NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ffff
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:03  
Cytuj
a niżaanska toora upadla i jeszcze wtedy nie bylo zadnego kryzysu...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~ggggg
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:04  
Cytuj
dzis kogos zwolnili?

 
 
 
 
~~zorro
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:16  
Cytuj
Po upadku ATS ( chodzi mi o zakłady w USA , RFN czy NRD, RPA)do przetargu przystąpiło kilka firm.Wygrał UNIŁEEEELS który jest ponoć na trzecim miejscu w Europie pod względem produkcji felg. Nie znaczy to że inni chętni nie maja ochoty na ten zakład. W przetargu brał też udział Borbet, może oni mają lepszą kondycję finansową i będą chcieli przejąć całą grupę UNIŁEEEELS .Może wtedy zwolnienia będą minimalne, bo być muszą co wiąże się z każdą reorganizacją.Bądźmy dobrej myśli. Ile teraz płacą na bezrobociu?

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
jak dla mnie ta firma nie upadnie, jeśli miałaby upaść wszyscy dostaliby wypowiedzenia i koniec, a tak istnieje próba ratunku, zwolnią 200 osób czy 300 ale Ats stał i produkował będzie nadal.
CZŁOWIEKU NIE BÓJ SIE OCZYWISTYCH FAKTÓW PRZETŻYJ OCZY:cwaniak:, ZASTANÓW SIE NA TRZEŻWO,I POGÓDZ SIE Z RZECZTWISTOŚCIĄ . NIE RÓB ZŁUDNYCH NADZIEJI I GŁUPIO SIE NIE POCIESZAJ:szok:

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:27  
Cytuj
Bedzie dobrze dzieciak

 
 
 
 
~~fffff
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
tak jest. Jak dla mnie zwykłego pracownika trzeba się pilnować, gdyż teraz patrzą na wszystko co robisz jak robisz, chorobowe to pierwszy stopień do zwolnienia...
tak ale i tak cie zwolnia wiec lepiej posiedziec pare miesiecy na chorobowym niz zapierd.... za 700 czy 800 zl netto bo zadnych premii niebedzie [dotyczy tych co podpisali aneksy]czyli 90%.ale niedlugo nowe aneksy,mysle ze pod koniec lutego bedziecie robic za 500 600 netto glupole.wniosek o upadlosc juz jest gotowy wiec dlatego proponuje uciekac na chorobowe i brac pare groszy za darmo i byc pracownikiem do konca.a mowi::::lem niepodpisywac aneksow!mloteksciana

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
od 1 zwolnienia okolo 100 osob !proponuje na chorobowe uciekac.100% pewne

taaa???co ci da chorobowe? wrocisz tym bardziej wylecisz
tak wylece tylko razem ze wszystkimi jak oglosza upadlosc a wiem to z pewnych zrodel na 1000%a wy robcie do konca za grosze.buuhhhhhhaaaaaaaaascianascianascianascianascianasciana

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:41  
Cytuj
"darmo i byc pracownikiem do konca.a mowi::::lem niepodpisywac aneksow!"mloteksciana[/cytat] CZESCIOWO ZGADZAM SIE Z TA WYPOWIEDZIA na bezrobociu daja ponad 600zl, wy macie 800zl odliczyc dojazd do pracy + "kanapki" ,, gzie sęs gdzie logika !zaklopotany

 
 
 
 
~~leszcz
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:45  
Cytuj
ekonomisci porąbani i obsrani

 
 
 
 
~~sda
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
\\\"darmo i byc pracownikiem do konca.a mowi::::lem niepodpisywac aneksow!\\\"mloteksciana
CZESCIOWO ZGADZAM SIE Z TA WYPOWIEDZIA na bezrobociu daja ponad 600zl, wy macie 800zl odliczyc dojazd do pracy + \\\"kanapki\\\" ,, gzie sęs gdzie logika !zaklopotany[/cytat]


ZAIŁEK DLA BEZROBOTMYCH (brutto) w stalowej woli. ok

80%
417,60 zł
100%
521,90 zł
120%
626,30 zł

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
ekonomisci porąbani i obsrani
A ~~ LESZCZ ta ksywa do ciebie naprawde pasuje Leszczu !!

 
 
 
 
~~assya
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:18  
Cytuj
taaak zapraszam na chorobowe.....nawet na 6 miesięcy!!!!! Jelenie.....Srają się ci co mieszkają z miejscowościach do 500 mieszkańców ci co są po podstawówce ze ich jedyny pracodawca ich zwolni i sobie nie poradzą ... idzcie na to chorobowe....skonczy się wam przeniesiecie się na wino marki wino skonczy się dla was wszystko....nawet chorobowe....

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
JAk nas pozwalniaja to kto wami BANDO bedzie kierowal , przeciez wy nawet do kibla nie umiecie trafic jak sie wami nie pokieruje
nie trafiamy bo nie chcemy patrzeć jak tam konia walisz debilu pierdolonymlotekzaklopotany

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
jak dla mnie ta firma nie upadnie, jeśli miałaby upaść wszyscy dostaliby wypowiedzenia i koniec, a tak istnieje próba ratunku, zwolnią 200 osób czy 300 ale Ats stał i produkował będzie nadal.


z tego co wiadomo prace ma stracic docelowo 400 pracowników do dnia 30 czerwca to w 100% pewne info!!!

 
 
 
 
~~huuuciwd
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
JAk nas pozwalniaja to kto wami BANDO bedzie kierowal , przeciez wy nawet do kibla nie umiecie trafic jak sie wami nie pokieruje
nie trafiamy bo nie chcemy patrzeć jak tam konia walisz debilu pierdolonymlotekzaklopotany
cały świat krzyczał o kryzysie dawno temu można było sie przygotować ijakoś złagodzić jego skutki ale kto to by potrafił wy kierowniki z bożej łaski dupowłazy

 
 
 
 
~~ktuś
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jak dla mnie ta firma nie upadnie, jeśli miałaby upaść wszyscy dostaliby wypowiedzenia i koniec, a tak istnieje próba ratunku, zwolnią 200 osób czy 300 ale Ats stał i produkował będzie nadal.


z tego co wiadomo prace ma stracic docelowo 400 pracowników do dnia 30 czerwca to w 100% pewne info!!!


też słyszałem o tym!!najbardziej ucierpi :odlewnia i lakiernia z pakownią,OM i OW nastepnie! Na OM docelowo ma pracowac 10 osób!!odlewnia 26 maszyn!!! OW kierownik zmiany spina i wypisuje etykiety r plus 10 pracowników reszta OUT!!!pakownia ;wynajeta firma zewnętrzna do pakowania felg w kartony!!!wszyscy kierownicy wydziałów walczą w pojedynke plus jeden asystent-zastępca!!

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
bo zadnych premii niebedzie

Oj z ATS'em chyba masz niewiele wspólnego bo już od dawna wiadomo że będą premie, takie jakie były. I jakie 700 netto ? skąd ty bierzesz te cyfry w ogóle ? Bujna wyobraźnia i zawiść Ci je chyba podsuwa. Jaki wniosek o upadłość ? haha !
CYTAT
dlatego proponuje uciekac na chorobowe i brac pare groszy za darmo

Idź na chorobowe idź i zabierz swoich wszystkich kolegów. Jak was pozwalniają to przynajmniej będzie się lżej bez debili pracowało smiech2
A na zwolnieniu nie posiedzisz długo gdyż w Stalowej ZUS zaczął kontrolować wszystkie zwolnienia powyżej 2 tyg. Wzywa ludzi na komisje itd. Więc powodzenia życzę. A wątpię aby jakiś lekarz w dobie kryzysu nadstawiał karku dla byle buractwa !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gggg
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
bo zadnych premii niebedzie

Oj z ATS\'em chyba masz niewiele wspólnego bo już od dawna wiadomo że będą premie, takie jakie były. I jakie 700 netto ? skąd ty bierzesz te cyfry w ogóle ? Bujna wyobraźnia i zawiść Ci je chyba podsuwa. Jaki wniosek o upadłość ? haha !
CYTAT
dlatego proponuje uciekac na chorobowe i brac pare groszy za darmo

Idź na chorobowe idź i zabierz swoich wszystkich kolegów. Jak was pozwalniają to przynajmniej będzie się lżej bez debili pracowało smiech2
A na zwolnieniu nie posiedzisz długo gdyż w Stalowej ZUS zaczął kontrolować wszystkie zwolnienia powyżej 2 tyg. Wzywa ludzi na komisje itd. Więc powodzenia życzę. A wątpię aby jakiś lekarz w dobie kryzysu nadstawiał karku dla byle buractwa !
nie bedzie premi debilu bo niema produkcji.niezauwarzyles ?bedziesz jebal za grosze az cie wkoncu zwolnia i kopna w dupe na koniec!mlotek

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:45  
Cytuj
po co kogoś namawiawiać, idz sam. Kazdy mysli na swoj sposób bedzie mial potrzebe pojdzie. Takich ciołków powinni wypieprzać dyscyplinarnie....

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 09:36  
Cytuj
I teraz panowie odprawy nawet jeżeli będą to będą pomniejszone o 30% prawda jest przykra ale prawdziwa

 
 
 
 
~~Szymon
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 09:46  
Cytuj
Ja to olewam i korzystając z okazji pozdrawiam samego siebie życzę sobie samych sukcesów

 
 
 
 
~~stary
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 12:22  
Cytuj
gownazeria pieprzona z ats zachowuja sie jak dzieci.maja staz pracy 5 czy 8 lat.i glowie jedno felgawykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

 
 
 
 
~~pakow.
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
bo zadnych premii niebedzie

Oj z ATS\'em chyba masz niewiele wspólnego bo już od dawna wiadomo że będą premie, takie jakie były. I jakie 700 netto ? skąd ty bierzesz te cyfry w ogóle ? Bujna wyobraźnia i zawiść Ci je chyba podsuwa. Jaki wniosek o upadłość ? haha !
CYTAT
dlatego proponuje uciekac na chorobowe i brac pare groszy za darmo

Idź na chorobowe idź i zabierz swoich wszystkich kolegów. Jak was pozwalniają to przynajmniej będzie się lżej bez debili pracowało smiech2
A na zwolnieniu nie posiedzisz długo gdyż w Stalowej ZUS zaczął kontrolować wszystkie zwolnienia powyżej 2 tyg. Wzywa ludzi na komisje itd. Więc powodzenia życzę. A wątpię aby jakiś lekarz w dobie kryzysu nadstawiał karku dla byle buractwa !


gościu skąd masz tyle informacji przecież ty nie jesteś ze Stalowej Woli - nie siej zamętu głąbie a jak będą zwalniać to ciebie może też to spotkać!!!

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 15:56  
Cytuj
haha :] jeszcze mi będą mówić skąd jestem a skąd nie :] dla Twojej i wszystkich wiadomości jestem z stw :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
haha :] jeszcze mi będą mówić skąd jestem a skąd nie :] dla Twojej i wszystkich wiadomości jestem z stw :]


Przynajmniej jeden pisze prawdę bo teraz dopiero się wezmą za tych cwaniaczków napinaczy i stahlschmidtowskich symulantów strzeżcie się wypowiedzenia czekają, jeszcze rok temu to na chorobowe bo co mi zrobią roboty wszędzie pełno a dziś ci właśnie trzęsą dupami i ci teraz właśnie latają i udają jak to ciężko pracują(to was niestety nie uchroni) jak firma miała zamówienia płaciła kasę to niech spadają itp. A teraz najgłośniej płaczecie

 
 
 
 
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »