NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Mc Donald w Stalowej Woli,
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
jak się można cieszyć z czegoś co was truje?

A co Tobie do tego? może zacznisz się jeszcze wpierdal@ć do łóżek stalowowolan i bulwersować jak można cieszyć się że się seks nie po Bożemu uprawia?
on mi będzie mówił z czego ja się mam cieszyć a z czego nie buhahaha zły adres i złe forum bo chyba nikogo tu nie przekonasz :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 18:50  
Cytuj
Mają otworzyć Mc Donaldsa i natychmiast pojawiają się światowcy co to znają temat i wiedza, że to już przeżytek. Ja nie wiem czy to przeżytek czy nie i mam to gdzieś. Nie ma obowiązku chodzenia do tych restauracji i nie będę się wstydził w towarzystwie jak się okaże, że jestem jedynym który tam był lub nie. Nie budują za moje i nic nie stracę gdy ta restauracja powstanie. Zyska kilkanaście osób bo znajdzie pracę z pensją taką jak na umowie bez płacenia pod stołem jak to robią w budach z zapiekankami. O tych budach na hali można by wiele pisać ale czystości i świeżości tam nie ma na bank.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 19:13  
Cytuj
Prawda jest taka ze "gówno" to my i tak na codziennie jadamy myślisz ze to co w sklepie kupujesz jest zdrowe ? No chyba ze jadasz produkty z certyfikatem eco.

Jak można się cieszyć z czegoś co truje ludzi z twojej rodziny otoczenia, na pewno ktoś z nich pali i pije czemu na to pozwalasz to trucizną. Herbata jest gorsza używka niż kawa czemu ja pijesz skoro jest niezerową ?

Co kogo interesuje czy jada fast food czy nie i jeszcze mi powiedz ze pizza w stalowej czy kebab jest zdrowszy od MC zaklopotany

Narzekać ze pracy nie ma to potrafią ale jak jest mozliwosc ze ktos będzie miał możliwość się zatrudnić w Naszym wspaniałym mieście gdzie przecież setki ofert pracy codziennie się wala w PUPie to źle bo ciężko.
Gastronomia /Handel to nie praca w urzędzie trzeba zapieprzac. Ale w sumie inni wola mówić ze w tym kraju dla ludzi z ich wykształceniem pracy niema.

Co do zapiekanek z rynku gratuluje tym którym niby pasta z pieczarek smakuje tak samo jak pieczarki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 17:12  
Cytuj
ja zwracam uwagę na to co jem, bynajmniej staram się, kebaby pizzerie no i mc staram się omijać, podliczcie sobie co można kupić za pizzę - 30 zł - na żarcie ECO mało? chyba że wolicie aby wam DUPSKA rosły to smacznego, a na starość apteka będzie waszym drugim domem

tyle dziś o tym się mówi a naród tępy i głupi i wpieprza to chociaż sam nie wie czym to było wcześniej zanim na talerz trafiło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 17:57  
Cytuj
Ale co Cie interesuje w jakim tempie i jak bardzo i komu rośnie dupsko. Zajmij się swoim i swoich bliskich.
30 zł na prawdziwe produkty eco. Hmmm malo chyba dawno zakupów pod tym katem nie robilas.

I bynajmniej starasz się omijać kebaby czy pizzę ,czyli jednak czasem się zdarza.
Tak samo jak przeciętnemu Kowalskiemu zdarzy się pójść do MC. No sory jedzie nie drogie tam nie jest ale tanie wcale jeśli człowiek chce poczuć ze zjadł.

Tak jak wszędzie bum będzie wśród młodzieży okazjonalnie tatusiowie i mamusie zabiora dzieci.

Naród tępy i głupi posiadasz dowód osobisty ? Milo mi jesteś częścią tego matrixa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 22:23  
Cytuj
Wydaje mi się, że fankore1 "bynajmniej stara się zwracać uwagę co je". Tak przynajmniej wynika z konstrukcji zdania. O ile widać zwraca uwagę na to co je, nie zwraca jej na to co pisze umiech

fankore1 opowiedz nam co jesz i gdzie robisz zakupy, bo póki co, to brzmisz jak fanboy konkurencji próbujący zniszczyć McD w stw umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:10  
Cytuj
Byjamniej fankore sam sobie zaprzeczaszgood

Język zakazany!
Powszechnym i kompromitującym błędem jest natomiast zamienianie bynajmniej z partykułą -> przynajmniej: Bynajmniej mam pomysły/ Przynajmniej mam pomysły; Bynajmniej ja tak myślę/ Przynajmniej ja tak myślę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:10  
Cytuj
co jem ? Zapraszam do obejrzenia mojej lodówki, gdzie robię zakupy? w okolicznych sklepach, konkurencją nie jestem, ale wiem jaki shit podają w tego typu "restauracjach", parę lat temu dorabiałem sobie w jednej takiej tu w stalowej i wiem co było na talerzu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:13  
Cytuj
A wiesz bynajmniej czy przynajmniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam do obejrzenia mojej lodówki

Podaj producenta i model, obejrzę sobie na necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapraszam do obejrzenia mojej lodówki

Podaj producenta i model, obejrzę sobie na necie.



Bosch KGV36KL32 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 15:11  
Cytuj
"żałością poi Twój los Temidy synu
tak mi Cię żal...."
zajmowanie się tematem otwarcia jakiejś sieciówki w Stw jest żałosne... otworzą i tyle... po co szukać w tym jakiejkolwiek głębi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 19:10  
Cytuj
Bo modne stało się lżenie takich świecówek i narzekanie na jedzenie tam podawane. Jedni chwalą się, że tam chodzą inni, że nigdy tego !@#$% by nie zjedli. Taki mamy naród.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
bynajmniej


Polecam wrócić na lekcje polskiego: bynajmniej to nie przynajmniej.

O sancta simplicitas...

sciana

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
co jem ? Zapraszam do obejrzenia mojej lodówki, gdzie robię zakupy? w okolicznych sklepach, konkurencją nie jestem, ale wiem jaki shit podają w tego typu "restauracjach", parę lat temu dorabiałem sobie w jednej takiej tu w stalowej i wiem co było na talerzu umiech


Okoliczne sklepy z eco produktami za 30zl ? Biedronka czy Tesco ?

Nikt nie mówi ze fast food jest zdrowy ale chodzi o to ze Nowak niema prawa komentować tego co Kowalski jada na obiad czy kolacje.
Naprawdę zajmij się kontrolowaniem zawartości żołądka swojej rodziny.

Skoro jesteś taka eco trzeba było wybrać lodówkę z wyższa klasa energetyczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »