NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ANTY-ats
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 18:39  
Cytuj
Witam. Piszecie tu całą prawdę. Ja przyjmujac sie tam ponownie bym to przemyslal. Teraz szukam pracy i mam zamiar sie zwolnic jaknajszybciej. Tu pracownik nie ma praw nic, jebany jest na kazdym kroku jak pies. Ale tak czy inaczej zawsze mozna sie posmiac z "inteligencji" tej z góry co np. jeden pan Z - kierownik produkcji stwierdził ze magnes po wyłączeniu prądu nie bedzie w stanie nic trzymać, albo ilu debili jest na OM z tych kierowniczków wazeliniarzy co jak sie machina spieprzy jeden drugiego szuka by naprawic - I po co wam to ? A i szczególne pozdro dla kierownika zmiany B brygady OM tego z kitą nie wiem jak sie nazywa ale koleś jest smieszny!! z wyglądu i zachowania. Jesteście tylko mądrzy oraz silni psychicznie i nietykalni na terenie zakładu ale poza nim juz niestety nie!!!!!POZDRO Ludziska i sie nie dajcie wykorzystywać!!!:boksuj:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 18:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~kisiel
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 18:55  
Cytuj
zgadza się kiedyś były inne warunki inna atmosfera teraz tylko mobing i praca z bandą wazeliniaży i buraków z grębowa i okolic

pozdro...dla kumatych

 
 
 
 
~~dominik k?
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ale dalej w tym syfie pracujcie!!!good


Syf kolego to sami stwarzacie, w domach macie na glantz ale w pracy przepoczwarzacie się w zwierzęta, bo to nie wasze i nie macie odpowiedzialności. Rozwiązanie jest proste, wystarczy, że każdy pracownik przejmujący zmianę wyegzekwuje od tego, który ją kończy pozostawienie porządku i już pierwszy krok do przodu macie za sobą. Druga rzecz to śmieci, które wyrzucacie na podłogę zamiast do kubła z opisem odpadu, a to tylko kulturalne zachowanie człowieka. Spróbujcie przez miesiąc zacząć od tych prostych czynności a zobaczycie zmiany. Nie wspomnę o czystej odzieży, za której pranie Pracodawca Wam płaci. Można by w tym temacie wiele napisać ale na początek wystarczy kilka prostych, kulturalnych zachowań i czystość będzie na glantz.

Pozdrawiam kulturalnych

 
 
 
 
~~jurek
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 21:37  
Cytuj
do kisiela ja jestem z grębowa i nie jestem wazeliniarzem ciężko pracuję na swoją wypłatę i nie pozwole sie obrażac . jak ci nie pasuja ludzie z grębowa to możemy to sobie wyjaśnić ty bezimienna cioto jebana.

 
 
 
 
~~tez jurek
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 08:07  
Cytuj
Wiem jurek kto ty ! spotkamy sie w obozie pracy to powaznie pogadamy!! Ja tez mam 1 zm od jutra

 
 
 
 
~~1235
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 09:45  
Cytuj
Fajna jazda jest na tym forum , tez tam kiedys pracowalem na OM jak byl jeszcze Albers , moze nie bylo rozowo ale nie bylo tak zle - z tego co czytam teraz jest masakra
pzdr

 
 
 
 
~~NONO
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 11:00  
Cytuj
Witam jeszcze nie jest znany termin postoju letniego,ale już wiadomo że zostanie skrócony o 3-5 dni info pewne z dzisiejszej porannej odprawy

 
 
 
 
~~qwa
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 18:30  
Cytuj
ATS to już tylko firma dla buraków z Grębowa, Wydrzy i okolic. Niestety, kiedyś było inaczej...

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 22:28  
Cytuj
Złorzyłem już wypowiedzenie pracy! A to co pisze o Serwatce i Buksinskim to święta prawda , nadają się tylko do obory ! To zwykłe prostaki,cwoki umieją tylko krzyczec i wyzywac.Oni nie znają pojęcia GODNOŚC CZŁOWIEKA ORAZ POSZANOWANIE JEGO PRAW !!!!!! To ZWYKŁE ŚWINIE--/przepraszam obraziłem zierze./

 
 
 
 
~~zwz at
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 22:37  
Cytuj
masz racje :atf 2020: jak sumienie ich nie dręczy!!! Ale w niedziele stoi w kościele i udaje wierzącego,rączki składa ,komunie przyjmuje i myśli że za pieniądze przebaczenie u Boga kupi!

 
 
 
 
~~bsa
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
Witam jeszcze nie jest znany termin postoju letniego,ale już wiadomo że zostanie skrócony o 3-5 dni info pewne z dzisiejszej porannej odprawy


Jest znany, 28 lipca - 10 Sierpnia.

 
 
 
 
~~RTA
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 02:14  
Cytuj
Jest znany, 28 lipca - 10 Sierpnia. [/cytat]

Cos ci sie pomerdalo, pierw jest sierpien pozniej lipiec

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 08:52  
Cytuj
CYTAT

Jest znany, 28 lipca - 10 Sierpnia.


Cos ci sie pomerdalo, pierw jest sierpien pozniej lipiec[/cytat]

W sumie jaki poziom wiedzy co do miesiecy - taki tez poziom dyskusji pracownikow ATS - napewno Wy bardzo nie roznicie sie od Serwatki , Baja czy Buksinskiego jak czyta sie wasze komentarze
pzdr

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 09:07  
Cytuj
Baj i Dul. Skad oni sa? bo mozliwe ze ich znam umiech

 
 
 
 
~~rial
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:41  
Cytuj
:boksuj:Narzekacie na DObrowolskiego w ATS , ale jak byscie mieli za kierownika Pietrzyka z Riala to dopiero by wam sie polepszylo-ten grubas to tylko ryja umie drzec a na niczym sie nie zna wazeliniarz jeden

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:55  
Cytuj
Ostatnio Dobrowski udzielił 30 dni urlopu "boczkowi" bo ten jedzie do Hiszpani na zarobek,a jak pujdziesz ty czy ja po jede dzień urlopu to ci powie ze ludzi nie ma !!KOLEDZY KURWA !!

 
 
 
 
~~brat
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 11:06  
Cytuj
Moze ten BOCZEK jest kochajacy inaczej i cos obiecal kierownikowi , albo ma duze stado gesi i kaczek na zbyciu , a ty ich nie masz i dlatego nie masz urlopu

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 13:15  
Cytuj
Witajcie!!! zaraz rozwiejemy te wasze problemy , po pierwsze to nie jadę do Hiszpani na zarobek tylko do Francji na wypoczynek, a po drugie każdy z was mógł zapytać o urlop i nie trzeba obiecywać nic kierownikowi żadnych stad gęsi czy kaczek. Po trzecie 30dni urlopu nie dostałem !!! Tak więc kolego ~atf 2020 nie pisz głupot skoro nie wiesz dokładnie o co chodzi!!!! Niestety muszę też zawieść kolegę który sie podaję za brata ,nie jestem kochający inaczej przykro mi !!!!smiech2

 
 
 
 
~~brat Boczka
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:01  
Cytuj
Moj brat nie kocha inaczej - potwiedzam

Pytanie : Dlaczego Serwatka sie nie kapie w pracy???

Bo sie boi ze go wyruchaja , za to ze on rucha ludzi w pracy .

 
 
 
 
~~anty
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:41  
Cytuj
hehe dobre

 
 
 
 
~~sdrgt
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:02  
Cytuj
A mnie sie bardzo podoba ten kierownik z lakierni ten Andrzej mówią na niego BRZUCH,nie wiecie czy on jest żonaty?nie wiem.Adamnie wiem

 
 
 
 
~~axsd
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:07  
Cytuj
EJ TY ON JEST MóJ!!!SPRZągoodTACZKA Z PROMETEUSZA!!!

 
 
 
 
~~brzuchu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:13  
Cytuj
Żonaty jestem ale żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczekjezyk Mój pieprzyk i fryz was wabią WIEDZIAŁEMjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~czysty
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:16  
Cytuj
90% ateesiaków nie wie co to prysznic po pracy przecież tam jest tylko ok.30-45 stopni a buraki się nie pocą

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 18:21  
Cytuj
zgadza burak z grębowa nigdy się nie poci i nie zmienia bielizny

do buraków z grębowa jeszcze napisze co to jest bielizna

Bielizna - ubranie noszone bezpośrednio na skórze, zwykle pod innymi ubraniami - często zmieniane i prane dla odpowiedniej higieny...

a teraz musiałbym napisać co to jest higiena...i tak w koło z takimi młotami.. tam się pracuje

 
 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »