NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Tadeusz Duszyński nie żyje,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 19:25  
Cytuj
[*]
apeluje do administracji aby umieściła jakieś info na głównej!!
edit:
stw napisał info wystarczy przenieść na górę

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 19:25  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 19:43  
Cytuj
Mialem przyjemnosc znac Pana Tadeusza :(

Przykra wiadomosc [*] kondolencje dla rodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 19:45  
Cytuj
Jagi - przecież leci na górze od popołudnia - czy to mało?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 21:47  
Cytuj
Anulka wez sie w koncu odpczep od ludzi bo to juz jest męczące , co ktos jaki temat sobie da to ty zawsze musisz głupio dogadywać.mloteksciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 21:54  
Cytuj
anulka weź mu coś głupio dopowiedz, bo jeszcze nie wie, że w tym temacie się kompromituje smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 22:12  
Cytuj
strzaleczka aleś się obudził/a ,że też nie dasz człowiekowi spokojnie spocząć w mogile tylko wyciągać przeterminowane tematy...dwa tygodnie po pogrzebiezaklopotany i w ogóle jeszcze nie mieć zielonego pojęcia o co kaman było w tym temacie???? Jednego się trzymasz i trzymaj tak dalej,a ja się dj kubusia(Twojego kumpla) czy kogoś takiego nie czepiałam ani nie czepiam - następnym razem czytaj dokładniej kto jest autorem postu na forum...hahahaha ... a to było - ni z gruszki ni z pietruszki....trzeba być takim kimś jak Ty ....mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek



jak ktoś ma jeszcze jakieś skargi lub opinie na mój temat proponuje założyć osobny wątek i tam niech się wszyscy żalą lub żalą - strzaeczka fiuuuuuuuubrzdęk bez ł - nie bij tyle głową w mur bo Cię rozboli - masz okazje się wykazać - załóż nowy temat na mój temat

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
strzaleczka aleś się obudził/a ,że też nie dasz człowiekowi spokojnie spocząć w mogile tylko wyciągać przeterminowane tematy...dwa tygodnie po pogrzebiezaklopotany i w ogóle jeszcze nie mieć zielonego pojęcia o co kaman było w tym temacie???? Jednego się trzymasz i trzymaj tak dalej,a ja się dj kubusia(Twojego kumpla) czy kogoś takiego nie czepiałam ani nie czepiam - następnym razem czytaj dokładniej kto jest autorem postu na forum...hahahaha ... a to było - ni z gruszki ni z pietruszki....trzeba być takim kimś jak Ty ....mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek



jak ktoś ma jeszcze jakieś skargi lub opinie na mój temat proponuje założyć osobny wątek i tam niech się wszyscy żalą lub żalą - strzaeczka fiuuuuuuuubrzdęk bez ł - nie bij tyle głową w mur bo Cię rozboli - masz okazje się wykazać - załóż nowy temat na mój temat

tak tak nastukaj sonbie rozumku. gdzie nie wejde to twoje teksty tylko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 22:41  
Cytuj
no coś Ty?:szok::szok::szok:
załóż sobie nowy temat już pisałam a nie szarpiesz czyimś nazwiskiem nie po temaciemlotek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2010r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Anulka wez sie w koncu odpczep od ludzi bo to juz jest męczące , co ktos jaki temat sobie da to ty zawsze musisz głupio dogadywać.mloteksciana


widze ze nie tylko ja mam takie zdanie o Anulce ... przykre ale prawdziwe ... przestan sie kobito czepiac !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2010r. 16:57  
Cytuj
Odpuścilibyście sobie głupie gadanie pod takim tematem.
Anulka jako moderator też powinna być trochę mądrzejsza i olać pewne osoby nie odpisywując na puste i zaczepne wpisy.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »