NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wymiana skrzynek pocztowych, ... czas mija 24 sierpnia
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 11:28  
Cytuj
Spółdzielnia mieszkaniowa w Stalowej Woli nie śpieszy się z wymianą skrzynek pocztowych, czas na wykonanie mają do 24 sierpnia. W wielu blokach na terenie naszego miasta dalej widnieją skrzynki z lat budowy bloków tak jak to jest na ulicy Okulickiego 30 i 28.

W każdym bloku musi zostać zainstalowana tak zwana euroskrzynka, do której będą mieli dostęp wszyscy operatorzy pocztowi, nie tylko Poczta Polska.

„Obowiązek wymiany skrzynek spoczywa na administracjach budynków. Rzecznik podkreśla, że czasu było wystarczająco dużo, bo przepisy nakazujące instalację euroskrzynek wprowadzono w 2003 roku. Karol Krzywicki z Urzędu Komunikacji Elektronicznej przestrzega, że jeśli spółdzielnie nie zainstalują euroskrzynek - wówczas konkurenci Poczty Polskiej mogą kierować sprawę do sądu. Jego zdaniem na wymianie skrzynek pocztowych powinno zależeć samym mieszkańcom, którzy w ten sposób będą mogli skorzystać z oferty konkurentów Poczty Polskiej”.


Proszę o informację w którym bloku jeszcze nie ma tak zwanej euroskrzynki. ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 11:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~Friko
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 11:54  
Cytuj
Poniatowskiego 9

 
 
 
 
~~Bronislawa
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 11:58  
Cytuj
Staszica 7

 
 
 
 
~~grazyna1
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 12:19  
Cytuj
poniatowskiego 39chytry

 
 
 
 
~~S.S
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 12:27  
Cytuj
Staszica 18

 
 
 
 
~~stalo
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 12:59  
Cytuj
Po jaką CHOLERE nam te skrzynki.Człowieku jak niemasz zajęcia
idż na piwo , albo dłub w nosie. Mało ci wydatków i tak my za to płacimy.:haha:

 
 
 
 
~~no0000
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Po jaką CHOLERE nam te skrzynki.Człowieku jak niemasz zajęcia
idż na piwo , albo dłub w nosie. Mało ci wydatków i tak my za to płacimy.:haha:

ty imbecylu patentowany jak nie masz nic rzeczowego do powiedzenia na jakiś temat to po prostu się nie wypowiadaj.
Obowiązek wymiany skrzynek trwa od 2003 roku, ale w Polsce jak to zwykle bywa ludzie lubią budzić się z ręką w nocniku. Myślę że w Stalowej Woli brakuje jeszcze ok 10000 skrzynek, przoduje w tym największa spółdzielnia mieszkaniowa, bo ta mniejsza z tego co widzę sprawę już załatwiła - więc jak się chce to można...
Wszystko wskazuje na to że w stosunku do reszty podmiotów będą kierowane sprawy i nastąpi finał sądowy.

 
 
 
 
~~Wers
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 14:02  
Cytuj
"~stalo " Pieniądze na ten cel powinny pójść z funduszu remontowego, a nie dodatkowych składek!

Najwidoczniej "~stalo" to typowy prostak, który myśli po pracy aby wypić piwo, dłubać w nocie przed TV.

Jeżeli nie masz co do powiedzenia to po prostu nie odzywaj się na dany temat.

 
 
 
 
~~`111
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 21:14  
Cytuj
cała SKOCZYŃSKIEGO

 
 
 
 
~~xfgxdg
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 23:05  
Cytuj
Po to te skrzynki, zeby dzieci mi reklamy wrzucaly? Bo jak narazie PP jest monopolista, a ten caly Inpost jest w powijaka i zadna dla nich konkurencja. Nie zycze sobie zadnych reklam w skrzynce. Czy eurobarany pomyslaly o takich osobach jak ja zabezpieczajac je jakimis przepisami?

 
 
 
 
~~zeneq
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Po to te skrzynki, zeby dzieci mi reklamy wrzucaly? Bo jak narazie PP jest monopolista, a ten caly Inpost jest w powijaka i zadna dla nich konkurencja. Nie zycze sobie zadnych reklam w skrzynce. Czy eurobarany pomyslaly o takich osobach jak ja zabezpieczajac je jakimis przepisami?


ustaw sobie haslo na skrzynke zeby tylko listonosz z poczty polskiej mógł wrzucać listy, Daje Ci nr tel pod ktorym mozesz zalozyć haslo: 0700882224 , Możliwość wykonania połączenia istnieje jedynie z Budki w Poczcie.
Pozdrawiam,

 
 
 
 
~~mrr
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Po to te skrzynki, zeby dzieci mi reklamy wrzucaly? Bo jak narazie PP jest monopolista, a ten caly Inpost jest w powijaka i zadna dla nich konkurencja. Nie zycze sobie zadnych reklam w skrzynce. Czy eurobarany pomyslaly o takich osobach jak ja zabezpieczajac je jakimis przepisami?

U nas w bloku jak montowali euroskrzynki to każdy dostał nalepkę\"Proszę nie wrzucać reklam\" kto chciał to sobie naklejał , klatka jest teraz czysta i nie bo nie ma porozrzucanych reklam po podłodze.

 
 
 
 
~~ewelinka
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 13:06  
Cytuj
U nas w bloku jak montowali euroskrzynki to każdy dostał nalepkę\\\\\\\"Proszę nie wrzucać reklam\\\\\\\" kto chciał to sobie naklejał , klatka jest teraz czysta i nie bo nie ma porozrzucanych reklam po podłodze.[/cytat]
Ja tez miałam taką nalepkę. niestety ktoś ją odkleił.

 
 
 
 
~~klon
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 14:32  
Cytuj
Al.Jana Pawła II 16

 
 
 
 
~~xfgxdg
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 16:37  
Cytuj
Ja mam taka nalepke ale myslicie ze ona cos daje? Ze chroni nas przez "spamem"??

 
 
 
 
~~ereretget
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 19:15  
Cytuj
Niezłomnych 2B

 
 
 
 
~~jatamach
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 20:34  
Cytuj
jana pawla II 4 i 2

 
 
 
 
~~jaaa
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 22:12  
Cytuj
poniatowskiego 15

 
 
 
 
~~xxxxx
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 22:13  
Cytuj
czarneckiego 4 i 6

 
 
 
 
~~rrrr
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 07:06  
Cytuj
wolności 1

 
 
 
 
~~/////////
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 07:28  
Cytuj
poniatowskiego 11

 
 
 
 
~~DAPA
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 07:39  
Cytuj
I bardzo dobrze,że niema.Tylko się cieszyć.
POTRZEBNE TO EUROBADZIEWIE ,JAK DZIURA W MOŚCIE.good

 
 
 
 
~~Era
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 09:16  
Cytuj
no nie powiedziałbym, stare skrzynki możesz otworzyć drutem, lub wogóle nie zamykają się.

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:17  
Cytuj
Al.Jana Pawła II 9 i 7good

 
 
 
 
~~ziuta
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:25  
Cytuj
Na Wojska Polskiego 12 też nie ma.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »