NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 63 64 65 66 67 68 69 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~bbb
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 13:12  
Cytuj
kiedyś to się nazywało SPOŁECZNIE a dziś za darmo?zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 13:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~ddd
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 13:55  
Cytuj
hehehe ok

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 14:51  
Cytuj
Jebana banda niemickich baranów po ohapach,niemieckie bez honoru świnie!!! Zpierniczamy na ich wypasione świeta a oni nawet paczek dzieciom nie zorganizowali tylko jakies jebane zakupy kontrolowane w wielkim sklepie gdzie gówno jest!!!sciana

 
 
 
 
~~MŁODY. TSA
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 19:26  
Cytuj
(DO JEBANEJ WANI)SŁUCHAJ GNIECIUCHU GNÓJ MASZ W SPODNIACH JAK MASZ JAJA TO POGADAMY POZA ZAKŁADEM DLA MNIE JESTEŚ SKOŃCZONĄ CIOTĄ RUSKĄ BO TYLKO CIOTY ROBIĄ ZAMIESZANIE ZAWSZE!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~brrr
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 00:37  
Cytuj
ale sie gruby dzis wydzieral na om haha

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 07:19  
Cytuj
Nic dziwnego że udzielających się w tym wątku pracowników ATS- u traktują jak bydło, sądząc po waszych prostackich wynurzeniach solidnie na to zapracowaliście mlotek
ps
powyższa uwaga nie dotyczy oczywiście łamania prawa względem pracowników wykrzyknik

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~omimt
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:14  
Cytuj
[cytat]Nic dziwnego że udzielających się w tym wątku pracowników ATS- u traktują jak bydło, sądząc po waszych prostackich wynurzeniach solidnie na to zapracowaliście

to wynurzenia wsiowej,prostackiej mniejszości Atsowej!!! Właśnie ta mniejszość tak bardzo tyrała tego roku że w podzięce za trud włożony w jakość i ilość kół jakie zrobiliśmy tego roku nasz nowy właściciel potraktował nas tak jak potraktował!!!!dziękujmy wsiokom i płaczkom którzy się tu najmocniej napinają od letniego postoju.Dziękujmy też tym którzy tyrają po 23 godziny na dobe /np.gebels/ i nic z tego nie mają dzisiaj good oby tak dalej

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:15  
Cytuj
zaklopotanyZastanawiam sie tak co mam myslec i mysle i mysle i nie wiem co mam myslec wiec przestaje myslec zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:32  
Cytuj
[cytat]Jebana banda niemickich baranów po ohapach,niemieckie bez honoru świnie!!!

od kiedy rudy szwab ma honor????my polskie czarnuchy mamy mu portfel zapchać do oporu a on z nami zrobi co będzie chciał!!!niedługo zamiast zabrania premii będzie w piecu palił!!
ale żal miejmy wyłącznie do siebie o to bo odezwać sie nie potrafimy

 
 
 
 
~~otto
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
to się tyczy wszystkich samotnych z ats którzy muszą walic gruche co dzień i mają pretensje że nie mają własnych rodzin ej pedały nie długo wam założe koncik samotnie pokrzywdzonych (cioty wy dopiero będziecie skomlec jak to na was spadnie odpowiedzialności utrzymywania rodziny!!!!!!!!!!!!!!)mlotekboks



Ludzie już naprawdę nie macie o czym pisać jeden debil napisze coś głupiego bo nie pomyśli a wy już wszystkich wkładacie do jednego wora. Pracuje w ATS jestem kawalerem i uważam że powinno się więcej płacić ludziom co mają rodziny na utrzymaniu.
Obrażać łatwo a pomyśleć trochę trudniej.

CYTAT
odwalta się od rady pracowniczej - przecież oni nic nie mogą, nawet w kwesti głupich bonów nie mają nic do powiedzenia, bony będą w PSS-ie. Ale kiedy to h.g.w.


Pomyśl człowieku jeszcze raz co ty piszesz. Wiem co robi rada pracownicza w ATS wielkie nic a ty się ośmieszasz takim pisaniem. Może nie wiesz ale Rada Pracownicza jest po to żeby walczyć o pracowników. A że zostali wybrani tacy debile co się boją odezwać co nie znają w ogóle kodeksu pracy i wciskają później ludziom ciemnotę. Taką mamy radę i nie łudźcie się że oni coś dla nas wywalczą. Tak jak kiedyś słyszałem jak koleś z rady mówił że każdy ma iść na postój albo urlop albo bezpłatny. I kto na takiego debila głosował. Szkoda słów oni się zgadzają na wszystko co im proponują i tyle to tak samo jak by ich tam w ogóle nie było.



Ktoś już pisał kilka stron wcześniej, że nikt nikogo nie zmusza do tego by poszedł na urlop bezpłatny jeśli nie ma urlopu. Jeśli pracownik nie wyrazi na to zgody, czyt. nie wypisze wniosku na bezpłatny, to przyjdzie do pracy i jakieś zajęcie się dla niego na pewno znajdzie. Z tego co mówili kumple to wolą iść na bezpłatny a nie samemu przyjeżdżać bo to się nie kalkuluje, jak jeżdżą w kilku a reszta idzie na wolne to więcej stracą na przyjazdy.
Piszecie o radzie pracowniczej ale co oni mogą nic wiec jesli ktos moze to nich założy związki zawodowe ale mówie nic to nie da bo niedługo jak wam tak zle to bedziecie za bramą i ciekawe co wtedy

 
 
 
 
~~lisu
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 13:06  
Cytuj
Piszecie o radzie pracowniczej ale co oni mogą nic wiec jesli ktos moze to nich założy związki zawodowe ale mówie nic to nie da bo niedługo jak wam tak zle to bedziecie za bramą
LEGALNE związki można założyć wyłącznie za bramą przy czym właściciel musi znać jedno nazwisko /założyciela czy jak kto woli prezesa/ i nic nie może mu zrobić ani zwolnić ani ukarać!!!to jest niezłe rozwiązanie tylko pytanie kto z was \"bezjajowcy\" zgłosi sie do p. Jacka K. Dyrektora Technicznego!!!tu macie pole do popisu załóżcie coś takiego i walczcie o nasze pieniądze i całą reszte jak rada pracownicza nie daje rady!!!!a nie wiecznie żale że nic nie ma

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 13:20  
Cytuj
taaaa te cioty tylko płakać umieją na forum i zrobili sobie z niego ściane płaczu !!!wolą być po dupach kopani i płakać dalejsmiech2

 
 
 
 
~~kot
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 16:03  
Cytuj
a mnie szczela hu....kazdy w zakładach podostawał bony do tesco a u nas kuwa cisza niby zajebis..firma a taki obciach nam robia nie szanuja nas cos tam ktos pieprznał ze do społem maja byc jekie tam imienne bony i co gowno ...dzien przed swietamii dadza watpie do dzis nie dali to juz nie dadza..tak nas poszanował az człowiek sie gotuje. bony nawet na 200 by dali to by sie człowiek cieszył a tu nic ni imprezy ni premi zadnego ochłapy nie dali nawet dla dzieci..debilizm..boks

 
 
 
 
~~----
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
a mnie szczela hu....kazdy w zakładach podostawał bony do tesco a u nas kuwa cisza niby zajebis..firma a taki obciach nam robia nie szanuja nas cos tam ktos pieprznał ze do społem maja byc jekie tam imienne bony i co gowno ...dzien przed swietamii dadza watpie do dzis nie dali to juz nie dadza..tak nas poszanował az człowiek sie gotuje. bony nawet na 200 by dali to by sie człowiek cieszył a tu nic ni imprezy ni premi zadnego ochłapy nie dali nawet dla dzieci..debilizm..boks



Ten ATS to jedna wielka lipa. Ja dostałem bony może i i małe bo tylko na 195 zl i do Społem ale dostałem je juz 1 grudnia

 
 
 
 
~~kjgh;l
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 20:13  
Cytuj
W ATS-e będzie tak samo jak w Torze po nowym roku!!!jeszcze chwila buraki z Grębowa i okolic!!!smiech2

 
 
 
 
~~p9gubik
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 20:16  
Cytuj
ATS dla ludzi ze Stalowej Woli!!!ok

 
 
 
 
~~Matoł
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
ATS dla ludzi ze Stalowej Woli!!!ok
widzisz boczek podpierdalaczu nie ma miejsca dla ciebie w tym burdelu. Idź łabedzie ratować ze strażakami w tej zapiździałej dziurze czyli w Gorzycach:-)ok

 
 
 
 
~~grębów
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
ATS dla ludzi ze Stalowej Woli!!!ok
widzisz boczek podpierdalaczu nie ma miejsca dla ciebie w tym burdelu. Idź łabedzie ratować ze strażakami w tej zapiździałej dziurze czyli w Gorzycach:-)ok

chyba dawno ci nikt nienastukał wsioku matole takich jak ty tym łabedziom na pokarm wsioku

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
a mnie szczela hu....kazdy w zakładach podostawał bony do tesco a u nas kuwa cisza niby zajebis..firma a taki obciach nam robia nie szanuja nas cos tam ktos pieprznał ze do społem maja byc jekie tam imienne bony i co gowno ...dzien przed swietamii dadza watpie do dzis nie dali to juz nie dadza..tak nas poszanował az człowiek sie gotuje. bony nawet na 200 by dali to by sie człowiek cieszył a tu nic ni imprezy ni premi zadnego ochłapy nie dali nawet dla dzieci..debilizm..boks


firma bidna ale solidna, miało cos być na swieta i bedzie, nie beda to bony tylko tak jak zapowiadano, bedzie wyznaczony sklep i tam bedzie sie wybierac na okreslona znana kwote chyba wszystkim kwote

cieszmy sie ze jeszcze pracujemy, bo jak recesja nas dosiegnie co nie jest wykluczone patrzac na rynek moto /np. w USA/ to po nowym roku nalezaloby sie spodziewac redukcji zatrudnieniasciana

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 22:10  
Cytuj
tak z pracą jest ciężko i oby ATS był dalej. Szczerze to tu jest wporządku, robisz swoje, pewną masz zapłate. Mam znajomego co robił jako spawacz u niemców. Wyjebali polaków gdy tylko przyszedł kryzys dla oszczedności, w anglii praca jest ale tylko dla wybranych dlatego naprawde bierzecie sie za robote by ATS istniał.

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 09:15  
Cytuj
jestescie tak ograniczeni jak sam Fox-GreyFox pozdrowionka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 11:00  
Cytuj
No i do czego zmierzasz bezczelny napinaczu ? Masz do mnie jakiś problem, napisz to, przedyskutujemy. Rzucać bluzgami każdy prostak potrafi. Napisz coś sensownie, składnie, na temat - o ile potrafisz.
Dokładnie widać teraz po postach że żeruje na tym forum swoista banda napinaczy nie mających z ATS'em nic wspólnego. Żeby tylko podsycać dyskusję nie na temat i ciągnąć jakieś prostackie wywody.
Ogłoszenie dotyczące paczek zostało wywieszone 11.XII a 12.XII banda napinaczy dalej narzeka że nic na ten temat nie wiadomo.
Wniosek ? Albo ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem, albo ktoś tu ściemnia ze tam pracuje i "napina" dosyć spore grono osób tam pracujących.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 11:24  
Cytuj
aj law ATS!!
ok

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 13:56  
Cytuj
goodty cały FOX..to moze napisz jakiej tresci jest to ogłoszenie tyczace paczek bo do dzis tam ja nic nie widze...

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
No i do czego zmierzasz bezczelny napinaczu ? Masz do mnie jakiś problem, napisz to, przedyskutujemy. Rzucać bluzgami każdy prostak potrafi. Napisz coś sensownie, składnie, na temat - o ile potrafisz.
Dokładnie widać teraz po postach że żeruje na tym forum swoista banda napinaczy nie mających z ATS\'em nic wspólnego. Żeby tylko podsycać dyskusję nie na temat i ciągnąć jakieś prostackie wywody.
Ogłoszenie dotyczące paczek zostało wywieszone 11.XII a 12.XII banda napinaczy dalej narzeka że nic na ten temat nie wiadomo.
Wniosek ? Albo ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem, albo ktoś tu ściemnia ze tam pracuje i \"napina\" dosyć spore grono osób tam pracujących.

Po twoich wypowiedziach wiem kim jesteś opierdalaczu robisz laske kierwonikowi i to jedyne co potrafisz najlepiej i chyba lepiej niz kobieta nie pisz tu swojego gówna bo żygać sie chce jak cie czytamy spie.....j z tego forum //moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 63 64 65 66 67 68 69 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »