NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
żaba,
~~żaba
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 00:51  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 00:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~zzzzzz
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 00:56  
Cytuj
co z ciebie za debil co ci zawinila zaba i religia katolicka czlowiek normalny nie bedzie wytykal drugiemu jaka ma religie i nie bedzie umieszczal tak glupkowtych zdjec miej na uwadze ze ten obrazek obraza niektore osoby a jakby twoja matke rozebral i tak samo nabil na krzyz bylo by to smieszne dla ciebie ? nara:szok:

 
 
 
 
~~żaba
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 01:02  
Cytuj
Autorem kontrowersyjnego "dzieła sztuki" jest niemiecki artysta Martin Kippenberger. Rzeźba należy do jego cyklu "Fred the Frog". Kurator Muzeum Sztuki Współczesnej w Bolzano przekonuje, że praca Kippenbergera to "autoportret artysty w stanie głębokiego kryzysu". Jego wytłumaczenia nie przekonują jednak miejscowego biskupa Wilhelma Eggera. Jego zdaniem ukrzyżowana żaba zszokowała wiele osób odwiedzających wystawę, a także obraziła ich uczucia religijne.

 
 
 
 
~~eLka
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 12:22  
Cytuj
ehhhhhhhhhh

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 12:40  
Cytuj
idiota

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 12:41  
Cytuj
idiota

 
 
 
 
~~~pg
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 20:13  
Cytuj
No rzeczywiście trochę mnie to poraziło, mimo że jestem mało praktykujący. Jeśli to autoportret to pomysł i tak słabo trafiony, żeby się utożsamiać z ukrzyżowanym Chrystusem. Mnie zaciekawił kubek i jajko w dłoniach, czy ktoś wie co to znaczy? Ja zauważyłem, że jajko ma coś wspólnego z biskupem Eggeremumiech??

 
 
 
 
~~vifon
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 21:29  
Cytuj
Kompletna kicha i dno!!!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »