NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 94 95 96 97 98 99 100 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~m.p
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
a tu skur**iele logowac sie nie musicie????do roboty won motłochu!!!
to ja wieslaw rutyna szukam pracy w ktorej moglbym pracowac 24 h.czekam na propozycje.pisze bo dochodza mnie sluchy ze moje miejsce ma zajac kierownik z rialasciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 22:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~BATMAN STW
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 09:10  
Cytuj
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WSZYSTKICH PAŃ W ATS SMP STALOWA WOLA.... całus

 
 
 
 
~~-xxx-
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 10:56  
Cytuj
czy jest już kasa? co chytry

 
 
 
 
~~dfg
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
czy jest już kasa? co chytry


NiMa

 
 
 
 
~~keirownikk
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 12:48  
Cytuj
no dokladnie 2134złumiech a wy nieroby po 1000!!

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
no dokladnie 2134złumiech a wy nieroby po 1000!!


co z ciebie za kierownik ;p wszyscy kierownicy maja po 3134 jezyk

 
 
 
 
~~keirownik
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 14:17  
Cytuj
bo ja żem zastapca kierownika
ja beda wami rzadzil jeszcze bardzij niz rzadzilam
bedzieta mnie sluchac

 
 
 
 
~~fgh
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
bo ja żem zastapca kierownika
ja beda wami rzadzil jeszcze bardzij niz rzadzilam
bedzieta mnie sluchac


a no chyba ze tak jezyk po 2 piwa to bedziemy sluchac ! jezyk

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
bo ja żem zastapca kierownika
ja beda wami rzadzil jeszcze bardzij niz rzadzilam
bedzieta mnie sluchac

Po takich wypowiedziach juz mnie nic nie zdziwi.
Na potrzeby tej wypowiedzi załóżmy na chwilę,że ewolucja miała miejsce,na terenach przemysłowych i ludzie mutują się.Może to być związane z większym zachmurzeniem, zanieczyszczeniem itp.wokół takich fabryk.Ciemniejszy wygląd ulepszałby ich kamuflaż.cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 15:37  
Cytuj
Pieniadze sa juz na koncie ! i to wcale nie 1000 zl umiech

 
 
 
 
~~antropolog
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 15:37  
Cytuj
Po takich wypowiedziach juz mnie nic nie zdziwi.
Na potrzeby tej wypowiedzi załóżmy na chwilę,że ewolucja miała miejsce,na terenach przemysłowych i ludzie mutują się.Może to być związane z większym zachmurzeniem, zanieczyszczeniem itp.wokół takich fabryk.Ciemniejszy wygląd ulepszałby ich kamuflaż.cool[/cytat]
Ewolucja panie miała miejsce na terenach grebowa i wydrzy, to stamtad pochodza wszelkie anomalie i inne formy mutacji osobnikow mlotek

 
 
 
 
~~keirownik
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 16:55  
Cytuj
bedzieta plakac przedemom tak beda sie na was darl
ja zem waszam szefam i mata mnie sluchoc!!!
co jo powiam to ma byc zrobione!!!!!!!!!!
premia zabiora bez wachania nie bedzieta mialy na papirosy i wódka i bedzieta musialy jezdzic roweramy do roboty
w przyszlam miesiacu na wypalta kazdy oddaje my 100zl z wyplaty a jok nie to zwolnia was byz dyskusjuw
PAMIATAJTA: KEIROWNIK JEST NAJWAŻNIAJSZY A PRACOWNIK NIZ NIE ZNACZY I MOZA NIM ZAMIATAC HALA!!!!!!!

 
 
 
 
~~keirownik
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 16:55  
Cytuj
bedzieta plakac przedemom tak beda sie na was darl
ja zem waszam szefam i mata mnie sluchoc!!!
co jo powiam to ma byc zrobione!!!!!!!!!!
premia zabiora bez wachania nie bedzieta mialy na papirosy i wódka i bedzieta musialy jezdzic roweramy do roboty
w przyszlam miesiacu na wypalta kazdy oddaje my 100zl z wyplaty a jok nie to zwolnia was byz dyskusjuw
PAMIATAJTA: KEIROWNIK JEST NAJWAŻNIAJSZY A PRACOWNIK NIZ NIE ZNACZY I MOZA NIM ZAMIATAC HALA!!!!!!!

 
 
 
 
~~brygada B
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
bedzieta plakac przedemom tak beda sie na was darl
ja zem waszam szefam i mata mnie sluchoc!!!
co jo powiam to ma byc zrobione!!!!!!!!!!
premia zabiora bez wachania nie bedzieta mialy na papirosy i wódka i bedzieta musialy jezdzic roweramy do roboty
w przyszlam miesiacu na wypalta kazdy oddaje my 100zl z wyplaty a jok nie to zwolnia was byz dyskusjuw
PAMIATAJTA: KEIROWNIK JEST NAJWAŻNIAJSZY A PRACOWNIK NIZ NIE ZNACZY I MOZA NIM ZAMIATAC HALA!!!!!!!



hahaha wsiok

 
 
 
 
~~jaszczur
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Pieniadze sa juz na koncie ! i to wcale nie 1000 zl umiech
bylem w banku o godz :15.30 kasy nie bylo.neutralny

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pieniadze sa juz na koncie ! i to wcale nie 1000 zl umiech
bylem w banku o godz :15.30 kasy nie bylo.neutralny


w pkobp byly smiech2

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 17:25  
Cytuj
Nie dziwi mnie ze w tym temacie same buraki sie wypowiadaja.
Jak przesliście weryfikację u niemca,debilny przykład w nazwie tego postu-ATS przykład polskiego obozu pracy.To nie polski obóz pracy tylko niemiecki,a wy burole jedni jestescie tylko knechtami zatudnionymi w stajni u niemca.goodByło sie uczyć pachołki jedne teraz sługusy
pozostaje wam jedno.lizac du...sko niemcom włochom i cholera wie jeszce komu pnioki jedne a fe.Może twój dziadek walczył za ten kraj a ty patafianie na niego srasz dla mnie jestes mniej niz 0.
W normalnej firmie sklepali by ci morde pieniaczu,warchole jeden.mlotekokzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
bo ja żem zastapca kierownika
ja beda wami rzadzil jeszcze bardzij niz rzadzilam
bedzieta mnie sluchac


- bo ja żem zastapca kierownika - fecet
- jeszcze bardzij niz rzadzilam - kobieta
Jesteś facetem czy kobietą bo z tego co tu piszesz wynika że jesteś obojniakiem. A może ci żona pomagała to pisać zaocznie w szkole rolniczej skończyła pewnie 3 klasy podstawówki (widać fajnych i wykształconych mamy kierowników). A tak na serio pewnie to jakiś debil pisze który w ogóle w ATS nie pracuje i go życie skrzywdziło.

 
 
 
 
~~ciupa
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:24  
Cytuj
to miało być poważnie ? sam chyba nie reprezentujesz wyższego poziomu kolego.

 
 
 
 
~~buła
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Nie dziwi mnie ze w tym temacie same buraki sie wypowiadaja.
Jak przesliście weryfikację u niemca,debilny przykład w nazwie tego postu-ATS przykład polskiego obozu pracy.To nie polski obóz pracy tylko niemiecki,a wy burole jedni jestescie tylko knechtami zatudnionymi w stajni u niemca.goodByło sie uczyć pachołki jedne teraz sługusy
pozostaje wam jedno.lizac du...sko niemcom włochom i cholera wie jeszce komu pnioki jedne a fe.Może twój dziadek walczył za ten kraj a ty patafianie na niego srasz dla mnie jestes mniej niz 0.
W normalnej firmie sklepali by ci morde pieniaczu,warchole jeden.mlotekokzaklopotany



sam sie wypowiedziales wiec witaj w klubie... buraku

 
 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
to miało być poważnie ? sam chyba nie reprezentujesz wyższego poziomu kolego.


A czy ktoś tutaj pisze coś poważnego sam sobie już dałeś na to odpowiedz. Ja tylko wnioski wyciągnąłem z tego co ten koleś napisał. Wiele osób po prostu nie związanych z ATS tu zgrywa debili a później słychać na mieście że debile pracują w ATS że wstyd się przyznać że się tam pracuje. Już tak wiele takich postów czytałem co ludzie piszą a nijak się mają do sytuacji. Albo teraz ktoś napisał że na wypłatę 1000zł taka osoba albo robi z siebie debila albo w ogóle tam nie pracuje i nie wie jakie są płace.

 
 
 
 
~~fredek gorzyce
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:48  
Cytuj
WITOM
ja juz pracuja 5 lat w ats i jestam zadowolony
piniondze mom bo żem jeszcze kawalyr rodziny ni mom i mom kasa dla siebie. dojezdzom z grabowa z dwoma kolygamy wienc sie łopłaca nom jezdzic. Tero nom zarobki łobciały ale i tok mom duzo wyplaty, my tyle wystarcy, jesce se dorobia trocha w polu bo u mnie gospodarka jest wienc nie narzekom. tylko obowiam sie ło jedno ze bedo zwolniaia. boja sie ze mnie zwolnio co jo zrobia byz ats. jo tu mom kolegow ktore mnie lubuja som fajne kierowniki i ja ich szanuja.
Nie chca zeby mnie niamcy zwolnyły. ni mom nic im za zle chca zeby mnie zostawily to bo ja chca pracowac do emerutury wlasnie tutyj.zyja z nadzieja ze znajda tu swojo pirwsza milosc bo pylno bab tu robi niktore to są piakne nawyt my czysc mowia z czygo jestem zadowolony. Łostatnio mnij roboty jest i sie nudza w pracy. robia na obrobce mechanicznyj na brygydzi B. mnij roboty jest to w polu nadrobiom
tero jak bedo roztopy to bede oroł w polu jak beda na bezpłatnam.dobra to jo spadam leżyc bo jutro pirwsza zmiano do zobaczania chłopoki jutro!! Żegnom

 
 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 20:09  
Cytuj
fredeczku , jak zaniesiesz kierowniczkowi troche wałówki (łapówkismiech2) - cyli kiełbasy ,salcesony , kaszanki , no i oczywiście jaja tyz trzeba wzionc - to nie musisz sie bac zwolnien , no chyba ze kierownicka tez zwolniom . narka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marek
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 21:21  
Cytuj
wiecie ile bedzie nagrody za jakosc i ilosc za luty???

 
 
 
 
~~imt__
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
wiecie ile bedzie nagrody za jakosc i ilosc za luty???


Nie będzie.

 
 
 
 
«« « ... 94 95 96 97 98 99 100 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »