NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 95 96 97 98 99 100 101 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~felek
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:53  
Cytuj
czego nie bedzie?????

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
czego nie bedzie?????


to jest calkiem mozliwe gdyz w tym miesiacu nie zostala wywieszona jeszcze informacja z wynikami i pieniadzmi jakie za to dostaniemy jedynie wywieszona byla informacja o prezentacji wynikow.

dodam tylko ze wczesniej zaraz na poczatku miesiaca byla informacja ile dostaniemy za jakosc i ilosc a w tym cisza jak przed burza.

moge sie mylic dlatego prosze mnie poprawic jesli cos zle napisalem.

 
 
 
 
~~andre
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 15:10  
Cytuj
wlasnie nic nie wywieszali kartek...skoro ma nie byc nagrod to bedzie mozna sie opierdzielac. bo zawsze to byla jakas motywacja do pracy ze bedzie wiecej kasy...a teraz oprocz zabranych 30% zabiora jeszcze nagrody??

 
 
 
 
~~ghj
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 15:21  
Cytuj
9 marca byl pierwszy pokaz wynikow byl ktos na nim? i wie cos wiecej? nastepny 13 dopiero.

 
 
 
 
~~wassa
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:10  
Cytuj
sa zamowienia !!OD JUTRA odlewnia leje na 34 maszynach

 
 
 
 
~~mm mm
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:25  
Cytuj
maja być nowe umowy po aneksach, zmniejszone stawki, premie tylko dla najlepszych ( dupolizy ) info pewne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~dupoliz
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
maja być nowe umowy po aneksach, zmniejszone stawki, premie tylko dla najlepszych ( dupolizy ) info pewne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To dla mnie zarumieniony
[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9224/possadki.th.jpg" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />[/img]

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
sa zamowienia !!OD JUTRA odlewnia leje na 34 maszynach


podobno na kwiecien nie ma zamowien i bedzie postoj na swieta!!!!

 
 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 21:09  
Cytuj
Ja hwas wszystkich wypiehrdole polaczki jedne!!!i bedziecie zarabiac najniższa khrajowa-hehehehecool

 
 
 
 
~~bojaar
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Ja hwas wszystkich wypiehrdole polaczki jedne!!!i bedziecie zarabiac najniższa khrajowa-hehehehecool
To bedziesz se sam ze swoimi koleszkami robil.Cza byc idiota zeby robic w tym burdelu,jebia tam glupki w pociemku bo oszczednosci ,na odlewni klima wylaczona bo kryzys,tylko nasrac na srodku i tak kierownicy beda mowic ze to sylikon.mlotek

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Ja hwas wszystkich wypiehrdole polaczki jedne!!!i bedziecie zarabiac najniższa khrajowa-hehehehecool


Pan Prezes będzie optymalizował zatrudnienie , restrukturyzował struktury zarządzania , itp .

Proszę się wyrażać kultularnie .

 
 
 
 
~~andrkolf
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 23:22  
Cytuj
Przeprasam czytajacych to forum, o takie brednie i podobne bzdury trudno w internecie i takie ich steżenie na jeden komentarz. Dzis znów pozalowalem ze poczytałem, prosze o zamknięcie tego forum, jest to antyreklama i falszywy obraz jednej z najlepszych firm w St.Woli. Pozdrawiam tych co tu zaglądają i z zażenowania nic nie piszą (z Grębowa też). Łaczenie firm? No co? ZMIANY ZMIANY ZMIANYumiech

 
 
 
 
~~kolega Małego
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
Przeprasam czytajacych to forum, o takie brednie i podobne bzdury trudno w internecie i takie ich steżenie na jeden komentarz. Dzis znów pozalowalem ze poczytałem, prosze o zamknięcie tego forum, jest to antyreklama i falszywy obraz jednej z najlepszych firm w St.Woli. Pozdrawiam tych co tu zaglądają i z zażenowania nic nie piszą (z Grębowa też). Łaczenie firm? No co? ZMIANY ZMIANY ZMIANYumiech


najlepszej firmy w Stalowej Woli ile chyba 7-8 lat temu jak wóda lała się strumieniam może o tym powiedzieć np. kierownik jednego z wydziału który wtedy Małemu skakał przez płot po wóde bo trzebabyło sie napić na RTG a porządkowy siedział wtedy i prześwietlał koła - kto kojarzy to wie o kim mowa - to były czasy a teraz weż sie napij odrazu nie hallo!zaklopotany

 
 
 
 
~~wow
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 08:15  
Cytuj
A teraz uwaga. Do wszystkich huciaków występujących na forum. HSW S.A wraz z połączeniu z ZZN i Drestą ma zostać sprywatyzowana do końca roku. Jest tylko mały problem - zatrudnienie. Aby inwestor przejął zakład trzeba zwolnić około połowę załogi HSW S.A. Uważam, że taki zabieg należało przeprowadzić dużo wcześniej. Popieram rząd w tym działaniu bo jest to pierwsza władza, która zdecydowała się na taki ruch i zabrała się za chorą strukturę. Teraz może występujący na forum przestaną psioczyć na ATS, Alutec czy inny zakład, gdyż w końcu zobaczą jak się powinno pracować w prywatnym zakładzie. Tylko obawiam się, że na forum pojawi się więcej wpisów pt. stalowowolski obóz pracy...

 
 
 
 
~~XXXXXX
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeprasam czytajacych to forum, o takie brednie i podobne bzdury trudno w internecie i takie ich steżenie na jeden komentarz. Dzis znów pozalowalem ze poczytałem, prosze o zamknięcie tego forum, jest to antyreklama i falszywy obraz jednej z najlepszych firm w St.Woli. Pozdrawiam tych co tu zaglądają i z zażenowania nic nie piszą (z Grębowa też). Łaczenie firm? No co? ZMIANY ZMIANY ZMIANYumiech


najlepszej firmy w Stalowej Woli ile chyba 7-8 lat temu jak wóda lała się strumieniam może o tym powiedzieć np. kierownik jednego z wydziału który wtedy Małemu skakał przez płot po wóde bo trzebabyło sie napić na RTG a porządkowy siedział wtedy i prześwietlał koła - kto kojarzy to wie o kim mowa - to były czasy a teraz weż sie napij odrazu nie hallo!zaklopotany


Mały to Pan K????

 
 
 
 
~~kononowicz
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
czego nie bedzie?????


niczego nie będzie

 
 
 
 
~~prorok
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
[cytat]czego nie bedzie?????


niczego nie będzie[/cytat/

tak będzie

 
 
 
 
~~jkj
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:34  
Cytuj
czy sa zamowienia?

 
 
 
 
~~grabow
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:37  
Cytuj
a no to pewnie na pieska i wytego

 
 
 
 
~~jaszczur
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
czy sa zamowienia?
tak sa zamowienia VW i VOLVO zwiekrzylo zamowienia ps;postoj od 11 kwietnia

 
 
 
 
~~grabow
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:57  
Cytuj
wlosnie wrucilom z pirwszyj zmiany i znowus malo roboty bylo i żam sie nie łorobił i jesce imt sie my zypsulo i żem czekoł

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 17:39  
Cytuj
„Cóż mogę oryginalnego powiedzieć.
Czytałam,czytam i czytać będę.
Uczcie się,młodzi,sztuki władania słowem.”

Zajebiaszcza twórczość.mlotekgoodmlotekgoodmlotekgoodzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grabow
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 17:43  
Cytuj
reiker nie zaczynoj bo cie na widły wezma

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czy sa zamowienia?
tak sa zamowienia VW i VOLVO zwiekrzylo zamowienia ps;postoj od 11 kwietnia


ciekawe jak dlugi smiech2

 
 
 
 
~~P.O.L.I.C.E +
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 19:08  
Cytuj
wy tylko jednym...są zamówienia, nie ma ich, a tak naprawdę liczy sie zabawa...dziś w byłej tawernie bedzie biesiada mega gości...zapraszam wszystkich wolnych i chcących pogadać na piwko... 20.30 do .... zapraszam...good

 
 
 
 
«« « ... 95 96 97 98 99 100 101 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »