NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~olo
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:07  
Cytuj
gdzie ten mądrala co pisał ze tyle w stalowej pracy jest za 2000 klocki miał napisac gdzie i cisza...cwaniak z trabka w dupie....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 12:13  
Cytuj
z tego co wiem praca jest w firmach tworzących rózne stalowe konstrukcje, naczepy, poszukiwani sa doswiadczeni spawacze. Jedną z najlepiej prosperujacych firm pod względem zamówień jest ZZN

 
 
 
 
~~mieciu
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
z tego co wiem praca jest w firmach tworzących rózne stalowe konstrukcje, naczepy, poszukiwani sa doswiadczeni spawacze. Jedną z najlepiej prosperujacych firm pod względem zamówień jest ZZN

Co za bzdura, skad ty te brednie bierzesz dzwoniłem i nic nie ma chyba ze masz rodzine lub uklady. To dostaniesz. mlotek

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:14  
Cytuj
owszem mam znajomego !

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
z tego co wiem praca jest w firmach tworzących rózne stalowe konstrukcje, naczepy, poszukiwani sa doswiadczeni spawacze. Jedną z najlepiej prosperujacych firm pod względem zamówień jest ZZN


może i tak jest ale ZZN płaci 1600 brutto bez premi i bez żadnych dodatków !!!!!powiedzmy sobie jasno i otwarcie że ZZn przyjmuje nowych tylko po to żeby ochronić przed zwolnieniem starych wyjadaczy i związkowców!!!!zwolnienia będą tam w marcu jeśli sytuacja nie poprawi sie!!!kogo zwolnią najszybciej ????oczywiscie pracujących najkrócej!!!! ZAKODUJCIE SOBIE WIELCY NAPINACZE W SWOICH GŁOWACH ZE W STALOWEJ PRACY NE MA!!!!I JESZCZE DŁUGO NIE BĘDZIE!!!!!A ATS TYLKO ZROBIŁ NAM PRZYSŁUGE ZABIERAJAC 30 %

 
 
 
 
~~AtS
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
STRAJKgood



ciebie pajacu powinni pierwszego zwolnić!!!po ustaleniu IP co na STALOWEMIASTO nie jest wcale trudne!!!!!!

 
 
 
 
~~maniek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
STRAJKgood



ciebie pajacu powinni pierwszego zwolnić!!!po ustaleniu IP co na STALOWEMIASTO nie jest wcale trudne!!!!!!


Nie ma znaczenia co Wy zrobicie energia nie potanieje, jeszcze troche i beda leciec glowy robali smiech2

 
 
 
 
~~ryś 55
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Jak tylko zabiorą jakąś kase to uciekam na chorobowe.Nie bedzie roznicy czy jest premia czy nie ma wiec dla mnie tez bez róznicy...


i co????pajace zasrani napinacze internetowi!!!!!widzialem listy z podpisami którzy przyjeli nowe umowy i je podpisali Tu sie strasznie deklarujecie zwalniać strajkować a juz 1ego dnia jak kierownicy umowy rozdali 70% zalogi je podpisuje bez namusłu!!!!PAJACE BURAKI I WSIOKI POWINNI TYCH CO DO STRAJKU NAMAWIAJĄ ZWOLNIĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI!!!!!

 
 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:46  
Cytuj
TO WSZYSTKO PRZEZ TYCH ZASRAŃCÓW ZZA PŁOTUsciana TO ONI NAS WYDOILI NIEROBYwykrzyknik JAK KUPILI ATS TO BYŁO JUZ WIADOMO ŻE WSZYSTKO ROZPIEPRZĄmlotek

 
 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
TO WSZYSTKO PRZEZ TYCH ZASRAŃCÓW ZZA PŁOTUsciana TO ONI NAS WYDOILI NIEROBYwykrzyknik JAK KUPILI ATS TO BYŁO JUZ WIADOMO ŻE WSZYSTKO ROZPIEPRZĄmlotek

Z skąd ty się buraku urwałeś oni to ratują ci miejsce pracy

 
 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
TO WSZYSTKO PRZEZ TYCH ZASRAŃCÓW ZZA PŁOTUsciana TO ONI NAS WYDOILI NIEROBYwykrzyknik JAK KUPILI ATS TO BYŁO JUZ WIADOMO ŻE WSZYSTKO ROZPIEPRZĄmlotek

Z skąd ty się buraku urwałeś oni to ratują ci miejsce pracy


to raczej ATS na nich robi!!!bo co oni mogą z tym swoim aftamarketem nawojowac!!na 5 maszynach!!!toż to manufaktura a nie zakład!!!

 
 
 
 
~~amorek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:37  
Cytuj
Musimy z tym jakoś żyć ,może się poprawi?

 
 
 
 
~~amorek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:42  
Cytuj
Byłem na spotkaniu, ale nic nie słyszałem o czym była mowa,było za głośno z hali,mogli zamknąć bramę ,ale tego nie zrobili.

 
 
 
 
~~mirek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 22:41  
Cytuj
Robal ma nie myslec bo jeszcze moze cos wymyslec. Wystarczy mu 1300zl mlotek

 
 
 
 
~~Reset
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 23:01  
Cytuj
[cytat]Robal ma nie myslec bo jeszcze moze cos wymyslec. Wystarczy mu 1300zl

Aleś Ty głupi. Twoja inteligencja jest niesamowita

 
 
 
 
~~HABANERO
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 23:21  
Cytuj
wazneWszyscy jedziemy na tym samym wózku,czy to felgi czy to Huta .Kryzys swiatowy da nam równo po dupie......

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 00:09  
Cytuj
Panowie, w aneksach nie ma żadnej wzmianki o premiach +15% +15%. Jest tylko goła kwota brutto, a wiec jak będą chcieli, to "w trudnej sytacji" zapłacą tylko wynagrodzenie z umowy bez premii i nic nie bedzie można zrobić, bo takie są warunki w aneksie. Chciałbym tylko przypomieć, że w każdym aneksie np. z podwyżkami, była nowa kwota brutto + premie, a tu nie ma nic. W świetle kodeksu pracy nie ważne jest co się mówi, ale to co znajduje się w umowie. Wniosek z tego taki, że po podpisaniu tego aneksu pracodawca może nie wypłacić premii motywacyjnej i regulaminowej i nic mu nie można zrobić. Dlatego trzeba dokładnie czytać co się podpisuje.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że zapomnieli wspomnieć o premii mot. i reg. w aneksach??

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 01:23  
Cytuj
CYTAT
Panowie, w aneksach nie ma żadnej wzmianki o premiach +15% +15%. Jest tylko goła kwota brutto, a wiec jak będą chcieli, to \"w trudnej sytacji\" zapłacą tylko wynagrodzenie z umowy bez premii i nic nie bedzie można zrobić, bo takie są warunki w aneksie. Chciałbym tylko przypomieć, że w każdym aneksie np. z podwyżkami, była nowa kwota brutto + premie, a tu nie ma nic. W świetle kodeksu pracy nie ważne jest co się mówi, ale to co znajduje się w umowie. Wniosek z tego taki, że po podpisaniu tego aneksu pracodawca może nie wypłacić premii motywacyjnej i regulaminowej i nic mu nie można zrobić. Dlatego trzeba dokładnie czytać co się podpisuje.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że zapomnieli wspomnieć o premii mot. i reg. w aneksach??


kolego czytaj ze zrozumieniem... przeciez Ci tam pisze "pozostale warunki BEZ ZMIAN" a wiec jest premia motywacyjna i regulaminowa!

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panowie, w aneksach nie ma żadnej wzmianki o premiach +15% +15%. Jest tylko goła kwota brutto, a wiec jak będą chcieli, to \\\"w trudnej sytacji\\\" zapłacą tylko wynagrodzenie z umowy bez premii i nic nie bedzie można zrobić, bo takie są warunki w aneksie. Chciałbym tylko przypomieć, że w każdym aneksie np. z podwyżkami, była nowa kwota brutto + premie, a tu nie ma nic. W świetle kodeksu pracy nie ważne jest co się mówi, ale to co znajduje się w umowie. Wniosek z tego taki, że po podpisaniu tego aneksu pracodawca może nie wypłacić premii motywacyjnej i regulaminowej i nic mu nie można zrobić. Dlatego trzeba dokładnie czytać co się podpisuje.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że zapomnieli wspomnieć o premii mot. i reg. w aneksach??


kolego czytaj ze zrozumieniem... przeciez Ci tam pisze \"pozostale warunki BEZ ZMIAN\" a wiec jest premia motywacyjna i regulaminowa!

Ja wiem że tak tam pisze, ale zobacz np. aneks podwyzkowy i tam zmienia sie tylko jeden punkt i masz, że wynagrodzenie brutto wynosi .... + 15% premmi reg. + 15% premii mot. i w następnym punkcie pisze Pozostałe warunki bez zmian.
A w tym aneksie masz napisane wynagrodzenie brutto i tyle!!!
Jestem dobrze zorientowany w prawie pracy.
Nie twierdze, że nie będą płacić premii bo pewnie ludzie zrezygnowali z pracy za niecałe 1000,- zł, ale pracodawca ma furtkę, że w każdej chwili może nie wypłacić premmi i żaden sąd nie pomoże.
Kolego weż oba aneksy do ręki i porównaj .ok

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Panowie, w aneksach nie ma żadnej wzmianki o premiach +15% +15%. Jest tylko goła kwota brutto, a wiec jak będą chcieli, to \\\\\\\"w trudnej sytacji\\\\\\\" zapłacą tylko wynagrodzenie z umowy bez premii i nic nie bedzie można zrobić, bo takie są warunki w aneksie. Chciałbym tylko przypomieć, że w każdym aneksie np. z podwyżkami, była nowa kwota brutto + premie, a tu nie ma nic. W świetle kodeksu pracy nie ważne jest co się mówi, ale to co znajduje się w umowie. Wniosek z tego taki, że po podpisaniu tego aneksu pracodawca może nie wypłacić premii motywacyjnej i regulaminowej i nic mu nie można zrobić. Dlatego trzeba dokładnie czytać co się podpisuje.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że zapomnieli wspomnieć o premii mot. i reg. w aneksach??


kolego czytaj ze zrozumieniem... przeciez Ci tam pisze \\\"pozostale warunki BEZ ZMIAN\\\" a wiec jest premia motywacyjna i regulaminowa!

Ja wiem że tak tam pisze, ale zobacz np. aneks podwyzkowy i tam zmienia sie tylko jeden punkt i masz, że wynagrodzenie brutto wynosi .... + 15% premmi reg. + 15% premii mot. i w następnym punkcie pisze Pozostałe warunki bez zmian.
A w tym aneksie masz napisane wynagrodzenie brutto i tyle!!!
Jestem dobrze zorientowany w prawie pracy.
Nie twierdze, że nie będą płacić premii bo pewnie ludzie zrezygnowali z pracy za niecałe 1000,- zł, ale pracodawca ma furtkę, że w każdej chwili może nie wypłacić premmi i żaden sąd nie pomoże.
Kolego weż oba aneksy do ręki i porównaj .ok



masz kolego rację, pracodawca może nie zapłacić premii ponieważ w żadnym miejscu regulaminu pracy nie jest wspomniane że jest wypłacane 15% premii reg. i 15% mot. Są tylko podane kryteria nalicznia tych premii a nie ich procentowe wartości
Tak że podpisując aneksy miejcie to na uwadzemlotek

 
 
 
 
~~karol
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 13:27  
Cytuj
Panowie dzis bylem po felgi czekam sobie i jedne z drzwi byly nie domkniete i slysze taka oto rozmowe.
Wiekszosc ludzi podpisala aneksy i padla kwota ktora firma zaoszczedzi na wyplacie przy zwolnieniu grupowym nie jestem pewien ale chyba jest odprawa w wysokosci poborow za ostatnie 3 miesiace a skoro podpilismy te aneksy to wyplacajac pracownikom odprawe pomniejszona o 30% daje to firmie oszczednosc 1wyplaty na kazdym pracowniku x 800 osob niech kazdy sobie policzy.Jednym slowem znowu zrobili z nas frajerówmlotek

 
 
 
 
~~upadly
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 14:15  
Cytuj
HEHEHEHEH przeczytajcie moje posty z przed kilku tygodni jak firma w gorzycach upadla wywrozylem wam jak bedzie u was w ATS powoli robia was jak nas a te znizki o 30% to proste,zaoszczedzo 1 miesiac na odprawach zeby nie bylo zwolnien gropowych pozwalniaja was bo kilkanascie osob miesiecznie trzeba bylo nie podpisywac aneksow albo zeby je zmienili co do zwolnien gdyby przyszlo.oblicza wam zarobki z 3 ostatnich miesiecy i dadza odprawe albo jak sami sie bedziecie zwalniac odszkodowanie o 30 %
ALE nie zdziwcie sie jak pewnego miesiaca nie bedzie przelewu na konta albo male zaliczki i tak nic nie zdzialacie w dzisiejszym kryzysie to kazdy grosz sie liczy tak jak w przypadku RH gorzyc gdzie nie maja kasy juz od 3 miesiecy to by pracowali nawet za 1000zl
do nastepnego spotkania w kolejce na bezrobociu

 
 
 
 
~~dziad
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 14:25  
Cytuj
gównazeria pieprzonawykrzyknikwykrzyknik wszystko podpisze bo sie boja zwolnien ale jak sie tylko felgi umie robic to nie ma wyjscia trzeba j.....c za groszewykrzyknikwykrzyknik

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
TO WSZYSTKO PRZEZ TYCH ZASRAŃCÓW ZZA PŁOTUsciana TO ONI NAS WYDOILI NIEROBYwykrzyknik JAK KUPILI ATS TO BYŁO JUZ WIADOMO ŻE WSZYSTKO ROZPIEPRZĄmlotek

Z skąd ty się buraku urwałeś oni to ratują ci miejsce pracy


to raczej ATS na nich robi!!!bo co oni mogą z tym swoim aftamarketem nawojowac!!na 5 maszynach!!!toż to manufaktura a nie zakład!!!

my przyajmniej mamy co robić do tego aftermarketu a kto kogo utrzymuje to się zastanów dobrze

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Panowie, w aneksach nie ma żadnej wzmianki o premiach +15% +15%. Jest tylko goła kwota brutto, a wiec jak będą chcieli, to \\\\\\\\\\\\\\\"w trudnej sytacji\\\\\\\\\\\\\\\" zapłacą tylko wynagrodzenie z umowy bez premii i nic nie bedzie można zrobić, bo takie są warunki w aneksie. Chciałbym tylko przypomieć, że w każdym aneksie np. z podwyżkami, była nowa kwota brutto + premie, a tu nie ma nic. W świetle kodeksu pracy nie ważne jest co się mówi, ale to co znajduje się w umowie. Wniosek z tego taki, że po podpisaniu tego aneksu pracodawca może nie wypłacić premii motywacyjnej i regulaminowej i nic mu nie można zrobić. Dlatego trzeba dokładnie czytać co się podpisuje.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że zapomnieli wspomnieć o premii mot. i reg. w aneksach??


kolego czytaj ze zrozumieniem... przeciez Ci tam pisze \\\\\\\"pozostale warunki BEZ ZMIAN\\\\\\\" a wiec jest premia motywacyjna i regulaminowa!

Ja wiem że tak tam pisze, ale zobacz np. aneks podwyzkowy i tam zmienia sie tylko jeden punkt i masz, że wynagrodzenie brutto wynosi .... + 15% premmi reg. + 15% premii mot. i w następnym punkcie pisze Pozostałe warunki bez zmian.
A w tym aneksie masz napisane wynagrodzenie brutto i tyle!!!
Jestem dobrze zorientowany w prawie pracy.
Nie twierdze, że nie będą płacić premii bo pewnie ludzie zrezygnowali z pracy za niecałe 1000,- zł, ale pracodawca ma furtkę, że w każdej chwili może nie wypłacić premmi i żaden sąd nie pomoże.
Kolego weż oba aneksy do ręki i porównaj .ok



masz kolego rację, pracodawca może nie zapłacić premii ponieważ w żadnym miejscu regulaminu pracy nie jest wspomniane że jest wypłacane 15% premii reg. i 15% mot. Są tylko podane kryteria nalicznia tych premii a nie ich procentowe wartości
Tak że podpisując aneksy miejcie to na uwadzemlotek


Jest napisane w Regulaminie Premiowania i Wynagradzania naszego PGR że przysluguje nam premia w wysokości 30% i jest ona pdzielona na dwie po 15%. A co zrobią to bedzie widacjezyk

 
 
 
 
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »