NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jakie biuro nadlu nieruchomosciami polecacie?, w RST
Posty: 2
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 09:31  
Cytuj
Przymierzam sie do zakupu nieruchomosci,ktore biuro jest w miare powazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 09:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 13:37  
Cytuj
niedawno zostało otwarte biuro nieruchomości... http://www.hausman.eu/ mają tam siedzibę koło wiaduktu tam w tym rzędzie domków koło firan i zasłon...

Bardzo fajnie i przyjemnie Cie obsłużą... ale musisz sam sie o tym przekonać ... Ja byłem zadowolony z odwiedzin u nich, a że to jest sieć biur to na fachowość możesz liczyć i dobrą kawę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 10:45  
Cytuj
Jak ognia unikaj "Posesji"

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 15:36  
Cytuj
Zaglądnij na strony internetowe kilku biur stalowowolskich. Zobaczysz oferty i wybierzesz biuro. Hausman ma tak ubogą ofertę, że chyba szkoda tam iść. Ale to tyklo moje zdanie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 18:23  
Cytuj
a ja polcem Domańscy nieruchomości, wojska polskiego 3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 11:07  
Cytuj
miałam kontakt z BB - trochę duża prowizja ......
ale może to standard, nie wiem, jak dla mnie stanowczo za duża opłata co do wykonanej usługi

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2013r. 22:22  
Cytuj
Witam,

chciałbym odświeżyć ten temat i zapytać Was, które biura nieruchomosci moglibyście polecić a które stanowczo odradzić. Głównie chodzi mi o "Latawiec" i "Domino", co o nich sądzicie?

Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2013r. 22:58  
Cytuj
W St.Woli nie ma profesjonalnego biura nieruchomości.
Kupując niedawno mieszkanie zaszokowała mnie Pani z jednego biura nieruchomości.
Chciałem sprawdzić czy faktycznie instalacja elektryczna i Wod-kan została wymieniona. Nie pozwoliła mi na to, zero negocjacji ceny mieszkania , działała na korzyść sprzedającej osoby.
Pytam za co miałem zapłacić 2 % prowizji od wartości mieszkania, za to że weszła na parter.mlotekzaklopotany
Ja to mieszkanie powinienem dokładnie oglądnąć w jej towarzystwie bez właściciela mieszkania, popatrzeć tu i tam bez skrępowania a nie ciągle czyjeś oczy na plecach. To miał być wydatek ponad 140 tyś zł.Oczywiście podziękowałem za taką usługę.

Ps.Dodam że w innych biurach nieruchmości w St,Woli było podobnie.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 20:22  
Cytuj
Faktycznie niezbyt to optymistycznie brzmni. Może ktoś jeszcze coś na temat wie? Planuje kupić mieszkanie i jestem troche zielony w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 20:45  
Cytuj
Przeciez od dawien dawna wiadomo ze biura pilnuja interesow sprzedajacego a nie kupujacego. Kupujacy to tylko przynata zeby kupic bubel.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 21:01  
Cytuj
Jak jest z tymi biurami nieruchomości jeżeli chodzi o prowizje? Jeżeli cena mieszkania w ogłoszeniu wynosi 150 tys to ja jeszcze płace jakąś dodatkową prowizje do biura nieruchomości, czy też jest to w cenie i od tych 150 tys sprzedający mieszkanie odpala kasę za prowizję do biura?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 21:13  
Cytuj
Niewiem jak jest z polskimi biurami ale jak we francji kupujesz chalupe lub mieszkanie przez agencje to prowizje biura masz juz w cenie mieszkania.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 21:39  
Cytuj
biura biora okolo 2 procet prowizji od kupujacego i tyle samo od sprzedajacego. Notariusz nie spozadzi ci aktu notarialnego jezeli status mieszkania nie bedzie pewny. Pozatym zaswiadczenie o niezaleganiu w oplatach spoldzielni pare innych papierkow ktore sam zalatwisz i troche kasy zostnie na inne wydatki ktorych pewnie bedziesz miec sporo umiech

pozdrawiam
Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Jak jest z tymi biurami nieruchomości jeżeli chodzi o prowizje? Jeżeli cena mieszkania w ogłoszeniu wynosi 150 tys to ja jeszcze płace jakąś dodatkową prowizje do biura nieruchomości, czy też jest to w cenie i od tych 150 tys sprzedający mieszkanie odpala kasę za prowizję do biura?



Płacisz dodatkowo, dlatego warto prowizje negocjować przed podpisaniem umowy, zanim jeszcze pójdziesz oglądać mieszkanie. Oprócz kosztu zakupu mieszkania, jest jeszcze prowizja dla agencji, podatek, oplata sadowa, taksa notarialna i podatek Vat.
Mnie przy zakupie mieszkania za 124tys koszty wyniosły 6tys (wraz z prowizja agencji).
Moja rada jednak jest taka, ze jak możesz omijaj agencje, to sa wyrzucone pieniądze w błoto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 22:48  
Cytuj
Unikaj "Agencji" Pieniadze Biora za Nic poszukaj na portalach gumtree.pl sztafeta.stal...miastoumiech STAN PRawny sprawdza NOTARIUSZ.Stan mieszkania ocenisz sam. POSREDNIK = WYDANE Pieniadze w bloto.Natomiast Jesli Chcecie Skutecznie Sprzedac lubwynajac Nieruchomosc Polecam na allegro UZYTKOWNIKA WOJMACZ kosztuje to ok 150zl ale Warto WOJMACZ-ogłoszenia bezpośrednie




Pytania proszę kierować na wojmacz_(at)_interia.eu,

staram się odpowiadać na bieżąco.

tel. 500-177-064


Jak to działa?

Państwa ogłoszenie wraz ze zdjęciami umieszczam w bazie danych programu do transportu danych LocumNet. Program ten automatycznie przekazuje dane do portali internetowych zajmujących się oferowaniem nieruchomości do sprzedaży i wynajmu, z którymi mam podpisaną umowę o współpracy. Część portali przyjmuje takie transporty na bieżąco, część wyłącznie w godzinach nocnych. Dlatego maksymalny czas zanim ogłoszenie ukaże się na wszystkich wymienionych w aukcji portalach to 24 godziny. Niektóre portale, do których przekazuję treść ogłoszenia, w ramach współpracy z innymi platformami wymieniają się bazą danych. Jeżeli w przekazywaniu treści ogłoszenia lub zdjęć wystąpią błędy, dany portal informuje mnie o tym w specjalnym raporcie z transportu danych. W takiej sytuacji całość operacji powtarzam.

Jak ogłoszenie pojawi się na pierwszym portalu wysyłam do Państwa link z prośbą o weryfikację jego poprawności. Taki system wysyłania danych gwarantuje, że jeżeli ogłoszenie pojawia się w poprawnej formie na jednym z portali, to znaczy, że na wszystkich pozostałych jest tak samo.

Jeżeli jednak nie udałoby się Państwu odnaleźć swojego ogłoszenia, na którymkolwiek z wymienionych w treści aukcji serwisów, proszę o kontakt. W przypadku faktycznego braku ogłoszenia uwzględniam reklamacje na warunkach opisanych w treści aukcji.

Zapraszam do współpracy

wojmacz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2013r. 11:39  
Cytuj
Szczerze polecam Domino.

Mają najwięcej nieruchomości do zaoferowania. Profesjonalna i miła obsługa. Wynagrodzenie dla biura do negocjacji. Warto za ich pośrednictwem kupić lub sprzedać mieszkanie czy dom...

Sama z nimi współpracowałam i byłam zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »