NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 93 94 95 96 97 98 99 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~imt
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
jakie inwesycje tylko pokazówka a zwolnienia będą do momentu aż będzie można zatrudniać ludzi za 1000 brutto bo będzie tylu bezrobotnych


Od 01.01.2009 minimalne wynagrodzenie to 1276,00 Brutto.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 23:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~MALY
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 00:56  
Cytuj
CZY GOSCIU NAZWISKIEM S**T PRACOWAL W ATS?BO PRZYJELI GO U NAS DO PRACY...RZUT BERETEM OD ATS-U...MOZE KTOS COS O NIM WIE?

//bez nazwisk

 
 
 
 
~~duży
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 01:02  
Cytuj
~~MALY a co to ku.wa informacja albo IPN zapytanie

 
 
 
 
cr7
cr7
cr7
Posty: 27
Dołączył: 26 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 06:59  
Cytuj
pracowal dawno temu, kierownik na obronce wykonczeniowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hutnik
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 10:03  
Cytuj
słyszałem ze wasz ten nowy cały PREZES to polsko niemiecki hop. Jak na naradzie pracowniczej pytają go o ludzi to on opowiada o swoim samochodzie hehe....Swego czasu najlepiej było za czasów Pana Adama, pracowałem tam za jego kadencji, pamiętam co niektórych kierowniczków jak z aparatami latali po wydziałach i zdjęcia robili a pozniej do prezesa lizać. teraz tak tez jest ale z członkami rady pracowniczej i niektórymi kierownikami. Nazwisk nie bede podawać.

 
 
 
 
~~kierownik om
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 18:11  
Cytuj
arbeit -arbeit - wybór należy do ciebie

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 10:28  
Cytuj
w tym miesiacu jeszcze dostaną wypowiedzenia ludzie z góry, znam 3 nazwiska dosyć znane ale nie powiem

 
 
 
 
~~czajka
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 12:10  
Cytuj
z góry tzn. biurowi czy kierownicy wydziału może asystenci !

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 12:32  
Cytuj
konstruktorzy oraz kierownictwo ci z góry i z dołu

 
 
 
 
~~zdzicho
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:34  
Cytuj
Maja polaczyc OM ats i riala i odlewnie w ten sposob bedzie mniej kierownikow na OM ma byc p.P z riala i dwoch asystentow po jednym na zaklad

 
 
 
 
~~mech
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:07  
Cytuj
Jak komu zle to może się zwolnićcool girl

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Maja polaczyc OM ats i riala i odlewnie w ten sposob bedzie mniej kierownikow na OM ma byc p.P z riala i dwoch asystentow po jednym na zaklad

A kto mial zostac kierownikiem, przeciez nie gruby co o niczym nie ma pojecia, watpie zeby sie ostal nawet jako asystent

 
 
 
 
~~ONNnNNnn
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 17:27  
Cytuj
Najbardziej mi się nie podoba to ze zostałem skierowany z ats do riala ponoć na 3 miesiące, robie już miesiąc i jestem ciekaw czy po tych dwóch co mi zostały wrócę z powrotem do ats czy ta gadka ze to tylko na 3 miesiące to taka ściema

 
 
 
 
~~lolo
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 18:14  
Cytuj
a co, zle ci w rialu?

 
 
 
 
~~jaszczur
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:08  
Cytuj
ciesz sie ze jeszcze pracujeszuśmiech

 
 
 
 
~~axel
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Maja polaczyc OM ats i riala i odlewnie w ten sposob bedzie mniej kierownikow na OM ma byc p.P z riala i dwoch asystentow po jednym na zaklad
Kierownik bedzie latal miedzy riala a ats to ciekawe

 
 
 
 
~~poinformowany
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 08:51  
Cytuj
nowy kierownik odlewni w ats
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7974/qqqqqp.jpg" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />
[/img]

 
 
 
 
~~poinformowany
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
nowy kierownik odlewni w ats
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7974/qqqqqp.jpg" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />
[/img]


cos nie tak tu jest linek http://img19.imageshack.us/img19/7974/qqqqqp.jpg

 
 
 
 
~~fifi
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Maja polaczyc OM ats i riala i odlewnie w ten sposob bedzie mniej kierownikow na OM ma byc p.P z riala i dwoch asystentow po jednym na zaklad
Kierownik bedzie latal miedzy riala a ats to ciekawe





Kierownik lakierni z ATS-u juz od ponad miesiaca lata miedzy lakierniami ATS a Rial wiec inni tez mogągood

 
 
 
 
~~stary kadrowiec
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 11:26  
Cytuj
widze ze sytuacja się w ats zmieniła. jak na moje rozumowanie to oni po aneksach czyli po 30 czerwca zmienią wszystkim stawki na umowie i zaczną przyjmować ludzi od nowa na najniższych kosztach ( o ile to nie padnie!!) pamiętacie co się działo rok temu 2 lata temu - było ponad 800 ludzi a i tak nie było mowy o urlopach czy DWD. Gdy teraz chca osiągnąć stan 500 ludzi to bedzie masakra - albo zamówienia beda skurczone o 50% albo np wytapiacz jednocześnie bedzie odlewał koła na 2 maszynach, oraz zalewał, aaa i czasem koła prześwietlał bedzie. Kiedyś były narzekania ze sie pracuje za 1400 netto, za pare miesiecy bedzie sie to samo robic za 1276 brutto. Ale to tylko moje przypuszczenia. Jak bedzie to sie wszyscy przekonamy.

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 14:27  
Cytuj
Stary kadrowcu przydałyby się tobie różowe okulary!
Kraczesz jak wrona!

 
 
 
 
~~stary kadrowiec
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 15:09  
Cytuj
[cytat]Stary kadrowcu przydałyby się tobie różowe okulary!
Kraczesz jak wrona![/cytat

po pierwsze to człowiek nie kracze a po 2 to wstyd mi że tam pracowałem!

 
 
 
 
~~odlewnik
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 19:38  
Cytuj
nowym kierownikiem połączonych firm bedzie obecny kierownik odlewni odlewów przemysłowych, pewne 1000%

 
 
 
 
~~BATMAN STW
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 19:51  
Cytuj
BAWI WAS TAKIE PODPIER***ALANIE SAMYCH SIEBIE. I DZIWIC SIĘ, ŻE UNIWHELLLSSS MA NAS ZA NIC...LUDZIE SZANUJĆIE SIĘ. A WY NADAL TYLKO KOGOŚ OŚMIESZYĆ I BYLE DALEJ OD SIEBIE...SZKODA GADAĆ.... ALE FACHOWCY Z ATS NA TYLE STAC...PRZECIEŻ TE BZDETY PISZE NIE BYLE FRANUŚ SPOD SKLEPU, A WYKSZTAŁCIUCH CO PODPIER/*///*/LAJĄC KOGOŚ MYŚLI, ŻE UCHRONI SIĘ...POZDRAWIAM...mlotekok ALE BATMAN WAS OCHRONI...good

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 21:49  
Cytuj
a tu skur**iele logowac sie nie musicie????do roboty won motłochu!!!

 
 
 
 
«« « ... 93 94 95 96 97 98 99 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »