NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 71 72 73 74 75 76 77 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
temat usuwania forum ats został już naświetlony administratorowi!!!czekamy na jego odpowiedż!!!myśle że dowiemy się jakiś konkretów odnośnie tego zajścia z wczoraj i sprzed 2 miesięcy!!bo gość nie panuje całkowicie nad portalem!!!!


Nie wiem czy Ty rozumiesz co napisane było wcześniej - temat nie był usunięty! To, że nie był wyświetlany na stronie głównej to nie znaczy, że został zlikwidowany. A dlaczego w wyszukiwarce nie było tego? Nie wiem. Jeden normalny (nie admin i nie mod) użytkownik, który dopiero co się zarejestrował i napisał coś na forum ATS miał ten wątek w \"Zobacz swoje posty\". Takie coś jest jak się człowiek zarejestruje. Moglibyście się zarejestrować i nie mielibyście takich problemów jak ten. Poza tym jedna sprawa jeszcze umiech Mody jak coś to mogą usuwać ale nie mogą przywracać wątków. Wczoraj Admina nie było więc temat nie został usunięty. Rozumiesz już?


Wiec tak jak pisze Callist wszedłem na "Zobacz swoje posty\" i napisałem coś i się pojawił nasz temat. Inna sprawą jest to że jak wtedy patrzyłem wpisałem w wyszukiwanie szukaj ATS i nic nie wyskoczyło. To wyglądało tak jak by ktoś czekał żeby było mało wpisów aż temat zniknie z głównej strony i po prostu tylko zablokował go do wyszukiwania (trochę się znam na tym wiec wiem że tak można). A jeżeli chodzi o tematy brygad to jeżeli ktoś był zalogowany i pisał w tych tematach niech napisze obojętnie co w nich i się powinny pojawić. Callist może ty coś pisałes w tych tamatach weź kliknij na "Zobacz swoje posty\".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:18  
Cytuj
więc wynika z tego co piszecie że forum atsu mialo zniknąć!!!!!tak ktoś poprostu chciał!!!niestety nie da się ukryć że to nie pierwszy już przypadek!!!i naprawde czekamy na odpowiedż admina co to ma być????czy komuś to forum przeszkadza czy może inwigilacja działa?????

 
 
 
 
~~oja
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
trochę się znam na tym wiec wiem że tak można
\

good good good

Jak się znasz to może założyłbyś własne forum ats np. wszystkie_buraki_z_ats_laczcie_sie.pl i nie robił ludziom ze stalowej obciachu... good

 
 
 
 
~~kozojad
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:24  
Cytuj
Jak się znasz to może założyłbyś własne forum ats np. wszystkie_buraki_z_ats_laczcie_sie.pl i nie robił ludziom ze stalowej obciachu... good[/cytat]

to właśnie takie pajace jak ty i ci którym forum "LUDZI PRACY"przeszkadza robią niezły obciach Chyba tylko w Stalowej Woli i na STALOWEMIASTO takie rzeczy się dzieją!!!

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
trochę się znam na tym wiec wiem że tak można
\\

good good good

Jak się znasz to może założyłbyś własne forum ats np. wszystkie_buraki_z_ats_laczcie_sie.pl i nie robił ludziom ze stalowej obciachu... good


I widzicie sami tak pierdzielicie żeby się na forum nie wyzywać a po tym wpisie widzę że najwięcej do gadania mają ci co nie pracują tam a później jest wszystko na pracowników ATS.
A obciach to teraz ty sobie zrobiłeś takim pisaniem napisz gdzie ty pracujesz zobaczymy jaka to firma jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:55  
Cytuj
Niestety nie posiadam takiego tematu. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:07  
Cytuj
I widzicie sami tak pierdzielicie żeby się na forum nie wyzywać a po tym wpisie widzę że najwięcej do gadania mają ci co nie pracują tam a później jest wszystko na pracowników ATS.
A obciach to teraz ty sobie zrobiłeś takim pisaniem napisz gdzie ty pracujesz zobaczymy jaka to firma jest.
[/cytat]

tacy jak ten zawodnik co to napisał powinni założyć forum pt. KONKATEDRA W METROPOLII to dopiero by miało wzięcie!!!!!skoro niby sie na naszym forum wyzywamy jak niektórym się wydaje to po co tu wchodzą????nie pasi- nie wchodze- proste.smiech2

 
 
 
 
~~atesiak
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:56  
Cytuj
//moderowano

no-spam

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:10  
Cytuj
No i bardzo dobrze - pa pa - i już tu nie wracajcie good

 
 
 
 
~~bocek
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 21:07  
Cytuj
Korzystając z okzji,tak jak mój najlepszy kumpel Bay chciałbym pozdrowic siebie i w nowym roku zyczyc sobie wiekszego gumowego UCHA abym mógł bardziej i częsciej podpierniczać moich kolegów z brygady!!! życzę sobie dużo zrowia pozdrawiam Bocekgood

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:31  
Cytuj
a ja pozdrawiam mojego wiernego, fałszywego bezzębnego przydupasa!!!!

 
 
 
 
~~misio
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:10  
Cytuj
a co tu taka cisza dzisiaj???czyżby w gorzycach i w grębowie wykopki buraków sie odbywały???????

 
 
 
 
~~klocek
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:24  
Cytuj
//no-spam
//moderowano

 
 
 
 
~~laga
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
a co tu taka cisza dzisiaj???czyżby w gorzycach i w grębowie wykopki buraków sie odbywały???????



nie tam się odbywają dożynki dożynają tych co buraków nie wykopali

 
 
 
 
~~heheh
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
//no-spam
//moderowano



To jest cisza umiech okgood

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 16:07  
Cytuj
postój w ats to chłopy po okolicznych wiochach kolędują żeby dorobić!!jedni jako ministranci jeden z brudną gębą jako djabeł następny szczerbaty jako ciocia ŚMIERC i tak im postój mija

 
 
 
 
~~yugf
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 17:32  
Cytuj
A co tam słychać u brzucha?good

 
 
 
 
~~brzuch
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
A co tam słychać u brzucha?good


G,,,,,NO

 
 
 
 
~~tteedd
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 21:03  
Cytuj
a co tam na wykończeniówce? korgen robi jeszsce? korgen , kooorgen ,kooorgeeen!!! widze cie eeaa...mlotek

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
następny szczerbaty jako ciocia ŚMIERC

chyba chodzi o kogos z brygady B potluczony

 
 
 
 
~~amorek
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 01:31  
Cytuj
pracowałem w HSW 20 lat ,w ATS 4 lata i wiem w czym jest gorsza HSW.

 
 
 
 
~~amorek
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 01:33  
Cytuj
Czy chodzi Ci o brzucha z lakierni????

 
 
 
 
~~flota
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:21  
Cytuj
wie ktos moze kiedy bedzie wyplata? 10 czy moze 13? podobno ma byc teraz zaplacona nagroda za obecnosc,czyli 1600zl brutto ile w tym prawdy przekonamy sie.
a tak wogole mieli u nas ludzi zwalniac i nic z tego nie bedzie, predzej upadnie ATS w niemczech niz u nas a to dlatego ze wola polaczkowi zaplacic 1500-1700zl na reke niz tam jakiemus turkowi tyle samo tylko w euro.

 
 
 
 
~~flota
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:24  
Cytuj
aaa i jeszcze jedno podobno ma juz nie byc znizek na felgi, tzn takie sa plotki, ze jesli ktos bedzie chcial znizke bedzie musial wypelnic jakies pismo i z tym pismem do kadr do nas, nastepnie zaplacic za fele w Rialu bo tam maja byc finanse i wybrac fele u nas, przekonamy sie czy tak bedzie, jesli tak to juz niektorzy nie zarobia na znizkach.

 
 
 
 
~~do floty
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 09:29  
Cytuj
co ty gadasz?? beda zwolnienia!!!
zakład upadnie!!!

 
 
 
 
«« « ... 71 72 73 74 75 76 77 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »