoczy monit o koniecznosci aktualizacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 00:52  
Cytuj
W oczekiwaniu na mobilną wersję rozkładu jazdy ZMKS postanowiłem zrobić rozkład linii numer 9 z której sam osobiście korzystam jak również moja rodzina i przyjaciele.
Ponieważ obecnego rozkładu jazdy na stronie ZMKS nie można wydrukować tak aby pokazywał cały rozkład danej linii tak więc swój zrobiłem tak jak kiedyś był prezentowany czyli w postaci tabelki ze wszystkimi przystankami i godzinami przyjazdu autobusu. Rozkład może się przydać jeśli wolimy papierową wersję jak również dla osób starszych którzy przeważnie nie posiadają takiego cudu techniki jakim jest komórka. Mam nadzieję że może się komuś przydać. A i byłbym zapomniał, moja wersja rozkładu raczej nie jest przeznaczona dla osób dotkniętych daltonizmem. Zrozumiesz to jeśli pobierzesz.

Stąd możesz pobrać w postaci PDF. Zapraszam:
http://www.sendspace.com/file/dzre10

PS. Swoją drogą jestem ciekaw co za ćwiećinteligent wpadł na pomysł z takim rozkładem jazdy na stronie ZMKS. Do tego z tego co wiem (choć mogę się mylić) to nabyć w formie papierowej nowego rozkładu nie można.
Brawo panie prezesie Sokołowski za takie oszczędności. Zresztą zrobiłem rozkład jazdy na linię numer 9 który i tak nie przetrwa nawet roku bo już prezesik zapowiedział że na jesieni szykuje się kolejna zmiana w rozkładzie jazdy jeśli nawet nie wcześniej bo na wakacjach ze względu na brak nauki w szkole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
Panowie, na stronie ZMKS jest adres mailowy. Zamiast wylewać żale na forum, napiszcie maila do ZMKSu...


napisałem, odpowiedź była szybka, będzie zrobiony rozkład w formie tabel, czekamy chytry

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 08:42  
Cytuj
O rety właśnie zajrzałam na nowy rozkład ZMKS.. Komu się chciało tak kombinować zamiast zrobić zwykłą prostą tabelę? :szok: To nie Warszawa żeby takie pokrętne rozkłady były konieczne. Po dobrych paru minutach doszłam dopiero o co w tym chodzi. A osoba która słabo zna Stalową i nie zna przystanków jest bez szans i chyba dla takich osób lepsza będzie zwykła tabela. A na same kursy i godziny tych kursów spuśćmy zasłonę milczenia, czasem po prosty szybciej na piechotę się dojdzie niż doczeka na następny autobus. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
O rety właśnie zajrzałam na nowy rozkład ZMKS.. Komu się chciało tak kombinować zamiast zrobić zwykłą prostą tabelę? :szok: To nie Warszawa żeby takie pokrętne rozkłady były konieczne. Po dobrych paru minutach doszłam dopiero o co w tym chodzi. A osoba która słabo zna Stalową i nie zna przystanków jest bez szans i chyba dla takich osób lepsza będzie zwykła tabela. A na same kursy i godziny tych kursów spuśćmy zasłonę milczenia, czasem po prosty szybciej na piechotę się dojdzie niż doczeka na następny autobus. umiech



1. masz rację, Stalowa Wola to nie stolica PRL.
2. ogólnie to rozkład fajny, tylko jest kilka rzeczy których bym zmienił
3. brakuje w tym przypadku mapki z trasami komunikacyjnymi
4. dzis sprawdziłem na przystanku, linia 4 nadal kursuje wszystkie godziny odjazdu do zarzecza
5. miały powstac nowe trasy, linie
6. w sobotę do pysznicy dostac się to az mafia jedzie, że taxi nam zostaje
7. kiedy zmniejszą cene biletów wobec zmniejszonej ilości kursów
8. dla pociechy - w rzeszowie to przeszli sami siebie:
//moderowano - anulka
Pozdrawiam pana prezesa zmks Pana s.
goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 10:54  
Cytuj
A czy wie ktoś może czy jest juz nowy rozkład jazdy na telefony komórkowe?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 11:48  
Cytuj
jeszcze nie ma.

Ze względu na chęć dopracowania go w najdrobniejszych szczegółach, p race nad nim trwają. W najbliższych dniach pojawi się na StaloweMiasto.pl oraz stronie ZMKS informacja o nowej wersji do pobrania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Panowie, na stronie ZMKS jest adres mailowy. Zamiast wylewać żale na forum, napiszcie maila do ZMKSu. Sformułujcie swoje zarzuty i obiekcje wobec nowego rozkładu, byle konstruktywnie.
Jeśli nie podziała, zostaje Urząd Miasta, który sprawuje nadzór nad spółką komunalną jaką jest ZMKS.
Pisanie na forum SM niczego nie zmieni.


odp 1) nie jestem kierowcą
odp 2) nie mam znajomych w ZMKS

PS. Po moim mailu skorygowano trochę podstronę \"linie\". Stała się bardziej czytelna. Niemniej szata graficzna i sposób przedstawienia przystanków wariantowych w rozkłdzie interentowym np: w wypadku linii 4, która raz kursuje na Piaski a raz w kierunku Agatówki i Turbii pozostawia wiele do życzenia.



Jeżeli chodzi o nowy rozład jazdy , to powino sie zmienic strukturę interfejsu urzytkownia , ponieważ nie jest intuicyjna i zbytnio czytelna. Brak testu apliacji doprowadza do tego typu błedów. "Prostota wykonania zapewnia efektywne korzystanie"

www.studiografika.eu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 18:56  
Cytuj
Ikoniec z unijnymi dotacjami...ambicje górą...
echodnia.eu » Powiaty » Stalowa Wola

A A A dodano: 18 marca 2010, 10:00

tagi:autobusZMKS

Wojna na autobusy. ZMKS straci pieniądze z unii?
Sławomir CZWAL

Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli może nie otrzymać 7 milionów złotych unijnego dofinansowania, ponieważ nie może porozumieć się z burmistrzem Rudnika nad Sanem. Sprawa dotyczy współfinansowania ulgowych biletów i podpisania umowy z rudnicką gminą, do której miałyby jeździć stalowowolskie autobusy.


Autobusy Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli prawdopodobnie nie będą jeździć do Przędzela i zmniejsza się szansa na wymianę oraz remont taboru.

(Fot. Zdzisław Surowaniec)
Andrzej Szlęzak, prezydent Stalowej Woli:

- Rudnicki burmistrz mógł wcześniej powiedzieć, że nie jest zainteresowany przedsięwzięciem. Nie oczekuję, że będzie robił łaskę, jeżeli w tym wszystkim nie widzi interesu. Będziemy musieli się zastanowić i sprawdzić, czy taka inwestycja ma sens. Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli za pośrednictwem gminy Stalowa Wola złożył wniosek na unijne dofinansowanie do Regionalnego Programu Operacyjnego pod nazwą "Uruchomienie nowych linii komunikacyjnych na obszarze wiejskim oraz zakup nowoczesnego taboru i infrastruktury technicznej dla zakładu”. W ramach programu miało zostać kupionych osiem nowych autobusów, a kolejnych dwadzieścia miało zostać unowocześnionych.

DOBRZE OCENIONY

Wniosek w ramach preselekcji został dobrze oceniony z szansą na realizację pod warunkiem dostarczenia odpowiednich dokumentów, w tym umów z gminami, do których miałyby jeździć autobusy. Projekt zakładał kursy do gmin: Nisko, Rudnik nad Sanem, Pysznica, Radomyśl nad Sanem i Zaleszany. Na poniedziałkowym spotkaniu samorządowców z dyrektorem ZMKS rudnicki burmistrz oświadczył, że nie jest zainteresowany podpisaniem porozumienia ze stalowowolską gminą, co rozpętało prawdziwą burzę.

Następnego dnia do zainteresowanych gmin oraz organizacji partyjnych i związków zawodowych działających na terenie gminy Rudnik nad Sanem wpłynęło czterostronicowe pismo, w którym Antoni Sokołowski, prezes MZKS Stalowa Wola, informuje o konsekwencjach zbojkotowania projektu, w tym utracie dofinansowania w wysokości około 7 milionów złotych.

STANDARDY AFRYKAŃSKIE

- Pana stanowisko spowoduje, że cały region będzie się zbliżał do standardów afrykańskich - akcentuje w jednym z punktów Antoni Sokołowski. - Stanowisko jest o tyle brutalne i tak bardzo szkodzące naszemu regionowi, że znając zasady naboru wniosku gmina Rudnik, której pan jest burmistrzem, wyraziła zgodę na udział we wniosku, a następnie się pan wycofał tuż przed złożeniem ostatnich załączników.

Swoje argumenty przedstawił nam wczoraj rudnicki burmistrz.

- Na prośbę ZMKS zgodziliśmy się na kursy autobusów miejskich ze Stalowej Woli do Przędzela, ale zaznaczyliśmy, że nie zgadzamy się na dofinansowanie działalności zakładu i od samego początku ten fakt akcentowaliśmy - wyjaśniał nam Waldemar Grochowski, burmistrz Rudnika nad Sanem. - Porozumienia z gminą Stalowa Wola obawiam się, ponieważ mam bardzo złe doświadczenia jeszcze z obecności w Związku Gmin Dolnego Sanu. Najpierw samorządowcy ze Stalowej Woli zachęcali nas do udziału w stowarzyszeniu i opłacaniu składki. Chcieliśmy wtedy wspólnie zrealizować wniosek kanalizacyjny w siedmiu gminach, jednak gmina Stalowa Wola przestała płacić składkę członkowską, a zaległości sięgnęły kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaczęło brakować pieniędzy nawet na wypłatę dla pracowników. Myślę, że Przędzel, do którego miały jeździć autobusy, ma tak samo dobre połączenia autobusowe, jak inne miejscowości naszej gminy. Przewoźnicy, którzy teraz świadczą usługi komunikacyjne, nie wymagają od nas żadnych dopłat i porozumień, ponosząc sami ryzyko ekonomiczne. Przeciwko kursowaniu autobusów ZMKS do Przędzela nic nie mam i jeśli takie będą, to bardzo dobrze, ale porozumienia nie podpiszę.

NISKO TEŻ BEZ DOPŁAT

Łagodniej do sprawy, choć również bez akceptacji dopłat, podchodzi niżański burmistrz.

- Podpiszemy porozumienie, ale w żadnym razie nie będziemy dofinansowywać stalowowolskiego zakładu - podkreślił Julian Ozimek, burmistrz miasta i gminy Nisko. - Z naszej strony możemy jedynie zainwestować pieniądze w budowę przystanków, a nie w dopłaty do biletów.


Przeczytać proszę w ECHU DNIA...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 19:04  
Cytuj
Czytelności to nie ma żadnej sugeruje się tym żeby wysłać mail co i tak nie zmieni xp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
...
- Na prośbę ZMKS zgodziliśmy się na kursy autobusów miejskich ze Stalowej Woli do Przędzela, ale zaznaczyliśmy, że nie zgadzamy się na dofinansowanie działalności zakładu i od samego początku ten fakt akcentowaliśmy - wyjaśniał nam Waldemar Grochowski, burmistrz Rudnika nad Sanem. - Porozumienia z gminą Stalowa Wola obawiam się, ponieważ mam bardzo złe doświadczenia jeszcze z obecności w Związku Gmin Dolnego Sanu. Najpierw samorządowcy ze Stalowej Woli zachęcali nas do udziału w stowarzyszeniu i opłacaniu składki. Chcieliśmy wtedy wspólnie zrealizować wniosek kanalizacyjny w siedmiu gminach, jednak gmina Stalowa Wola przestała płacić składkę członkowską, a zaległości sięgnęły kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaczęło brakować pieniędzy nawet na wypłatę dla pracowników. Myślę, że Przędzel, do którego miały jeździć autobusy, ma tak samo dobre połączenia autobusowe, jak inne miejscowości naszej gminy. Przewoźnicy, którzy teraz świadczą usługi komunikacyjne, nie wymagają od nas żadnych dopłat i porozumień, ponosząc sami ryzyko ekonomiczne. Przeciwko kursowaniu autobusów ZMKS do Przędzela nic nie mam i jeśli takie będą, to bardzo dobrze, ale porozumienia nie podpiszę.
NISKO TEŻ BEZ DOPŁAT
Łagodniej do sprawy, choć również bez akceptacji dopłat, podchodzi niżański burmistrz.
- Podpiszemy porozumienie, ale w żadnym razie nie będziemy dofinansowywać stalowowolskiego zakładu - podkreślił Julian Ozimek, burmistrz miasta i gminy Nisko. - Z naszej strony możemy jedynie zainwestować pieniądze w budowę przystanków, a nie w dopłaty do biletów.
...


prawdę mówiąc dlaczego mieliby dopłacać? to jest ogródek naszego ZMKSu, logiczne, sam projekt mi wygląda, tak trochę jak z PRLu... szkoda kasy, ciekawe jak wielkie by to były dopłaty? i za co? utrzymanie przystanków? czy co?

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 20:32  
Cytuj
kafarek dopłaty za osoby które korzystały by z biletów ulgowychsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 21:16  
Cytuj
a tak nawiasem mówiąc po co było się pchać do jakiegoś Rudnika jak to jedna elita razem z wielkim Niskiem mało problemów mamy z obwodnicą to jeszcze zapyziały wiklinowy Rudnik panie Sokołowski będzie pan winien ZMKS Stalowa Wola 7 milinów złotych które praktycznie ZMKS stracił nie było można złożyć wniosku tak jak zrobił to Mielec Przemyśl Jasło Jarosław tylko jakieś chore pomysły nie umie pan zadbać o dobrą komunikację na terenie Stalowej Woli przykład ten beznadziejny rozkład jazdy który teraz obowiązuje .sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 23:40  
Cytuj
dzięki, rozumie, że to taki dziwny bonus.
założenia Wielkiego Planu trochę naiwne - na własne życzenie być zależnym od innych? zaklopotany zdegustowany

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 13:01  
Cytuj
niestety ale z trepa nie zrobisz dobrego dyrektora kto był w wojsku ten wie jacy są zawodowi żołnierze i jeżeli to prawda co mówi Burmistrz Rudnika to pan panie Sokołowski jest niespełna rozumu składając wniosek o dofinansowanie z UE wiedząc od samego początku że rudnik nie da ani złotówki a umieszczając Rudnik w programie dofinansowania z UE zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »