NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Śmierć Niewinnych Ludzi ,
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:03  
Cytuj
Czy istnieją jakieś oficjalne dane na temat zabitych przez kościół , na przestrzeni historii istnienia tej instytucji . Nie chodzi mi w tej chwili, na przeprowadzaniu krucjaty przeciwko kościołowi , ale krucjaty i walka z tzw. „ herezją’’( nauka nie zgodna z ideologią katolicką), to wstydliwa karta historii Watykanu . Proszę o jakieś źródła historyczne , w których próbuje się policzyć śmiertelne ofiary kościoła . Takich danych w rzetelnym rozliczeniu historycznym ,doczekały się różne systemy ideologiczno społeczne , co następnie znalazło swoje odzwierciedlenie np. na lekcjach historii w szkole . Nie wiele natomiast, mówi się tam ,o zabitych przez kościół . A przecież zabijali .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:59  
Cytuj
I uznałeś, że na forum uzyskasz bardziej dokładne informacje niż w różnego rodzaju publikacjach historycznych?

Ale widzę, że wracasz do formy, hehe good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~quń
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 14:23  
Cytuj
Korupcji marzy się praca w IPN.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 21:42  
Cytuj
KORUPCJA mam do ciebie pytanko czy kilka lat temu nie byłeś czasem w "nowym" kościele po to aby się z niego "wypisać" i dostałeś katechizm od księdza który podarłeś na jego oczach??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 21:44  
Cytuj
"KORUPCJA" i jak miala byc w czerwcu parada i cos nie bylo umiech

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
KORUPCJA mam do ciebie pytanko czy kilka lat temu nie byłeś czasem w \"nowym\" kościele po to aby się z niego \"wypisać\" i dostałeś katechizm od księdza który podarłeś na jego oczach??


Nie byłem ani świadkiem , ani też autorem opisanego wydarzenia . Żałuje ogromnie , a przede wszystkim gratuluje osobie , która zniszczy ten stek bzdur , w podartym katechizmie .
Nauki katechizmów kościoła zmieniały się w historii tej instytucji , a niekiedy doprowadzały do śmierci wielu nie winnych ludzi . Proszę powiedz mi jak udaje ci się być wiernym ,Kościoła katolickiego, w świetle tych mało chwalebnych faktów historycznych . To jest jakiś fenomen , którego nie mogę pojąć . Proszę wyjaśnij mi to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 01:21  
Cytuj
ludzie wierzą bo potrzebują tego napędza ich to do życia ... ja osobiście nie potrzebuje tego typu dopalaczy jezyk

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 21:16  
Cytuj
szkoda że to nie ty, bo dawno sie nie widziałem z tym koleśiem i nie mam z nim kontaktu, a ma identyczne poglądy, dlatego skojażyłem

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 21:24  
Cytuj
Nic dziwnego, że przyczynił się do śmierci niewinnych ludzi, jeśli jego funkcjonariusze głoszą takie poglądy, podkręcając atmosferę nienawiści.

http://video.google.com/videoplay?docid=-1265547667062872180&hl=en

 
 
 
 
~~.....
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 21:43  
Cytuj
Powiem tak: wierze w Boga, ale potepiam Kosciol za to co robil i robi od setek lat.

Ale nienawidze tych skurwieli w czerwonych sutalnach !

Tacy jacy byli za czasow sredniowiecznej Francji (gdzie mordowali i kazali palic na stosie tysiace ludzi) to i sa dzisiaj.
Tylko dzisiaj gnebia innych w inny sposob.

Wogole Watykan skrywa baaaardzo wiele tajemnic - miejmy nadziej ze kiedys przynajmniej czesc ich zostanie ujawniona - to wtedy juz wszyscy odwroca sie od Kosciola i pogladow prze niego gloszonych !

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »