NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ratując życie idziesz siedzieć, Życie a prawo własności
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 20:46  
Cytuj
Krakowska prokuratura chce posadzić lekarkę, która wypisywała nienależnie refundowane leki bidnym, ratując ich życie.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,5415749,Akt_oskarzenia_dla__Janosikowej_.html

Na forum GW przeważają głosy popierające panią doktor. Ludzie, gdzie my żyjemy? To z moich podatków służalczy rząd chce oddawać za majątki pociotkom od Mieszka I, bo święte prawo własności, a jeśli ta pani uratowała czyjeś życie, nawet nadużywając prawa to ją zamknąć? Za ratowanie życia więzienie, a za święte prawo własności odszkodowanie? Gdzie my żyjemy? mamona najważniejsza? Precz z takim systemem! To musi upaść. Nie pozwólmy odbudować się hrabiostwu. Bo to idzie w tym kierunku. Ja mam cichą nadzieję, że w demokratycznych wyborach społeczeństwo wybierze taką siłę, która raz na zawsze pogoni z naszego kraju tzw. pseudoelity. Sto razy wolę, by moje podatki szły na ratowanie ludzkiego życia niż na oddawanie półhrabkom czy innym izraELITOM majątków sprzed 100 czy 200 lat. TO JEST CHORE! POWIEDZMY STOP! W KOŃCU TO MY (NARÓD) MAMY WŁADZĘ.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 20:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~tyty
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:06  
Cytuj
tak samo bylo z tym chlebem, nie wolno dac biednym tylko
wyrzucic

TO JEST POLSKIE PRAWO !!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
tak samo bylo z tym chlebem, nie wolno dac biednym tylko
wyrzucic

TO JEST POLSKIE PRAWO !!


To jest chyba prawo talmudyczne i powinniśmy je zmienić, jako suwerenny i niepodległy naród. Chyba, że już nie mamy niepodległości, a demokracja i rząd to marionetki w rękach światowych geszefciarzy.

 
 
 
 
~~auto
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:13  
Cytuj
Więcej osób dostaje kasę, usługi lub leki za darmo, którym się w ogóle nie należy. Może lepiej załagodzić sprawę i odbudować straty w budżecie bez niczyjej szkody?

Siły zła są wciąż silne, lecz krucjata trwa nadal.

 
 
 
 
~~~~~
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:17  
Cytuj
Przecież do partii należy stos ludzi i nikt nie zainteresuje się poważnymi brakami i absurdami w polskim prawie!

Statystyki:
KOD
PiS -> 16 900 (styczeń 2008)
PO --> ok. 33 920 (czerwiec 2007)
PSL -> ok. 60 000 (wrzesień 2007)

Uwzględniłem tylko te partie, które mają najwięcej mandatów w Sejmie w obecnej kadencji. Zadanie powinno należeć szczególnie do Panów (P)osłów.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:31  
Cytuj
A doktora G., który ewidentnie brał łapówki jest na piedestale PO. Został rehabilitowany, bo go kacza władza ubodła. To chyba sygnał. Łapówki możesz brać, pomagać potrzebującym nie.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 1 Lip 2008r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Przecież do partii należy stos ludzi i nikt nie zainteresuje się poważnymi brakami i absurdami w polskim prawie!

Statystyki:
PiS -> 16 900 (styczeń 2008)
PO --> ok. 33 920 (czerwiec 2007)
PSL -> ok. 60 000 (wrzesień 2007)
Uwzględniłem tylko te partie, które mają najwięcej mandatów w Sejmie w obecnej kadencji. Zadanie powinno należeć szczególnie do Panów (P)osłów.


No i nawet PSL to pikuś przy SLD - 72 tys. członków [grudzień 2007]. Od razu wiemy, dlaczego lewica jest niedoszacowywana w prawicowych (tylko takie są w mainstreamie w RP) mediach smiech2smiech2smiech2
Mówisz więc, że podałeś te, co mają najwięcej mandatów w Sejmie, zapomniałeś, że PSL ma 31 mandatów, zaś KP Lewica ma 42 mandaty (ci co weszli jako LiD, a obecnie w KP SdPL i Demokratycznym Kole Poselskim dodani do tego dają razem 53 posłów). Jak na moją matmę, licząc samo SLD, o 11 więcej niż ludowcy (0 22 więcej gdy dodamy pozostałych z tej listy). Odrobinkę rzetelności poproszę w statystyce umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »