NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nasza młodzież,
~~Cogito
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 23:01  
Cytuj
Dorośli potrafią tylko narzekac na młodzież i zauważają negatywne zachowania. Szkoda, że dzisiaj tak mało było dorosłych, a zwłaszcza tych z ekipy rządzacej naszym miastem, w MDK na finale Eutrapeli.Mieliby okazję zobaczyc na co stac młodzież, jak dużo potrafi ona z siebie dac , jeżeli da się jej szansę.Można przecież było przyprowadzic młodzież ze szkół aby zachęcic do naśladowania.
Młodzi ludzie z Polski, Ukrainy, Rosji i Meksyku pokazali ,że sztuka sceniczna jest językiem uniwersalnym.
Szkoda, że taka wspaniała impeza nie cieszy się większym zainteresowaniem. Szkoda również , że w naszym mieście nie ma kogoś takiego jak pani dr Ewa Sęk z Niska.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 23:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 23:31  
Cytuj
Bo dorośli się tej młodzieży boją - bo wie już więcej niż oni i nie boi się samodzielnie myśleć - co nie jest za mocną stroną wielu dorosłych nauczonych maszerować tylko w szeregu.

 
 
 
 
~~Jan
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 08:28  
Cytuj
Już w szkole młodzież asertywna ma trudne życie.Karcąc i upominając zabija się jej twórczą postawę.Taka młodzież zmusza do wysiłku intelektualnego rodziców i nauczycieli.

 
 
 
 
~~MMFKCHEUTR
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 18:46  
Cytuj
Jest dużo wspaniałem młodzieży. Międzynarodowy Młodzieżowy Festiwal Kultury Chrześcijańskiej jest tego potwierdzeniem. Dla wielkiej rzeszy młodych ludzi wartości chrześcijańskie są drogą życia. To jest wzór, to jest przyszłość, to jest nadzieja.

 
 
 
 
~~Wbdiw
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:13  
Cytuj
Ludzie, warto być dobrym i wspaniałym!!! umiech

 
 
 
 
~~p2p
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, warto być dobrym i wspaniałym!!! umiech


racja!!

 
 
 
 
~~Wunder
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 23:03  
Cytuj
Mamy wielu wspaniałych młodych ludzi. Widać to było podczas festiwalu "Eutrapelia".

 
 
 
 
~~mlody
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 23:06  
Cytuj
bo dorosli dostrzegają tylko ta zla młodzież, ta wulgarną

 
 
 
 
~~Ja... .
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
bo dorosli dostrzegają tylko ta zla młodzież, ta wulgarną
Absolutnie NIE, zaliczam się do dorosłych i od zawsze WIEM i ZAWSZE to publicznie głoszę, że jesteście O.K. lecz jak wszędzie i tu też znajdzie się paru dupków, którzy swoim ograniczeniem (czyt. głupotą) muszą zaimponować. Muszą pokazać to co tylko potrafią i to jest przykre, że nic więcej nie umieją. Ale przecież nikt nikogo i nigdy nie zwolnił od czynienia i walki o normalność. Tu jest pytanie czy "normalnie" i w porę reagujemy na takie pojedyńcze zdziczałe bestie?.

 
 
 
 
~~matka
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 14:49  
Cytuj
Przestańmy promowac chamstwo , zło i głupotę , poświęcmy więcej uwagi i czasu w mediach pozytywnym zjawiskom.Prymitywne jednostki czują się usatysfakcjonowane , kiedy się o nich mówi i pisze.

 
 
 
 
~~ojciec
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 17:04  
Cytuj
Jestem za.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »