NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 21:12  
Cytuj
czemu ludzie nie szanujecie swojej pracy? jak wam sie nie podoba praca dla kogos a jestescie odwazni to otworzcie swoj biznes i wszelkie narzekania zniknaokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 21:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~srej
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 06:30  
Cytuj
ej ten fox to jakaś porażka kto to jest?

 
 
 
 
~~-----
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
czemu ludzie nie szanujecie swojej pracy? jak wam sie nie podoba praca dla kogos a jestescie odwazni to otworzcie swoj biznes i wszelkie narzekania zniknaokgood



Kolejny fanatyk ATS który wręcz kocha ten zakład. Dyrekcjia sie cieszy ze takich ma bo może z nimi robić co cche a im to nie bedzie przeszkadzać

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 18:18  
Cytuj
Olo. W ogłoszeniu napisali że zostaną przyznane paczki i że należy wypełnić odpowiednie wnioski o ich przyznanie. Należy je złożyć do kadr (poprzez naszych przełożonych) bodajże do poniedziałku o ile dobrze pamiętam. Paczki będą do odebrania w jednym ze sklepów społem (najprawdopodobniej Justyna albo ten koło hali targowej). Wg mnie trochę "jałowe" rozwiązanie no ale lepsze to niż nic.

Drogi kolego który wybluzgałeś mnie i moich współpracowników. Dzięki twoim wypowiedziom domyślam się kim jesteś i o ile będziesz w pracy w poniedziałek to myślę że bardzo szybko zmienisz o mnie zdanie.

CYTAT
Kolejny fanatyk ATS który wręcz kocha ten zakład

Nie fanatyk tylko normalnie myślący człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 18:29  
Cytuj
dziekiFOX za odpowiedz znow kuwa dadza oliwe z oliwek najdrozsza kawe gorzka zcekolade cały syf ktory im nie idzie daja nam wd upe niech sobie społem to wsadzi dajcie bony imenne człowiek sam sobie zrobi zakupy to co mu trzeba a nie gowno jakies...FOX działąj tam cos dla dobra naszego...good

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 18:38  
Cytuj
domyślam się że FOX to członek rady pracowniczej...good

 
 
 
 
~~pracownik ats
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:51  
Cytuj
A mialy byc bony hehe, czy te paczki to pewne ?

 
 
 
 
~~gaz
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
A mialy byc bony hehe, czy te paczki to pewne ?


w cudzysłowiu paczki, będzie chyba lista i wskazany sklep gdzie sam sobie tą paczkę wybierzesz, tzn. kupisz to co będziesz chciał za wyjątkiem tytoniu i alkoholu.

Ten co narzeka na oliwki i gorzka czekolade nie bedzie zawiedziony z pewnoscia, wybierze cos innego uśmiech

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 21:35  
Cytuj
szczerze co do paczek to jak narazie rok temu dostałem najlepszą paczkę z pracy, we wcześniejszych zakładach o oliwie mogłem pomarzyć.

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 23:06  
Cytuj
Olo. W radzie pracowniczej nie jestem i nie chciał bym być. Jestem zwykłym pracownikiem w tej firmie i po prostu przeczytałem ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wyjściu koło pakowni. Możliwe że na innych tablicach takiego ogłoszenia nie było ale to chyba już wina kierownictwa poszczególnych wydziałów. Teraz trzeba tylko wypatrywać ogłoszenia o terminie i miejscu wybierania paczek. Zapewne będzie wisiało jutro po południu.

Do takiego rodzaju "socjalnego" można mieć różne podejście. Ważne że w ogóle jest, szkoda że w takiej formie, no ale to w końcu z naszych składek czyż nie ? Myślę że zdecydowało o tym głównie przeświadczenie o "wspomaganiu" lokalnego biznesu jakim jest ów sklep. Tylko dlaczego kosztem pracowników ? Przecież to jest dla nas i dla naszego dobra więc powinniśmy robić zakupy tam gdzie chcemy i kiedy mamy na to ochotę. Nie wszyscy pracownicy są ze Stalowej Woli i nie wszyscy mają ochotę zaopatrywać się w "społem" przed świętami - To tak w razie czego jakby ktoś z "rady" to czytał - na przyszłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 09:17  
Cytuj
Mam prośbę czy mógłby ktoś się ze mną podzielić posiadanymi informacjami na temat byłej już pracownicy P. Strugalskiej????
Wszelkie opinie własne na temat mile widziane. co

B******))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pracowniki
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 09:53  
Cytuj
O PANIE !!!!DZIĘKI CI ZA TE ZAJEBISTE ZAKUPY KONTROLOWANE!!!!! NA NIC NIE CZEKALIŚMY W CIĄGU TEGO ROKU JAK NA TE ZAKUPY!!!JESTEŚ IDEALNYM PRACODAWCĄ!!KOCHAMY CIE !!DZIĘKI CI ZA TO !!!ZE ŚWIĄTECZNYM,KATOLICKIM POZDROWIENIEM KIJ CI W OKOok

 
 
 
 
~~kjgh;l
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 10:08  
Cytuj
Ale alkohol można wybierać czy się to komuś podoba czy niemlotek

 
 
 
 
~~kjgh:|
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:09  
Cytuj
kiedy będzie pada śnieg ?? w Stalowej Woli ??
czekam na odpowiedź : ... :-)nie wiem

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:11  
Cytuj
dzieki fox za wiadomosc ale to nie ja pisałąem ze jestes w radzie..tylko xxx.pozdrowionka..zdazymy z zakupami na swieta fFOX...ok

 
 
 
 
~~OLO
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:13  
Cytuj
włąsnie ja tez nie chce w społem tam drogo i gowno jest czemu nnie np.tesco ale pewnie ktos ma chody w społem nie...boks

 
 
 
 
~~Lista świateczn
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:40  
Cytuj
jezeli lista bedzie tylko w jednym sklepie to pozostaje pogratulowac naszej zaje... radzie pracowniczej wspanialej madrosci i dobrego myslenia. Czy nie zastanawialiscie sie ze jak dadza ta liste do JEDNEGO SKLEPU jak w ciagu kilku dni zleci tam prawie 800 pracownikow, przeciez nie bedzie duzego wyboru towaru baaaaa o ile wogole sie kupi cos pozytecznego to bedzie dobrze! ale taka mam swietna rade.

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 13:15  
Cytuj
ZE ŚWIĄTECZNYM,KATOLICKIM POZDROWIENIEM KIJ CI W OKO[/kolor]ok[/cytat]

z ATSowskim pozdrowieniem HAIL HER MAJK
AVE rada pracownicza

 
 
 
 
~~ASDQ
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
Olo. W radzie pracowniczej nie jestem i nie chciał bym być. Jestem zwykłym pracownikiem w tej firmie i po prostu przeczytałem ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wyjściu koło pakowni. Możliwe że na innych tablicach takiego ogłoszenia nie było ale to chyba już wina kierownictwa poszczególnych wydziałów. Teraz trzeba tylko wypatrywać ogłoszenia o terminie i miejscu wybierania paczek. Zapewne będzie wisiało jutro po południu.

Do takiego rodzaju \"socjalnego\" można mieć różne podejście. Ważne że w ogóle jest, szkoda że w takiej formie, no ale to w końcu z naszych składek czyż nie ? Myślę że zdecydowało o tym głównie przeświadczenie o \"wspomaganiu\" lokalnego biznesu jakim jest ów sklep. Tylko dlaczego kosztem pracowników ? Przecież to jest dla nas i dla naszego dobra więc powinniśmy robić zakupy tam gdzie chcemy i kiedy mamy na to ochotę. Nie wszyscy pracownicy są ze Stalowej Woli i nie wszyscy mają ochotę zaopatrywać się w \"społem\" przed świętami - To tak w razie czego jakby ktoś z \"rady\" to czytał - na przyszłość.


PACZKI, SZKODA MI CE CZŁOWIEKU

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 16:59  
Cytuj
to wkoncu paczki czy zakupy? nie wiem

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Do takiego rodzaju \"socjalnego\" można mieć różne podejście. Ważne że w ogóle jest, szkoda że w takiej formie, no ale to w końcu z naszych składek czyż nie ?


Otóż nie z waszych składek. Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych jest tworzony przez pracodawców i dysponowanie pieniędzmi z tego funduszu leży w gestii pracodawcy.
Pozdrawiam chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lungo
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 21:17  
Cytuj
socjalne lezy w gesti pracodawcy - o ludzie , dobre sobie , moze w mozambiku . tu w tym zakichanym kraju pracodawca ma na szczescie obowiazek wypłaty funduszu socjalnego . jak by nie miał to kto i po co by to płacił. jescze moze uniweels hi hi

 
 
 
 
~~gosc
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 23:02  
Cytuj
pracodawca ma obowiazek tworzyc fundusz socjalny,ale istnieje rowniez komisja socjalna ktora rozdziela te srodki na rozne cele nie tylko "bony" ale np.zapomogi dla pracownikow

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 01:03  
Cytuj
CYTAT
Otóż nie z waszych składek.

Sorry, mój błąd, nie doczytałem :/
http://www.kadrowe.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=53
No ale w gestii pracodawcy to on nie leży :]
Miłej lektury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 07:28  
Cytuj
To że pieniądze „socjalne” pozostają w gestii pracodawcy wcale nie oznacza że może nimi swobodnie dysponować wykrzyknik
Art. 10 ustawy z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych - środkami Funduszu administruje PRACODAWCA
Ignorantia legis excusat neminem jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »