NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyjce wyją głośno,
~~Antwyjc
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:43  
Cytuj
Wyjce wyją tak głośno, że słychać aż nad Sanem. I po co tak zakłócać porządek w mieście? Czyżby słuchacze potrzebowali aż tylu decybeli, by cokolwiek usłyszeć stojąc parę metrów od głośnika? Jeśli tak, to trzeba im sprowadzić lekarza, a nie wyjca.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:47  
Cytuj
A ja nic nie słyszę. :( Pewnie dlatego, że deszcz zaburza ciągłość fal akustycznych w atmosferze. neutralny Hej, może da radę usłyszeć ich bez wychodzenia z domu?

Wielki minus, że nie transmitują tego w TV kablowej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:50  
Cytuj
~Antywyj[e]c: RATUJ!!! STRZELAJĄ NA POLIGONIE KOLOROWYMI KULAMI! WOJNA NADCHODZI!!!!! DO SCHRONÓW!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:55  
Cytuj
Strzelają z armat! Już po nas.

"Nam strzelać nie kazano. -- Wstąpiłem na działo
I spójrzałem na pole; dwieście armat grzmiało.
Artyleryi ruskiej ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi;
I widziałem [kolorowe pociski na niebie]
[Koniec świata? Czy początek III wojny światowej?]"

 
 
 
 
~~Szt
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
~Antywyj[e]c: RATUJ!!! STRZELAJĄ NA POLIGONIE KOLOROWYMI KULAMI! WOJNA NADCHODZI!!!!! DO SCHRONÓW!!



Tragedia. Chłopie, nie widziałeś nigdy sztucznych ogni? Co za braki w podstawowym wykształceniu!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Wyjce wyją tak głośno, że słychać aż nad Sanem. I po co tak zakłócać porządek w mieście? Czyżby słuchacze potrzebowali aż tylu decybeli, by cokolwiek usłyszeć stojąc parę metrów od głośnika? Jeśli tak, to trzeba im sprowadzić lekarza, a nie wyjca.


Imprezy są do 22.00 więc o zakłócaniu nie może być mowy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 14:40  
Cytuj
Debilom nic nie pasuje.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Wyjce wyją tak głośno, że słychać aż nad Sanem. I po co tak zakłócać porządek w mieście? Czyżby słuchacze potrzebowali aż tylu decybeli, by cokolwiek usłyszeć stojąc parę metrów od głośnika? Jeśli tak, to trzeba im sprowadzić lekarza, a nie wyjca.


~Antwyjc przypomina mi Radnego Mariana Kolase, który na ostatniej sesji już o tym mówił. Tak jakby te imprezy odbywały się co tydzień, co za wiocha z takich debili

 
 
 
 
~~Antwyjc
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wyjce wyją tak głośno, że słychać aż nad Sanem. I po co tak zakłócać porządek w mieście? Czyżby słuchacze potrzebowali aż tylu decybeli, by cokolwiek usłyszeć stojąc parę metrów od głośnika? Jeśli tak, to trzeba im sprowadzić lekarza, a nie wyjca.


~Antwyjc przypomina mi Radnego Mariana Kolase, który na ostatniej sesji już o tym mówił. Tak jakby te imprezy odbywały się co tydzień, co za wiocha z takich debili




Dzięki za te uprzejmości. Dziwne, że nie dostrzegasz istoty problemu. Chodzi o stan zdrowia ludzi, którzy stoją parę metrów od głośnika i trzeba im nastawić wszystko tak potwornie głośno, by cokolwiek usłyszeli. Chyba to nie jest objaw zdrowia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 19:48  
Cytuj
Popieram. Jest za głośno! Zdrowie jest ważniejsze od pseudo-efektów spowodowanych zwiększeniem decybeli na maxa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 23:24  
Cytuj
Office 2007 instaluje się długo, ale Raz Dwa Trzy jeszcze dłużej! Panowie Organizatorzy, lepszego CPU nie można było włożyć? Może mieli za mało RAM-u i korzystali z partycji SWAP? Nie, to niemożliwe... Prędzej lasery zanieczyszczone i napęd nie mógł odczytać szybko płyty CD/DVD.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »