NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 96 97 98 99 100 101 102 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
wy tylko jednym...są zamówienia, nie ma ich, a tak naprawdę liczy sie zabawa...dziś w byłej tawernie bedzie biesiada mega gości...zapraszam wszystkich wolnych i chcących pogadać na piwko... 20.30 do .... zapraszam...good

mlotek` Moje życie to za wysokie progi na twoje nogi.coolzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:18  
Cytuj

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
 
 
 
 
~~dzik
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:40  
Cytuj
Chcialbym oficjalnie powitac Reikera w klubie wielbicieli ATS, proponuje go wybrac na prezesa watku "ATS - przykład polskiego obozu pracy"
W imieniu pracownikow ATS chcialbym pogratulowac i udzielic mu pelnego poparciagood

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Chcialbym oficjalnie powitac Reikera w klubie wielbicieli ATS, proponuje go wybrac na prezesa watku \"ATS - przykład polskiego obozu pracy\"
W imieniu pracownikow ATS chcialbym pogratulowac i udzielic mu pelnego poparciagood
:szok:
„Otwieracz do oczu”no prosze,nie wiem czym zasłużyłem na ów zaszczyt.Waaaaaaaaaaahhhhh!Dziekuje serdecznie,za docenienie mojej skromnej pracy.uśmiech
Nie mogę w to uwierzyć.cool
Że nie mają tego szzczęścia niektóre osoby z większą ilością postów...cool
"Dziękuję Bogu i psu agenta"cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RPJ
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chcialbym oficjalnie powitac Reikera w klubie wielbicieli ATS, proponuje go wybrac na prezesa watku \\\"ATS - przykład polskiego obozu pracy\\\"
W imieniu pracownikow ATS chcialbym pogratulowac i udzielic mu pelnego poparciagood
:szok:
„Otwieracz do oczu”no prosze,nie wiem czym zasłużyłem na ów zaszczyt.Waaaaaaaaaaahhhhh!Dziekuje serdecznie,za docenienie mojej skromnej pracy.uśmiech
Nie mogę w to uwierzyć.cool
Że nie mają tego szzczęścia niektóre osoby z większą ilością postów...cool
\"Dziękuję Bogu i psu agenta\"cool

Zajebiaszcza twórczość.
Powinieneś pomyśleć o wydaniu tego
na papierze.

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 10:34  
Cytuj
postoj swiateczny od 11 do 16 kwietnia pozdrawiam

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 10:57  
Cytuj
ludzie czemu wy tu tak wszyscy najezdzacie na siebie..niech chodz jeden napisze jak sie nazywa a nie pseudo..w styzcniu kazdy srał w gacie co w fabryka ze prace potraci było widac ze kazdy sie boi bo i na forum byłą cisza.a tera zznowu błotem sie obrzucacie czy wy nie macie ci robic...widac kto jaki inteligentny same wsioki .ten co ma troche w głowie to tu nie pisze pewnie..pozdrawiam narzekazcy głupkow wezcie sie za siebie a nie płaczecie pozdrawiam was meskie babygood

 
 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
ludzie czemu wy tu tak wszyscy najezdzacie na siebie..niech chodz jeden napisze jak sie nazywa a nie pseudo..w styzcniu kazdy srał w gacie co w fabryka ze prace potraci było widac ze kazdy sie boi bo i na forum byłą cisza.a tera zznowu błotem sie obrzucacie czy wy nie macie ci robic...widac kto jaki inteligentny same wsioki .ten co ma troche w głowie to tu nie pisze pewnie..pozdrawiam narzekazcy głupkow wezcie sie za siebie a nie płaczecie pozdrawiam was meskie babygood


ty też kolego nie błyskasz inteligencja!!!twoja wypowiedż świadczy o tym że napewno skończyłeś 7 klas szkoły podstawowej i pewnie OHP w tarnobrzegu w systemie eksternistycznymsmiech2

 
 
 
 
~~maly
ff
Wysłany: 1 Sty 2005r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ludzie czemu wy tu tak wszyscy najezdzacie na siebie..niech chodz jeden napisze jak sie nazywa a nie pseudo..w styzcniu kazdy srał w gacie co w fabryka ze prace potraci było widac ze kazdy sie boi bo i na forum byłą cisza.a tera zznowu błotem sie obrzucacie czy wy nie macie ci robic...widac kto jaki inteligentny same wsioki .ten co ma troche w głowie to tu nie pisze pewnie..pozdrawiam narzekazcy głupkow wezcie sie za siebie a nie płaczecie pozdrawiam was meskie babygood


ty też kolego nie błyskasz inteligencja!!!twoja wypowiedż świadczy o tym że napewno skończyłeś 7 klas szkoły podstawowej i pewnie OHP w tarnobrzegu w systemie eksternistycznymsmiech2

Dokladnie, jeszcze jest z grebowa albo z okolicgood

 
 
 
 
~~witek ss
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 14:22  
Cytuj
mam potwierdzone info
ze do zwolnienia sa asystenci pana dombrofskiego

 
 
 
 
~~SS-Oberführer
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
mam potwierdzone info
ze do zwolnienia sa asystenci pana dombrofskiego


skad masz ta informacja mlody czlowieka?

 
 
 
 
~~witek ss
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 18:53  
Cytuj
z grębowaumiech

 
 
 
 
~~SS-Oberführer
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
z grębowaumiech


aaa to zwracam honora smiech2

 
 
 
 
~~oko
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 19:09  
Cytuj
BUBI ma wrocic na OM

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
BUBI ma wrocic na OM


też tak słyszałem! a rower ma trzymac przypięty łańcuchem do rury u Łukasza D. pod biuremsmiech2
ps.stara-nieliczna już ekipa wie o co chodzi!!good

 
 
 
 
~~idea
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 20:15  
Cytuj
Powrót Bubiego??, to rozwiązało by problem ze zwolnieniami: Ludzei sami zaczeli by sie zwalniaćumiech

 
 
 
 
~~toja
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 20:36  
Cytuj
Łunas tysz je imuternet i wom coś napisza.Krowy siedobrze dojo, świnki ładnie rechoczą

 
 
 
 
~~ocknięty
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 10:45  
Cytuj
czy ktoś wie na temat kryzysu ? co to jest ? o co chodzi ?

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś wie na temat kryzysu ? co to jest ? o co chodzi ?

To jest wtedy jak mamusia Cie od koryta odetnie i nie bedziesz mial nawet na neta

 
 
 
 
~~przełom
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 14:02  
Cytuj
good macie już 100 stron waszych potów, trudów i znojów. Chodź przez chwile to wasze forum zamieniło się w stoicki spokój czuję że będzie tych stron 200 w niedługim czasie.
Życzę Wam dużo dobrego i dużooo zamówieńok

 
 
 
 
~~bat
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:26  
Cytuj
co tu taka cisza????opłakujecie pajace zwolnienia?????pujdziecie z huciakami stawiać parafie MATKI Bo..kiej kryzysowej HEHEHEsmiech2

 
 
 
 
~~hutnik
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 19:42  
Cytuj
nas przynajmniej polak niemiecki tez cały Adolf wasz prezes w dupe nie jedzie z kasą.Sprzeda was a potem kupi

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
nas przynajmniej polak niemiecki tez cały Adolf wasz prezes w dupe nie jedzie z kasą.Sprzeda was a potem kupi


huciak ale ciebie i reszte lesnych ludkow jedzie w dupsko franek i reszta czarnej choloty tak ze nie wiem co lepsze mlotek

 
 
 
 
~~hutnik
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 09:30  
Cytuj
a ten prezes to WAS jebie po polsku czy po niemiecku ?

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
a ten prezes to WAS jebie po polsku czy po niemiecku ?


Nie, nie. Wogóle nas nie jebie. Owszem, jebaka z niego dobry, ale na razie daje nam spokój. Pewnie nie jest pedałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hutnik
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 11:28  
Cytuj
poczekajcie do końca czerwca znów Was zaczmoe oszukiwać

 
 
 
 
«« « ... 96 97 98 99 100 101 102 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »