NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~gałek
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 12:42  
Cytuj
Ja w Ats będę pracował mi się tu bardzo podoba i podwyżka w tym roku 10%

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 12:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 13:50  
Cytuj
no i 1 butelka wody na dzień gratis- super pyszna Dębianka z Nowej Dęby

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Ale dalej w tym syfie pracujcie!!!good


Syf kolego to sami stwarzacie, w domach macie na glantz ale w pracy przepoczwarzacie się w zwierzęta, bo to nie wasze i nie macie odpowiedzialności. Rozwiązanie jest proste, wystarczy, że każdy pracownik przejmujący zmianę wyegzekwuje od tego, który ją kończy pozostawienie porządku i już pierwszy krok do przodu macie za sobą. Druga rzecz to śmieci, które wyrzucacie na podłogę zamiast do kubła z opisem odpadu, a to tylko kulturalne zachowanie człowieka. Spróbujcie przez miesiąc zacząć od tych prostych czynności a zobaczycie zmiany. Nie wspomnę o czystej odzieży, za której pranie Pracodawca Wam płaci. Można by w tym temacie wiele napisać ale na początek wystarczy kilka prostych, kulturalnych zachowań i czystość będzie na glantz.

Pozdrawiam kulturalnych

 
 
 
 
~~anty-gośc
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ale dalej w tym syfie pracujcie!!!good


Syf kolego to sami stwarzacie, w domach macie na glantz ale w pracy przepoczwarzacie się w zwierzęta, bo to nie wasze i nie macie odpowiedzialności. Rozwiązanie jest proste, wystarczy, że każdy pracownik przejmujący zmianę wyegzekwuje od tego, który ją kończy pozostawienie porządku i już pierwszy krok do przodu macie za sobą. Druga rzecz to śmieci, które wyrzucacie na podłogę zamiast do kubła z opisem odpadu, a to tylko kulturalne zachowanie człowieka. Spróbujcie przez miesiąc zacząć od tych prostych czynności a zobaczycie zmiany. Nie wspomnę o czystej odzieży, za której pranie Pracodawca Wam płaci. Można by w tym temacie wiele napisać ale na początek wystarczy kilka prostych, kulturalnych zachowań i czystość będzie na glantz.

Pozdrawiam kulturalnych
...te 40 zeta za pranie to wsadz kolatowi w odbyt,za 40 zeta nie bede darł pralki jakimis syfami (smary,opiłki itd,etc)jak mam pózniej pranie po tych syfach dzieciom robić,wiesz ile aktualnie woda kosztuje?puknij sie w łeb młotem 10 kilowym.

 
 
 
 
~~zbysio
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 15:15  
Cytuj
strzała!wszystkim brudasom z ATSu!!!!umiecie tylko płakać jak pizdy takie wiejskie gorzyckie ale zrobić czegoś co by wam pieniądze leprze dało nie potraficie! w pyskach mocni jesteśćie tylko na forum a w robocie każdy z was pusty swój łeb spuszcza i tyra jak mu każą Tylko tyle potraficie?płakać?BURAKI!!!WSIOWE KOCMOŁUCHy!!!weżmiecie jak coroku po 3 % podwyżek choć max to 12 i na miesiąc zapomniecie o wszystkim będzie wam dobrze Kolat wie co robi że tyle wam daje bo jak ma dać wam więcej skoro tylko płaczecie ? nawet wam palić zabroni a niedługo nawet srać w pracy!!!nawiększą podwyżke zawinie kierownik OM Ł. Dąbrowski za swoje fenomenalne osiągnięcia w dziedzinie utrzymania czystości na OM i za kontakty z pracownikami którzy po coś do niego się zwracają i słyszą odpowiedż NIE MOGE!!!!9% podwyżki zawinie asystent niemowa ANDRZEJ co wie gdzie tablica ogłoszeń na OM stoi . LUDZIE puknijcie się w głowy !!!!jak macie coś dostać jak nie ma was kto nawet u kolata reprezentować !!!!Łukasz ? ANDRZEJ? DEBILE!!!!którzy siedzą w biurze jak manekiny i udają ze pracują? nawet nie wiedzą co na hali sie dzieje- normalni DEBILE!!!!! Pozdrawiam was wszystkich i życze powodzenia w dalszych nażekaniach i sukcesów w NIC NIEROBIENIU

 
 
 
 
~~loko
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 10:19  
Cytuj
realia z życia obozu pracy......

 
 
 
 
~~roMcio
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
DEBILE!!!!którzy siedzą w biurze jak manekiny i udają ze pracują? nawet nie wiedzą co na hali sie dzieje- normalni DEBILE!!!!! Pozdrawiam was wszystkich i życze powodzenia w dalszych nażekaniach i sukcesów w NIC NIEROBIENIU

zbysio może czas na skok przez płot ??? to dziwne bo w biurach twierdzą to samo o produkcji , że nie macie pojęcia o tym co się dzieje , jak to jest dalej z towarem ( sam się wysyła i sprzedaje ) a to aluminium to samo się zamawia i przywozi... Firmę DEBILU zakłada się aby zarabiać a nie płacić !!! Płacę tyle ile muszę , a że każdy się boi odezwać ( tak samo jest w biurze )ma się gównianych kierowników co boją się odezwać kierownictwo nie wie jakie są nastroje u pracowników. To po co dawać więcej. Nikt nie zgłasza problemu - problemu nie ma !chytry

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
DEBILE!!!!którzy siedzą w biurze jak manekiny i udają ze pracują? nawet nie wiedzą co na hali sie dzieje- normalni DEBILE!!!!! Pozdrawiam was wszystkich i życze powodzenia w dalszych nażekaniach i sukcesów w NIC NIEROBIENIU

zbysio może czas na skok przez płot ??? to dziwne bo w biurach twierdzą to samo o produkcji , że nie macie pojęcia o tym co się dzieje , jak to jest dalej z towarem ( sam się wysyła i sprzedaje ) a to aluminium to samo się zamawia i przywozi... Firmę DEBILU zakłada się aby zarabiać a nie płacić !!! Płacę tyle ile muszę , a że każdy się boi odezwać ( tak samo jest w biurze )ma się gównianych kierowników co boją się odezwać kierownictwo nie wie jakie są nastroje u pracowników. To po co dawać więcej. Nikt nie zgłasza problemu - problemu nie ma !chytry



Firma daje tyle podwyżki na ile ją stać, a skoro nie chce się Wam pracować i macie wszystko w "d" to z czego firma ma Wam dać więcej. Weźcie się do pracy to i efekty będą.Jeśli będziecie robić normy, które są do osiągnięcia to i wyniki będą a za tym i pieniądze. Po podwyżkach nie będzie na pewno nikogo kto zarobi poniżej 1500zł. Będą wyniki = nagrody kwartalne, około 400zł za kwartał. Nie będziecie się "migać" od pracy /chorobowe/ to macie 2000zł rocznie tylko za to, że chodzicie do pracy. Nie wspomnę o paczkach na święta i "wczasach pod gruszą". Przeliczcie na miesiące i da Wam to średnio 1800netto/mies. Czy to mało??? Który pracodawca płaci za obecność w pracy?
Reasumując to nie macie prawa do narzekania, wystarczy zabrać się do pracy i będzie dobrze.

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
DEBILE!!!!którzy siedzą w biurze jak manekiny i udają ze pracują? nawet nie wiedzą co na hali sie dzieje- normalni DEBILE!!!!! Pozdrawiam was wszystkich i życze powodzenia w dalszych nażekaniach i sukcesów w NIC NIEROBIENIU

zbysio może czas na skok przez płot ??? to dziwne bo w biurach twierdzą to samo o produkcji , że nie macie pojęcia o tym co się dzieje , jak to jest dalej z towarem ( sam się wysyła i sprzedaje ) a to aluminium to samo się zamawia i przywozi... Firmę DEBILU zakłada się aby zarabiać a nie płacić !!! Płacę tyle ile muszę , a że każdy się boi odezwać ( tak samo jest w biurze )ma się gównianych kierowników co boją się odezwać kierownictwo nie wie jakie są nastroje u pracowników. To po co dawać więcej. Nikt nie zgłasza problemu - problemu nie ma !chytry



Firma daje tyle podwyżki na ile ją stać, a skoro nie chce się Wam pracować i macie wszystko w \"d\" to z czego firma ma Wam dać więcej. Weźcie się do pracy to i efekty będą.Jeśli będziecie robić normy, które są do osiągnięcia to i wyniki będą a za tym i pieniądze. Po podwyżkach nie będzie na pewno nikogo kto zarobi poniżej 1500zł. Będą wyniki = nagrody kwartalne, około 400zł za kwartał. Nie będziecie się \"migać\" od pracy /chorobowe/ to macie 2000zł rocznie tylko za to, że chodzicie do pracy. Nie wspomnę o paczkach na święta i \"wczasach pod gruszą\". Przeliczcie na miesiące i da Wam to średnio 1800netto/mies. Czy to mało??? Który pracodawca płaci za obecność w pracy?
Reasumując to nie macie prawa do narzekania, wystarczy zabrać się do pracy i będzie dobrze.

Wśród 50 najszybciej rozwijających się polskich firm (według rankingu "Rz") aż 6 zajmowało się produkcją lub sprzedażą części samochodowych. Wytwarzająca felgi aluminiowe spółka ABS Stahlschmidt ze Stalowej Woli wykazała w ubiegłym roku 160-proc. wzrost przychodów (do 396 mln zł) i mimo prowadzonych inwestycji osiągnęła 59 mln zł zysku netto. Inter Groclin, chociaż zawarł wiele zyskownych kontraktów eksportowych, zwiększył przychody o 110 proc. (do 474 mln zł), osiągając 34,3 mln zł zysku netto. hej gość jesli firma ma takie zyski netto co roku to niepisz banialuk że firma daje tyle podwyżki na ile ją stać

 
 
 
 
~~NONO
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 19:26  
Cytuj
hej gość jesli firma ma takie zyski netto co roku to niepisz banialuk że firma daje tyle podwyżki na ile ją stać!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 19:49  
Cytuj
gość z normami to już były numery jakiś czas temu, zaproponowali ludziom na O.M że kto będzie robił najwięcej felg to dostanie 200 zeta więcej na wypłatę i barany pokazywały ile da sie zrobić i dostawali te pieniądze przez 3 miesiące a póżniej zamiast kasy zobaczyli wygórowane normy.Co do wczasów pod gruszą to już od 4 lat jest ta sama kasa a przez te 4 lata ile ceny poszły w góre????w pss społem jest w tym roku więcej!!!!Od kilku lat nie ma już imprez letnich mam pytanie do jaśnie pana A.K gdzie sie te pieniądze podziały?????skoro od 4 lat są te same pieniądze na socjalne.Paczki na święta to dopiero jest przekręt,jeżeli biorą np. dla 800 osób towary ze społem to jak to jest możliwe że ceny tych artykułów są droższe jak w sklepie społemowskim a zapomniałem smiech2 reklamówka była gratis,ktoś z góry robi na tym kasę naszym kosztem,to przecierz jak bym robił zakupy w pss to po okazaniu karty mam 4% rabatu,a co dopiero przy takich zakupach!!.We wszystkich firmach w Stalowej są bony co mi pasuje to to kupuje, a nie jakieś śmieszne paczki z wiórkami i pieczarkami marynowanymi

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:05  
Cytuj
ATS nie jest obozem pracy .
Jest obozem głupoty .

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 00:16  
Cytuj
miałem coś napisać ale mi sie nie chce, ide spać

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 00:17  
Cytuj
ciekawe kto podszywa sie pod "gościa" - na pewno jakiś debil

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 15:01  
Cytuj
[cytat]

Po podwyżkach nie będzie na pewno nikogo kto zarobi poniżej 1500zł. Będą wyniki = nagrody kwartalne, około 400zł za kwartał. Nie będziecie się \\\"migać\\\" od pracy /chorobowe/ to macie 2000zł rocznie tylko za to, że chodzicie do pracy. Nie wspomnę o paczkach na święta i \\\"wczasach pod gruszą\\\". Przeliczcie na miesiące i da Wam to średnio 1800netto/mies. Czy to mało??? .

[/jednak DEBILU chyba ci dębianka już mózg wypłukała !!!! kwartalne premie to stara śpiewka ,paczki sam możesz je wszystkie nawet brać bo są one pośmiewiskiem wiórka kokosowe mam już 6 paczek i jakoś nie przydały mi sie wolałbym bon na te zasrane 200 zł to sam bym coś na święta wybrał a co do 1800 zł netto to jednak jest to mało Stań ty cwaniaku na maszynie 8 godzin i przerzuć 600-700 kół to zobaczysz jak jest miło i utrzymaj z tego 4 osobową rodzine i zrób opłaty które płacimy co miesiąć a nie w przeliczeniu w skali roku!!!!ja nie zarabiam 5000 czy więcej jak ty i nie wyprawiam zajebistych wesel ja mam na co narzekać!!!!a wczasy pod gruszą to wasz zasrany obowiązek wypłacić skoro jest fundusz socjalny chyba że wolisz nas wysyłać na 14 dniowe urlopy w ciągu roku ALE JAK TU MAM URLOP WZIĄŚĆ SKORO KIEROWNIK NIE MA LUDZI!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~!!!!!!!!
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 15:55  
Cytuj
Po 2 latach mam 1350zł brutto ale już jestem na chorobowym i spadam do aluteku bo otwieraja nowa hale i daja na poczatek 1860zł brutto(jestem już przyjety).Znam wiele osób co już zaczyna kombinować i zdziwicie sie jak po przerwie letniej częsc zalogi sie niezjawi bez słówka.Z tego co wiem to ciezko wam dzisiaj znalezc jeleni za ta pensje co proponujecie MILO NAPEWNO TEGO OBOZU NIEBEDE WSPOMINAŁ I NIEPOLECE NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI

 
 
 
 
~~bsa
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
Po 2 latach mam 1350zł brutto ale już jestem na chorobowym i spadam do aluteku bo otwieraja nowa hale i daja na poczatek 1860zł brutto(jestem już przyjety).Znam wiele osób co już zaczyna kombinować i zdziwicie sie jak po przerwie letniej częsc zalogi sie niezjawi bez słówka.Z tego co wiem to ciezko wam dzisiaj znalezc jeleni za ta pensje co proponujecie MILO NAPEWNO TEGO OBOZU NIEBEDE WSPOMINAŁ I NIEPOLECE NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI


Bredzisz chłopie, ja po 6 miesiącach mam 1466zł Brutto, normalną wypłatę mam ok. 1450zł do ręki (z premiami), a najwyższa jaką wziąłem to było 1900zł do ręki.

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 19:45  
Cytuj
A CO MYŚLICIE O ZALEGŁYCH URLOPACH I DWD ?. BOWIEM NA MECHANICZNYM PRACOWNICY MAJĄ NAWET PO 40 DNI URLOPU I 15 DNI ZALEGŁEGO DWD A kier. Ł.DĄBROWSKI ZABRANIA KORZYSTANIA Z URLOPU!!!!

 
 
 
 
~~Die
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
A CO MYŚLICIE O ZALEGŁYCH URLOPACH I DWD ?. BOWIEM NA MECHANICZNYM PRACOWNICY MAJĄ NAWET PO 40 DNI URLOPU I 15 DNI ZALEGŁEGO DWD A kier. Ł.DĄBROWSKI ZABRANIA KORZYSTANIA Z URLOPU!!!!

Nie płacz, tylko zgłoś do inspekcji pracy...

 
 
 
 
~~Ambitny
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Hehehe, cześć robole, czytam te wasze komentarze (chociaż niektóre trudno zrozumieć bo jakos tak nie po polsku są napisane) i śmiech mnie ogrania. Chłopy trzeba sie było uczyć i pracować w biurze a nie teraz płakać jak baby na forum - nie chciało się nosić teczki trzeba zapierd*lać woreczki i nie marudzić! A pisanie o obozach pracy to normalne chamstwo, bo obozy były przymusowe a was nikt do tej roboty nie przymusza tylko jesteście nieudacznicy, którzy nic lepszego nie potrafią dla siebie znaleźć... Więc przestańcie się mazać jak dzieci i jak się wam nie podoba to znajdźcie sobie inną robotę :zdechly:


Ty złamasie zafajdany, ćwoku, mendo społeczna, śmieciu, gównem wali z tej wypowiedzi bo zapewne gówno masz w głowie. Znam 3 magistrów z hali produkcyjnej (czyt. roboli). Tak samo ja sam na bieżąco się uczę, posiadam certyfikat z języka angielskiego, 8 lat niemieckiego, podstawowy język francuzki, po trochu włoski i rozyjski. Kończę licencjat i co? Moim kierownikiem jest kolejny ćwok taki jak Ty z tym ze mój zapewne ma tylko maturę. A niedawno słyszałemze ktoś się dostał do kadr a wiesz jak? Kolega ze studiów:ysz:.
Wiec nie pieprz mi o nauce bo chyba ne wiesz jak to funkcjonuje w ATSie :boksuj:

 
 
 
 
~~!!!!!!!!!
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 21:48  
Cytuj
bsa - zapytaj sie kolesi a te 1900 zyla to musiałes jebac soboty i niedziele ( czyli zafajczasz na lakierni) albo dobrze w dupe włazisz na 4brygadówce NASTEPNY ZADOWOLONY GDZIE DO SZCZESCIA NIEWIELE MU BRAKUJE -burak jebany-najwazniejsze alkohol i fajki -----------rodzina i tak da sobie rade

 
 
 
 
~~realista
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 22:03  
Cytuj
Hej-bsa- jak możesz miec 1450 na rekę skoro masz 1466zł brutto co ciebie podatki omijaja czy jestes synem Kaczyńskiego?

 
 
 
 
~~^^^^^^^^^^^^
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 22:08  
Cytuj
Ludzie co to jest 1400 czy 1600 zł pensji gdzie opłaty co miesiąc są coraz wyższe.Minimalna placa to 2tyś. żeby normalnie przezyc

 
 
 
 
~~pikaczu
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 23:51  
Cytuj
Aluminium po 4zł za kilo! Siedzicie na żyle złota i ględzicie. Bieżcie ile wam potrzeba i do skupu. Na jedzenie to nie grzech.

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 00:04  
Cytuj
święte słowa pikaczu

 
 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »