NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kończąca się wiza do USA, Wiza USA
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 18:09  
Cytuj
Witam
Mam taki problem, pytanie
A więc końcem maja lub początkiem czerwca wybieram się do Usa moja wiza (10letnia) kończy się mi 19 czerwca i tu mam pytanie, czy nie będę miał problemów z wylotem z kraju z tego powodu? jeśli bym wyleciał 1 czerwca wizy zostało by mi 19 dni i nie wiem czy to nie za mało.
Proszę o pomoc z góry dziękuję.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 18:09  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 18:17  
Cytuj
zadzwon do ambasady to nie kosztuje aż tak dużo.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 18:58  
Cytuj
Teoretycznie Nie..., a praktycznie nie wygląda to za fajnie. Mogę odnieść się do podobnego przypadku mój kumpel leciał do Usa i został mu miesiąc i się czepili ... został wysłany na osobistą kontrolę i rozmowę w oddzielnym pomieszczeniu, lecz nie wiem czy tego że został mu miesiąc czy tego że 4 miechy wcześniej wrócił i znów leci na turystycznej.. więc zależy ale szczerze Cienko to widzę znając realia na bramkach już na lotnisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 19:10  
Cytuj
Ja przez te 10 lat byłem tylko raz w Stanach 4 lata temu przez 2 miesiące i teraz też chce lecieć na 2 miesiące.. Dodam że mam niecałe 18 lat, sam nie wiem pewnie zadzwonię do tej ambasady a jak nie to będę starał się o wizę znowu..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 19:14  
Cytuj
odnośnie jeszcze tego co mówisz mogę Ci powiedzieć że ja jak wlatywałem miałem wizę ważna 3 miechy a na lotnisku wbili mi 6 więc jak Cię wpuszczą to luzik, nie ważne ile Ci zostało do końca,ważne jest to żeby nie przekroczyć tego co Ci wbiją na lotnisku takie jest meritum... ale wcześniej musisz dostać tą pieczątkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 19:34  
Cytuj
ja 4 lata temu też dostałem na 6 miesięcy ale byłem tylko 2.
gorzej jak kupię bilet a mnie nie puszczą z kraju.. i kasa pójdzie się ekhm, przecież jej mi nikt nie odda..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 20:09  
Cytuj
Po pierwsze to nie masz jeszcze wizy a tylko promese/obietnice wjazdu do USA/ wize dostajesz juz na miejscu w porcie docelowym po przylocie do danego kraju/tutaj USA/.Tak ze moim zdaniem najlepiej jak zadzwonisz do Konsulatu USA,choc znajac zycie,odpowiedz moze byc jak najbardziej ok dla Ciebie,a co innego moze sie zdarzyc juz na lotnisku po przylocie w USA,czgo Ci nie zycze! Wszystko zalezy od tego do kogo lecisz,czy wczesniej i jak dlugo przebywales w USA? no i poprostu twardo zaplanowany czas wizyty w USA/zwiedzanie jakiejs czesci US no i ze planujesz pobyt turystyczny 2-3 tygodnie.Powodzenia zycze!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 12:38  
Cytuj
Ok dziękuję za wypowiedzi i pomoc.
Skontaktuję sie jeszcze chyba z ambasadą.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »