NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 85 86 87 88 89 90 91 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~worner
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 21:36  
Cytuj
według mnie zakład nie padnie ze względu na wielkość marke w szczególności nazwe ATS, ewentualnie zostanie w zakładzie 200 osób badz zmieni się właściciel.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 21:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~eteam
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 23:21  
Cytuj
BBS to taż była to wieeeeelka marka i padła.

 
 
 
 
~~Nowy post
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 10:24  
Cytuj
ATS musi paść tak jak padł Hitler,a że to ma korzenie niemieckie tak musi być.

//moderowano
//nie obrażamy ludzi !

 
 
 
 
~~loaas
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 10:57  
Cytuj
prawda powinni pozwalniac polowe z biur
te paniusie z kadr chodze dumnie jakby nie wiem co

 
 
 
 
~~uwo
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
prawda powinni pozwalniac polowe z biur
te paniusie z kadr chodze dumnie jakby nie wiem co


Nie tak szybko , Najpierw pozwalniają szeregowych pracowników rękami kierowników , potem pozwalniają kierowników rękami działu kadr , Koś musi tą brudną robotę zrobić . Przecież miłościwie nam panujący ... nie będzie się paprał zwolnieniami .

Może fajnie będzie spotkać na ulicy swojego szefa gdy już szefem nie będzie ...

Pozdrawiam zwolnionych , zwalnianych , tych co będą zwolnieni , tych co zostaną i tą całą robotę za zwolnionch sami będą musieli zrobić .

 
 
 
 
~~ziomo
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:17  
Cytuj
Jak czytaliście ostatnie ogłoszenie to kadry już są na wylocie bo maja zrobić jedne kadry w uniwhels a co do zwolnień to każdy sam wie czy go zwolnią czy na razie nie, bo jak wiadomo polecą na początek ci co się im umowy kończą następnie symulanci, chorowitki , podpadziochy dopiero jak tych zabraknie to zaczną szukać najkrótszych stażem mniejsze odprawy a reszta czeka czy firma przetrwa czy nie?

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 15:27  
Cytuj
a ja już to olewam.....mam już inną robote.....niech tam się dzieje co chce....

 
 
 
 
~~hhhhh
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
I teraz panowie odprawy nawet jeżeli będą to będą pomniejszone o 30% prawda jest przykra ale prawdziwa
jakie odprawy?ty chyba jestes umyslowo chory

 
 
 
 
~~kapiszonnn
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:05  
Cytuj
Dobra nie rozpaczajcie juz na tym forum bo żygać sie na to chce!!!!!!Lepiej pracy zacznijcie szukac wszyscy po kolei !!!

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 11:09  
Cytuj
pewnie do poszukiwań pracy namawiają kierownicy gdyż oni sami za nas bedą śmigać na maszynach by sie utrzymać do czasu az ats zacznie ludzi przyjmować wtedy oni przypomną sobie kim są naprawde!

 
 
 
 
~~Skowron
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 11:47  
Cytuj
Taki zakład nikomu nie jest potrzebny, po co produkowac felgi jak was nie stac na kupno nowego samochodu: ani felg - robala zwyklego.Ale wy nie rozumiecie ekonomii i rynku. Jeszcze teraz duza czesc zostanie z Was zwolniona.jezyk

 
 
 
 
~~assya
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:14  
Cytuj
ćwoku z tego zakładu jak 1 % felg zostanie sprzedany w polsce to jest ok. wszystko idzie zagranice

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:20  
Cytuj
dobrze mówi, bardziej od sytuacji w kraju interesuje nas sytuacja za granicą a w szzcególności w niemczech.

 
 
 
 
~~skwarek
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:17  
Cytuj
podobno dzisiaj miało być jakieś zebranie na temat postoju, ktoś coś wie na ten temat?

 
 
 
 
~~ułłłe
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
podobno dzisiaj miało być jakieś zebranie na temat postoju, ktoś coś wie na ten temat?





bylem po felgi czekam sobie i jedne z drzwi byly nie domkniete i slysze taka oto rozmowe.
Wiekszosc ludzi podpisala aneksy i padla kwota ktora firma zaoszczedzi na wyplacie przy zwolnieniu grupowym nie jestem pewien ale chyba jest odprawa w wysokosci poborow za ostatnie 3 miesiace a skoro podpilismy te aneksy to wyplacajac pracownikom odprawe pomniejszona o 30% daje to firmie oszczednosc 1wyplaty na kazdym pracowniku x 800 osob niech kazdy sobie policzy.Jednym slowem znowu zrobili z nas frajerówmlotek

 
 
 
 
~~juh
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:01  
Cytuj
oni sami się w h... zrobili kupując Ats, dając aneksy dla odlewników do obsługi 3 maszyn ( dodatek ok 350zł do wypłaty ) oraz wysokie podwyżki na niektórych wydziałach dochodzące nawet do 1000 zł dla zwykłych pracowników. Dlatego jeśli to upadnie a was zwolnią bedzie to przykład prawdomówności i szczerości niemieckiej wobec polskiej.!!!!

 
 
 
 
~~skwarek
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
podobno dzisiaj miało być jakieś zebranie na temat postoju, ktoś coś wie na ten temat?





bylem po felgi czekam sobie i jedne z drzwi byly nie domkniete i slysze taka oto rozmowe.
Wiekszosc ludzi podpisala aneksy i padla kwota ktora firma zaoszczedzi na wyplacie przy zwolnieniu grupowym nie jestem pewien ale chyba jest odprawa w wysokosci poborow za ostatnie 3 miesiace a skoro podpilismy te aneksy to wyplacajac pracownikom odprawe pomniejszona o 30% daje to firmie oszczednosc 1wyplaty na kazdym pracowniku x 800 osob niech kazdy sobie policzy.Jednym slowem znowu zrobili z nas frajerówmlotek

Ale co to ma do rzeczy? Proste, że nie są na tyle głupi żeby robić zwolnienia grupowe i płacić ludziom odprawy wystarczy, że zwolnią miesięcznie 29 osób, a nie 30 jak to jest przy grupówkach,a jeżeli chodzi o odprawy to zależy od stażu pracy w danej firmie. Co z tym zebraniem było czy nie ?

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:29  
Cytuj
ostatni tydzien miesiąca - planowany postój. Ale czy będzie...

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:43  
Cytuj
Ludzie czytajcie !!!

Mam pomysł na kryzys w ATS
Wstarczy skorygować płace według schematu

Pracownikom po 1000 PLN
Kierownikom po 2000 PLN
Dyrektorom po 3000 PLN
Prezesom po 4000 PLN

i się będzie kręciło jeszcze długo ...

 
 
 
 
~~Kier
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:52  
Cytuj
[cytat]ćwoku z tego zakładu jak 1 % felg zostanie sprzedany w polsce to jest ok. wszystko idzie zagranice [/cyta

Dlatego Ty jestes robalem a ja kierownikiem bo nie chciało Ci sie uczyć.A teraz płaczesz ze Ci źlemlotek

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 09:55  
Cytuj
chłopy przestancie marudzic cieszmy sieze zakład jeszcze stoi i mamy prace bo widac co sie dzieje.. w angli itp.strajkuja zeby wypitolic polakow i innych to jak sie zjada matoły z angli to beda brac prace jaka jest wiec siedziec na dupach w pracy i nie narzekac...potluczony

 
 
 
 
~~O.Mech
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
Ja to olewam i korzystając z okazji pozdrawiam samego siebie życzę sobie samych sukcesów

To jest podejście wszystko się sypie a gościu siebie pozdrawia. Brawo Szymon

 
 
 
 
~~Stalowiak
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
chłopy przestancie marudzic cieszmy sieze zakład jeszcze stoi i mamy prace bo widac co sie dzieje.. w angli itp.strajkuja zeby wypitolic polakow i innych to jak sie zjada matoły z angli to beda brac prace jaka jest wiec siedziec na dupach w pracy i nie narzekac...potluczony


Ogladniesz jakiegos newsa w TV i powtarzasz glupoty.Myslisz ze posiadac jakas wiedze - a to jest taka papka dla takich jak Ty.
Zrozum ze tyle robali teraz zaklad nie potrzebuje.Jak sie ruszy to wtedy zatrudni sie robali.

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
prawda powinni pozwalniac polowe z biur
te paniusie z kadr chodze dumnie jakby nie wiem co


Biurowi, co niektórzy powinni poleciec, ale nie czepiaj się Działu Kadr, bo te kobietki co tam robią to spoko dziewczyny, które zawsze pomagają. No czasami Pani Ewa ma gorszy dzień, ale i tak jest lepiej niż kilka lat temu. good

Pozdrowienia dla Kadr od M W Ssmiech2

 
 
 
 
~~Prezes ATS
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:18  
Cytuj
Do roboty wieśnioki a nie marudzicie na forum , ktos chce cos powiedziec zapraszam do gabinetu na dywanik tylko umyc lapy przed wejsciem

 
 
 
 
«« « ... 85 86 87 88 89 90 91 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »