NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele (DJ czy wodzirej?),
~~inka
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:19  
Cytuj
Czy ktos moze zna fajny zespół weselny z okolic Stalowej Woli lub Niska? Dobry byłby taki w którym spiewałaby dziewczyna z chłopakiem. Szukam też DJa lub wodzireja rowniez na wesele, ktory by znał zabawy weselne. Czekam na propozycje...umiechP.S kogo bardziej polecacie, DJa czy zespoł?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~Daro
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:33  
Cytuj
Zdecydowanie zespól jest lepszy umiech.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 23:36  
Cytuj
zespól! stary yyy Dja to ty możesz zobaczyć na disco Co tydzień. a wesele? masz raz w życiu.
jeden koleś nie zastąpi tego co np. 5cio osobowy zespół.

ZDECYDOWANIE POLECAM CI KAPELE NA WESELEumiech

 
 
 
 
~~3macz
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 15:47  
Cytuj
pewnie,że zespół jest lepszy,bo zagają wszystko na życzenie,tak jak umieją,po warunkiem,że się nie opiją.Byłem nie tak dawno na weselu w Europejskiej,grał tam DJ ...,i zdaniem większości gości i Państwa Młodych przede wszystkim,poprowadził imprezę co najmniej zajebiście,ku zadowoleniu wszystkich.Było coś dla starszych i dla młodzieży,kupa konkursów,całe mnóstwo zabawy dla wszystkich i extra muzyczka.Klient godny polecenia,moim skromnym zdaniem....goodgoodgood

 
 
 
 
~~inka
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 17:21  
Cytuj
do 3macz. A moze wiesz co to byl za Dj? Byłabym wdzieczna za info:haha:

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~DJ DOMAN
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
do 3macz. A moze wiesz co to byl za Dj? Byłabym wdzieczna za info:haha:


Piszcie na 210855_(at)_wp.pl lub tel. 512-450-168

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 08:41  
Cytuj
dobry zespół, fajni drużbowie no i kilku gości którzy zaczną się bawić, a za soba pociągna innych, ot proste ale skuteczne.

 
 
 
 
~~jakaja
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 09:03  
Cytuj
zdecydowanie Dj- ja miałam na swoim wesleu, dj - wodzireja był rewelacyjny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 10:08  
Cytuj
jeżeli chcesz aby wszyscy goście byli ubawieni to tylko zespół, inne formy to tylko dla mołodzieży

 
 
 
 
~~dziad
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 10:28  
Cytuj
czy to zespół czy dj i tak zrobia z was wariatów najpozniej o północy a co dalej sie dzieje to wszyscy wiedza no ale pokazac sie trzeba POLSKA BIEDNA MENTALNOSC

 
 
 
 
~~M...
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 11:36  
Cytuj
********************************

Od lata fotografuje wesle i powiem jedno - wszystkie zespoly to pijaki i tyle !!!
Co chiwile przerwy na picie, jedzienie itp.

A przy DJ muzyka gra caly czas i w zwiazku z tym ze najczesciej jest on sam to wogole nie pije.

Nie polecam kaple, zespolow itp.

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 14:26  
Cytuj
Witam. Jesli jakies pary poszukuja fotografa na ŚLUB to oferuje swoje uslugi. W zwiazku z tym i dopiero zaczynam z fotografia slubna to fotografie na slubie (przygotowania, blogoslawienstwo, ceremonia, wesele, plener) moge wykonac za darmo. Oczywiscie jak sie zdjecia spodobaja to zaplata "co laska" bedzie milym gestem.

Posiadam 2 profesjonalne aparaty Canona, obiektywy, lampy blyskowe.

Jesli interesuja Cie piekne zdjecia pisz na adres: wedding_photos_(at)_vp.pl i zostaw swoj numer telefonu to sie skontaktuje i umowimy sie na spotkanie.

e-mail: wedding_photos_(at)_vp.pl

 
 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 5 Kwie 2008r. 20:10  
Cytuj
GORĄCO POLECAM ZESPÓŁ JOY!! zagrają wszystko cudownie, bez obciachu i biesiady a przerwy robią bardzo rzadko i krótkie, w tym czasie puszczają muzykę i nie słychać przynajmniej brzęku talerzy jak na większości wesel!!!

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~DJ_GHACEK
ff
Wysłany: 5 Kwie 2008r. 21:31  
Cytuj
ja jestem dj moge grac . prosze o kontakt na emaila : djghacek_(at)_o2.pl

 
 
 
 
~~Matis
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 11:45  
Cytuj
Zespół muzyczny "MATIS" z Rudnika nad Sanem woj. Podkarpackie, wesela-zabawy-studniówki to nasza specjalność. Telefon: 015 8415337 lub 505 788 507. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.matisband.republika.pl

Niestety w tym roku mamy wolny tylko listopad. Pozdrawiamy.

 
 
 
 
~~DJ weselny
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 13:44  
Cytuj
tel.792327731 (dj wodzirej)

 
 
 
 
~~papaja
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 17:54  
Cytuj
DJ to sobie może na disco pograć, na weselu z prawdziwego zdarzenia tylko zespół!!!Ja także polecam Joy, lub System!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 13:12  
Cytuj
jak dj to tylko Jacek Leja polecam naprawde jest super

 
 
 
 
~~djghacek
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 00:28  
Cytuj
ja polecam samego siebie cena do uzgodnienia . prosze o kontakt : na emaiala : 721320453.

wiecej www.djghacek.wizytówka.pl

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »