NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~eru
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 20:19  
Cytuj
A co słychaćgood brzucha?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 20:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~precz ATS
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 20:55  
Cytuj
[Masz kur wo jakis problem ? To mozemy go rozwiazac na osobnosci. Nawet jak bylem modem to i tak w dupie mialem wasze idiotyczne wypowiedzi (jak zreszta kazdy mod). Dobrze, ze zniknelo to pieprzone forum mialo siedemdziesiat kilka podstron obelg i wyzwisk. Od mojej osoby 2 ch uje w bok ! [/cytat]

Brawo Virus to forum ATS to kupa dziadostwa oby zamknęli ten zakład smierdzacego aluminium.to aluminium im na dłowe szkodzi bo sie biedaki wypłakuja juz tyle czasu na tym forum.

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
[Masz kur wo jakis problem ? To mozemy go rozwiazac na osobnosci. Nawet jak bylem modem to i tak w dupie mialem wasze idiotyczne wypowiedzi (jak zreszta kazdy mod). Dobrze, ze zniknelo to pieprzone forum mialo siedemdziesiat kilka podstron obelg i wyzwisk. Od mojej osoby 2 ch uje w bok !


Brawo Virus to forum ATS to kupa dziadostwa oby zamknęli ten zakład smierdzacego aluminium.to aluminium im na dłowe szkodzi bo sie biedaki wypłakuja juz tyle czasu na tym forum.
[/cytat]

Koleś nie pracujesz w ATS a obrażasz ludzi. Jak ci przeszkadza to forum to po co na niego wchodzisz nikt ci nie karze. Jak jesteś taki mądry to przyjdź popracuj trochę w ATS gdzie ciągle kierownicy patrzą po kamerach czy jakiegoś błędu nie popełnisz żeby ci za byle co premie zabrać. I nie piszczcie mi a to się zwolnij bo to już całkowicie inna sytuacja bo co do zarobków w ATS nie ma na razie póki co narzekać bo są premie za ilość i jakość ale kiedy przestaniemy dostawać po 600zł to się na pewno zmieni. Dodatkowo kryzys. A z tego co widzę wypowiada się wiele osób co pewnie w ogóle nigdzie nie pracowało.
Oczywiście nie narzekam na prace jako prace chociaż już premie mi parę razy zabrali bo zarobki jak na razie są w porządku.

 
 
 
 
~~amorek
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 22:49  
Cytuj
Ja pracuję w ATS i nie narzekam,lepiej jest niż,gdy pracowałem w HSW.Tam to dopiero był dom wariatów chociaż nie było kamer.Co do wykształcenia to na niektórych stanowiskach większość nie dała by sobie rady nawet godzinę,uciekli by przez płot jak niektórzy.

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 10:26  
Cytuj
No to elegancko!!! Ludzie nie piszcie juz tu nic,połowy wypowiedzi nie ma co były przed zniknięciem tematu!!!! Proponuje temu co bawi sie w wielkiego moderatora aby zwrócił uwage na inne tematy poniewaz poziom wypowiedzi jest tam porównujący z tym tematem!!! Widać bardzo dobrze że prawda co niektórych w oczy kole!!! Pewnie dzieki ingerencji najwiekszych wazeliniarzy i podpierdalaczy forum ateesa znikło!!!:cwaniak:

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 10:34  
Cytuj
forum ATSU ZYJE !!

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
[Masz kur wo jakis problem ? To mozemy go rozwiazac na osobnosci. Nawet jak bylem modem to i tak w dupie mialem wasze idiotyczne wypowiedzi (jak zreszta kazdy mod). Dobrze, ze zniknelo to pieprzone forum mialo siedemdziesiat kilka podstron obelg i wyzwisk. Od mojej osoby 2 ch uje w bok !


Brawo Virus to forum ATS to kupa dziadostwa oby zamknęli ten zakład smierdzacego aluminium.to aluminium im na dłowe szkodzi bo sie biedaki wypłakuja juz tyle czasu na tym forum.
[/cytat]

kupą smrodu jesteś ty i Virus który usuwał co jemu sie nie podobało.JAKIŚ SPEDALONY MOHER!!!!! jak nie pasuje ci to nie odwiedzaj tego forum i sie nie podniecaj a idż sie spuszczać gdzieś indziej pajacu.A co do Ats to mamy chyba lepiej niż w jakiej pieprzonej hucie gdzie płacą jak chcą i kiedy chcą !!!!!hute powinno sie już dawno zamknąć żebyście nie płakali bo huciaki więcej od nas płaczą!!!!!całe miasto wiecznie o hucie trąbi!!!! huciaki to banda poklepów !!!!brudasów i łańcuchów którzy się o 7 rano czują jak święte krowy na rowerach!!!!!powinno się ich rozstrzeliwać koło BURGER BARU!!!!smiech2

 
 
 
 
~~ATSiarz
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 11:28  
Cytuj
HUTA,VIRUS, i reszta anty ats WON!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 11:30  
Cytuj
A co do Ats to mamy chyba lepiej niż w jakiej pieprzonej hucie gdzie płacą jak chcą i kiedy chcą !!!!!hute powinno sie już dawno zamknąć żebyście nie płakali bo huciaki więcej od nas płaczą!!!!!całe miasto wiecznie o hucie trąbi!!!! huciaki to banda poklepów !!!!brudasów i łańcuchów którzy się o 7 rano czują jak święte krowy na rowerach!!!!!powinno się ich rozstrzeliwać koło BURGER BARU!!!!smiech2[/cytat]


i tak niedługo huciaki przyjdą do ATSu żebrać o prace!!!!!!tylko wyglądać kolejek pod bramą!!!!!!!

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 12:01  
Cytuj
powinniscie w ATS zrobic kampanie reklamowa i reklamowac wasze slynne forum

 
 
 
 
~~Ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
powinniscie w ATS zrobic kampanie reklamowa i reklamowac wasze slynne forum



wystarczy że 800 osób pracujących w atsie wie o istnieniu tego forum i to juz jest wystarczająca reklama dla stalowemiasto!!!!!ale niektórzy tego nie rozumieją i forum usuwają!!!!!okpoziom wypowiedzi jaki tu panuje pozostawia wiele do życzenia ale to już inna bajka

 
 
 
 
~~oja
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:34  
Cytuj
Debile z ATsu - nikt wam tego poj***nego forum nie usuwa (a szkoda!) tylko na głównej jest miejsce na 30 ostatnich wpisów, więc jak jest 30 wpisów w innych wątkach a w tym czasie u was żaden d***l się nie wpisze to ono spada z głównej strony ale dalej jest na stalowemiasto... Myślę, że to dla was bur***w nie jest za trudne do zrozumienia wykrzyknik

//wulgaryzmy itp
//Call

 
 
 
 
~~ojej
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Debile z ATsu - nikt wam tego poj***nego forum nie usuwa (a szkoda!) tylko na głównej jest miejsce na 30 ostatnich wpisów, więc jak jest 30 wpisów w innych wątkach a w tym czasie u was żaden d***l się nie wpisze to ono spada z głównej strony ale dalej jest na stalowemiasto... Myślę, że to dla was bur***w nie jest za trudne do zrozumienia wykrzyknik

//wulgaryzmy itp
//Call




sam jesteś burakiem poklepem i pajacem!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:40  
Cytuj
oooooo mod sie znalazł????????

 
 
 
 
~~oja
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:41  
Cytuj
Debile i buraki to są wulgaryzmy? Call weź przestań! Nie czytałeś nigdy tego wątku? Gdybyś chciał tu sprzątać to cały ten ATS należałoby skasować, chociażby za sam tytuł "ATS - przykład polskiego obozu pracy" wykrzyknik

 
 
 
 
~~oja
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
sam jesteś burakiem poklepem i pajacem!!!!!!!!!!


CYTAT
prawie sie spuściłeś mongole!!!!


To też powinieneś ocenzurować Call wykrzyknik

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 13:45  
Cytuj
Call zostań naszym modem!!!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
oooooo mod sie znalazł????????


pierwszy raz na oczy widzisz moda?jezyk

CYTAT
Call zostań naszym modem!!!!


Nie mam tyle nerwów jezyk

I ogólnie właśnie przez takie wpisy (np te ostatnie) to wątek może zostać usunięty w przyszłościumiech Sprawia wam to przyjemność takie pisanie?jezyk A te wyzwiska usuwam w całości umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~śfinx
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 14:53  
Cytuj
Nie mam tyle nerwów jezyk

I ogólnie właśnie przez takie wpisy (np te ostatnie) to wątek może zostać usunięty w przyszłościumiech Sprawia wam to przyjemność takie pisanie?jezyk A te wyzwiska usuwam w całości umiech pozdrawiam[/cytat]

temat usuwania forum ats został już naświetlony administratorowi!!!czekamy na jego odpowiedż!!!myśle że dowiemy się jakiś konkretów odnośnie tego zajścia z wczoraj i sprzed 2 miesięcy!!bo gość nie panuje całkowicie nad portalem!!!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
temat usuwania forum ats został już naświetlony administratorowi!!!czekamy na jego odpowiedż!!!myśle że dowiemy się jakiś konkretów odnośnie tego zajścia z wczoraj i sprzed 2 miesięcy!!bo gość nie panuje całkowicie nad portalem!!!!


Nie wiem czy Ty rozumiesz co napisane było wcześniej - temat nie był usunięty! To, że nie był wyświetlany na stronie głównej to nie znaczy, że został zlikwidowany. A dlaczego w wyszukiwarce nie było tego? Nie wiem. Jeden normalny (nie admin i nie mod) użytkownik, który dopiero co się zarejestrował i napisał coś na forum ATS miał ten wątek w "Zobacz swoje posty". Takie coś jest jak się człowiek zarejestruje. Moglibyście się zarejestrować i nie mielibyście takich problemów jak ten. Poza tym jedna sprawa jeszcze umiech Mody jak coś to mogą usuwać ale nie mogą przywracać wątków. Wczoraj Admina nie było więc temat nie został usunięty. Rozumiesz już?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:07  
Cytuj
zrozumiałem! jeszcze jedno !a gdzie jest wątek brD i brC ??????

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:08  
Cytuj
Nie wiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:09  
Cytuj
I ogólnie właśnie przez takie wpisy (np te ostatnie) to wątek może zostać usunięty w przyszłościumiech Sprawia wam to przyjemność takie pisanie?jezyk A te wyzwiska usuwam w całości umiech pozdrawiam[/cytat]

niestety na czyjąś głupote nic poradzić nie możemy!!

 
 
 
 
~~BAYu
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:22  
Cytuj
może bym sie pozdrowił?????sam nie wiem ale wszystkiego dobrego w nowym roku to sobie pożycze!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:07  
Cytuj
HEHE pajac za usuwanie się wzioł!!!!!WUJEK DOBRA RADA W MOHEROWEJ CZAPIE!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »